Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 5/2015

Zobrazuji informace o produkci 5 / 2015


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance412 W Annie Burrowsová (Burrows, Annie)Skandál podle předlohyOd té doby, kdy ji náhle odvrhl mladý a urozený Nathan Harcourt, se z Amethyst Dalbyové, dcery prostého vikáře, stala nezávislá a po smrti bohaté tetičky i movitá žena, která už žádnému muži nedůvěřuje.
Ovšem jen do chvíle, kdy přijíždí do Paříže a po deseti letech se znovu setkává s Nathanem. Ten se teď živí jako portrétista a jeho předchozí život doprovázejí samé skandály. Je ale stále přitažlivý a Amethyst se rozhodne podlehnout jeho svodům a život v Paříži si užít. Ani jeden z nich však netuší, co s nimi bude dál…
Historická romance413 Z Sarah Malloryová (Mallory, Sarah)Zjizvená srdceZelah Pentewanová se v mládí dopustila poklesku, který zničil její naděje na sňatek. Proto jí nezbývá než se živit jako guvernantka a od budoucnosti už nic neočekává.
Když potká divoce a nebezpečně působícího majora Dominika Coalea, který se skrývá v osamělém sídle uprostřed lesů, rozhodně si nemyslí, že by právě on mohl od základu změnit její život…

(1. část minisérie Pověstní bratři)
Sladký život309 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Král pouštěNa počátku to byla láska jako trám… Když si princ Záhir vezme krásnou plavovlasou Angličanku, způsobí to v jeho rodném království poprask. Brzy se však ukáže, že sňatek se Sapphire byla největší chyba Záhirova života.
Ze Sapphire se totiž vyklube žena, která je chladná stejně jako safír, po němž má jméno. Než aby se Záhirem sdílela lože, raději uteče a zanechá ho v hanbě a o pět milionů liber chudšího.
Když se po pěti letech náhodou objeví v jeho království, je král Záhir rozhodnut skoncovat s neuzavřenou minulostí a přinutit svou bývalou ženu, aby mu dala to, co mu celou tu dobu dluží: vášnivou svatební noc!
Sladký život310 Y Maisey Yatesová (Yates, Maisey)Milenci ve věku počítačůJulia a Ferro jsou jako dvě strany téže mince. Mladí, bohatí, geniální… a vlastně sami.
Pro majitelku úspěšné počítačové firmy Julii je Ferro největším konkurentem. Protivníkem. Nepřítelem. Protože je ale Julia sama k sobě upřímná, je ochotna si přiznat i to, že je to současně ten nejúžasnější muž, s jakým se kdy setkala.
Ferro si Julie váží, přestože s její firmou bojuje, je ale přesvědčen, že k ničemu více dojít nemůže. Julia je přece tak čistá… nevinná a nezkažená, zatímco on… Ne, nemá právo o ni usilovat!
Pak je ale osud svede dohromady…
Sladký život Duo150 I AElizabeth Powerová (Power, Elizabeth)Řecký útěkPo zkušenostech s "jedním takovým" neměla Kayla chuť věřit dalšímu nechutně bohatému, nechutně úspěšnému a nechutně samolibému manažerovi s velkou kanceláří, limuzínou a dlouhonohou sekretářkou. To ten řecký rybář Leon… to bylo něco jiného!
Sladký život Duo150 I BMaggie Coxová (Cox, Maggie)Hra na RhoduPřekrásný řecký ostrov Rhodos se stane jevištěm, na němž jsou řecký magnát Ludo a mladá Angličanka Natalie připraveni sehrát své představení!
Pro Luda je důležité, aby jeho rodiče uvěřili, že se jim vrátil jiný syn, než jaký je před třemi roky ve spěchu opustil. Lepší, hodnější jejich lásky. A to, že spolu s ním hru hraje i úžasná Natalie, je jenom vítaný bonus!
Sladký život Duo151 J AKate Hewittová (Hewitt, Kate)Příliš zaměstnaný milionářTen člověk snad musí svému mobilu přinášet krvavé oběti!
To napadlo Zoe, když poprvé spatřila Aarona, budoucího švagra své sestry. Pan Důležitý civící na displej mobilu za každé situace! A Zoe ani netušila, co jí to popadlo, a v nestřežené chvíli tomu elegantnímu "křupanovi" mobil prostě ukradla…
Sladký život Duo151 J BCathy Williamsová (Williams, Cathy)Úkryt v KaribikuPro "miliardáře na zapřenou", Brazilce Luize, byly víkendy strávené v yorkshirském domku s Holly tím nejkrásnějším, co zažil… Pohříchu na to přišel… až když o to přišel! Dokáže mu Holly odpustit, že jí tak dlouho lhal? A pochopí Luiz, že ne všechny ženy usilují o jeho majetek??
Desire1042 K Andrea Laurenceová (Laurence, Andrea)Svatbou to nekončíZpočátku se Liamovi zdálo, že většinu svých starostí vyřeší, když se naoko zasnoubí. Avšak od zásnub byl dotlačen ke svatbě. Tím ale jeho problémy neskončily. Krásná a vášnivá Francesca, žena, která souhlasila, že mu s tou šarádou pomůže, mu nakonec nejvíc zamotala hlavu.
Desire Duo1044 L AKristi Goldová (Gold, Kristi)Královské útočištěRafiq Mehdi, nedávno korunovaný a čerstvě ovdovělý král Bajulu, vládl pronikavou inteligencí, obrovskou mocí a nekonečným bohatstvím. Nic z toho jej však neochránilo před nekonečným smutkem a zlostí na osud, který mu vzal jeho královnu i s ještě nenarozeným dítětem. Utěšit a pochopit ho mohl jediný člověk – Maysa, která ho znala lépe než kdokoli jiný. Ale právě od ní by se měl raději držet dál…
Desire Duo1044 L BHeidi Riceová (Rice, Heidi)Zadaný mužGina nikdy moc kamarádek neměla, a i proto jí tolik záleželo na přátelství spolužaček z univerzity. Tehdy si říkaly Úžasná čtyřka. Po dlouhých deseti letech se přítelkyně znovu scházejí při přípravě svatby jedné z nich a Gina dostává šanci napravit to, co kdysi pokazila. Možná by se jí to i podařilo, kdyby se na scéně znovu neobjevil neodolatelný Carter Price a divoká Gina opět nepodlehla pokušení…
Desire Duo1043 O AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Nevěsta diplomataJeden jediný vášnivý víkend změní Gině celý život. Přestože si ji Jack Mason chce vzít, Gina rozhodně nehodlá stanout před oltářem jen proto, že nosí pod srdcem dítě. Chce zůstat svobodná a nezávislá, chce každému dokázat, že se o sebe umí postarat. Jack se musí obrnit velkou trpělivostí a povolat všechny své diplomatické dovednosti, aby ji přesvědčil, že má dát jejich vztahu šanci…
Desire Duo1043 O BKate Carlisleová (Carlisle, Kate)Šéf na prodejEllie usoudila, že už jí nezbývá jiná možnost než podstoupit umělé oplodnění. Vhodného kandidáta na manžela, natož pak na otce svého dítěte totiž ještě nepotkala. Když však požádala svého šéfa Aidana o volno, aby si vše mohla zařídit, nastalo pozdvižení. A dostala také zcela nečekanou nabídku: Ellie a Aidan podepíší jistou dohodu a její šéf jí pak s miminkem pomůže. Ovšem pěkně postaru…
Zlatá kolekce41 U Caroline Crossová (Cross, Caroline)Peníze, nebo láska?Pomsta bude sladká…
Od chvíle, kdy se Baroneovi od Gavina O’Sullivana odvrátili, přísahal, že se jim jednou pomstí. Nechali ho padnout až na samé dno, ale teď po letech se Gavin vrátil!
Stačil jediný tanec se sladkou Colleen Baroneovou a všechna vášeň, kterou ve svém srdci tak dlouho dusil, vyvřela na povrch jako mohutný proud žhavé lávy… Najde v sobě tolik odvahy, aby se pokusil znovu získat tu, která mu již jednou zlomila srdce?

(2. část minisérie o zmrzlinovém impériu rodiny Baroneových z Bostonu)
Special na přání263 G ACarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Idol z televizeZdálo se, že když si bývalý televizní moderátor Beau koupil starou faru, bude to pro Jaz, majitelku místní zahradnické firmy, znamenat jenom výdělek za práci při úpravě jeho zpustlé zahrady. Brzy ale Jaz zjistí, že toho po Beauovi chce mnohem víc! Jenže pak jí začnou chodit anonymní dopisy…
Special na přání263 G BAnne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Chci se vdát!Veterinář Derek žil po smrti manželky sám jen s dcerkou. Energická Kristin, která se mu vzorně starala o miminko i o teplé večeře, se rozhodla vzít situaci do svých rukou.
A jednoho dne mu navrhla, že by se měli vzít!
Special na přání264 H AAlly Blakeová (Blake, Ally)Pletky s manželemKelly si usmyslela, že si život bude řádně užívat. Dokonce o tom začala psát sloupek do časopisu. Byl tu však jeden velký problém: Kellyino tajemství, které svým čtenářům nesmí nikdy vyzradit. Je totiž vdaná!
Special na přání264 H BCatherine Spencerová (Spencer, Catherine)Italské kouzloNa Chloe čeká velkolepá svatba, která se má stát událostí roku. Ženichem je Baron, vyrovnaný, laskavý a spolehlivý muž z dobré rodiny. Přípravy na jejich svatbu spějí do finále, hosté se začínají sjíždět a dům se plní svatebními dary. Na scéně se ale objevuje spontánní a neodolatelný muž, milionář Nico, Chloein exmanžel!

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1431
Denní počet: 1
Počítáno od: 24.05.2015

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace