Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 1/2011

Zobrazuji informace o produkci 1 / 2011


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance929 A Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Svatba jako senSylvie Smithová se při organizování svatby seznámí s Tomem McFarlanem a ihned si padnou do oka. Jejich krátký flirt nezůstane bez následků. Po několika měsících se znovu setkávají a jejich vzájemná přitažlivost je ještě silnější. Tom netuší, že je otcem dítěte, a Sylvie si myslí, že ji ani dítě nechce. Dokážou si toto nedorozumění vyjasnit a přiznat si, co k sobě cítí?
Romance Duo930 T ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italský donchuánMandy Jenkinsová a Renzo Ruffini jsou uvězněni v horské chatě zasypané lavinou a oba nacházejí útěchu v náručí toho druhého. Pak ale Renza strhne další sníh… Po roce se Mandy dozví, že přežil, a vydává se ho hledat, aby mu řekla o jejich synovi. Ale bude se Renzo k ní a malému Dannymu znát?
Romance Duo930 T BBarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Rodina k pohledáníKdyž Zack Morgan zjistí, že se stal otcem a jeho chlapeček byl předán k adopci, rozhodne se ho najít. Susan je osamělá matka a svého syna miluje. Když se v jejím životě náhle objeví Zack Morgan, zamiluje se do něj. A Zack zjišťuje, že touží se Susan a Danielem vytvořit rodinu.
Záhady a romantika9 R Cassie Milesová (Miles, Cassie)Vražedná krásaPůvabná třicátnice Emma Richardsová, která je napůl indiánka, žije v ústraní na okraji Kenner City. Nikdo nemá ani tušení, že se živí psaním špionážních bestsellerů. Je však také médiem, často navazuje spojení s duchy zemřelých. Když ale policie najde za městem opuštěné auto její sestřenice a v něm půlročního Jacka, nezbývá Emmě než se o synovce postarat a zároveň zapojit všechny své schopnosti, aby zjistila, co se sestřenici stalo a kde ji hledat. Kriminalista Miguel Acevedo se jako racionálně uvažující člověk jen těžko smiřuje s tím, že Emma další postup pátrání rozhoduje podle instrukcí ze záhrobí. Záhy se však mezi nimi vytvoří silné pouto a Miguel je připraven ochránit Emmu přede všemi padouchy, kteří ji ohrožují.
Historická romance308 W Margaret Mooreová (Moore, Margaret)V síti lžíTřebaže je lord Bromwell zvyklý vymykat se obvyklým pravidlům vyšší společnosti, i jeho více než překvapí, když se při prvním setkání s krásnou „Eleanorou Springfordovou“ začnou vášnivě líbat.
Bromwell má silně vyvinutý smysl pro povinnost, a tak když zjistí, že se dotyčná lady ocitla v nesnázích, nabídne jí útočiště na rodinném panství.
V tu chvíli ovšem nemá ani ponětí, kdo je ta žena ve skutečnosti a jak ohrozí jeho plány na další exotickou plavbu…
Historická romance309 Z Louise Allenová (Allen, Louise)Král scényLady Maude Templetonová už odmítla řadu nabídek k sňatku. Proč asi? Jednoduše se touží vdát z lásky. A jediný, o kom si myslí, že by ho mohla milovat, je majitel divadla Eden Hurst. Je to talentovaný, inteligentní a pohledný muž, bohužel však má nízký původ. A navíc nevěří v lásku!
Získat ho se zdá pro Maude nemožný úkol, ale je rozhodnuta udělat všechno pro to, aby si Eden uvědomil, že lásku potřebuje, zvláště tu její!
Sladký život205 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Útěk na SicíliiPovinnost! To je zákon, kterým se Falcon, nejstarší syn sicilského knížete Leopardiho, vždy řídil. A pokud jeho rodina někomu ublížila – tak jako jeho nevlastní bratr mladé Angličance Annii –, je jeho povinností křivdu odčinit. Za každou cenu! A pokud Annii jeho bratr připravil o schopnost se těšit z krás, tak jak je život nabízí, musí ji to on znovu naučit! A ochránit ji před tím, co by jí mohlo ublížit…
I kdyby to měl být on sám!
Sladký život206 Y Kate Hewittová (Hewitt, Kate)Noci pod AkropolíAténský stavitel jachet Demos ví, co potřebuje. Manželku. A ví, jaká má být – krásná, zábavná, nekomplikovaná, připravena si život s ním užívat! Přesně takovou se zdá být Althea, lvice nočních klubů, přelétavý motýlek, královna zlaté mládeže. A Demos ví, jak to zařídit, aby se sňatkem souhlasila.
Jenže Demos hned o svatební noci zjistí, že život s Altheou bude úplně jiný, než jak si ho vysnil. A že neví, jestli na to bude mít dost síly…
Sladký život Duo70 J AMargaret Mayo (Mayo, Margaret)Italské prázdninyPenny věděla, že do Santa, k němuž nastoupila jako chůva jeho pětileté dcery, se zamilovat nesmí! Jenže srdci se poroučí těžko… A tělu ještě hůř! A to, co se dalo dodržet v Londýně, se v záři neapolského slunce, kam úspěšný italský podnikatel vyvezl dceru i s chůvou, ukázalo být nemožné!
Sladký život Duo70 J BIndia Greyová (Grey, India)Sběratel uměníPříliš pozdě francouzský sběratel umění Olivier pochopí, že mstít se křehké Angličance Belle za příkoří, která způsobili jeho otci její praprarodiče, je špatné. A napravit to že bude mnohem těžší, než by si kdy představoval. Jedinou jeho šancí je, že Bella uvěří, že láska dokáže vše překonat.
Hvězdy romance14 F Diana Palmerová (Palmer, Diana)Oheň a vodaMargie by pro svoji mladší sestru udělala všechno, a tak je ochotna setkat se s bratrem jejího vyvoleného - Cannonem Van Dynem, který s jejich sňatkem nesouhlasí, aby se ho pokusila obměkčit. Setkání dopadne katastrofálně a vypadá to, že ani pozvání do letního sídla Van Dyneů na Floridě na tom nic nezmění.
Osud s nimi má ovšem jiné plány, vždyť pod Margiiným zevnějškem dámy velkého světa se skrývá poraněná duše a za Cannonovou nepřístupností zklamání. Zůstanou oba dál osamělí?
Desire886 K Tessa Radleyová (Radley, Tessa)V láskyplné péčiCtnostná Amy si vždy velice zakládala na dobré pověsti. Nyní je bez snoubence a navíc čeká dítě. Má opustit své rodné městečko? Heath je sice pravým opakem Amy, ale už dávno ji tajně miluje. Teď je příležitost, aby jí nabídl manželství a pro nový přírůstek do rodiny Saxonových vytvořili šťastnou rodinu. Přesvědčit Amy ale není tak jednoduché. Až společná vášnivá noc jim ukáže, že k sobě patří jako jing a jang…

(3. díl minisérie Rodinný podnik)
Desire Duo888 L ACharlene Sandsová (Sands, Charlene)Krásná zrádkyněVanessa plála rozhořčením a touhou po pomstě. Brock Tyler si ošklivě zahrál se srdcem její sestřičky a ona se rozhodla ztrestat ho. Avšak v době, kdy chystala sabotáže v Brockově hotelu, nějak se mu podařilo ji okouzlit a omámit. Vanessa si zoufala. Je možné jednoho muže milovat a zároveň nenávidět?

(3. díl minisérie Soukromá tajemství)
Desire Duo888 L BBronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Tajemství diamantůPo dlouhém odloučení se Kimberley lásce Rica brání. Domnívá se totiž, že si ji před deseti lety vzal za ženu ze zištných důvodů, aby získal významné postavení v jejich rodinné firmě. Postupně však poznává, že z Rica se stal muž, který je hoden její důvěry.

(1. díl minisérie Australské brilianty)
Desire Duo887 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Valentýnské sváděníCaroline by ani nenapadlo, že se při své práci, jež ji tentokrát zavedla do španělského letoviska, setká s uhrančivým podnikatelem Rory Burkem, který před lety neblaze ovlivnil její osud, přestože s ním zažila jednu z nejkrásnějších nocí ve svém životě. Rory se však rozhodl svou chybu napravit!

(3. díl minisérie Romantika na cestách)
Desire Duo887 O BLeanne Banksová (Banks, Leanne)Hollywoodské zásnubyÚspěšná herečka Gwen McCordová po rozvodu opustila Hollywood a už nikdy se do prokletého města a k herectví nechtěla vrátit. Komplikované okolnosti ji donutily změnit plány a ke všemu předstírat, že je zasnoubená s producentem, který byl ztělesněním hollywoodského životního stylu…

(1. díl minisérie Hudsonovi z Beverly Hills)
Special na přání159 G ADiana Palmerová (Palmer, Diana)Zkrocený donchuánZtracené vzpomínkyTellur byla už od mládí beznadějně zamilovaná do J. B. Hammocka. Ani po osmi letech oddané péče a vytrvalého zbožňování to nevypadalo, že by tento okouzlující zapřisáhlý starý mládenec začal její lásku opětovat. Pak však zasáhl osud a nezkrotný donchuán se ocitl v pasti…
Special na přání159 G BJudith McWilliamsová (McWilliams, Judith)Osudové rozhodnutíZtracené vzpomínkyLucas trpí amnézií a myslí si, že žena, která se sklání nad jeho lůžkem, je jeho manželka – ale nemůže si vzpomenout na svatební den ani na společně strávené chvíle… Bude Lucas Jocelyn chtít, až se mu paměť vrátí?
Special na přání159 G CCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Bez totožnostiZtracené vzpomínkyKdyž šerif Macon nalezl při okraji silnice krásnou mladou ženu v bezvědomí, ještě netušil, že mu obrátí život vzhůru nohama. Ta kráska sice ztratila paměť, ale to jí neubralo na přitažlivosti. Pro Macona se postupně stávala něčím víc než jen oficiálním případem…
Special na přání160 H ALucy Monroeová (Monroe, Lucy)Řecké magnólieManželství po řeckuVůně magnólií omamuje Savannah stejně jako Leiandros, bratranec jejího zesnulého manžela. Ani bohatému Řekovi není Savannah lhostejná, ale ještě více než po její lásce touží dosáhnout spravedlnosti, protože je přesvědčen, že se Savannah na jeho rodině provinila!
Special na přání160 H BRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Manžel na vyžádáníManželství po řeckuPřed rokem musela Dominika opustit svého milovaného manžela. Nyní udělá cokoli, aby ji Andreas odpustil a přijal ji zpátky. Proto se dohodnou na měsíčním manželství na zkoušku.
Special na přání160 H CJulia Jamesová (James, Julia)Nevěsta pro ŘekaManželství po řeckuJaké bylo Andreino překvapení, když se dozvěděla, že jí dědeček našel ženicha! Stala se totiž součástí obchodní dohody, při které byla přislíbena mladému řeckému milionáři Nikosovi. Ona, nemanželská vnučka řeckého miliardáře, se však rozhodla, že Nika při první příležitosti opustí…

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2408
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.01.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace