Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lynn Raye Harrisová

Zobrazuji údaje o autorce Lynn Raye Harrisová - Harris, Lynn Raye


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2012/3Sladký život Duo84 J BAntonellina romanceAntonella a Cristiano… Kdyby se setkali za jiných okolností, mohlo to být jenom krásné. Takhle to bylo krásné… a bolestné. Oba příslušníci panovnických rodů dvou sousedních států, mezi nimiž ale již léta panuje válečný stav. A oni dva teď musí strávit několik dní v plážovém domku, odříznutém od zbytku světa hurikánem. A nedůvěra se mění v důvěru, důvěra ve vášeň, vášeň v porozumění… Jenže co dělat, když osud jim nechce přát?
2012/7Sladký život242 Y Ďáblovo srdceLidé se kvůli tomu diamantu nenáviděli, lidé se kvůli němu zabíjeli.
Před osmi roky připravil o diamant pojmenovaný Ďáblovo srdce Francesčinu rodinu bohatý Latinoameričan Marcos. A pošlapal přitom Francesčin cit. Vždyť Francesčin otec diamant zase ukradl jeho rodině! Jenže věci nejsou nikdy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. A Francesca na to přijde brzy poté, co se pokusí diamant získat zpět… Sice uspěje, ale ďábel opět dosáhne svého. Opět někdo trpí.
Existuje ale způsob, jak kletbu Ďáblova srdce zlomit!
2014/9Sladký život Duo135 J AMilenec z BenátekHoršího muže si pro svou první noc plnou vášně Valentina vybrat nemohla! Jak ale mohla tušit, že pod benátskou karnevalovou škraboškou jejího milence se skrývá Niccolo? Markýz Gavretti, kterého její bratr nenávidí až za hrob. A že noc skončí tím, že Valentině bude pod srdcem růst dítě jejich úhlavního nepřítele!
Nico by si rozhodně s Tinou nikdy nic nezačal. Takhle se jejímu bratrovi rozhodně mstít nechtěl. Teď ale jako muž a šlechtic musí udělat jedinou věc…
S láskou však jím navrhované manželství nemá nic společného!
2015/1Sladký život302 Y Zvítězí jen jedenJe tak snadné ublížit…
Caroline před pěti roky Romanovi, ruskému manažerovi zaměstnanému v jejich rodinné firmě, ublížila. Hodně. A dokonce ještě mnohem více, než Roman tuší. Neměla ale tenkrát jinou možnost, než mu do očí říci tu strašnou lež…
"Nikdy jsem tě nemilovala!"
Roman je rozhodnut dosáhnout odplaty. A ví, že ta chvíle, až bude Caroline žadonit a slibovat, že splní všechna jeho přání, bude sladká. Dočkal se… ani zrádná Caroline, ani Carolinin otec, jenž ho potupně vyhnal z firmy, nemají šanci se zachránit!
Je tak snadné se zmýlit…
Je možné, že vše bylo jinak, než si Roman celou dobu myslel? Že Caroline byla k tomu, co udělala, donucena? Že její vina není zdaleka taková, jak se domníval?
A co ještě Roman neví?
2015/9Sladký život Duo158 I AVůně New YorkuJednu věc italský voňavkářský magnát Drago nesnáší nadevše. Když má pocit, že se ho kdokoliv a pod jakoukoliv záminkou snaží využít! Jakmile se ta prostá dívka odkudsi z Louisiany vytasí po společně strávené noci se svými návrhy parfémů, má jasno.
Už o ní nikdy nechce slyšet!
Pro Holly je to všechno jenom jedno velké nedorozumění, které jí ale má už navždy změnit život. Teď jde jenom o to, jestli v tom jejím novém životě bude místo pro Draga…
2016/6Sladký život Duo176 I BLáska mezi dunamiKádir po máločem toužil méně, než aby si ho otec, vládce pohádkové říše Kyru, vybral za svého nástupce. Kádir miluje svůj život takový, jaký je, a nechce na tom nic měnit. Pomoci by mu mohla jeho skvělá asistentka Emily. Bigotní stařešinové Kyru určitě neskousnou prostou Američanku, která by se měla stát jejich královnou, a starý vládce si pak za svého nástupce vybere Kádirova bratra!

(V červenci vychází pokračování pod názvem Emírova nabídka!)
2016/7Sladký život Duo178 I BEmírova nabídkaRašíd, emír Kyru, se opravdu zlobí! Rozhodně neočekával od té věhlasné americké kliniky takovou neschopnost. Teď aby to, co její lékaři pokazili, sám napravoval!
Když se v Sheridanině podniku objeví ten impozantní Arab, neví, co si má myslet. A když jí začne tvrdit, že se možná stane matkou nástupníka trůnu, přijde jí to šílené.
A emírovi nezbude, než tu prostořekou Američanku unést, aby jí mohl předložit svou nabídku!

(Příběh o Kádirovi, bratrovi Rašída, vyšel pod názvem Láska mezi dunami v červnu)
2019/1Special na přání351 G BĎáblovo srdcePřed osmi roky připravil o diamant pojmenovaný Ďáblovo srdce Francesčinu rodinu bohatý Latinoameričan Marcos. A pošlapal přitom Francesčin cit. Jenže věci nejsou nikdy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Vždyť její otec diamant zase ukradl jeho rodině! A Francesca na to přijde brzy poté, co se pokusí diamant získat zpět… Sice uspěje, ale ďábel opět dosáhne svého.
2022/9Special na přání440 H AMilenec z BenátekHoršího muže si pro svou první noc plnou vášně Valentina vybrat nemohla! Jak ale mohla tušit, že pod benátskou karnevalovou škraboškou jejího milence se skrývá Niccolo? Markýz Gavretti, kterého její bratr nenávidí až za hrob. A že noc skončí tím, že Valentině bude pod srdcem růst dítě jejich úhlavního nepřítele!
Nico by si s Tinou nikdy nic nezačal. Takhle se jejímu bratrovi rozhodně mstít nechtěl. Teď ale jako muž a šlechtic musí udělat jedinou věc…

Počet zobrazených záznamů: 9

Na seznam autorek začínajících na Ha

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2024
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.03.2012

Poslední modifikace 30.09.2022, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace