Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2022

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2022


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance582 W Sarah Malloryová (Mallory, Sarah)Záhadná slečna FairchildováKdyž mladý synovec Tristana Quintrella, lorda Dalmorrena, svému strýci oznámí, že se ožení se slečnou Natalyou Fairchildovou, musí Tristan jakožto hlava rodiny o neznámé mladé dámě zjistit co nejvíc informací.
Slečna Natalya Fairchildová má všechno, co si může přát. Jediné, co jí chybí, je rodina - netuší totiž, kdo byli její rodiče a jaký je její původ. Když se seznámí s charismatickým strýcem svého budoucího manžela, něco ji k němu neodolatelně přitahuje. Zvlášť, když jí lord Dalmorren pomůže odhalit její tajemnou minulost…
Historická romance583 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn )Tajemství lorda LynfordaDědicové titulu by se neměli ženit s bohatými vdovami, obzvlášť s těmi, které jsou zároveň matkami devítiletých dcer. Jenže Eaton Falamge, lord z Lynfordu, je černou ovcí rodiny a skrývá tajemství, díky němuž si může vzít dívku dle svého srdce. Jaká škoda, že své city věnuje právě Elize, která se po smrti manžela rozhodla, že povede rodinné impérium, a nehodlá se nechat znovu polapit nějakým mužem.
Jenže Eaton se nikdy tak lehce nevzdává a o lásku své vyvolené bude bojovat. Dokáže Eliza odolat kouzlu pohledného lorda? Nebo uvěří, že si může svou svobodu a nezávislost udržet i v manželství?
Sladký život479 X Abby Greenová (Green, Abby)Žena, na niž měl zapomenoutPro šejka Šarífa to bylo jednoduché: miliardář Sharif Marchetti - což bylo jméno, pod nímž ho znal západ - potřeboval manželku. Ženu, která by mu pomohla s jeho plány. Princezna ze sousedního pouštního království se jevila jako vhodná partie. Že vůbec netušil, jak vypadá…? Co na tom, stejně chtěl na to, že je ženatý, zapomenout!
Líja netušila, jak bude vypadat ten muž, jemuž měla následující den říci své ano. A ani ji to nezajímalo. Provdat se za něj ? to mohl být krok na cestě ke svobodě!
Ale ani jeden z nich neměl nic proti tomu shořet tu poslední noc před svatbou v ohni vášně.
S neznámým mužem… s tajemnou ženou…
Sladký život480 Y Lucy Kingová (King, Lucy)Příběh plný tajemstvíSlíbil jsem ti, že se o tebe postarám, a hodlám to dodržet.
Když to Finn Georgii řekl, bylo to pro ni krásnější než to nejromantičtější vyznání. Tak moc potřebovala najít v životě pevný bod! A Finn jí připadal pevný jako skála.
Ale nebyl takový! Skrýval jakousi záhadnou třináctou komnatu, do níž ji odmítal vpustit. Měl v sobě cosi neuchopitelného a temného…
A temnoty si Georgie už užila dost! Teď jenom jestli je v ní dost světla na to, aby všechnu tu tmu zahnala?!
Sladký život Duo320 I ADani Collinsová (Collins, Dani)Co od tebe potřebuji?Pět roků Leon manželku neviděl, a teď najednou potřebovala jeho pomoc. Ona a jejich čtyřměsíční dcera!
Ani Leon, ani Tanja netušili, proč se po těch letech, které uplynuly od jejich svatby, nerozvedli. Nic si nedlužili a nic od sebe neočekávali. Jenže teď byl Leon jediný, kdo jí mohl dát, co nejvíce chtěla.
A Tanja byla zase tou, jež jediná mohla Leonovi poskytnout to, co nejvíce potřeboval. I když to ještě nevěděl!
Sladký život Duo320 I BCaitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Svázáni touhouOsm měsíců strávila v žaláři jako nevinná zajatkyně mocného šejka, než ji její věznitel z cely vyvedl konečně ven.
A za dalších dvanáct hodin se Anya stala královnou!
Jenže Tárík odmítá dát své vyvolené více než vášeň, protože každý se může zamilovat, ale panovník ne! Anya má ale o své budoucnosti úplně jiné představy!
A je tu ta touha, která je oba svazuje!
Sladký život Duo321 J AJackie Ashendenová (Ashenden, Jackie)Nevěsta odvedleByla pro něj předurčena a Achilles se rozhodl, že Willow, ta dívka ze sousedství, bude jeho. A pomůže mu splnit jeho sen… který ale nebyl o ní! Byl to sen o pomstě a odplatě, a ona se měla stát pouze nástrojem!
Jenže Willow je divoká a nespoutaná, a i když se podvolí tomu, co po ní krásný vévoda chce, nikdy se nestane poslušnou a pokornou. A nevzdá se lásky, kterou k němu cítí.
Protože ví, že čím víc lásky dáváš, tím víc ji máš!
Sladký život Duo321 J BMillie Adamsová (Adams, Millie)Bez tebe jsem ztracen"Měla bys být mou ženou, Livio."
Ale Livia řekla králi Matteovi, muži, kterého milovala, "ne". Právě proto, že ho milovala! Už totiž nebyla tím ubohým nalezencem, kterému Matteo poskytl přístřeší. A věděla, že má dost síly na to od něj raději odejít než přijmout jeho nabídku a stát se královnou. Bez jeho lásky!

(Příběh navazující na Ukradenou princeznu z dubna!)
Desire1244 K Shannon McKenna (McKenna, Shannon)Musíš se oženit!Uznávaný architekt Drew Maddox nemá, pokud jde o ženy, zrovna nejlepší pověst, ale jako vyhlášený sukničkář si za ni může především sám. Nový skandál, který se právě v bulváru objevil, ho však může stát skvěle rozjetou kariéru. Pokud se nedá dohromady a nezklidní se, přijde o své lukrativní místo v rodinné firmě. Dokonalou únikovou cestu představuje inteligentní a spořádaná Jenna. Zasnoubení s ní, byť jen naoko, mu reputaci dokonale vylepší…
Desire Duo1245 O AFiona Brandová (Brand, Fiona)Jak odolat pokušeníTobias Hunt se musí v zájmu svého podnikání podřídit podmínkám závěti zesnulé příbuzné, to znamená bydlet v jednom domě s další dědičkou, bývalou milenkou Allegrou. Ona už prý má jiného a Tobias ji stejně nemiluje? Ale kdoví, možná si to jen nechce přiznat. Kde by se jinak brala jeho neodbytná touha? Jisté je, že v jejich vztahu nic není tak černobílé, jak se na první pohled zdá…
Desire Duo1245 O BRobin Covingtonová (Covington, Robin)Tvrdohlavá kráskaÚspěšný podnikatel Justin Ling poznal v Las Vegas úžasnou ženu, se kterou strávil noc a v opilosti ji odvedl i k oltáři. Tím spustil lavinu katastrofických událostí, které by snad mohl napravit, kdyby se potají rozvedl. Když však poznal blíže půvabnou a tvrdohlavou Sarinu, svou utajovanou manželku, místo aby se rozvedl, ji začal svádět…
Zlatá kolekce126 U Paula Marshallová (Marshall, Paula)Ledová pannaVedení Blanchardovy banky bylo pro Anastasii naplňující, ale i tak cítila, že v jejím životě něco chybí. Problémy s pobočkou v Yorku ji přinutily vydat se na cestu, která se pro ni stala noční můrou!
Z muže, jehož považovala za komorníka, se vyklubal Matthew, lord Radley, odpadlík jednoho z nejstarších a nejvznešenějších anglických rodů. Oba byli nesmírně hrdí na to, co už v životě dokázali, a ani jeden z nich si nechtěl přiznat, jaké vášně v sobě navzájem rozpoutali. A třebaže se nakonec rozhodli pro sňatek, teprve jejich dítě je donutilo přiznat si pravé city…
Special na přání433 G APenny Jordanová (Jordan, Penny)Vdaná za aristokrataManželské štěstí Saula a Giselle, jeho bývalé zaměstnankyně, nekalí vůbec nic. Jsou pro sebe navzájem stvoření, rozumějí si i beze slov. A to i v tom nejpodstatnějším - oba trvají na tom, že jejich manželství zůstane navždy bezdětné!
Jenže co si počít, když se ze Saula znenadání stane vládce velkovévodství Arezzio? A když jeho poddaní očekávají, že jejich nový panovník bude mít dědice?
Jak se s těmito očekáváními vyrovná Giselle, která skrývá temné tajemství?
Special na přání433 G BRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Stvořeni pro manželstvíSydney Taylorová okouzlila Jaroda Kendalla na první pohled. Během roku se jejich přátelství upevnilo a přerostlo v lásku. Oba však své city museli pečlivě tajit, neboť Jarod byl knězem. A tak se Sydney raději rozhodla z městečka odejít. Jarod stál před nejtěžším rozhodnutím svého života - vzdát se svého celibátu, vyhledat Sydney a přesvědčit ji o svých citech, nebo dál sloužit všem lidem v kněžském rouchu.
Special na přání434 H AJacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Benátský palácKrásný a bohatý Ital Max ví přesně, jak Sofii přinutit, aby se stala jeho milenkou! Může-li ochránit svou rodinu před zkázou, udělá Sofie cokoliv… Teď je Maxovi vydána na milost až do okamžiku, kdy konečně zjistí, čím mu před lety tak ublížila, že se jí mstí. A do okamžiku, kdy Max zjistí, jak moc se v Sofii zmýlil!
Special na přání434 H BIndia Greyová (Grey, India)Premiéra v BenátkáchNáhodné setkání na anglickém venkově svobodné matce Sarah změnilo život! Ten tajemný snědý muž ji sice okamžitě upoutal, naučila se už ale příliš pohledným mužům nedůvěřovat…
I pro slavného italského režiséra Lorenza měla chvíle, kdy poprvé uviděl tu samostatnou Angličanku, změnit úplně všechno. Tím spíše, že ta úchvatná žena vlastnila autorská práva ke knize, podle níž si přál natočit film. Brzy ale Lorenzo pochopil, že ještě více než natočit film touží po Sarah…

Počet zobrazených záznamů: 16

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 130
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.06.2022

Poslední modifikace 28.06.2022, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace