Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kathryn Rossová

Zobrazuji údaje o autorce Kathryn Rossová - Ross, Kathryn


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/6Romance Duo498 T BZásnuby bez prstýnkůAby Emma Sinclairová zabránila bývalému manželovi v pokusech o znovusblížení, představí svého souseda Frazera McClarrana jako svého snoubence. Frazer však trvá na tom, že oznámení o jejich "zásnubách" se nesmí dostat na veřejnost a že oba budou udržovat vzájemný odstup. Ale čas, city a vášně jim pěkně zamotají hlavu...
2002/7Polibky148 E Papírové manželstvíElizabeth milovala Jaye Hammonda od mládí. S radostí proto přivítala záminku vzít si ho za manžela, aby si udržela dědictví po svém otci. Ovšem po pár měsících musela s lítostí konstatovat, že jí léčka nevyšla. Manželství z rozumu Jayovi zřejmě nevyhovovalo, protože ho přistihla s milenkou, a tak před ním utekla do Londýna.
Teď se na jeho pozvání vrací za ním na Jamaiku a neví, co si má myslet: chce se s ní Jay rozvést, nebo se s ní chce znovu sblížit...
2002/8Romance506 C Šťastně svobodný otecMac Schofield je rozvedený a sám se stará o svou malou dcerku. Na firemní večírek však musí přijít se svou partnerkou, neboť na tom závisí jeho další kariéra. Snad by se mu podařilo šéfa i jeho ženu zmást, pokud by půvabná zahradnice Melissa Barnesová dokázala předstírat, že je jeho snoubenkou... Jejich lest nikdo neodhalí, nikdo nepozná, že se ve skutečnosti vůbec nemilují. Jenomže... opravdu to jen předstírají?
2004/8Desire622 N Manželství po ItalskuGemma nikdy nedokázala zapomenout na svůj vztah s Marcusem Rossinim, i když mezi nimi už dávno všechno skončilo... Ovšem až na jednu maličkost - jejich syna Liama.
A teď se Marcus musí vrátit domů do Itálie a Liama si chce vzít s sebou. Jak ho tak Gemma poznala, Marcuse před jeho rozhodnutím nic nezastaví. Pro to, aby dosáhl svého, je schopen udělat všechno na světě. Dokonce jí i nabídnout manželství!
2006/4Sladký život25 X Milionářova láskaMilionář Steven, majitel velkého řetězce restaurací, a Chloe, jeho osobní asistentka, spolu tvoří už dva roky ideální pracovní tým. A nebýt jedné čarovné noci, zřejmě by nadále pouze pracovním týmem zůstali. Co si ale mají počít s láskou, kterou nečekali, po které netoužili a které se oba tak trochu bojí? Dokáží se vypořádat se stíny minulosti, jež jim brání se naplno oddat novému vztahu? Dokáží projevit svoje skutečné city?
2006/10Sladký život Duo7 I AVíkend v PařížiMladý a bohatý francouzský architekt Ray je přesvědčený, že půvabná Angličanka Caitlin využila svého zevnějšku, aby na jeho zesnulém příteli vyloudila část dědictví – pozemek, který měl připadnout jemu! Rozhodne se proto nasadit všechen svůj šarm pro to, aby získal to, co mu mělo patřit! Nejsladší pomsta mu ale zhořkne na jazyku, když zjistí, že se do krásné Angličanky zamiloval…
2007/9Sladký život60 Y Španělské námluvyCarrie potřebuje snoubence,jinak přijde o svou malou neteř Molly, o níž se po smrti jejích rodičů stará. V letadle do Barcelony se náhodně seznámí s přitažlivým Maxem, kterého v zoufalství Mollyiným prarodičům představí jako svou vážnou známost. A stejnou náhodou se ukáže, že Maxova firma je příštím zákazníkem Carriiny reklamní agentury. A že Mollyini prarodiče neustoupí, dokud se s Carriiným snoubencem neseznámí osobně…
2011/6Special na přání170 H BŠpanělské námluvyV rytmu flamenkaCarrie potřebuje snoubence, a to hned! Jinak přijde o svou malou neteř Molly, které zemřeli oba rodiče. Využije proto příležitosti, když se v letadle do Barcelony seznámí s přitažlivým Maxem, a představí ho Mollyiným prarodičům jako svou vážnou známost!
2011/8Special na přání173 G AMilionářova láskaOkamžik prozřeníMilionář Steven, majitel velkého řetězce restaurací, a Chloe, jeho osobní asistentka, spolu tvoří už dva roky ideální pracovní tým. A nebýt jedné čarovné noci, zřejmě by nadále pouze pracovním týmem zůstali. Co si ale mají počít s láskou, kterou nečekali, po které netoužili a které se oba tak trochu bojí?
2013/4Sladký život Duo100 I BRozhovor s playboyemPro Isobel byl multimilionář Marko vždy příliš bohatý, příliš úspěšný, příliš povrchní… Jenže co jí zbývalo než uposlechnout, když jako novinářka dostala za úkol udělat s ním rozhovor?!
Novináři Marka vždy pronásledovali, kde mohli, nic jim nebylo svaté. Měl pro ně jen pohrdání… A Isobel nebyla výjimkou!
Nakonec byl ale více než rád, že s tím rozhovorem souhlasil!
2013/12Special na přání229 G AManželství po italskuGemma nikdy nedokázala zapomenout na svůj vztah s Marcusem Rossinim, i když mezi nimi už dávno všechno skončilo… Ovšem až na jednu maličkost - jejich syna Liama.
A teď se Marcus musí vrátit domů do Itálie a Liama si chce vzít s sebou. Jak ho tak Gemma poznala, Marcuse před jeho rozhodnutím nic nezastaví. Pro to, aby dosáhl svého, je schopen udělat všechno na světě. Dokonce nabídnout Gemmě manželství!

Počet zobrazených záznamů: 11

Na seznam autorek začínajících na Ro

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3500
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace