Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Catherine Spencerová

Zobrazuji údaje o autorce Catherine Spencerová - Spencer, Catherine


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/2Polibky133 E Falešné podezřeníKdyž se Lily dozvídá, kdo je jejím skutečným otcem, rozhodne se zajet za ním a jeho novou rodinou, do níž patří také jeho nevlastní syn Sebastian. Jelikož Lily nedávno přišla o matku i nevlastního otce, cítí se opuštěná a s radostí zjišťuje, že ji otec, jeho druhá manželka i dcera přijali s radostí mezi sebe.
Jen Sebastian se stále vůči ní nemůže zbavit nedůvěry, a třebaže ho Lily sexuálně velice přitahuje, nechává si prověřit její minulost...
2002/6Romance495 B Nečekaný svatební darSvatba měla být nejšťastnějším okamžikem jejich života. Byla - až do chvíle, kdy se objevila rudovláska s dítětem, o němž prohlásila, že je to Benův syn. Jak má Ben povědět své nevěstě, že se jejich rodina rozrostla ještě dřív, než stačili odjet na líbánky? Je Juliina láska natolik silná, aby se vyrovnala s tímto "svatebním darem" a stala se matkou Benova syna?
2004/8Desire Duo623 O BOstrov touhyMladá módní návrhářka Anne-Marie Barclayová jede na měsíc za svou nejlepší kamarádkou, aby jí ušila svatební šaty a také jí šla za družičku. Jako holčičky snily o společné svatbě, ale i když se Anne-Marie velice sblížila s charismatickým ženichovým bratrem Ethanem, příliš v budoucnost jejich krátké známosti nevěří.
2006/8Sladký život Duo5 I BItalské kouzloNa Chloe čeká velkolepá svatba, která se má stát událostí roku. Ženichem je Baron, vyrovnaný, laskavý a spolehlivý muž z dobré rodiny. Přípravy na jejich svatbu spějí do finále, hosté se začínají sjíždět a dům se plní svatebními dary. Na scéně se ale objevuje spontánní a neodolatelný muž, milionář Nico, Chloein exmanžel!
2007/2Sladký život Duo11 I BSestřenice na MaltěKdyž za Gabrielem na ostrov Malta místo Marcie dorazí její sestřenice Eve, nemůže to mladý a bohatý Ital považovat za nic jiného než za nějaký další nepěkný kousek bývalé manželky! Rozhodne se proto přijít na kloub tomu, kdo vlastně je Eve, která sem přijela jako doprovod jeho dcery Nicoly…
2008/7Sladký život Duo28 I BItalské tradiceKdyž se krásný a bohatý Ital Paolo dozví, že jeho bratr s manželkou zahynuli a zanechali po sobě dvě děti, rozhodne se oženit se svou švagrovou, Američankou Caroline, aby dětem vytvořili nový domov. Musí jí ovšem přesvědčit o tom, že od chvíle, kdy se před devíti lety poznali, se úplně změnil…
2008/11Sladký život102 Y Cesta do ProvenceDiana manželovi obětovala vše. A nezískala nic… Kromě nečekané svobody, když ji muž opustil! Diana se rozhodne vypravit se ze Spojených států do francouzské Provence a najít tam svou biologickou matku; jako miminko ji totiž adoptoval americký manželský pár. Záhy najde víc, než v co se kdy odvažovala doufat, ale - není to všechno příliš dokonalé? Co se skrývá za skvělým zevnějškem Antona, provensálského hraběte?
2009/11Sladký život150 Y Italovy VánoceKdyž Arlene doma v Kanadě nečekaně zdědí vinici, neví, co si s ní počít, a tak se vypraví na Sardinii, aby se na tomto nádherném ostrově, proslulém výrobou lahodného vína, poučila. Požádá o pomoc Domenica, který jí ochotně vyhoví, netuší však, že tento světoznámý vinař jí dá nahlédnout nejen do základů svého oboru, ale že ji naučí i lásce, kterou dosud nepoznala.
2011/10Sladký život Duo79 J ASvádění na ostrověKdyž se Maeve v nemocnici probrala z měsíc trvajícího kómatu, nepamatovala si nejenom na autonehodu, při níž utrpěla zranění. Nevěděla totiž ani, kdo je ten přitažlivý muž, Dario, který říká, že je její manžel! A to netušila, že osud má pro ni připraveno překvapení ještě větší!
2013/11Special na přání227 G BItalovy VánoceKdyž Arlene doma v Kanadě nečekaně zdědí vinici, neví, co si s ní počít, a tak se vypraví na Sardinii, aby se na tomto nádherném ostrově, proslulém výrobou lahodného vína, poučila. Požádá o pomoc Domenica, který jí ochotně vyhoví. Netuší však, že tento světoznámý vinař jí dá nahlédnout nejen do základů svého oboru, ale že ji naučí i lásce, kterou dosud nepoznala.
2015/5Special na přání264 H BItalské kouzloNa Chloe čeká velkolepá svatba, která se má stát událostí roku. Ženichem je Baron, vyrovnaný, laskavý a spolehlivý muž z dobré rodiny. Přípravy na jejich svatbu spějí do finále, hosté se začínají sjíždět a dům se plní svatebními dary. Na scéně se ale objevuje spontánní a neodolatelný muž, milionář Nico, Chloein exmanžel!

Počet zobrazených záznamů: 11

Na seznam autorek začínajících na Sp

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4341
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace