Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Amanda Browningová

Zobrazuji údaje o autorce Amanda Browningová - Browning, Amanda


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2001/12Romance467 T Záměna snoubenkyNatashina sestra je velmi nezodpovědná a opustí svého snoubence Chasea Caldera ve chvíli, kdy se v nemocnici zotavuje po úrazu. Natashe nezbývá tedy nic jiného, než zůstat po jeho boku. Protože však obě sestry jsou dvojčata podobná k nerozeznání, Chase věří, že je s ním ta pravá snoubenka! Natasha ví, že by mu měla říci pravdu, ale to by se do něj nesměla zamilovat!
2009/9Sladký život142 Y Dcera milionářeAtraktivní Shelby, dcera známého anglického finančního magnáta, čelí výhrůžkám záhadného muže! Otec ji proto přesvědčí, aby přijala ochranu přitažlivého a šarmantního osobního strážce Graye, muže, jehož Shelby již dlouhá léta miluje. Nyní se ukáže, že ani ona mu není lhostejná, přestože kdysi jejich sblížení razantně odmítl! Jako profesionál by měl ovšem zůstat chladný a nepropadnout citům. Dokáže Gray odolat pokušení?
2011/2Sladký život208 Y Víkend s milionářemPřed lety se Aimi rozhodla, že nemá právo na štěstí! Že musí sama sebe trestat a odpírat si vše, co by jí mohlo přinést radost. A proto je pro ni zájem přitažlivého Jonase tak nevítaný. Protože cítí, že by mu snadno podlehla. Protože ví, že by mu podlehnout chtěla. A protože by tím porušila přísahu, kterou dala sama sobě.
Jonas naštěstí není zdaleka tak povrchní, jak o něm píše bulvární tisk. A rozhodne se o Aimino - a své - štěstí bojovat!
2016/8Special na přání294 H ADcera milionářeAtraktivní Shelby, dcera známého anglického finančního magnáta, čelí výhrůžkám záhadného muže! Otec ji proto přesvědčí, aby přijala ochranu přitažlivého a šarmantního osobního strážce Graye, muže, jehož Shelby již dlouhá léta miluje. Nyní se ukáže, že ani ona mu není lhostejná, přestože kdysi jejich sblížení razantně odmítl! Jako profesionál by měl ovšem zůstat chladný a nepropadnout citům. Dokáže Gray odolat pokušení?

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Br

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3176
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace