Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Anne Matherová

Zobrazuji údaje o autorce Anne Matherová - Mather, Anne


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/10Romance2 B IndiskrétnostAbby si připadala jako ve snu, když nastoupila dráhu úspěšné modelky. Byla by dokonale šťastná, kdyby neudělala jednu osudovou chybu. A za tu musí krutě trpět…
1993/1Romance16 D Palčivé dědictvíIsabel už nepatří do milionářské rodiny Setonových, vždyť se rozvedla s Chrisem před několika lety. Přesto jí Chrisova babička odkáže akcie rodinného podniku... Tuto skandální situaci nemůže vyřešit nikdo jiný než mužný a rozhodný Alex Seton.
1994/11Romance101 A Soukromá záležitostOlivie má za sebou těžký úraz a před sebou rozvod. Nečekané setkání s doktorem Conorem Brennanem, kterého znávala jako chlapce, jí přivádí do rozpaků. Conor je o několik let mladší než ona a točí se kolem něj spousta krásných, přitažlivých dívek. Proč se tolik zajímá právě o ni?
1996/1Romance158 B Zvláštní intimitaNe každému se podaří, aby ho pravý šlechtic dovezl do nového bydliště jako nějaký taxikář. V malém skotském městečku to vyvolalo značný rozruch a vlnu dohadů.To se nesmí opakovat, přísahá v duchu Isobel, ale co má dělat, když se o ní Rafe pořád zajímá?
1998/8Polibky37 Y Vášnivá ženaNenápadná blondýnka Helena odjíždí s rodinou, kde pracuje jako chůva, na karibský ostrov Barbados. V sousedství žije atraktivní Američan Matt, muž, který jako jediný poznává, že v navenek chladné dívce se skrývá nespoutaná vášeň.
1998/10Polibky40 E Ztracené iluzeNěkterá tajemství se nedají ukrýt nadlouho. Dominik Redding je přesvědčen, že zjistí, proč se Jaime Harrisová vzdala zajištěné kariéry v Londýně!
1999/2Polibky48 E Podivné dědictvíMegan Crossová se po létech vrací na ostrov Svatého Filipa, aby se setkala s druhým manželem své matky a jeho rodinou. Největším překvapením se pro ni stane syn její nevlastní sestry. Když Remyho viděla naposledy, byl to devítiletý rošťák. A teď před ní stojí úspěšný a atraktivní právník. Smí se však do něj zamilovat?
1999/5Romance319 C Dlouhé noční milováníMaggie chce zachránit svou sedmnáctiletou dceru před její vlastní nerozvážností a jediný, kdo jí může pomoci, je její bývalý manžel Neil. Když se za ním rozjede, uvědomí si, že ho stále ještě miluje, a je nešťastná, protože jí ani po letech stále ještě nedokázal odpustit domnělou zradu...
2002/6Polibky145 E Dlouhá nocAlly Sloanovou zneklidní, když ji u baru před odletem na Bahamy vyhledá velice pohledný muž a pozve ji na skleničku. Ally je rozvedená, má už dospělé děti a po letech manželství bez lásky nevěří, že by ještě v nějakém muži mohla vzbudit touhu. Vášnivá noc, jakou s Raulem stráví, povzbudí její sebevědomí a připomene jí, že život pro ni ještě nekončí. Druhý den si sice namlouvá, že je dobře, když Raula už nikdy neuvidí, vždyť je přece mladší než ona - ale to ještě netuší, jaké překvapení ji na Bahamách čeká...
2005/5Sladký život3 X Hledaná i hledajícíU domu Matta, úspěšného spisovatele, v liduprázdné, drsně romantické krajině se objeví vyčerpaná a zubožená mladá žena. Potřebuje pomoc, ale nechce přiznat, jak se jmenuje, kdo je, ani co se jí přihodilo. A Matt se rozhodne jednat proti zdravému rozumu a nabídne jí útočiště! I kdyby ale sebevíc chtěl, nemohl by udělat nic jiného. Vzájemnou přitažlivost mezi ním a jeho hostem, která naplňuje atmosféru, totiž nelze ignorovat…
2007/5Sladký život51 X Zpátky v ŘeckuKdyž se Helen rozhodla po letech navštívit svého řeckého otce, s nímž po rozvodu rodičů rozvázala všechny styky, rozhodně nečekala, že prvním člověkem, jehož uvidí na molu v Santorosu, bude zrovna Milos! Milos, muž, který kdysi pracoval pro jejího otce. Muž, který ji před čtrnácti lety navštívil v Anglii. Muž, na něhož nikdy nezapomněla. Muž, který byl tehdy ženatý…
Muž, který nesmí vědět, že ta vzpurná puberťačka se zelenými vlasy, kterou Helen do Řecka přivezla s sebou, je jeho dcera!
2008/6Sladký život84 Q Návštěva z KaribikuEve žije poklidným životem v tiché, odlehlé vesnici na severu Anglie a na svoji bouřlivou minulost už dávno zapomněla. Avšak vše se změní příjezdem Jakea… Jake je vysoký, snědý a - nebezpečně atraktivní. Eve touží po jeho elektrizujících dotycích, ale překonat tajemství z minulosti není jednoduché. Jenže jak dlouho dokáže odolávat svádění exoticky vyhlížejícího Jakea?
2008/11Sladký život Duo32 I AZámek ve SkotskuZa to, že je proslulým spisovatelem, Liam zaplatil zdravím, bezmála životem, především však ztrátou soukromí. Takže to, jež mu zbylo, si úzkostlivě chrání. I před krásnou Rosou, která na jeho ostrově kousek od pobřeží Skotska hledá ztracenou sestru!
2009/6Sladký život131 P Zakletá farmaKdyž se Olivia vrátila do rodné Anglie, poslední člověk, kterého by čekala už na letišti, byl její bývalý manžel. Právě Joel představoval důvod, proč utekla z rodné farmy. Vzpomínky na něj nevybledly, ale stejně tak se nezmírnila bolest, kterou v jejím srdci po sobě zanechal nejen on, ale i dítě, jež se jim mělo narodit. Osud je ale znovu svedl dohromady. Bude možné vstoupit podruhé do stejné řeky?
2009/11Sladký život152 Q Poslední milování s ŘekemKdyž se v Londýně objevil po pětileté odluce Janein manžel, úspěšný řecký magnát Demetrius, mladá Angličanka netušila, oč mu jde, tím méně, co bude následovat. Že manžel za ní přijel proto, aby ji požádal o rozvod. A že vášeň mezi nimi dvěma zdaleka nevychladla! A pobyt na Demetriově ostrůvku v Egejském moři, s nímž souhlasila, vše ještě zkomplikoval!
2010/11Sladký život Duo66 I AOsudná jachtaKdyž se třináctiletá Daisy zranila na jachtě, kde trávila prázdniny se svým otcem a jeho novou ženou, přiletěla její matka, úspěšná anglická spisovatelka Rachel, do Ameriky ihned za ní. A znovu se zde setkala se šéfem svého bývalého manžela, venezuelsko-americkým podnikatelem Joem…
2011/12Sladký život Duo81 J BŠtěstí čeká v RiuJiskra, která přeskočí mezi brazilským obchodníkem Alejandrem a anglickou novinářkou Isobel, se promění v požár! A spáleniště, které po něm zbylo, ani pro jednoho nikdy nezarostlo novou trávou… Dostanou po třech letech, když se v Riu znovu setkají, příležitost napravit, co pokazili?
2012/6Special na přání194 H AZpátky v ŘeckuHelen rozhodně nečekala, že prvním člověkem, kterého potká na molu v Santorosu při své návštěvě Řecka, bude Milos! Ten Milos, který nesmí vědět, že vzpurná Helenina pubertální dcera se zelenými vlasy je také Milosova dcera…
2017/7Sladký život Duo202 I AZakázané pokušeníJak zachovat glanc, když hrajete ženu zamilovanou do darebáka, co vašim rodičům dluží balík a říká, že pokud vypadnete z role, nevrátí jim ani pětník? A civí vám přitom do výstřihu nejkrásnější chlap na světě! To Grace fakt netuší!
Co dělat s nejpřitažlivější ženou na světě, ke které se lísá otrava, co vám bere vaše pivo, tvrdí, že byl kdysi váš přítel, a chce vás pumpnout o prachy?
A k tomu to ještě navíc Jackovi pořádně komplikuje duch bývalé manželky, který mu do všeho pořád mluví!
2017/11Sladký život Duo211 J ALáska z podkrovíŽe mu zničila život, o tom byl Luke přesvědčený celých těch pět roků od chvíle, kdy viděl Abby naposledy. Byla proradná, falešná a neupřímná… A určitě si zasloužila všechno to, co se jí od té doby přihodilo… Když se s ní totiž setkal po letech, už nebyla manželkou bohatého burziána a nežila v luxusním londýnském apartmá…
Zničila mu život. A Luke se rozhodl část toho dluhu si u ní vybrat!
2018/6Special na přání337 G AŠtěstí čeká v RiuJiskra, která přeskočí mezi brazilským obchodníkem Alejandrem a anglickou novinářkou Isobel, se promění v požár! A spáleniště, které po něm zbylo, ani pro jednoho nikdy nezarostlo novou trávou… Dostanou po třech letech, když se v Riu znovu setkají, příležitost napravit, co pokazili?
2019/3Sladký život Duo242 I BUsmíření na BahamáchJoannino manželství s Mattem je v troskách. Ani po létech snažení se jim nepodařilo zplodit potomka, takže rozvod je na spadnutí. Přesto spolu stráví poslední žhavou noc…
Jejich cesty se rozejdou - Joanna zůstane v Londýně a Matt odjede na Bahamy. Ale jen do té chvíle, než Joanna zjistí, že je těhotná!
2020/3Special na přání379 G ANávštěva z KaribikuEve žije poklidným životem v tiché, odlehlé vesnici na severu Anglie a na svá někdejší bouřlivá léta už dávno zapomněla. Avšak vše se změní příjezdem Jakea. Eve touží po jeho elektrizujících dotycích, ale překonat dávné tajemství není jednoduché. Jenže jak dlouho dokáže odolávat svádění nebezpečně atraktivního Jakea?
2021/3Special na přání404 H BZakletá farmaKdyž se Olivia vrátila do rodné Anglie, poslední člověk, kterého by čekala už na letišti, byl její bývalý manžel. Právě Joel představoval důvod, proč utekla z rodné farmy. Vzpomínky na něj nevybledly, ale stejně tak se nezmírnila bolest, kterou v jejím srdci po sobě zanechal nejen on, ale i dítě, jež se jim mělo narodit. Osud je ale znovu svedl dohromady. Bude možné vstoupit podruhé do stejné řeky?
2023/10Special na přání465 G BOsudná jachtaKdyž se třináctiletá Daisy zranila na jachtě, kde trávila prázdniny se svým otcem a jeho novou ženou, přiletěla její matka, úspěšná anglická spisovatelka Rachel, do Ameriky ihned za ní. A znovu se zde setkala se šéfem svého bývalého manžela, venezuelsko-americkým podnikatelem Joem…

Počet zobrazených záznamů: 25

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7119
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 03.12.2023, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace