Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 8/2013

Zobrazuji informace o produkci 8 / 2013


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance991 A Jessica Hartová (Hart, Jessica)Zásnuby s princemCaro je obyčejná dívka s obyčejnými sny. Až do chvíle, kdy ji její nejlepší přítelkyně princezna Lotty požádá, zda by nepředstírala zásnuby s princem Philippem, aby si ho sama nemusela vzít. Caro nedokáže Lottyinu prosbu odmítnout…
Princ Philippe si nemyslí, že by jejich falešným zásnubám někdo uvěřil. Jak by se mohl zamilovat do tak všední dívky neurozeného původu? Copak by se Caro mohla stát princeznou jeho lidu v Montluce? Brzy však zjistí, že je Caro nejen velmi okouzlující, ale že mu ukradla srdce!
Romance992 B Nikki Loganová (Logan, Nikki)Zpečetěno polibkemKdyž je Grant přinucen vrátit se na rodinnou farmu kvůli vyřízení dědictví, zjistí, že její existence a prosperita je ohrožena. Může za to zejména jedna mladá ekoložka, která na pozemcích zkoumá tulení kolonii. Grant neváhá a konfrontuje ji.
Kate je ale tvrdou protihráčkou – navzdory její vášni pro zvířata Granta, zvyklého na městský život, velmi přitahuje. Poprvé chce sepsat skutečně osobní smlouvu… smlouvu srdcí. Kate je však opatrná - s lidmi daleko více než s tuleni. Podaří se Grantovi přesvědčit ji o tom, že se může jeho lásce otevřít?
Historická romance370 W Anne Herriesová (Herries, Anne)Únosce, nebo zachránce?Když bandité omylem unesou Jane Lanchesterovou, brzy zjistí, že ji podcenili. Statečné Jane na útěku pomáhá jeden z únosců - tajemný George, který pochází zcela jistě z dobré společnosti.
Během své cesty za bezpečím se sblíží, a když se Jane konečně dostane ke své rodině, nedokáže se smířit s pomyšlením, že by svého "únosce" už nikdy neviděla. Může však jedině doufat, že k ní George chová stejně hluboké city jako ona k němu…

(2. díl minisérie Záhady a skandály)
Historická romance371 Z June Francisová (Francis, June)Schovanka za všechny penízeBeth je dcerou londýnského tiskaře a ráda by jednou převzala otcův podnik. Je však žena a od té se neočekává, že by mohla žít nezávisle. Její otec to dobře ví, a proto požádá sira Gawaina Raventona, aby se v případě jeho smrti stal jejím poručníkem.
Ten, i když nerad, souhlasí, a když Bethina otce někdo zavraždí, snaží se Gawain vypátrat nejen jeho vraha, ale náhle musí odolávat i samotné Beth, která ho přitahuje jak svým půvabem, tak i upřímnou a nezávislou povahou. Gawain je totiž ženatý a má dvě dcery…
Sladký život267 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zdráhavý vévodaTemná Lexiina krása nedovolí Lucanovi, nejstaršímu z bratrů St Claireů a vévodovi ze Stoubridge klidně spát!
Když ji přijímal na záskok místo své bývalé sekretářky, nemohl tušit, jaký bič si na sebe plete. Moc dobře ví, jak nevhodné jsou pletky s podřízenými. Tím spíše, že má náhle pocit, že jemu, muži, který na city nikdy moc nedal, by mohlo jít o více než o pouhý románek na pár dní!
Lexie přijala Lucanovu nabídku mimo jiné i proto, že si chtěla ověřit nelichotivou pověst, kterou St Claireovi získali, a jednoho z klanu, který nenávidí, poznat blíž. Už první setkání s Lucanem jí potvrdí mínění, které o celé rodině má. Přesto ji na arogantním, sebestředném, chladném a odtažitém Lucanovi na první pohled cosi upoutá. A není to jen dokonale padnoucí oblek!
Lucan cítí, že stejně jako jeho přitahuje Lexie, on zase přitahuje ji. Jenže proč se k němu chová s takovým odporem? Jaké tajemství před ním skrývá?
Sladký život268 Y Catherine Georgeová (George, Catherine)Pod brazilským sluncemPro mladou historičku umění Katherine to je příležitost, kterou jí seslalo snad samo nebe! Má místo nemocného šéfa galerie odletět do Portugalska a ocenit tam starý obraz patřící jakémusi záhadnému klientovi. Pokud uspěje, dokáže tím všem své profesionální schopnosti. A třeba se jí podaří objevit skvost!
Roberto, brazilský automobilový závodník, vzpamatovávající se po autonehodě, sní o klidu. Brzy ovšem zjistí, že v přítomnosti Katherine, která za ním přijela do jeho portugalského sídla místo důstojného šéfa galerie, touží vlastně po něčem docela jiném, než je klid!
Vydrží mladé dvojici vzájemné vzplanutí i pod brazilským sluncem, kam Katherine za Robertem přijede strávit Vánoce?
Sladký život Duo108 I ALynne Grahamová (Graham, Lynne)Svatební zradaŽádná z žen, s nimiž Sander strávil pár nocí a pak je zase opustil, nevypadala jako Tally. Sander dával přednost vysokým štíhlým blondýnám, a ne drobným brunetkám s postavou jako přesýpací hodiny. A rozdíl byl i v tom, že Tally ho zaujala nejen vzhledem, ale i inteligencí, vtipem, šarmem…
Že by o ni krásný Řek mohl mít zájem, o tom mohla Tally snad snít krásný sen. Ale to, jak se její známost s dědicem velké přepravní společnosti vyvíjela dál, to byla noční můra…!
A Sander si myslel totéž!
Sladký život Duo108 I BChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Kde se plní snyPro Bellu byla to nejdůležitější věcí v životě samostatnost! Tedy až do chvíle, než potkala Loukase. Té chemii, která mezi nimi zavládla, se čelit nedalo. Až na to, že Loukas by nejradši řídil všechny a vše kolem sebe…
Řecký miliardář se už před léty zavázal sám sobě, že alfou a omegou jeho jednání bude péče o ty, na nichž mu v životě nejvíce záleží. I když by si to sami třeba nepřáli. A s výběrem své sestry, která si zvolila Bellu jako návrhářku svatebních šatů, prostě souhlasit nemohl.
A to i přesto, že když tu drobnou Angličanku uviděl, rozbušilo se mu srdce…!
Sladký život Duo109 J ACarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Žhavý ItalAnnie nikdy nečekala, že by toho Itala, s nímž před čtyřmi a půl rokem prožila bouřlivou noc, ještě někdy potkala. Proč taky, když zmizel bez rozloučení a nenechal jí na sebe žádný kontakt? Veselý a zábavný Luc se ovšem za ty roky proměnil. Stal se z něj smrtelně vážný miliardář Luca de Salvatore! Člověk, se kterým by Annie nejradši neměla nic společného!
Pro Luku je zjištění, že jeho tehdejší milenkou byla jedna z nechvalně proslulých dcer rodiny Balfourových, šokem. Co se ale stalo, stalo se. A je třeba hledat z té šlamastyky cestu ven!
(Další příběh o dcerách Balfourových vyjde v září)
Sladký život Duo109 J BCatherine Mannová (Mann, Catherine)Magnát z malého městaPro Rafea to měl být pohádkový návrat do rodného města… Se vším tím bohatstvím a mocí, jež za uplynulých čtrnáct let získal, přece nemůže mít problémy dosáhnout splnění snů! Zmocnit se města, pomstít se těm, kteří mu ublížili… A znovu získat Sarah!
Sarah nikdy nerozuměla Rafeově touze po moci a bohatství, dobře ale věděla, že je jediný muž, kterého doopravdy milovala.
Teď jenom, jestli Rafe pochopí, že jeho svět plný pozlátka a nenávisti pro ni nikdy nebude dobrý!

(Závěr příběhů z Vista del Mar)
Desire979 K Red Garnierová (Garnier, Red)Okamžik pravdyPo autohavárii, při které přišel o manželku a malého synka, žil mediální magnát Landon Gage jen pro svou práci, bez emocí jako robot. Pak se ale na něj obrátila zoufalá Beth s žádostí, aby si ji vzal a stal se jejím spojencem v pomstě jejich společnému nepříteli. A Landon po šesti letech pocítil, že zase žije a něco cítí, a to nemohl ignorovat. Může msta naplnit životy dvou lidí, anebo je společný cíl zavede dál?
Desire Duo981 L AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Muž s tajemstvímPaige si zakládala na tom, jak má svůj život uspořádaný. Na prvním místě byla její firma a kariéra a tomu podřídila vše. Pak však poznala Brandona, krásného a okouzlujícího muže, který ji zcela uchvátil. Její tělo pro něj bylo modlou, kterou vzýval jako své nejvyšší božstvo, a Paigeiny plány do budoucna dostaly pořádné trhliny…

(5. část příběhů z Vista del Mar)
Desire Duo981 L BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Skandální vzpomínkySlavná jazzová zpěvačka April se probudila v nemocnici po automobilové nehodě a zjistila, že ztratila paměť. Neznala své jméno, nevzpomínala si na nic, nepoznávala ani svou matku. Návštěva přitažlivého cizince Setha, ale něčím uvnitř ní pohnula. Že by spolu něco před nehodou měli? April se rozhodla důvěřovat svým instinktům a svěřit se do rukou právě Sethovi…
Desire Duo980 O AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Pomsta není sladkáLuc nemohl uvěřit svým očím, když se u něj Hattie po deseti letech objevila - a navíc s prosbou, aby si ji vzal! Ucítil příležitost k něčemu, co se velmi podobalo odplatě. Ano, konečně bude v jejich vztahu tím, kdo drží v rukou opratě. Nepočítal však s tím, že jeho srdce na Hattii nezapomnělo - a že pomsta je tím posledním, co pro ní chce.
Desire Duo980 O BKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Návrat rebelaChris byl na střední škole fotbalová hvězda a dívčí idol a rozmazlená kráska Macy s ním chodila i proto, že byl pro ni zakázané ovoce. Jejich nezralý vztah ukončil zásah Macyina otce. Teď po letech se znovu potkali. Dva jiní lidé - zmoudřelá Macy a úspěšný podnikatel. Oba toho o životě věděli dost, aby si vážili druhé šance…

(2. příběh z texaského klubu v městečku Royal)
Zlatá kolekce20 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nejkrásnější slavnostRicardo Salvatore, mladý a krásný miliardář, vždy pohrdal pokryteckými a vypočítavými ženami. Přesně takovými, za jakou považuje Carly! Takže Ricardo necítí sebemenší výčitky svědomí, když se rozhodne společnost, kterou Carly řídí, odkoupit a ji samotnou propustit. I přesto, jak je mu Carly protivná jako člověk, nezastírá si sám pro sebe, jak ho přitahuje jako žena. A nevidí důvod, proč nespojit příjemné s užitečným!
Special na přání221 G ACaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Zbrklá nevěstaKdyž Lydie vklouzla do svatebních šatů, uvědomila si, že musí svatbu zastavit. Jakeova nabídka přišla náhle a byla vzrušující, ale neřekl to, po čem nejvíc toužila - že ji miluje. O rok později stojí Lydie znovu s Jakeem před oltářem - jako svědek a družička. Ale Jake je pro ni stále tím jediným. Přiměje Jake zbrklou Lydii, aby konečně řekla ano?
Special na přání221 G BJessica Hartová (Hart, Jessica)Hledá se snoubenec!Phoebe má problém, protože musí jít na svatbu svého bývalého snoubence a předstírat, že je naprosto šťastná! Její nejlepší kamarádky však mají plán: najmout si spolubydlícího Giba jako nového snoubence! Zní to perfektně, ale… nikdo nepočítá s tím, že mezi Phoebe a Gibem vznikne citové pouto.
Special na přání222 H AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)VášnivostAbigail roky tvrdě pracovala, aby dosáhla svého snu. Nyní třímá v ruce diplom veterinární lékařky a je již jen krůček od svého cíle: chystá se otevřít vlastní veterinární praxi v rodné Nebrasce. V jejích plánech rozhodně nefiguruje pohledný modrooký kovboj, na to nemá čas! Russ ale zřejmě našel tajný klíč k jejímu srdci.
Special na přání222 H BDixie Browningová (Browning, Dixie)Kurz uměníNovinářka Maggie má tajné poslání - chce zachránit svou nejlepší kamarádku, která podlehla pochybnému šarmu vypočítavého malíře. Právě na jeho kurzu umění se ho Maggie rozhodne usvědčit, že mu jde jen o peníze. Její misi však komplikuje další účastník kurzu, nebezpečně přitažlivý Texasan, který má jistě spoustu talentů, ale malování to není…

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1655
Denní počet: 2
Počítáno od: 16.08.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace