Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 1/2008

Zobrazuji informace o produkci 1 / 2008


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance823 A Jessica Hartová (Hart, Jessica)Nenechám tě odejítKdysi měla Georgie skvělé místo a milujícího manžela, kterému byla ale přednější kariéra fotografa. Celé čtyři roky žili v odloučení. Všechno se změnilo, když se Georgie ujala malého synovce a opustila Londýn. Dnes touží po stabilitě a bezpečí, po muži, který tady vždy bude pro ni.
Jakmile však Mac obdržel rozvodové doklady, bleskově se za Georgií vypravil. Rozhodl se jí dokázat, že i on se změnil, že dokáže být tím správným manželem a otcem.
Romance824 B Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Společná touhaBývalé ošklivé káčátko Jackie Hammondová a sexy rančer Steven Rollins si jsou sice na hony vzdálení, ale jedno mají společné: Stevenova rozkošná roční dcerka je biologicky i Jackiinou dcerou. Jak je to možné? Může za to klinika asistované reprodukce! A tak se Jackie rozhodne, že stráví s touto malou kovbojkou dva týdny na ranči. Odolá ale Stevenově přitažlivosti, zvlášť když on se jí dvoří, kde může?

Minisérie Jako v pohádce…
Romance Duo825 T ANicola Marshová (Marsh, Nicola)Bez lásky nelze žítCarissa Lewisová má nového souseda – Brodyho Elliotta, který se se svou malou dcerkou nastěhoval do vedlejšího domu. Přestože je Carissa rozhodnutá, že už žádný vztah s mužem nebude vyhledávat, její pozornost přitahuje nejen malá Molly, ale i její na první pohled nepřístupný otec.
Romance Duo825 T BSophie Westonová (Weston, Sophie)Romance ve FranciiFrancouzský zámek je skvělým místem, kde se dá na nějakou dobu schovat před světem, v klidu přemýšlet a rozhodnout se o tom, jak a kam dál. Alespoň Jo Almondová si to myslí. Zprvu jde také vše podle jejího plánu, dokud se domů nevrátí sarkastický reportér Patrick Burns. Ten je přesvědčen, že Jo utíká před něčím závažným ze své minulosti, a rád by tomu přišel na kloub.
Historická romance206 E Meg Alexanderová (Alexander, Meg)DebutantkaSedmnáctiletá Perdita Wentworthová prožívá svoji první společenskou sezónu a hned na jejím počátku se dopustí nenapravitelného prohřešku, když dupne lordu Rushmorovi na palec u nohy. Její matka se rozhodne, že tentokrát svoji vzpurnou dceru potrestá, a tak místo aby plula s rodiči na Gibraltar, musí strávit zimu u tetičky v nudném lázeňském městečku Bath.
Jaké je však její překvapení, když se tu s nesnesitelným lordem Rushmorem setkává zase!
Historická romance204 W Juliet Landonová (Landon, Juliet)Rytířské kláníRytířské turnaje jsou nebezpečná zábava a lady Eloise při jednom z nich přišla o manžela. Postupně o něm však odhaluje nelichotivé skutečnosti a musí si přiznat, že její manželství mělo daleko k ideálu.
Nejraději by se proto už nikdy nevdávala – a rozhodně ne za mužného a dominantního sira Owaina z Whitecliffu, jehož nadbíhání nehodlá vyslyšet, neboť ten ji před časem hrubě urazil, a navíc měl patrně prsty i v zabití jejího manžela. A tak k němu Eloise cítí spíš vášnivý odpor než lásku a je rozhodnuta stůj co stůj jeho nadbíhání odolat. Sir Owain u ní nemá šanci. Nebo přece jen ano?
Historická romance205 Z Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Vzácná dámaJeště nikdy nikdo nespatřil vikomta Greythorpea, aby tak pozorně naslouchal nějaké dámě. Ta, jíž se to podařilo, musí tedy být skutečně mimořádná!
S muži krásná, svéhlavá Annis dosud žádné zkušenosti nemá, zato se však o ní ví, že je praktická a za všech okolností si ví rady, a tak se na ni kdekdo obrací a ona pomáhá řešit problémy ostatních. Že by se někdy také mohla vdát, o tom dosud neuvažovala. A rezervovaný, vznešený lord Deverel Greythorpe teď s ironicky zvednutým koutkem úst věří, že bude právě jeho…
Sladký život67 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Magnátova manželkaReece nalezl dokonalou manželku. Alanna je krásná, chytrá a sebevědomá a chtěla zakotvit v poklidném manželství z rozumu. Stejně jako Reece. Do jejich spokojeného společného života ale zasáhne nehoda a odhalí temná tajemství minulosti. Budou ochotni spolu zůstat, pokud je spojuje jenom vášeň?
Sladký život68 Y Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Příběh ze SantoriniMiliardář Savas nemá potřebu se ženit. Ženy o něj však nepřestávají usilovat. Proto se Theo stěhuje do osaměle stojícího domu na řeckém ostrově Santorini, kde se hodlá oddat svému milovanému jachtingu, klidu a celibátu. Jeho plány naruší Martha, jež si na ostrov přijela léčit zraněnou duši…
Sladký život Duo22 I ATrish Moreyová (Morey, Trish)Maškarní bálMiliardář s italskými předky Damien pořádá maškarní večírek své firmy. Jednu záhadnou krásku si odvede do soukromí… Marketingová specialistka Philly nemůže uvěřit vlastním očím! Právě strávila noc vášně s úchvatným mužem, ale je to její šéf! Rozhodne se tedy skrývat svou pravou totožnost…
Sladký život Duo22 I BJacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Dcera umělceCharlotte je podle Jakea d’Amata vypočítavá, chamtivá kráska, a on je pevně odhodlaný se jí pomstít. Jak? No přece v posteli! Charlottiny záměry jsou ovšem zcela nevinné - stejně jako ona sama. Zničehonic se však ocitne v manželství s mužem, který po ní touží, ale podle všeho ji nenávidí…a navíc s ním čeká dítě!
Desire778 K Maureen Childová (Child, Maureen)Zamilovaná asistentkaRachel byla beznadějná romantička. Už dlouho tajně milovala svého šéfa Shanea i přes to, že on byl známý sukničkář.Když byl Shane povýšen, nečekaně se rozhodl podělit se o svou radost právě s Rachel.Její svěží kráse bylo tak těžké odolat… Jenže jedna žhavá noc oběma nepředstavitelně zkomplikovala pracovní vztahy. Rachel neviděla jiné řešení než dát výpověď a již nikdy Shanea nespatřit…

Závěr minisérie Klan Elliottových
Desire779 L Michelle Celmerová (Celmer, Michelle)Soukromá terapieJak je práce lékařů na pohotovosti nebezpečná, se mladý doktor Petr Morgan přesvědčil na vlastní kůži a nikdy na ty hrozné okamžiky, kdy přišla o život jeho kolegyně a jemu roztříštili koleno, nezapomene.
Zranění a pocit viny za její smrt jej uvrhly do těžké deprese, ze které se jej snažila vyléčit fyzioterapeutka Maggie. Ta brzy poznala, že by mu sice mohla pomoci, ale za cenu provinění proti profesionálnímu pravidlu o vztahu mezi léčitelem a pacientem. Podaří se Maggie překonat dosavadní špatné zkušenosti s muži? Bude její léčba láskou účinná?
Desire Duo780 O AHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Smluvní partnerkaShannon a Burke jsou každý z jiného světa. Oba neměli jednoduché dětství. Oběma něco chybí. Jednomu peníze, druhému dítě. Přísně neosobní smluvní vztah mezi multimilionářem a věčně zadluženou studentkou-náhradní rodičkou ale brzy začne dostávat trhliny, když zdánlivě odlišní obchodní partneři po sobě horečně zatouží…
Desire Duo780 O BAnna DePalo (DePalo, Anna)V bezpečné náručiAristokratka z bohaté bostonské rodiny Allison milovala svoji nezávislost. Oproti všem očekáváním se po dokončení práv vydala na nelehkou dráhu státního zástupce. Žádný div, že se stala terčem vydírání a vyhrožování. O její bezpečí se rozhodl postarat starý rodinný přítel a zároveň její tajná láska z dětství Connor…
Special121 G AFiona Hood-Stewartová (Hood-Stewart, Fiona)Kráska a knížeHollywoodské nevěstyMladičká talentovaná herečka Victoria se ještě v Hollywoodu ani nestačila rozkoukat, a už má na krku prvotřídní skandál. A s pohledným knížetem Rodolfem, který se objevil jako princ na bílém koni a ochotně jí nabídl pomoc i náruč, se všechno zkomplikovalo ještě víc…
Special121 G BSharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Setkání v CannesHollywoodské nevěstyManželství dvou hollywoodských hvězd první velikosti nedá bulváru spát ani poté, co se ocitlo v troskách. Vztah Jennifer a Mattea je jako sud se střelným prachem. Chybí jen ta pověstná jiskra - a ta přeskočí při náhodném setkání na filmovém festivalu v Cannes!
Special121 G CJackie Braunová (Braun, Jackie)Problémová holkaHollywoodské nevěstyTempest rozhodně neměla v plánu předvádět svá obnažená ňadra bulvárním fotografům. Ten incident, který se odehrál při odchodu z oslavy po udílení filmových Oscarů, byl jen nešťastná náhoda. Pověst rozmazlené primadony jí vynesla stálý zájem bulvárního tisku, ale vzala jí to, o co by stála nejvíc - o vysněnou roli ve filmu a o lásku muže, který ho má režírovat.
Lékařská romance duo103 R AAbigail Gordonová (Gordon, Abigail)Vytoužená manželkaLékařka Sally toužila po dítěti, ale zdálo se, že ho s milovaným manželem nebude moci mít. Zoufalý Steve chtěl dát manželce možnost, aby si našla někoho, kdo jí děti dát může, a proto odešel. Po třech letech se Steve vrátil, začal spolu se Sally opět pracovat jako vesnický lékař a doufal, že svým odchodem nenapáchal nenapravitelné škody…
Lékařská romance duo103 R BMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Pomáhat a milovatDoktor Joel si předsevzal, že z jednotky intenzivní péče a traumatologie vytvoří nejlepší zařízení toho druhu v zemi! Ale kontroverzní postupy krásné anestezioložky Allegry jeho pověst ohrožují… Allegra je odhodlaná svému novému šéfovi dokázat, že se ve svých konzervativních názorech mýlí!
Kolekce59 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Ztracené pokladyČtyři roky se neviděli. Kate Hardestyová se vrací na ostrov, kde prožila první, ale i poslední lásku svého života. Opustila Kye proto, že jí otec připomínal její závazky na univerzitě. Po jeho smrti zjistila, že její otec pátral poblíž ostrova po vraku staré lodi, která měla převážet náklad zlata.
Kate se rozhodne splatit otci poslední dluh a dokončit jeho pátrání po pokladu. Potřebuje zkušeného potápěče, a tak jí nezbývá než se obrátit na Kye. Jejich společné hledání ovšem odhalí více pokladů, než očekávali…

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3669
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace