Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Michelle Conderová

Zobrazuji údaje o autorce Michelle Conderová - Conder, Michelle


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2014/10Sladký život296 Y Padlá hvězdaPovrchní, plytká, požitkářská a prospěchářská, muže střídající jako jiní ponožky…
Ne, špičkový právník a budoucí vévoda Tristan skutečně nemá Lily, začínající, ale přesto již jasně zářící hollywoodskou hvězdičku a současně nejlepší přítelkyni své sestry v lásce! To, že by sklouzla na dráhu drogové dealerky, bylo ale snad moc i na ni!
Lily skutečně nemá ponětí, jak se jí do zavazadla ty drogy dostaly. Vysvětlujte to ale celníkům na letišti… Zvlášť když máte takovou pověst, jakou máte!
Kdyby záviselo na Tristanovi, klidně by Lily nechal shnít ve vězení. To by ale své sestře nemohl udělat. A tak mu skončí Lily na krku… Má nad ní "dozor", do té doby, než se prokáže, či vyvrátí její vina…
Ovšem mít dozor nad ženou, kterou sice nesnášíte, ale která vás už léta vzrušuje, to je příliš i na muže Tristanova formátu!
2015/1Sladký život Duo143 J BŠaráda s láskouKdyž se svědomitá sydneyská konzultantka Miller rozhodla, že bude ohněm čelit ohni a před dotěrnýma rukama nepříjemného klienta ji ochrání přítomnost falešného přítele, rozhodně nepředpokládala, koho jí náhoda za onoho přítele přisoudí. Toho nejnevhodnějšího a nejpřitažlivějšího muže na světě!
Špičkový automobilový závodník Tino měl pocit, že jeho okamžitý nápad vyjít té upjaté slečně v kostýmku vstříc, se mu pěkně nevyplatí a víkend s ní že se pro něj stane noční můrou…
2015/10Sladký život Duo161 J ADiamant od MexičanaMexický milionář a bývalý hráč póla Cruz se naučil v životě jednu věc: Když něco chci, prostě si to vezmu…! Farmu, na níž vyrůstal a odkud byl potupně vyhnán, chce. Není to nic osobního… Tedy až do té doby, než zjistí, že o farmu usiluje i vnučka bývalého majitele – žena, kvůli níž byl Cruz tenkrát tak pohaněn.
Aspen nemá nejmenší tušení, proč ji Cruz nenávidí. Ano, provinila se vůči němu, ale pouze slabostí a neschopností čelit dominantnímu dědečkovi. Nikdy ho nezradila!
A teď má Cruz její osud ve svých rukou!
2017/4Sladký život Duo197 J BDvojí únosTěžko si představit méně pravděpodobné Romea a Julii, než byli princ Zach a krásná Farah ze znepřáteleného pouštního kmene. A přesto je osud svedl dohromady. A na tom, zda dostojí své povinnosti, závisí štěstí či neštěstí jejich blízkých.
Jenže to, co se mezi nimi rodí, je daleko více než jen povinnost!
2018/3Sladký život Duo219 J BTajemství zlatokopkyPokud se dal vymyslet opravdu špatný způsob, jak začít jakýkoliv vztah s Carly, Dare by ho určitě dokázal trumfnout! Jenže ta žena bydlící u jeho dědečka ho prostě štvala.
No, vlastně to tak prosté nebylo. A taky ho vlastně nejenom štvala…
Pro Carly ten nafoukaný vnuk jejího pacienta znamenal doslova esenci toho, co na mužích nesnášela!
No… vlastně to, že ho nesnášela, taky nebyla tak úplně pravda…
2019/4Sladký život Duo245 J ANoc v BenátkáchJako zlatá rybka nabídne Sebastiano stážistce Poppy splnění tří přání, když s ním odjede na rodinnou oslavu do Neapole a bude předstírat, že je jeho snoubenka. Ale to ještě nemá tušení, jak dobrá je tahle dívka herečka... Její svůdné pohledy v něm zažehnou jiskru a při společně strávené noci se rozhoří vášeň!
Poppy nemá v úmyslu se teď zamilovat ? má před sebou jiné cíle. Ale Sebastianovu nabídku odmítnout nedokáže.
2020/3Sladký život Duo266 I AZtracení v pouštiAmeričanka Regan se vydává do říše šejka Jaegera, aby tam našla ztraceného bratra. Její pokus o roli soukromé detektivky však nemá naději na úspěch už od chvíle, kdy se v baru setká s přitažlivým cizincem. Jaké je její překvapení, když ji tenhle krasavec unese do svého paláce a ona pozná, že to není nikdo jiný než samotný král Jaeger!
2020/9Sladký život Duo279 J BSkryto pod maskamiPo tom setkání, k němuž došlo před dvěma roky, jim oběma zůstal pocit pachuti v ústech. Ale také hrozná jistota, že ten polibek tenkrát nemohl stačit.
Setkávají se znovu - setkávají se a skrývají se pod maskami. Těmi skutečnými i těmi symbolickými. Jak dlouho bude Samovi a Ruby trvat, než pochopí, že opravdu začnou žít, teprve až ty masky odloží?
2021/4Sladký život Duo293 J BKrálovská svatební smlouvaNečekal, že ho bude přitahovat… jeho vlastní manželka! Rafaele se ženit nechtěl a ani si vlastně nebyl moc jistý tím, jak se před oltářem ocitl.
Proč souhlasil s nabídkou princezny Alexy, která mu navrhla, aby se vzali… a neopomněla přitom odsoudit Rafaeleho způsob života? Způsob života, kterého se přece nechtěl vzdát!
Nebo že by to snad bylo tím, že ho přitahovala už tehdy?
A že on, ač to sama nechtěla, přitahoval zase ji?!
2021/10Sladký život Duo305 J AJak miluje princCo je v domě, není pro mě!
To Logan, bratr knížete z Arrantina a současně jeden ze žraloků newyorského finančního světa, vždycky ctil. A navíc Cassidy byla příliš dobrá asistentka, než aby o ni přišel.
Jenže pak se vše změnilo… a začaly se dít věci! A Logan zjistil, že pravidla, jakkoliv mohou být rozumná, jsou… jenom pravidla.
A Cassidy že je nadmíru přitažlivá a žádoucí žena!
2022/8Special na přání437 G BPadlá hvězdaPovrchní, plytká, požitkářská a prospěchářská, muže střídající jako jiní ponožky? Ne, špičkový právník a budoucí vévoda Tristan skutečně nemá Lily, začínající a již jasně zářící hollywoodskou hvězdičku a současně nejlepší přítelkyni své sestry v lásce! To, že by sklouzla na dráhu drogové dealerky, bylo ale snad i na ni moc! Kdyby záviselo na Tristanovi, klidně by Lily nechal shnít ve vězení. To by ale své sestře nemohl udělat. A tak má Lily na krku…

Počet zobrazených záznamů: 11

Na seznam autorek začínajících na Co

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1371
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.10.2014

Poslední modifikace 28.08.2022, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace