Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 2/2007

Zobrazuji informace o produkci 2 / 2007


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance768 A ARebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Svatba v přímém přenosuPřichází nevěstaReese se rozhodne ukončit svou roli v nekonečném televizním seriálu, protože se zamilovala do představitele hlavního hrdiny Alexe, jenž ale její lásku neopětuje. Její poslední natáčecí scénou je právě svatba s ním…
Romance768 A BJessica Hartová (Hart, Jessica)Miliardářovo randaPřichází nevěstaNell se po šestnácti letech setkává se svou dávnou láskou Peterem. Stále to mezi nimi pěkně jiskří, i když se tomu oba dva brání. Osud je však stále svádí dohromady a odolávat vzájemným citům je stále těžší a těžší.
Romance769 B Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Chci znovu žítAmber Woodworthová je těhotná, ale její manžel se zabil dřív, než mu to stačila sdělit. Mladičká vdova se snaží vybudovat si nový život s přesvědčením, že žádná láska už na ni nečeká. Ale mýlí se - mladý hasič Adam Carruthers ji přitahuje a Amber si uvědomuje, že vzájemné city jsou stále silnější. Jen kdyby neměl Adam tak nebezpečné povolání.
Romance770 C Holly Jacobsová (Jacobs, Holly)Noblesní princJen co jeho zrak padne na nespoutanou dívku Shey, je princ Eduardo Matthew Tanner Ericson ztracen! Tento velice žádaný svobodný mládenec se ale musí moc snažit, aby získal přízeň zrzavé rebelky s velkým srdcem, která odmítá všechny výhody plynoucí ze vztahu s potomkem královského rodu. Zpočátku to vypadá, že nečekaný polibek od Shey se Tannerovi jen zdál…
Romance771 D Trish Wylieová (Wylie, Trish)Láska podle románuSpisovatelka Tara Devlinová má ráda muže, avšak jen ve svých knihách a představách. Ve skutečném životě je vytrvale odmítá. Jediný muž, o kterého se zajímá, je její soused, kterého použije jako vzor pro dalšího hrdinu ve své nové knize. Jack Lewis se však nakonec jejímu románovému hrdinovi nepodobá. Je nesnesitelný, provokující, vyzývavý… Dokáže Taře otevřít její nepřístupné srdce?
Romance Duo772 T AAlly Blakeová (Blake, Ally)Nová rodinaGracii došly peníze právě ve chvíli, kdy si měla koupit letenku, aby se vrátila domů do rodné Austrálii. Ale byla zachráněna! Neodolatelný Ital jí nabídl, aby žila v jeho nádherném sídle v Toskánsku a stala se chůvou jeho malé dcery.
Romance Duo772 T BMelissa McCloneová (McClone, Melissa)Plán na svatbuGabriel Logan má představu o ideální manželce už od mládí a Faith Starrová do nich nezapadá. Je příliš krásná, příliš velkoměstská a příliš svůdná. Společná práce na přestavbě domu je ale sblíží a Faith se Gabrielovi pomalu vkrade do srdce.
Historická romance173 W Helen Dicksonová (Dickson, Helen)RebelkaMarcus, lord Reresby, je zaslepený touhou potrestat vraždu svého otce a díky tomu vyhrává v kartách krásnou a nevinnou Kateřinu. Domnívá se totiž, že jeho nepřítel a její otec svoji dceru nade vše miluje.
Kateřinina krása a bystrost Marcuse brzy uchvátí a doufá, že svoji manželku, která miluje jiného, snadno zkrotí. Vášnivá Kateřina se ale jen tak lehce nevzdává. Netají se tím, koho nenávidí, ani neskrývá své nebezpečné politické názory. Marcus si musí přiznat, že do jeho domu vnikla rebelka. A nejen do jeho domu, ale i do jeho srdce…
Historická romance174 Z Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Odložený sňatekAbbie Grahamová zažila obrovské pokoření, když ji její milovaný dědeček nutil do svatby se svým oblíbeným kmotřencem Bartem Cavanaghem. A ona přitom měla důkaz, že o ni Bart vůbec nestojí! Od té doby s dědečkem několik let nevycházela dobře, a tak s radostí přijala jeho návrh, aby zajela navštívit svoji kmotru do Bathu.
Jaké však bylo její překvapení, když se tam setkala s Bartem, který zatím dozrál ve skutečného muže…
Sladký život45 X Michelle Reidová (Reid, Michelle)Žena z Rio de JaneiraJe to zvláštní závěť, kterou po sobě zanechal tajemný Brazilec Enrique Ramirez. Mezi těmi, jimž změnila život, jsou i bohatý bankéř Anton Luis a půvabná Cristina.Před šesti lety se více než jen znali! Jejich rozchod jim oběma zanechal nezhojené rány v srdci. A závěť jim ukládá, aby si tyto rány rozdírali ještě více! Ale Cristině je souzeno, aby se z vydírané nevěsty stala šťastnou manželkou!
Sladký život46 Y Julia Jamesová (James, Julia)Prsten pomstyKdyž se Rachel rozhodne přesvědčit mladého a krásného milionáře Vita, aby si ji vzal za ženu, rozhodně jí nejde o to, že by chtěla po zbytek života žít v přepychu a nádheře! To, o co jí skutečně jde, ale Vito vědět nesmí! Aby Rachel Vita přesvědčila, použije prostředky, které mladý Ital musí - a chce považovat za vydírání. V okamžiku, kdy se Vito rozhodne, že si Rachel za ženu přesto vezme, věří tomu, že snubní prsten, který jí navlékne, bude prstenem pomsty…
Sladký život Duo11 I ACathy Williamsová (Williams, Cathy)Velké překvapeníJulia si nemyslela, že vyhledat Riccarda, otce pětileté Caroline, kterou po smrti její matky – bývalé Riccardovy ženy – vychovávala, bude příjemná záležitost. Bohatý Riccardo je přesně tak arogantní a samolibý, jak si to o něm vždycky myslela. Nikdy by ale nepředpokládala, že bude tak krásný a že ji bude tak přitahovat!
Sladký život Duo11 I BCatherine Spencerová (Spencer, Catherine)Sestřenice na MaltěKdyž za Gabrielem na ostrov Malta místo Marcie dorazí její sestřenice Eve, nemůže to mladý a bohatý Ital považovat za nic jiného než za nějaký další nepěkný kousek bývalé manželky! Rozhodne se proto přijít na kloub tomu, kdo vlastně je Eve, která sem přijela jako doprovod jeho dcery Nicoly…
Desire745 K Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Za žádnou cenuPo pěti letech se Becca Marshallová vrátila do Napa a Trace Ashton se marně pokoušel přesvědčit sám sebe, že v jeho životě už nic neznamená. I po takové době stačilo, aby na sebe pohlédli, a vše bylo zpátky – spalující touha i vzpomínky na žár promilovaných nocí… Trace ani Becca však za žádnou cenu nechtěli riskovat bolest z dalšího možného rozchodu.
Desire746 L Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)City stranouPřed třinácti lety Nick Daniels v jediném okamžiku přišel o vše. Ztratil svou lásku Cheyenne a dokonce i rodný ranč. Nyní se s Cheyenne opět setkávají, okolnostmi jsou nuceni spolu pracovat a dávná přitažlivost znovu ožívá. Nakonec se dohodnou, že nechají city stranou a fyzické touze se nebudou bránit…
Desire Duo747 O ABrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Čistě soukroméDva roky Alli Lindová sledovala, jak její šéf Mark Hartman ve svém studiu vyučuje umění sebeobrany, a marně toužila, aby ji naučil umění milovat. Pověst spolehlivé, ale příliš stydlivé a nevýrazné asistentky se jí už začínala zajídat. Toužila po tom, aby ji někdo sevřel v náručí. A tím někým měl být právě Mark.
Desire Duo747 O BMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Neodoláš mi!Na ranči Nity Windcroftové se dějí podivné věci, a tak tam přichází Connor Thorne, aby útoky vyšetřil. Connor by měl dohlížet na ranč, nejraději by ale ve dne a hlavně v noci dohlížel na temperamentní Nitu. Odolá té okouzlující divošce?
Special109 G AVicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Voňavý pastZa červenými dveřmiJamii, spolumajitelku exkluzivních butiků Za červenými dveřmi, by nikdy nenapadlo, že by Dev, bratr její společnice a přítelkyně, o ni mohl stát. Tedy až do chvíle, kdy ji večer navštívil a choval se moc a moc podivně!
Special109 G BStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Prsten pro cizí ženuZa červenými dveřmiFaith, jedna za majitelek butiků Za červenými dveřmi, si dlouho myslela, že svou jedinou opravdovou lásku – policistu Cartera – už nikdy neuvidí. Jaké proto bylo její překvapení, když zjistila, že Carter dostal práci jako ostraha přímo v jejím podniku! Její radost nicméně trvala jen do okamžiku, kdy jí Carter řekl, že se chystá požádat o ruku jinou ženu!
Special109 G CLeslie Kellyová (Kelly, Leslie)Osudový snímekZa červenými dveřmiKdyž se Meg nechá vyfotografovat pro butik Za červenými dveřmi a souhlasí s tím, že její snímek bude použit k propagaci různého zboží, netuší, že bude počítačově přioděna do toho nejprovokativnějšího spodního prádla, jaké snad může existovat! A že se jeden ze zákazníků, přitažlivý stavitel Joe, do ní díky tomu zamiluje.
Lékařská romance duo92 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Šejk chirurgemPřed čtrnácti lety se doktorka Nell Warrenová bláznivě zamilovala do šejka Khalila al Kalady, přestože věděla, že jejich láska nemůže mít budoucnost. Teď ho musí vyhledat, neboť pouze on může zachránit život jejího syna, ne proto že je vynikajícím chirurgem, ale protože je jeho otec.
Lékařská romance duo92 R BDianne Drakeová (Drake, Dianne)Další pokusKdyž doktor Paul Killian navštíví v horách kliniku Solange Léandrové, je jí uchvácen. Nechce od života nic jiného než pracovat po boku této úžasné ženy a stát se součástí rodiny, kterou si tady vytvořila. Podaří se mu dokázat, že své rozhodnutí myslí vážně?
Kolekce48 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Žoldák osuduGabby Darwinová má svoje povolání ráda. Pracovat jako asistentka jednoho z nejproslulejších chicagských právníků, který je navíc pohledný, jí dělá jenom radost. Ovšem jen do chvíle, kdy unesou šéfovu sestru, a ten s sebou odveze Gabby do jižní Ameriky, aby mu pomohla při jejím osvobozování. A tady Gabby poznává docela jinou tvář svého zaměstnavatele – i s jeho neblahou minulostí. A zdá se, že i on na ni pohlíží novýma očima…
Desire Extra Valentinky4 S Vicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Lepší než před letyPo deseti letech od konce středoškolského románku je Erika plná očekávání, co jí přinese nečekaná návštěva velkého Dustina Ramseye. Ten si předem vyjednal obchodní schůzku, ale co kdyby měl i jiné úmysly? A skutečně, Dustin má sice jisté obchodní plány, ale zdá se, že hlavním důvodem jeho příjezdu je touha napravit si pošramocenou reputaci a dokázat, že je schopen milovat lépe, než jak to Erice kdysi předvedl na zadním sedadle svého automobilu…

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4095
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace