Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Julia Jamesová

Zobrazuji údaje o autorce Julia Jamesová - James, Julia


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2005/11Sladký život15 X Toskánská příhodaMagda nepoznala ani otce, ani matku, bez otce vyrůstá i malý Benji, její syn. Když jí nabídne sňatek bohatý italský podnikatel Raffaelo, je ochotna smířit se s fingovaným svazkem, který Raffaelo potřebuje, aby mohl převzít rodinnou firmu, protože odměna za půlroční manželství má být více než lákavá - úplná nezávislost a bohatství. Magda ale netuší, že to, co v jejím srdci vzklíčí, daleko přeroste rámec původní obchodní smlouvy s Raffaelem!
2006/9Sladký život36 Y Nevěsta pro ŘekaJako nemanželská vnučka řeckého miliardáře byla Andrea dědečkem zavržena a vyrůstala s matkou v chudobě. O to víc ji v jejích pětadvaceti letech překvapilo, když se dozvěděla, že jí dědeček našel ženicha! Stala se totiž součástí obchodní dohody, při které byla přislíbena mladému milionáři Nikosovi. Andrea nemá v nejmenším úmyslu pokorně se smířit se sňatkem z rozumu!
2007/2Sladký život46 Y Prsten pomstyKdyž se Rachel rozhodne přesvědčit mladého a krásného milionáře Vita, aby si ji vzal za ženu, rozhodně jí nejde o to, že by chtěla po zbytek života žít v přepychu a nádheře! To, o co jí skutečně jde, ale Vito vědět nesmí! Aby Rachel Vita přesvědčila, použije prostředky, které mladý Ital musí - a chce považovat za vydírání. V okamžiku, kdy se Vito rozhodne, že si Rachel za ženu přesto vezme, věří tomu, že snubní prsten, který jí navlékne, bude prstenem pomsty…
2007/4Sladký život Duo13 I ASoukromý ostrovKdyž bohatý řecký podnikatel Alexis objeví, co před ním krásná Angličanka Rhianna, s níž před pěti lety strávil nezapomenutelnou noc, skrývá, rozhodne se, že si to koupí – za každou cenu. Zahrnuta péčí a luxusem na krásném řeckém ostrově bude muset Rhianna zatrpklého milionáře teprve přesvědčit, že děti a city nejsou na prodej!
2007/12Sladký život66 Y Milenec z Latinské AmerikyOči celého Londýna jsou upřeny na latinskoamerického milionáře Diega, fascinujícího sexy muže, jenž je přesvědčen, že koupit se dá úplně všechno… A úplně každý! Třeba i chudá Portia, žena, po níž Diego touží. Portia má jedinou možnost – musí odolat jeho vydírání. A jemu samotnému! I přes to, že ji více než přitahuje!
2008/4Sladký život Duo25 I ASpoutaná diamantyPředvádět šperky na zámku bohatého řeckého magnáta Lea se stalo Anně osudným, přestože to byla její nejlukrativnější zakázka! Anna musí volit: buď půjde do vězení za něco, co nespáchala, nebo se stane Leovou milenkou. A až svou "vinu" odčiní, bude opět volná… Jenže dát jí svobodu je náhle pro Lea příliš těžké!
2008/8Sladký život Duo29 I APříhoda v PařížiZe všech těch krásných žen, které na něj stály frontu, si Markos, řecký multimilionář, vybral právě ji. Vděčná Vanessa žije ve vzdušných zámcích, dokud jí náhoda neotevře oči a ona nepochopí, že pro něj není nic víc než vydržovaná milenka. Uvědomí si Markos, jak moc pro něj Vanessa ve skutečnosti znamenala, když ho opustí?
2009/1Sladký život111 P Polibek na RiviéřePro krásného a mocného Alexeie je cíl zničit anglického milionáře Hawkwooda věcí cti! Je si dobře vědom toho, že Hawkwood je zločinec, kterého je třeba zastavit… Jenže je zde ještě polibek od tajemné a překrásné ženy, která se Alexeiovi vryla do srdce! Jak se má Alexei vypořádat s tím, že z oné neznámé se vyklube Hawkwoodova dcera Eve, kterou její otec údajně používá ke zmanipulování svých obchodních protivníků?
2009/4Sladký život Duo37 I BDědic trůnuAngličanka Lizzy má něco, po čem Rico, sanlucenzský princ, touží. Adoptovala totiž následníka trůnu tohoto knížectví. Lizzy pro svého chlapečka udělá cokoliv! Když Rico požaduje jejich formální sňatek, kývne na to. Zůstane jejich manželství jen na papíře?
2009/6Sladký život Duo39 I BŘecká pomstaPoté, co se bohatý Řek Nikos dozví, že si sestřin manžel našel o hodně mladší milenku, Janine, je bez sebe vzteky. Rozhodne se dívku svést, aby sestřino manželství zachránil! Brzy mu však začne docházet, že v tom, co si myslel, že ví s jistotou, se někde skrývá chyba. A Janine pochopí, že byla pouze figurkou v jeho plánu pomsty. Má u ní Nikos ještě šanci?
2009/12Sladký život Duo45 I BNeodolatelný FrancouzBohatý francouzský průmyslník Xavier začal o Lissu usilovat hned od okamžiku, kdy vstoupil do kasina v londýnské čtvrti Soho. To poslední, co Lissa potřebuje, je nechat se svést sexappealem tohoto Francouze. Přesto mu nedokáže odolat… Xavier upletl síť podvodů, aby ji polapil. A teď, když ji dostal do pasti, tak ji zničí!
2010/3Sladký život168 Q Prázdniny v ŘeckuStejně vypočítavá, falešná a chtivá peněz jako její sestra! A přesto musí Řek Nikos tuto ženu, Angličanku Ann, na svůj soukromý ostrov pozvat. Trvá na tom totiž jeho matka, která chce, aby Ann dostala možnost strávit prázdniny se svým - a Nikosovým - synovcem, kterého po smrti své sestry a Nikosova bratra "prodala" Nikosovi za milion liber! Nikos tu proradnou a prodejnou ženu nenávidí… Tím spíše, že se mu o ní i zdá!
2010/5Sladký život175 P Dovolená v ŘíměNa to, aby z ošklivého káčátka Angličanky Laury udělal italský podnikatel Allesandro vznosnou labuť, která zapůsobí na nejnáročnější římskou smetánku, bylo třeba vynaložit mnoho úsilí. Ale Allesandrovi se přání Lauřina dědečka, který ho tím pověřil, podařilo více než splnit! Laura neuchvátila jenom Řím, zmocnila se i jeho samotného. A Allesandro se stal Lauřiným průvodcem po krásách Itálie i učitelem ve věcech vášně… Ona jeho na oplátku naučila, co je láska!
2010/7Sladký život182 Y Nabídka od ŘekaMěl to být přece jenom formální sňatek!
Theovy peníze měly zachránit firmu Vickyina řeckého strýce, a jakmile by se všechno uklidnilo, měl následovat poklidný rozvod. Vicky by se vrátila do Anglie a věnovala se dál své práci v útulku pro problémové děti.
Jenže jak mohla Vicky vědět, že její horkokrevný manžel se se svazkem naoko nespokojí? A jak by se mohla vypořádat s tím, že je jen jednou z mnoha žen v Theově životě?
A jak by se mohl Theo vyrovnat s tím, že manželka dala před ním přednost jinému muži?!
2010/10Sladký život Duo64 I APřepychem spoutanáZa jak dlouho pochopí prostá servírka Carrie, že zlatá klec, do které ji uzavřel její milionářský řecký milenec Alexeis, je past? Nablýskaná a navoněná, ale pořád past! A že úžasné dny i noci, jež s charizmatickým podnikatelem tráví, jí nemohou vynahradit to, oč přichází - o pocit sebeúcty…
2011/1Special na přání160 H CNevěsta pro ŘekaManželství po řeckuJaké bylo Andreino překvapení, když se dozvěděla, že jí dědeček našel ženicha! Stala se totiž součástí obchodní dohody, při které byla přislíbena mladému řeckému milionáři Nikosovi. Ona, nemanželská vnučka řeckého miliardáře, se však rozhodla, že Nika při první příležitosti opustí…
2012/5Sladký život Duo86 J AŘecké útočištěZradu, které se na něm před čtyřmi roky Sophie dopustila, Nikos odpustit nemůže! Jenže… Co se s tou křehkou a nevinnou dívkou stalo? Jak došlo k tomu, že klesla tak hluboko? Jak může žít tak, jak žije? Tohle Nikos přece nechtěl!
Sophie sice ví, že Nikosovi ublížila, ale to, jak ublížil on jí, si nechává jenom pro sebe.
A Nikosovi nezbývá než pomalu začít rozplétat předivo čtyři roky starého příběhu…
2012/11Sladký život249 X Francouzův portrétTakových portrétů už Alexa namalovala…! Jenže francouzský bankéř a hlava nadnárodní finančnické skupiny Guy byl nejkrásnější muž, jakého kdy viděla.
Chvíle, kdy mu Alexa oznámila, že jeho portrét nedokončí, se pro charismatického multimilionáře stala jednou z nejpříjemnějších vůbec. Teď už totiž mohl jejich vzájemný vztah změnit. Teď už měl volné ruce pro to, aby si potvrdil, že Alexina vášeň si dokáže najít svůj prostor i jinde než jenom na malířském plátně! Aspoň na těch pár měsíců, než se s ní bude muset rozejít…
2013/7Sladký život Duo106 I AAž do lesku diamantůPodvodnice, lhářka a zlodějka. Nic jiného si Angelos o Kat ani myslet nemohl! A teď se Kat vydává za Theu, nevinnou a úctyhodnou modelku, a právě se připravuje podvést dalšího nešťastníka!
Když Kat kvůli Angelosovi před pěti roky přišla o vše, čeho vlastním úsilím dosáhla, podařilo se jí se znovu postavit. Ale Angelos, její nemesis, se objevil, když to nejméně čekala. A je rozhodnut ji zničit. Znovu!
2013/9Special na přání224 H BMilenec z Latinské AmerikyOči celého Londýna jsou upřeny na latinskoamerického milionáře Diega, fascinujícího sexy muže, jenž je přesvědčen, že koupit se dá úplně všechno… A úplně každý! Třeba i chudá Portia, žena, po níž Diego touží. Portia má jedinou možnost - musí odolat jeho vydírání. A jemu samotnému! I přes to, že ji více než přitahuje!
2013/12Special na přání229 G BToskánská příhodaMagda nepoznala ani otce, ani matku, bez otce vyrůstá i malý Benji, její syn. Když jí nabídne sňatek bohatý italský podnikatel Raffaelo, je ochotna smířit se s fingovaným svazkem, který Raffaelo potřebuje, aby mohl převzít rodinnou firmu, protože odměna za půlroční manželství má být více než lákavá - úplná nezávislost a bohatství!
2014/9Sladký život Duo134 I APerla v KaribikuMarisa sice tušila, že její vášnivý románek s uhrančivým Řekem na karibském ostrově nemá naději na "žili spolu šťastně" až do smrti, ale že ji Athan odvrhne kvůli jejím rodičům tak krutě, nečekala.
Už když se Athan rozhodl, že musí Marisu svést, věděl, že toho bude litovat. I přes to, jak to bude krásné. Ale zbývalo mu něco jiného, když se rozhodl zachránit ty, kteří jsou mu nejbližší? Sestru a matku.
Jenže netušil, jak tím bude sám trpět!
2014/10Special na přání249 G BPrsten pomstyKdyž se Rachel rozhodne přesvědčit mladého a krásného milionáře Vita, aby si ji vzal za ženu, určitě jí nejde o to, že by chtěla po zbytek života žít v přepychu a nádheře! To, o co jí skutečně jde, ale Vito vědět nesmí! Jenže Vito považuje Rachelino chování za vydírání. A tak, když souhlasí, že si Rachel za ženu přesto vezme, věří tomu, že snubní prsten, který ji navlékne, bude prstenem pomsty…
2015/11Sladký život Duo162 I AÚtěk z PireaDůvěřuj mně… Musíš mně věřit, postarám se o tebe…
Jak ráda by Lyn tomu uhrančivému Řekovi věřila. Jak ráda by se na něj spolehla. Jenže může? Nepřichází Anatole jenom proto, aby ji připravil o to nejcennější, co jí zbylo po sestře, o jejího synovce?
Lyn byla úplně jiná, než jak si ji Anatole představoval. Brzy ale pochopil, že se v ní skrývá poklad. Poklad pro dítě, o něž se po smrti své sestry stará… A doufal, že poklad i pro něj…
2016/6Special na přání290 H ADovolená v ŘíměKaždá žena má své kouzlo, kterým dokáže uchvátit muže, po němž touží…

Na to, aby z ošklivého káčátka Angličanky Laury udělal italský podnikatel Allesandro vznosnou labuť, která zapůsobí na snobskou římskou smetánku, bylo třeba vynaložit mnoho úsilí. Ale Allesandrovi se přání Lauřina dědečka, který ho tím pověřil, podařilo více než splnit! Laura neuchvátila jenom Řím, zmocnila se i jeho samotného!
2017/3Sladký život Duo194 I ALondýnský plesMel se s Nikosem dokázala shodnout na dvou věcech: že to nejdůležitější v životě je svoboda a že se navzájem přitahují…
To, co se mělo stát krásnými prázdninami pro ně oba, ale Nikos chce najednou proměnit v něco jiného, něco bez určených hranic. Něco, co je připraví o svobodu oba…
Jenže není svoboda náhodou něco úplně jiného, než si mysleli?
2017/8Special na přání318 H BNabídka od ŘekaMěl to být přece jenom formální sňatek! Theovy peníze měly zachránit firmu Vickyina řeckého strýce, a jakmile by se všechno uklidnilo, měl následovat poklidný rozvod. Vicky by se vrátila do Anglie a věnovala se dál své práci v útulku pro problémové děti. Jenže jak mohla Vicky vědět, že její horkokrevný manžel se se svazkem naoko nespokojí?
2018/4Sladký život Duo220 I APopelka a řecký princKdo by ten příběh neznal ? zlá macecha a dvě dcery? ta krásná, vlastní, a umouněná nechtěná… prostě popelka.
Jenže Ellen není správná Popelka z pohádky. Umí zatnout drápky a dokáže se bránit. A to nejenom maceše a nevlastní sestře, ale i… inu, v pohádce o Popelce přece musí být princ!
Max ovšem není ten nejsprávnější princ. Koneckonců ta umouněná holka mu jenom brání získat, co chce!
Jenže co by to bylo za pohádku, kdyby k sobě Popelka a princ nenašli cestu?
2018/7Special na přání339 G BPřepychem spoutanáZa jak dlouho pochopí skromná servírka Carrie, že zlatá klec, do které ji uzavřel její milionářský řecký milenec Alexeis, je past? Nablýskaná a navoněná, ale pořád past! A že úžasné dny i noci, jež s charizmatickým podnikatelem tráví, jí nemohou vynahradit to, oč přichází - o pocit sebeúcty…
2019/6Sladký život407 X Skandál v ŘíměEloise je ve všech ohledech nezkušená a naivní, ale jen do chvíle, než se na londýnském letišti seznámí s Vitem Viscarim! Charismatický majitel hotelového řetězce jí učaruje natolik, že s ním prožije krátký, ale zato bouřlivý románek. Jenže netuší, že Vito nikdy nemůže být její…
Jejich plány zhatí jiná žena, která Vita donutí Eloise opustit. Zdrcená dívka odjede a vypadá to, že vyhlídka na společný život je navždy ztracená. Vito ji však nemůže pustit z hlavy, Eloise pro něj znamená příliš mnoho…
2019/7Sladký život409 X Navždy milenkou?Když do života ambiciózní novinářky Carly vstoupí aristokratický hrabě Cesare di Mondave, na první pohled ji oslní. Netrvá dlouho, a tenhle pohledný Ital jí ukradne srdce. Jenže Carla ví, že nikdy nebude víc než jen milenkou… a to ji ničí. Ale jeho náruči nedokáže odolat.
Cesare si uvědomuje svůj šlechtický původ, který mu předurčuje manželství se stejně urozenou ženou. Přestože Carlu miluje, musí ji opustit. Když však zjistí, že Carla nosí pod srdcem jeho dědice, požádá ji o ruku! A Carla ho odmítne! Teď musí Cesare vynaložit veškerý svůj šarm a přesvědčit ji, že jeho city jsou nefalšované.
2019/9Sladký život Duo255 J ANa dohled od AkropoleTia je zděšená, když se v jejím životě znovu objeví Anatole Kyrgiakis a nabídne jí sňatek. Před šesti lety ji opustil a zlomil jí srdce. Bez ohledu na to, jak moc po Anatolovi touží, už neudělá stejnou chybu! Tiu však k tomuto bohatému a vlivnému Řekovi poutá víc než jen vášeň… Odváží se odhalit mu tajemství, které před ním tak dlouho skrývá?
2020/3Sladký život Duo267 J ALedová kráskaDiana se po smrti svého otce potýká s velkými finančními problémy. Staré rodinné sídlo vyžaduje naléhavou opravu a ona netuší, kde na ni vzít. Co takhle najít si skutečně bohatého manžela? Přitahovat ji nemusí. Koneckonců, muži Dianu nikdy moc nezajímali. Avšak v jejím dokonalém plánu se začínají objevovat trhliny, když se setká s Nikosem, který za ní přichází se šokujícím návrhem!
2020/7Sladký život Duo275 J BVévodova dědičkaByli jiní… Jiní, než si o sobě mysleli. Astrofyzička Fran byla ve skutečnosti markýzou a Nic, příslušník hotelové ochranky, byl vlastně miliardář, jemuž všechny ty hotely patřily.
Byli jiní, ale aby mezi nimi znovu ožilo to, co je svedlo dohromady, musí si vzpomenut na to, co je opravdu podstatné!
2020/8Special na přání390 H APrázdniny v ŘeckuStejně vypočítavá, falešná a chtivá peněz jako její sestra!
A přesto musí Řek Nikos tuto ženu, Angličanku Ann, na svůj soukromý ostrov pozvat. Trvá na tom totiž jeho matka, která chce, aby Ann dostala možnost strávit prázdniny se svým - a Nikosovým - synovcem, kterého po smrti své sestry a Nikosova bratra "prodala" Nikosovi za milion liber! Nikos tu proradnou a prodejnou ženu nenávidí…Tím spíše, že se mu o ní i zdá!
2020/10Sladký život Duo281 J BZasaženi sluncemMarc se vždycky řídil radou svého otce - vhodnou partnerku si měl a mohl najít jenom mezi ženami ze své společenské vrstvy. A pro mocného ředitele banky modelka - byť sebekrásnější - prostě vhodnou partií být nemohla!
Pro Taru to byla jenom práce… Ale od začátku věděla, že si to nalhává. Že k tomu muži, který umí být chladný i vřelý současně, cítí něco mnohem víc!
2021/7Sladký život Duo299 J BVzplanutí v lóžiJediné, co neuvěřitelně bohatému a úspěšnému Leonovi chybělo k dokonalosti… byla princezna - manželka s modrou krví! A naštěstí jedna taková princezna byla po ruce…
Ellie sice vždycky věřila tomu, že se provdá z lásky, ale ještě před láskou kladla na první místo povinnost.
A teď bylo její povinností provdat se za toho Řeka, který jí proti její vlastní vůli vstupoval do snů!
2022/3Sladký život Duo314 I AV Řecku, a bez vindryXandros si nenechá diktovat, nenechá se vydírat. A byť by toužil získat, co mu ten nestoudný muž nabízí, podmínku - že si vezme jeho dceru za manželku a zplodí s ní dítě - odmítá splnit!
Rosalie je pevně rozhodnuta, že neustoupí muži, který je sice jejím otcem, ale ve skutečnosti se choval a chová jako její nepřítel. A že i když by ji to zachránilo před životem v bídě, za toho Řeka, kterého jí nutí za manžela, se nikdy neprovdá!
Co když se dá ale vyděrač nejlépe přechytračit tak, že uděláte to, co po vás chce?
2022/7Sladký život481 X Jeho zakázaná PopelkaJenna si připadala neviditelná… Příliš obyčejná, fádní, nezajímavá, než aby jí kdokoliv věnoval druhý pohled.
Výjimkou se stal až Evandro. Bohatý, úžasný a nádherný italský milionář, jehož dceři měla dělat domácí učitelku. To on ji vyvedl ze stínů do záře slunce, to on tím, že v ní našel krásu, naučil vidět ji v celém světě…
Jenže stíny se nepojí jenom s Jenniným životem. Cosi temného svírá ocelových stiskem i osud Evandra a jeho dcery.
Dokáží Jenna a Evandro společně tuto temnotu zahnat?
2023/10Sladký život512 Y Domluva s ďáblemZdálo se to tak jednoduché… On toužil po ní, ona toužila po něm…
Jenže byli manželé!
Jejich sňatek ale nebyl skutečný a Lana si to musela znovu a znovu opakovat. Protože měla za to, že bude hrát roli Salvatorovy manželky, dostat zaplaceno. A pokud by podlehla vášni a dostala zaplaceno, nemohla by si sama sebe vážit.
Pro Salvatora to bylo prosté. Manželství nebylo vůbec důležité. Stál jen o milostné pletky. Stál o Lanu… Lásku jí ale nikdy nesliboval, ani o ni nežádal.
Ta si je našla sama…
2023/11Special na přání468 H AŘecké útočištěZradu, které se na něm před čtyřmi roky Sophie dopustila, Nikos odpustit nemůže! Jenže… Co se s tou křehkou a nevinnou dívkou stalo? Jak došlo k tomu, že klesla tak hluboko? Jak může žít tak, jak žije? Tohle Nikos přece nechtěl!
Sophie sice ví, že Nikosovi ublížila, ale to, jak ublížil on jí, si nechává jenom pro sebe. A Nikosovi nezbývá než pomalu začít rozplétat předivo čtyři roky starého příběhu…

Počet zobrazených záznamů: 41

Na seznam autorek začínajících na Ja

Na seznam autorek od písmene J

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7598
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 10.12.2023, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace