Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 1/2010

Zobrazuji informace o produkci 1 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance895 A Diana Palmerová (Palmer, Diana)Klenot v srdciSassy Pealeová se snaží zabezpečit svou rodinu, ale její nízký plat na to nestačí. Když se seznámí s Johnem Callisterem, domnívá se, že je to spolehlivý a čestný muž, který jim nezištně pomůže. Brzy však vyjde najevo, že John je jeden z nejbohatších rančerů v Montaně. Sassy si je jistá, že si s ní jenom pohrává… A je na Johnovi, aby ji přesvědčil, že to myslí opravdu vážně!

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
Romance896 B Jackie Braunová (Braun, Jackie)Napravená rebelkaV záři hollywoodského světa Audra ráda flirtuje, nosí vyzývavé oblečení a hýří po nocích. Je rebelkou, které bulvár neřekne jinak než Nestyda Audie. Teď nastal čas podívat se minulosti do očí a všem mužům se pokud možno vyhnout širokým obloukem. Ale když jí osud do cesty přivane Setha Ridleye, šarmantního fotografa, pod jehož sexy úsměvem se Audře podlamují kolena, její předsevzetí čeká zatěžkávací zkouška.

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)

1. část minisérie Návrat na ostrov
Romance Duo897 T AShirley Jumpová (Jump, Shirley)Družička nevěstouSusanna právě plánuje vysněnou cestu do Paříže. Na svatbě sestry jí však do života vstoupí pohledný miliardář Kane a ukradne její srdce. Pro citový vztah sice není v jeho nabitém rozvrhu místo, ale Kane ze Susanny nedokáže spustit oči…
Romance Duo897 T BFiona Harperová (Harper, Fiona)Víc než chůvaGaby přijíždí do starého polorozbořeného domu na pobřeží jako vychovatelka. Pohledný Luke a jeho dcera Heather si brzy získají její lásku, přestože se tomu Gaby brání. Stane se nakonec matkou malé Heather a Lukeovou manželkou?
Zlatá dynastie14 CH Marie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Manželská tajenkaCruz Perez a jeho manželka Savannah čekají druhé dítě, ale jejich manželství prochází těžkou zkouškou. Cruz je odhodlaný vybudovat ze své farmy prosperující podnik a věnuje jí všechen svůj čas. Savannah má velkou oporu v přítelkyni Vanesse Fortuneové, která se ze všech sil snaží, aby k sobě mladí manželé znovu našli cestu. Ale teprve když se Savannah a jejich nenarozené děťátko ocitnou v ohrožení života, uvědomí si Cruz, kolik toho v posledních letech zanedbal.
Hvězdy romance2 F Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Malí dohazovačiDori Robertsonová vychovávala po smrti milovaného manžela svého synka Dannyho sama a zvládala to docela dobře. V jedenácti letech chlapec ale usoudil, že je na čase, aby se maminka znovu vdala, a začal ji pronásledovat s plány, jak získat nového tatínka. Danny našel mocného spojence v Melisse, dceři bývalého profesionálního hráče fotbalu Gavina Parkera, která si také přála svého otce oženit. Když ti dva malí dohazovači spojili své síly a navzdory přání a předsevzetí dospělých jejich srdce zasáhla láska, osud všech čtyř byl zpečetěn…
Historická romance278 E Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Falešný únosKdyž osmnáctileté Catrioně Balfourové zemřou brzy po sobě oba rodiče, musí z rodného místa pryč. Po smrti otce se dozvídá, že má příbuzné, o nichž doposud nic netušila, a že u nich bude žít.
K příbuzným ji má doprovodit Neil Sinclair, který jí hned druhý den po seznámení nabídne, aby se stala jeho milenkou. Na oplátku jí zařídí v Edinburghu dům se služebnictvem a postará se, aby žila v přepychu. Když Catriona odmítne, varuje ji, že se jí u příbuzných možná nebude líbit tak, jak očekává. Dívka se k nim přesto vydá a zjišťuje, že je to ještě mnohem horší, než podle slov Neila Sinclaira očekávala. Ani on ale není právě výkvět dokonalého džentlmena…
Historická romance276 W Michelle Willinghamová (Willingham, Michelle)Dotyk válečníkaConnor MacEgan je rozený bojovník. Když mu však nepřítel rozdrtí ruce při brutálním útoku, zjišťuje, že už možná nikdy nebude třímat meč ani se dotýkat ženy.
Stává se odkázaný na Aileen Ó Duinne, která je stejně odhodlaná jako on a nemůže si nevšímat trpící osoby, stejně jako on nemůže přestat být válečníkem.
Ale i Aileen v sobě ukrývá tajemství, vášeň a klam, které by jim mohly zlomit srdce i poté, až vyléčí jeho ruce…

1. díl minisérie Udatní bratři MacEganovi
Historická romance277 Z Elizabeth Whiteová (White, Elizabeth)Zamilovaný špionCamilla Beaumontová je sice ještě velmi mladá, ale v situaci války Severu proti Jihu má už jasno – je abolicionistka. A pro své přesvědčení také něco dělá. Společně se sloužícími z otcovy domácnosti pomáhá pašovat černochy na území Unie. Při jedné noční akci se setkává s mužem, který je jí později představen jako duchovní Gabriel Leland.
Camilla mu zpočátku nedůvěřuje, třebaže ji velice přitahuje a její babička mu projevuje nezvyklou důvěru. V dramatických situacích, v nichž se spolu s Gabrielem postupem času ocitá, však poznává jeho statečnost a odvahu, a když se dozví, kdo je Gabriel ve skutečnosti, mizí její nedůvěra docela. Může se do něj ale zamilovat, když své srdce ještě jako dívenka zaslíbila jinému?

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
Sladký život159 P Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Manželka z HonoluluDeset let, jež uplynulo od svatby Ally a svůdného Řeka Petera, nezměnilo nic na jejich vzájemné přitažlivosti. Ally si to uvědomila okamžitě poté, co vstoupila do kanceláře Petera, nyní majitele a ředitele významné firmy. O to horší ale bylo to, že za svým mužem, jehož viděla od svatby jenom jednou, přišla proto, aby jí dal souhlas s rozvodem. A aby toho nebylo dost - Peter se v žádném případě rozvádět nechce!
Sladký život160 Q Susan Stephensová (Stephens, Susan)Na francouzském zámkuPrvní setkání krásného a bohatého hraběte Luciena z jihofrancouzského Ferranbeaux s prostou Angličankou Tarou bylo nadmíru žhavé! Pro něj to byl ale jenom flirt, pro ni však láska na celý život. Láska, kterou nedokázala překonat, i když jí o dva roky později Lucien nepokrytě pohrdal! Pohrdal, a přitom po ní toužil! Jaká cesta vede ke kamennému srdci smutného šlechtice?
Sladký život157 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)V indickém paláciSyn maháradži Jay si pro svůj nový projekt najal interiérovou návrhářku, fascinující Angličanku Keiru. Ženu, která ho přitahuje a současně odpuzuje. Přitahuje svou krásou a talentem a odpuzuje jakýmsi tajemstvím… Proč je chvílemi plná té nejdivočejší vášně, a potom zase chladná jako led? Hraje s ním snad nějakou hru? Pokud ano, Jay je zvyklý všechny své hry vyhrávat!

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
Sladký život158 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Španělova léčkaVzrušující španělský miliardář Antonio přitahuje ženy jako magnet! Zdá se ale, že se známostmi na jednu noc si vystačí. Až do chvíle, než potká nevšední anglickou dívku Fleur. Její nezájem a nepřístupnost ho vyburcují z citové letargie. Rozhodne se ji proto dobýt. Osud ovšem pohlednému a zámožnému Španělovi staví do cesty nečekané překážky…

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
Sladký život Duo46 I ASarah Morganová (Morgan, Sarah)Útěk ze SicílieOd sicilského miliardáře Rocca ženy neodcházejí. Jenže Francesca od něj utekla už v den svatby! Rocco však mladou uprchlici nakonec vypátrá a donutí ji, aby zůstala po jeho boku – kde má poslušná sicilská manželka své místo. A hlavně mu teď už nic nezabrání strávit se svou nevěstou svatební noc, o kterou ho připravila…
Sladký život Duo46 I BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Anglické sídloMajitel luxusního anglického venkovského sídla Travis může být sebevíc okouzlující a přitažlivý, ale Beth odrazuje jeho přehnané sebevědomí. Co může navíc tak movitý a úspěšný muž vidět na tiché, zranitelné a obyčejné dívce? O krátkodobou milostnou aférku Beth nestojí… Že by snad Travisovi šlo o něco více?
Sladký život Duo47 J ATrish Moreyová (Morey, Trish)Kráska z IrskaPohledný architekt Alex nejprve zaměstná Merrow jako návrhářku pro interiér hotelu, který vyprojektoval. Brzy mu však dojde, že tahle irská kráska stojí za to, aby z ní udělal milenku! Merrow rozhodně není proti, jenomže život ji naučil nepouštět si žádného muže příliš k tělu. Co se stane, když od ní Alex najednou začne chtít, aby byla víc než pouhou milenkou?
Sladký život Duo47 J BKate Hardyová (Hardy, Kate)Ve vyšších kruzíchPodnikatel Jack vždy dostane, co chce! Teď zatoužil po venkovském domě u jezera. Stane se součástí plánů i zadlužená dědička nemovitosti Alicia, kterou Jack přitahuje? Dovede se Alicia vyrovnat s faktem, že Jack hledá jen nezávazné rozptýlení a navíc chce dům využít pro své podnikání? Přesvědčí ho, že krásná zahrada nesmí být zničena, ale naopak s péčí obnovena?
Romance se šejkem19 M Olivia Gatesová (Gates, Olivia)Milování v pouštiMezi korunním princem Farúkem a Carmen vzplanula vášeň, jíž ani jeden nedokázal odolat. Jejich láska netrvala dlouho, přesto zanechala následky a Carmen nosí pod srdcem Farúkovo dítě. Teď však zmizela a Farúka nic nezastaví, aby ji našel. Jeho jediným přáním je získat Carmen zpět a vzít si ji za manželku. I kdyby ho to mělo stát trůn Judarského království!
Romance se šejkem20 N Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Vášeň pod hvězdamiKarím, sultán Zangraru, byl zaslíben princezně Alexandře již v útlém dětství. Nastala doba, kdy mají tuto dohodu naplnit, ale Karím je přesvědčen, že Alexandra není tou pravou nevěstou pro něj. Snaží se ji od manželství odradit, ale postupem času poznává, že Alexandra je jiná, než se o ní povídá …
Desire850 K Jennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)V noci za úplňkuKdysi byl divokým chlapcem, od kterého se nedalo čekat nic dobrého. Teď se z Declana Gatese stal mladý milionář, kterému se dařilo, na co sáhl. Lily Whartonová ho kdysi odmítla, nyní však ve snaze koupit zpět rodinné sídlo spoléhala na Declanovo dobré srdce. To ale zkamenělo a Declan byl odhodlaný nikomu nic nedat zadarmo. Může si přece nechat svůj dům, získat její firmu a ještě Lily dostat do postele - o čemž dlouhá léta snil.
Způsobí jeden dotek Lilyiných rtů, že se mu plány vymknou z rukou?

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
Desire851 L Tessa Radleyová (Radley, Tessa)Nesplněná předpověďDávná rodinná legenda zavazovala muže z rodu Kyriakosových, aby si našli nevěstu neposkvrněnou na těle i na duchu, protože jedině tak si mohli zajistit šťastný život a bohatství navěky. Pohádkově bohatý rejdař Zac Kyriakos byl přesvědčen, že štěstí stálo při něm, protože v nezkušené a překrásné Pandoře Armstrongové právě takovou výjimečnou panenskou nevěstu našel. Teprve po svatbě se ukázalo, jak velice se mýlil…

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)

1. díl minisérie Řecké legendy
Desire Duo852 O AMetsy Hingleová (Hingle, Metsy)Nemravná sázkaJackson Hawke koupil bankovní směnku a získal tak většinový podíl v hotelu Contessa, který po smrti dědečka vede krásná Laura Spencerová. Laura se rodinného majetku nechce vzdát a uzavře s Jacksonem sázku. Během třiceti dnů sežene peníze na vyplacení směnky, jinak Jack kromě hotelu získá i noc s ní.
Desire Duo852 O BCharlene Sandsová (Sands, Charlene)Flirt na HavajiHotelový magnát Evan Tyler je rozhodnutý stůj co stůj se pomstít svému největšímu obchodnímu rivalovi za špinavý trik, který mu kdysi provedl. Když se na dovolené na Havaji seznámí s jeho dcerou, Elenou Royalovou, rozhodne se toho využít a Elenu svést…

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2875
Denní počet: 1
Počítáno od: 10.01.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace