Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Trish Moreyová

Zobrazuji údaje o autorce Trish Moreyová - Morey, Trish


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/2Sladký život22 Y Šťastné dny na KrétěKdyž bylo Alexandře sedmnáct, setkala se na Krétě s krásným a něžným studentem archeologie. Bylo jaro, a ve vzduchu byla láska. Pak ale přišla rodinná tragédie a naděje na společný život se zhroutila. O osm let později do její kanceláře přichází přitažlivý, ale bezohledný nový šéf. Je možné, že ti dva jsou jedna a tatáž osoba? Dokáže mu Alexandra říct pravdu o svém… jeho… synovi?
2006/9Sladký život Duo6 I BJestli si mě nevezmeš…Jen krůček dělí síť hotelů, kterou vede Opal, od bankrotu. Záchranu může představovat pouze kapitál Domenica Silvagniho, majitele jiného hotelového řetězce. Domenic má však podmínku: pokud si ho Opal nevezme, k žádné dohodě nedojde! Jak se mladá hoteliérka rozhodne?
2008/1Sladký život Duo22 I AMaškarní bálMiliardář s italskými předky Damien pořádá maškarní večírek své firmy. Jednu záhadnou krásku si odvede do soukromí… Marketingová specialistka Philly nemůže uvěřit vlastním očím! Právě strávila noc vášně s úchvatným mužem, ale je to její šéf! Rozhodne se tedy skrývat svou pravou totožnost…
2008/6Sladký život Duo27 I APařížankaBohatý právník Paolo se oženil s Helene jen proto, aby ji zachránil před vynuceným manželstvím s jiným mužem… A manželství skončilo dříve, než začalo! Následujících dvanáct let prožil každý sám a znovu se setkali až ve chvíli, kdy Paolo přijel své ženě oznámit, že se mohou konečně rozvést. Jenže co když se vlastně ani jeden rozvádět nechce?
2008/9Sladký život93 X Australská perlaKdyž se Zane po deseti letech od chvíle, kdy opustil Austrálii, aby zapomněl na otcovu zradu, vrací domů, nezastihne už otce naživu. Místo něj zde je Ruby, otcova poslední milenka! Žena, jež se stala nečekanou spolumajitelkou otcovy firmy na chov perlorodek! Je úplně jiná, než jak si ji Zane představoval. Rozhodně to není vypočítavá žena, která by bažila jen po majetku… I když jednu věc již uloupila: Zaneovo srdce!
2008/11Sladký život101 X V hledáčku paparazziůPřed osmi lety bohatý řecko-australský podnikatel Alexander svedl mladičkou Saskii, aby se pomstil její rodině. Teď se potkali znovu a po pomstě touží naopak Saskia! Oba se ze všech sil snaží mít nad tím druhým navrch. Zároveň je ale něco k sobě neodolatelně přitahuje. Alex je rozhodnut dokončit, co před osmi lety začal. Tehdy šlo o pomstu, ale dnes …?
2009/7Sladký život133 X Ve Španělově náručíBriara se vdala za španělského obchodníka Diabla jen proto, aby zachránila vlastní rodiče! Svého manžela ale kultivovaná příslušnice australské smetánky z duše nenávidí! Diablo, dravec v obchodě i v životě, však dosáhne toho, že se Briara oddá síle vášně! Přes všechnu rozkoš, kterou spolu zakoušejí, jejich manželství zůstává sňatkem z rozumu - nebo že by se Briara mýlila?
2009/10Sladký život148 Q Příběh z Beverly HillsPro bohatého Američana řeckého původu Loukase je krásná Jade podvodnicí, protože se coby lékařka pracující v oboru laserové terapie podílí na nekalých praktikách elitní kliniky v Beverly Hills. Pro své přesvědčení ale nemá jasné důkazy, a tak si je hodlá opatřit - právě prostřednictvím Jade. Jenže Jade není figurka, s níž by podle libosti mohl manipulovat. A sám zjišťuje, že proti jejím půvabům není imunní!
2010/1Sladký život Duo47 J AKráska z IrskaPohledný architekt Alex nejprve zaměstná Merrow jako návrhářku pro interiér hotelu, který vyprojektoval. Brzy mu však dojde, že tahle irská kráska stojí za to, aby z ní udělal milenku! Merrow rozhodně není proti, jenomže život ji naučil nepouštět si žádného muže příliš k tělu. Co se stane, když od ní Alex najednou začne chtít, aby byla víc než pouhou milenkou?
2010/10Romance se šejkem38 N Nevinná nevěstaŠejk Tadžik al Zayed bin Aman potřebuje vhodnou nevěstu - a tradice vyžaduje, aby to byla panna. A tak když poprvé uvidí upjatě se chovající Morgan Fieldingovou, zrodí se mu v hlavě plán … Morgan nechápe, proč ji Tadžik pronásleduje - takový mužný chlap by mohl mít každou ženu, po které by zatoužil! Ale jakmile přijede do jeho pouštního království, Tadžik jí oznámí, že se za něj musí provdat. A to je jen začátek!
2011/6Sladký život216 Y S knížetem v PařížiJako by nebylo dost toho, že Rafe, Siennin úchvatný milenec z Paříže, je ve skutečnosti kníže Raphael ze středomořského státečku Montvelatte! Mnohem horší bylo to, že o pár týdnů později se Sienna dozvěděla, že ta noc plná touhy nezůstane bez následků a že ona je – alespoň podle Raphaela – povinna porodit knížectví dědice, takže se za Raphaela musí provdat. Bez citu! Jenže pro Siennu, jejíž rodiče v takovém manželství žili, je to nepřijatelné. Dokáže se ale postavit knížeti, který dal jasně najevo, že vždy musí být po jeho?
2012/2Sladký život Duo83 J BMěsíc na SantoriniCesta z australského městečka, kde klokani dávají dobrou noc, za dobrodružstvím do Londýna nebyl ten nejlepší nápad! To už Cloe pochopila. Ještě horší ale bylo, když se v jejím životě objevil krásný Řek Andreas! S velmi pobuřující nabídkou! Jak se tedy mohlo stát, že svolila strávit po jeho boku měsíc na ostrově Santorini?
2012/8Sladký život Duo89 J BUvězněná v rájiŽe je vězněm, si majitelka svatební agentury Sophie dlouho neuvědomovala. Věřila, že mocný a krásný Daniel jí poskytl na svém ostrově příležitost, jak co nejlépe naplánovat svatbu jeho sestry. Netušila, že Daniel ve skutečnosti dělá všechno pro to, aby svatbu překazil! Aby se jeho sestra nikdy nestala manželkou muže, jehož nenáviděl nejvíce ze všech lidí na světě. Aby se nestala ženou Sophiina bratra…
A byl rozhodnut udržet kvůli tomu Sophii na ostrově všemi prostředky. Opravdu všemi!
2013/6Sladký život Duo104 I ADar z neznámaTen telefonát byl zlý sen! Milionáři Dominikovi se plní to, po čem v minulosti toužil snad vůbec ze všeho nejvíce, ale jak…?! Má se stát otcem, přestože manželku pochoval. Ale k tomu si musí uvázat na krk tu příšernou ženskou!
Angela nosí pod srdcem dítě, je tu ale jeden problém… Její manžel, tedy spíše už bývalý, není jeho otcem. A ona není jeho matkou!
Teď to ještě vysvětlit skutečnému otci dítěte!
2013/10Sladký život Duo113 J BSnoubenka na jednu nocKdyž si nový klient zakládá na harmonických rodinných vztazích, musí mu úspěšný mezinárodní obchodník Leo prostě představit svou snoubenku! A že žádnou nemá? Nevadí! Jeho australská asistentka, s kterou do té doby mluvil pouze telefonem, ji přece zastoupí!
2014/6Special na přání242 H BŠťastné dny na KrétěKdyž bylo Alexandře sedmnáct, setkala se na Krétě s krásným a něžným studentem archeologie. Bylo jaro… a ve vzduchu byla láska. Pak ale přišla rodinná tragédie a naděje na společný život se zhroutila. O osm let později do její kanceláře přichází přitažlivý, ale bezohledný nový šéf. Je možné, že ti dva jsou jedna a tatáž osoba? Dokáže mu Alexandra říct pravdu o svém… jeho… synovi?
2015/1Sladký život Duo142 I BTřicet nocí v BenátkáchKdo ví, kolikrát si Valentina opakovala, že zpupného benátského milionáře Luku už nikdy v životě nechce vidět? Poslední setkání s ním se pro ni stalo zdrojem té největší bolesti jejího života…
Ale osud Valentinu tváří tvář Lukovi opět vystavil…
Ne, nebyl to osud! To jen Luca rozehrál svou hru, rozhodil sítě, aby opět Valentinu spatřil. Aby se jí pomstil za to, že ho opustila tak, jak ho opustila!
2015/4Sladký život308 Y Svatba jako darNávrh, s nímž za baskickým milionářem přišla ta Australanka, byl nesmyslný. Ale Alesander by nedosáhl svých úspěchů, kdyby nenacházel výhody i v těch nejnesmyslnějších plánech.
Pro Simone se svatba se sousedem stala možností, jak na smrt nemocnému dědečkovi poskytnout alespoň trochu radosti v životě. Stačí, když Alesander bude souhlasit s tím, že si na jejího manžela bude těch pár měsíců hrát. Odměna, která mu za to padne do klína, je více než lákavá!
Na jedné podmínce ale Simone trvat musí. Veškeré intimity se budou v jejich manželství odehrávat pouze na veřejnosti. Vždyť stejně, jako nemá Alesander rád ji, je on protivný i jí!
2017/5Sladký život Duo198 I BAltán plný něhyAni Rášíd, ani Tora nepředpokládali, že by jejich známost měla přesáhnout horizont jedné noci… Jenže během čtyřiadvaceti hodin se z australského důlního inženýra Rášída stal nový vládce pohádkového středovýchodního království a z pečovatelky o děti Tory… jeho manželka! Je to začátek, nebo konec pohádky?
2017/6Special na přání313 G BMěsíc na SantoriniCesta z australského městečka, kde klokani dávají dobrou noc, za dobrodružstvím do Londýna nebyl ten nejlepší nápad! To už Cloe pochopila. Ještě horší však bylo, když se v jejím životě objevil uhrančivý Řek Andreas! A s velmi pobuřující nabídkou!
2020/11Sladký život Duo283 J AHněv na SantoriniA za hříchy otců zaplatí jejich děti…
Když už Athenin otec světské spravedlnosti unikl, rozhodl se Alexios, že za to, co provedl jeho rodičům, zaplatí jeho dcera. To, že ona sama nenesla žádnou vinu, ho v jeho odhodlání zviklat nemohlo.
A Athena neměla sebemenší podezření…
2021/8Sladký život459 X Láska mezi gondolamiZa benátské noci karnevalu se mohou dít zázraky!
Pokud se ukryjí pod maskami, tak lišícími se od toho, jak vypadají ve všední den, mohou se sblížit… třeba princ a pokojská!
A právě to se stalo Vittoriovi, synovi andachsteinského knížete, a Rose, prosté venkovance z jihu Itálie. A když masky odložili, zjistili, že nejsou k sobě přitahováni o nic méně.
Všední dny ale láskám mezi princi a pokojskými nesvědčí…
Pokud v nich nezůstane živé kouzlo benátské karnevalové noci!
2021/10Special na přání417 G AAustralská perlaKdyž se Zane po deseti letech od chvíle, kdy opustil Austrálii, aby zapomněl na otcovu zradu, vrací domů, již otce nezastihne naživu. Místo něj zde byla pouze Ruby, otcova poslední milenka! Žena, jež se stala nečekanou spolumajitelkou otcovy firmy na chov perlorodek! Je zde ale něco podivného; Ruby je totiž úplně jiná, než jak si ji Zane představoval. Rozhodně to není vypočítavá žena, která by bažila jen po majetku… I když jednu věc již uloupila… Zaneovo srdce.
2022/9Special na přání440 H BTřicet nocí v BenátkáchKdo ví, kolikrát si Valentina opakovala, že zpupného benátského milionáře Luku už nikdy v životě nechce vidět? A jen bůh ví, že ho opravdu vidět nechtěla, už nikdy. Poslední setkání s ním se pro ni stalo zdrojem té největší bolesti jejího života…
Jenže ne všechna přání se plní. A osud Valentinu tváří tvář Lukovi opět vystavil…
Ne, nebyl to osud! To jen Luca rozehrál svou hru, rozhodil sítě, aby opět Valentinu spatřil. Aby se jí pomstil za to, že ho opustila tak, jak ho opustila!
A Valentině nezbývá než souhlasit, že na třicet nocí bude pyšnému Benátčanovi po vůli…
2023/1Special na přání448 H ANevinná nevěstaŠejk Tadžik al Zayed bin Aman potřebuje vhodnou nevěstu - a tradice vyžaduje, aby to byla panna. A tak když poprvé uvidí upjatě se chovající Morgan Fieldingovou, zrodí se mu v hlavě plán… Morgan nechápe, proč ji Tadžik pronásleduje - takový mužný chlap by mohl mít každou ženu, po které by zatoužil! Ale jakmile přijede do jeho pouštního království, Tadžik jí oznámí, že se za něj musí provdat. A to je jen začátek!

Počet zobrazených záznamů: 25

Na seznam autorek začínajících na Mo

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5844
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 31.01.2023, 03:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace