Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Chantelle Shawová

Zobrazuji údaje o autorce Chantelle Shawová - Shaw, Chantelle


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2008/3Sladký život71 X Francouzova zajatkyněUž je to rok, co Emily opustila svého muže, krásného a bohatého Francouze Luka. Nedokázala žít s někým, kdo ji nemiluje! A to ani když zjistila, že s ním čeká dítě! Teď se však Luc nečekaně objevil a svého syna se dožaduje. Emily s ním musí odjet na jeho zámek a zhostit se role matky – a taky manželky! Když se ocitnou znovu pod jednou střechou, uvědomí si, že mezi nimi pořád existuje silná přitažlivost. Povede se však Emily získat zpět Lukovu důvěru?
2008/8Sladký život90 Y Plavba snůAčkoliv to, co k sobě cítí řecký multimilonář Nik a jeho anglická osobní asistentka Kezia, je určitě mnohem více než jenom pouhá přitažlivost, udělat první krok mají strach oba! Zlomem se stane až třítýdenní plavba snů po Středozemním moři… Proč ale Kezia odmítá Nikovo vyznání a jeho nabídky společného života, když po něm zjevně touží, jeho lásku si bere a svou mu dává plnými hrstmi?
2009/10Sladký život Duo43 I BKníže z MadriduŠpanělský kníže Javier potřebuje narychlo sehnat manželku, aby splnil podmínky dědečkovy poslední vůle a mohl převzít řízení rodinné banky. Pokud se ožení s Angličankou Grace, jejíž otec ho připravil o miliony liber, podaří se mu zabít dvě mouchy jednou ranou - pomstí se a zároveň získá manželku, která bude splňovat vše, co se od ní požaduje!
2010/2Sladký život Duo48 I BRomance v MonakuMonacký sexy miliardář Zak dal Freye vše, co si člověk za peníze může koupit! Poté, co mu sdělila, že s ním čeká dítě, ji však vyhodil. Když je osud znovu svede dohromady, vášeň mezi nimi je stejně silná jako kdysi! Nezodpovězené otázky nad nimi ale stále visí jako Damoklův meč…
2010/4Romance se šejkem26 N Palác v dunáchVdova Erin Maguireová zdědila po arabském manželovi usedlost na anglickém venkově a jeho syna Kazíma z prvního manželství. Do toho ji neočekávaně navštíví šejk Zahír Kálid al Muntassír, bratr jejího manžela, o jehož existenci neměla ani tušení, a chce Kazíma převzít do své péče! Aby tomu Erin zabránila, odjíždí s ním do království Qubbah. Podaří se jí přesvědčit Zahíra o svých čistých úmyslech, získat Kazíma a nakonec i Zahírovu lásku?
2010/6Sladký život180 Q Modelka na OlympuŠvédsko-anglickou topmodelku Annu řecký miliardář Damon přitahoval od prvního okamžiku, kdy ho spatřila. Určitě ale ne natolik, aby s ním dokázala překonat svůj strach z mužů a nedůvěru k nim! Černé můry, spojené se vzpomínkami z dětství, byly ještě příliš živé… Když Damon konečně pochopí, že Anna není jenom tou povrchní kráskou, jakými se obklopoval dříve, rozhodne se, že ji bude chránit. Navždy a i před ní samotnou!
2011/9Sladký život Duo78 J AArgentinský milenecJenom obyčejná anglická holka od koní… To napadlo elegantního argentinského svůdníka Diega, známého hráče póla, když Rachel poprvé uviděl. Současně ho ta obyčejná holka přitahovala více než ty nejsofistikovanější krásky, jaké kdy poznal. A on zase přitahoval ji… Ještě ale mělo uplynout hodně vody, než se osudy těch dvou spojily navždy!
2012/4Sladký život Duo85 J BVe světě hudbyCelý svůj život Ella podřídila rozhodnutí splnit matčin sen a stát se houslovou virtuozkou. Cestu jí však zkřížil nebezpečný a okouzlující Rus Vadim. Zpočátku jí sice připadal stejný jako nenáviděný otec, ale postupně odhalila jeho zraněné srdce, dramatickou minulost i to, že hudba není jediným potěšením a rozkoší. A vše se pro ni už navždy změnilo…
2013/5Sladký život Duo102 I AKouzlo AmalfiPřed deseti roky Gina Lanza okouzlila. A dala mu zapomenout na bolest.
Tenkrát Gina díky Lanzovi poznala, co je to láska. Jenom na pár chvil, než od ní odešel. Bolelo to, ale nic mu nevyčítala. Žila si dál vlastní živo… a také poznala, co je to smutek a žal.
Okouzlení nepominulo! Než však Gina s Lanzem k sobě znovu najdou cestu, musí si navzájem vyléčit svá zraněná srdce.
2013/8Sladký život Duo108 I BKde se plní snyPro Bellu byla to nejdůležitější věcí v životě samostatnost! Tedy až do chvíle, než potkala Loukase. Té chemii, která mezi nimi zavládla, se čelit nedalo. Až na to, že Loukas by nejradši řídil všechny a vše kolem sebe…
Řecký miliardář se už před léty zavázal sám sobě, že alfou a omegou jeho jednání bude péče o ty, na nichž mu v životě nejvíce záleží. I když by si to sami třeba nepřáli. A s výběrem své sestry, která si zvolila Bellu jako návrhářku svatebních šatů, prostě souhlasit nemohl.
A to i přesto, že když tu drobnou Angličanku uviděl, rozbušilo se mu srdce…!
2013/11Sladký život Duo114 I ANebezpečné poblouzněníEmma, mladá vdova z drsného Northumberlandu, zná pouze práci… O tom, že by se něco mohlo změnit k lepšímu, si nenechává ani zdát!
Italskému miliardáři Rokkovi leží ta zdravotní sestřička, se kterou se seznámil u své anglické babičky, pěkně v žaludku. Když však Emma odloží tlustou bundu, šál a čepici, změní se Rokkův odpor v touhu. A protože je Rocco muž činu, rozhodne se kout železo, dokud je žhavé…
2014/4Sladký život Duo124 I BZa branami castellaTemný muž za temnými branami temného sardinského zámku… Tak zapůsobil italský bankéř Cesario na Beth, když se s ním setkala. Rozhodně se ho ale nebude bát! A vybojuje na něm vše, co patří člověku, na němž jí záleží nejvíce na celém světě!
Pro Cesaria je obvinění, s nímž za ním přichází ta křehká zelenooká Angličanka, něčím nepřestavitelným… A nejhorší je, že by to možná mohla být skutečnost!
Nezbývá než počkat, až pravda vyjde najevo…
2014/8Special na přání245 G AFrancouzova zajatkyněJe to už rok, co Emily opustila svého muže, krásného a bohatého Francouze Luka. Nedokázala žít s někým, kdo ji nemiluje! A to ani tehdy, když zjistila, že s ním čeká dítě! Teď se však Luc nečekaně objevil a svého syna se dožaduje. Emily s ním musí odjet na jeho zámek a zhostit se role matky – a taky manželky!
2014/12Sladký život Duo141 J APrávník v pastiPro nelítostnou hvězdu soudních síní, právníka Dantea, je život - jeho život! - jasnou záležitostí. Když něco chce, vezme si to. A s tou ženou s fialkovýma očima, postavou modelky a exoticky znějícím jménem to nebude jinak. Co na tom, že je Rebekah jeho kuchařkou?
Dante se rozhodl, že ji dostane!
Pro Velšanku Rebekah je Dante tím nejúžasnějším mužem, s jakým se kdy setkala. A to, že o ni projevil zájem, byť jenom pro noc plnou vášně, je splněný sen. Copak by se mohla potom ale vrátit k plotně a chystat lahůdky pro svého zaměstnavatele a jeho nesčetné milenky?
2015/7Sladký život Duo154 I AAngličanka na SicíliiTa nabídka přišla o čtyři roky později, než měla. A vůbec ne z důvodů, o nichž mladá Angličanka Kristen snila! Sergio se rozhodl si ji vzít za ženu jen proto, aby se dostal k synovi, o jehož existenci ještě před pár dny nevěděl.
Pro Sergia bylo to, že se stal otcem, šokem. Nejprve se chtěl tajnůstkářské matce svého potomka jenom pomstít. Pak začal toužit po něčem jiném…
Jenže to pořád ne a ne vzít za správný konec!
2015/8Sladký život Duo156 I ATajemství mocného mužeSalvatore chtěl vždy jen to nejlepší. A tu nejlepší lékařskou péči jeho dceři mohla poskytnout ta mladá Angličanka, Darcey. Že měla jiné plány? Že se nenechá přesvědčit penězi? S takovými věcmi si Salvatore věděl rady!
Jak si poradit s vlastním životem, který se mu před čtyřmi roky roztříštil na kousky, s tím si ale urozený Ital rady nevěděl! Pomůže mu Darcey odhalit tajemství, které ho dusí jako přízrak?
2016/5Sladký život Duo175 J BMarkýzova ženaStačilo pár dnů a z Isobelina vřelého a vášnivého italského manžela se stal chladný cizinec. A zrovna ve chvíli, kdy by o něj nejvíce stála!
Constantina pronásledovali démoni od dětství prakticky celý život. Až ty měsíce, kdy byl s Isobel, se staly vysvobozením. Ale pak se démoni vrátili! Isobel by bylo lépe bez něj než s ním. Jenže, co měl Constantin dělat, když ji potřeboval?
2017/3Special na přání307 G ARomance v MonakuMonacký sexy miliardář Zak dal Freye vše, co si člověk za peníze může koupit! Poté, co mu sdělila, že s ním čeká dítě, ji však vyhodil. Když je osud znovu svede dohromady, vášeň mezi nimi je stejně silná jako kdysi!
2017/10Sladký život Duo208 I ARudý diamantOba byli už jiní… Cruz nemohl Sabrině odpustit, že před deseti roky dala přednost pohodlí a odešla od něj, aniž by se ohlédla. Sabrina si vše ale pamatovala jinak - Cruz byl její první milenec, milenec, který o ni přestal stát. A který ji svým chladem vlastně odehnal.
Oba byli už jiní, ale když se setkali, zjistili, že jedno se nezměnilo. To, jak se přitahují.
A to, že si nedokáží říct, co je opravdu důležité!

(V listopadu volné pokračování pod názvem Únos topmodelky!)
2017/11Sladký život Duo210 I AÚnos topmodelkyStatečná, podnikavá, obětavá… to všechno sedělo na tu jeptišku, kterou dostal Diego za úkol převézt přes půl Brazílie do jednoho z nejnebezpečnějších míst celého státu. Problém ale byl v tom, že ho sestra Clare přitahovala způsobem velmi nevhodným!
Pro Clare byl převlek nutností. A asi stejně nutné bylo to, aby podlehla krásnému prospektorovi, který ji dělal průvodce!

(V říjnu vyšel volně propojený příběh nazvaný Rudý diamant!)
2018/2Special na přání330 H ANebezpečné poblouzněníEmma, mladá vdova z drsného Northumberlandu, zná pouze práci… O tom, že by se něco mohlo změnit k lepšímu, si nenechává ani zdát!
Italskému miliardáři Rokkovi leží zdravotní sestřička, se kterou se seznámil u své anglické babičky, pěkně v žaludku. Když však Emma odloží tlustou bundu, šál a čepici, změní se Rokkův odpor v touhu. A protože je Rocco muž činu, rozhodne se kout železo, dokud je žhavé…
2018/6Sladký život Duo225 J BZa polární zářeAksel, vládnoucí kníže ostrovního Storvhalu, ležícího daleko na severu, je stejně chladný jako jeho země… Ne, je stejně prochladlý jako Storvhal za polární noci. Musí takový být! Jen tak napraví pověst svého otce, jen tak se vypořádá s vlastní minulostí, jen tak může být svému lidu dobrým vládcem!
To Mina, shakespearovská herečka, která Aksela v roli Julie okouzlila, má ke své odtažitosti jiný důvod. I ona je ale chladná jako zima na severu…
Jenže pak se ti dva potkají. A po zimě náhle není ani stopy!
2019/6Special na přání362 H BVe světě hudbyElla se rozhodla splnit matčin sen a stát se houslovou virtuozkou. Cestu jí však zkřížil nebezpečný a okouzlující Rus Vadim. Zpočátku jí sice připadal stejný jako nenáviděný otec, ale postupně odhalila jeho zraněné srdce, dramatickou minulost i to, že hudba není jediným potěšením a rozkoší. A vše se pro ni už navždy změnilo…
2019/9Sladký život414 Y S milenkou v DubajiVe svých osmnácti, kdy strávila jedinou úžasnou noc s Torrem Romanem, byla Orla naivní, nezkušená a poprvé se doopravdy zamilovala. Když však Torre druhý den ráno zjistil, že je dcerou ženy, která se právě chystá vzít si jeho otce kvůli penězům, napadlo ho jediné - že vše zinscenovala, aby ho také vehnala do manželství.
O několik let později se na rodinné oslavě setkají znovu. Ani jeden z nich nedokázal vyhnat společnou noc z hlavy. Takže když jí Torre nabídne místo osobní asistentky, Orla souhlasí. Oba však vědí, že si zahrávají s ohněm…
Dokážou překonat minulost, aby se tentokrát dočkali šťastnějšího konce?
2020/2Sladký život Duo264 I BMilenka na jeden večerAby Giannis uzavřel obchod, musí na veřejnosti vyvrátit svou pověst playboye. A k tomu mu nepomůže nikdo jiný než krásná a přitažlivá Ava. Přesvědčit ji, aby předstírala, že je jeho snoubenkou, není žádný problém…
Jenže když zjistí, že po vášnivé noci nosí Ava pod srdce jeho dítě, má jedinou možnost - přesvědčit ji, aby se stala jeho manželkou!
2020/9Sladký život Duo279 J ASetkání v Sethbury HallNeměla se chodit dívat do kostela na svatbu bývalého manžela! A proč Sienna pocítila radost, když zjistila, že se to nežení Nico, ale jeho bratr? Vždyť se svým bývalým po tom, co jí udělal, už nic nechtěla mít!
Nebyl to dobrý nápad pokusit se Siennu zdržet v domě, kde spolu prožili neuspokojivé manželství. Poté co ho zradila, po ní přece Nico už nemůže toužit!
Oba se mýlili… a nejenom v tom, že k sobě už nic necítí!
2020/12Sladký život Duo284 I ASicilská obranaRozmazlená Arianna uměla jenom dvě věci - dělat skandály a ždímat konto svého otce. Aspoň takhle ji viděl Santino, její nový osobní strážce. Aspoň jako takovou ji znal ze stránek bulvárního tisku. Brzy mu začalo docházet, že pravda se někdy skrývá jako slunce za hradbou mraků. A Arianně začalo docházet, že Santino není jen tak ledasjaký osobní strážce!
2021/1Sladký život Duo287 J BNevydařený plánTy stíny, ach ty černé stíny… Rafaela dusily a současně ho hnaly vpřed. Kvůli tomu, co prožil jako dítě, je odhodlán uspět jako dospělý muž. A když pro to musí využít křehkou Juliet a její dceru, neváhá! Koneckonců jí za to nabízí nový, skvělý život. Jenže nepočítal s tím, že ta křehká žena bude tak silná.
A že bude bojovat nejen za sebe a za svou dceru.
Ale i za něj!
Za ně!
2021/7Sladký život Duo298 I BHříšný ostrovStala se snoubenkou jeho otce… a pak i něčím mnohem více! Věřit Andreas Isle ale nemohl. A vlastně ani nechtěl!
Zasnoubila se sice s Andreasovým otcem, ale Andreas byl jediný muž, o kterého Isla stála. Jediný, kterému byla ochotna dát všechno.
Až na to, že on její dar odmítl!
Aby se ukázalo, že žít bez něj je mnohem, mnohem těžší!
2022/1Special na přání424 H AModelka na OlympuŠvédsko-anglickou topmodelku Annu řecký miliardář Damon přitahoval od prvního okamžiku, kdy ho spatřila. Určitě ale ne natolik, aby s ním dokázala překonat svůj strach z mužů a nedůvěru k nim! Černé můry, spojené se vzpomínkami z dětství, byly ještě příliš živé… Když Damon konečně pochopí, že Anna není jenom tou povrchní kráskou, jakými se obklopoval dříve, rozhodne se, že ji bude chránit. Navždy a i před ní samotnou!
2022/2Sladký život472 Y Okouzlená chůvaPokud se se mnou do konce měsíce oženíš, budu pro tebe pracovat!
Nebylo to příliš romantické, ale o romantiku Marco stejně nestál. Za to o to, aby se Leah ujala role učitelky a vychovatelky jeho syna, stál hodně. Už dlouho neviděl na jeho tváři šťastný výraz, a s Leah se Nicky usmíval… A taky, proč si to nepřiznat, Marco stál o Leah!
Jenže co si počít s manželkou, která má zasněné oči, když na něj pohlédne, o níž se mu zdává, ale která odmítá jeho dotyky? Co si myslet o ženě, která si ho vzala jenom pro peníze, ale přitom o ně vůbec nestojí?!
2022/4Sladký život Duo316 I BHospodyně z titulní stranyToužila po jediném, co nikdy nemohla získat - po srdci svého manžela! Vše ostatní Betsy dostala!
Potom co se k ní Carlos po dvou letech vrátil, poté co jí odpustil něco, co považoval za největší zradu, jíž se na něm mohla dopustit - byť se tím ve skutečnosti neprovinila -, jí dal všechno. Pohodlí, přepych, své jméno, bezpečí…
Jenom lásku ne!
V Carlosově minulosti se totiž skrývá cosi temného, co mu brání se jí odevzdat!
2022/8Sladký život Duo324 I BDruhé zásnubyKdyž ji Jace požádal o ruku poprvé, zradil ji. A Eleanor od něj odešla…
A když se za něj nakonec provdala, přijala to jenom jako svůj trest. Trest za něco, co nespáchala, ale přesto se kvůli tomu nedokázala zbavit pocitu viny!
Eleanor chtěla okouzlujícího prince, ale Jace byl jen obyčejný muž s chybami. Ne, Jace byl schopen jí ublížit. A ubližoval jí stále více… Tím, že na něj - a na noci s ním - Eleanor nedokázala zapomenout!
2023/3Sladký život497 X Zahrávat si s ohněm„Udělám cokoli, jen když budeš šťastná.“
Takis Lissu zaujal na první pohled, a i když ji rozum nabádal k opatrnosti, touha tu opatrnost smetla. Opatrný byl ale i on. A Lissa se nemohla divit, že si o ní myslí to nejhorší. Léta se totiž skrývala za maskou. Ale masku nosil i Takis a Lissa chápala, že její manžel má v sobě temnotu, ale kousek po kousku se jí začíná otevírat.
A tak, když se konečně odhodlal říct jí, že chce, aby byla šťastná, mohla mu říct: „To je snadné. Prostě mě jen miluj.“
A on to udělal…
2023/8Sladký život Duo349 J BVášnivě až navěkyTa rudovlasá mořská panna mu zachránila život, jenže princ Eirik by chtěl víc. Mnohem víc. A pro Arielle je bolestné to, že ona by chtěla totéž!
Když Eirik po několika dnech po své záchraně Arielle potkal, zjistil, že živá žena je ještě krásnější než vysněná pohádková postava. Ale že osud jim – jemu – nepřeje. Jsme jako dvě hvězdy na různých trajektoriích, řekl jí.
A chvíli tomu i sám věřil…
2023/12Sladký život Duo357 J ATo v dohodě nebylo!Byla to jasná dohoda. Sňatek s respektovaným Danielem mohl Palomě zachránit její pozici v čele rodinné firmy a zavřít ústa těm členům správní rady, již jí vyčítají, že je příliš mladá a nezkušená…
Jenže dohodnout se s někým, že si ho vezmete za muže, není vůbec dobrý nápad? pokud ho milujete!
A pokud on miluje vás!

Počet zobrazených záznamů: 36

Na seznam autorek začínajících na Sh

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4755
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.03.2008

Poslední modifikace 31.12.2023, 18:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace