Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2010

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance904 A Patricia Thayerová (Thayer, Patricia)Kráska z rančeCole přijíždí na ranč za prací, aby unikl před vzpomínkami na nevydařené manželství. Rozhodně nemá v úmyslu znovu se usadit, tím spíš nechat se svést okouzlující zrzkou, která ranč provozuje. Pro Rachel je vedení ranče náročné a Cole je ochoten jí pomoci. Přestože je Rachel pohledem na tohoto přitažlivého muže očarována, zdá se, že jeho srdce zůstává neoblomné…
Romance905 B Fiona Harperová (Harper, Fiona)Anglický milenecWill Radcliffe je pravý anglický lord - pohledný, čestný a dodržující veškerá společenská pravidla. Právě zdědil panstvi Elmhurst Hall a pouští se do jeho rekonstrukce. Záhy však narazí na Josii Harringtonovou, která je jeho pravým opakem: snaží se žít navzdory všem společenským konvencím, barví si vlasy narůžovo a živí sebe i svou dceru Hattie obyčejnou prací. Avšak jedné měsíční noci se jejich osudy zkříží a přeskočí první jiskra…
Romance Duo906 T ABarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Náhradní matkaNell Ruthvenová byla přesvědčená, že se už nikdy nemůže stát znovu matkou. V pouhých devatenácti letech byla donucena dát své dítě k adopci. Nyní se Nell dozví, že má maličkého vnoučka, který potřebuje její péči. A dědeček tohoto chlapce, její dávný milenec Jacob Tucker, je ve městě… Dostanou druhou šanci se do sebe znovu zamilovat?
Romance Duo906 T BAlly Blakeová (Blake, Ally)Zamilovaná do rebelaHud Bennington se po deseti dobrodužných letech v cizině vrací do místa svého dětství, když se najednou z bazénu, který patří k vile, vynoří dívka krásná jako mořská víla… Vášni, která mezi nimi od prvního pohledu vzplane, není snadné odolat! Avšak Kendy Yorková si jen tak někoho k tělu nepustí.
Zlatá dynastie17 CH Karen Rose Smithová (Smith, Karen Rose)S rozumem v koncíchViolet Fortuneová přijíždí na ranč ke svým bratrům do Red Rocku, aby zde našla klid a odstup od náročné práce neuroložky, které se s úspěchem věnuje v New Yorku. Netuší, že tento pobyt a hlavně seznámení s kolegou neurochirurgem Peterem Clarkem zcela obrátí její život vzhůru nohama. Violet, pro kterou byla doposud kariéra vším, začíná pomalu přehodnocovat. Peter měl donedávna velmi jasnou představu o své budoucí partnerce – on a jejich rodina by pro ni museli být na prvním místě. Teď je však s rozumem v koncích, protože vzájemnou přitažlivost a touhu po Violet prostě nemůže ignorovat!
Hvězdy romance5 F Penny Jordanová (Jordan, Penny)Plody pomstyAlexis Stefanides žije podle přísných zákonů rodinné cti. Když pojme podezření, že byla jeho sestra zneuctěna, je rozhodnut se nemilosrdně pomstít a Sienna se stává jeho nevinnou obětí. Alexis se však po svém krutém činu dozvídá, že se zmýlil, ale to už je Sienna jeho ženou. Měl sňatek s ní jen utišit Alexisovo špatné svědomí? Vždyť o lásce přece nikdy nepadlo ani slovo…
Historická romance287 E Margaret McPhee (McPhee, Margaret)Zhýralý hraběNevinná dívka…
Slušná a nevinná slečna Madeline Langleyová vůbec netuší, čím vzbudila pozornost a zájem urozeného lorda. Ví jen to, že jeho pozornosti jsou nežádoucí a zcela nevhodné!
…a pochybný zpustlík!
Když ji z jeho spárů vysvobodí pohledný cizinec, Madeline cítí především obrovskou úlevu. Nepodezírá svého vysokého mužného zachránce z ničeho zlého. Proto ji nesmírně překvapí, jak temná pověst jej provází.
Historická romance285 W Ruth Axtell Morrenová (Morren, Ruth Axtell)Ten nejlepšíOn byl chudý a pracoval pro jejího otce jako tajemník. Ona byla bohatá dívka. A přesto jejich nevinné přátelství přerostlo do vzájemného obdivu. Potom najednou Nicholas Tennent zmizel slečně Alici Shepardové ze života. Po letech se Nick vrací do londýnské společnosti jako bohatý a vlivný podnikatel a tajně sní i o tom, že potká Alici. Ale ona už dávno není tou rozmazlenou školačkou, na kterou si Nicholas pamatuje. Je z ní krásná mladá vdova, rozumná a zbožná, a vychovává svého jediného syna. Nicholas se teď musí zahledět hluboko do svého srdce. Jenom když se vzdá své touhy po pomstě, může se nakonec stát mužem, který si její lásku zaslouží nejvíc ze všech.
Historická romance286 Z Louise Allenová (Allen, Louise)Noční návštěvníkBelinda, lady Felshamová, po smrti svého nudného chotě znovu vstupuje do společnosti a je rozhodnuta si svoji nově nabytou svobodu řádně užít. Když se nečekaně setkává s majorem Ashem Reynardem, napadne ji, že on by mohl být tím pravým. Ovšem pouze jako milenec, protože vdávat se už Belinda nemíní. Ani Ashe není příznivcem manželství, ale když se jejich vztah provalí a hrozí aféra, rozhodne se na místě požádat Belindu o ruku. K jeho velkému překvapení ho mladá vdova rezolutně odmítne.
Sladký život171 P India Greyová (Grey, India)Šampion z ArgentinyArgentinského ragbistu Alejandra osmnáctiletá Tasmin milovala jako nikoho jiného na celém světě! Proč se ve chvíli, kdy se měla její touha naplnit, náhle Alejandro změnil v cizího, nenávistného nepřítele? A proč se jí chce za něco mstít i o šest let později?! Vždyť jí bylo ublíženo! Ale zdá se, že Alejandro si myslí něco jiného. Je přesvědčen, že křivdy se na něm dopustila Tasmin. A ví, jakou bude žádat odvetu! Má k tomu příležitost i prostředky, které si jako mimořádně schopný obchodník dokázal za ta léta pořídit…
Sladký život172 Q Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Návrat do ŘímaElise se domnívala, že po smrti tyranského manžela konečně získá svobodu. Netušila však, že na jeho pohřbu potká někoho, kdo bude znát kouzelné formulky, s jejichž pomocí se dostane do jejího srdce. Že potká Vincentea, pyšného římského finančníka, posledního zaměstnavatele jejího manžela. Vincentea, který ji přesvědčí, aby odjela do Říma. Vincentea, který tím, že ji přesvědčí, sleduje své tajné plány!
Sladký život169 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Magnát z KastilieTemný, hříšný půvab padlého anděla… Tím se vyznačoval španělský vévoda Leandro. A pyšný byl jako ďábel! O dítě, které s ním čeká prostá anglická dívka Molly, se postará, i když k jeho matce nic necítí. Je to přece věc jeho kastilské cti! A Molly, usměvavou a veselou jako ptáček, zavře na svém zámku, kde bude mít všechno, co se dá za peníze koupit… Kromě toho, co by opravdu chtěla.
(Kniha navazuje na příběh Ruská ruleta, který vyšel v edici Sladký život v únoru)
Sladký život170 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Snoubenka milionářePříliš tenký led na jezeře a v něm uvízlá liška seznámí pohlednou knihovnici Rose a řecko-francouzského závodníka formule jedna Mathieua. Rose ví, že někoho tak úžasného ještě nikdy neviděla! To Mathieu je přesvědčen, že dívku zná. Že se s ní setkal už před léty a že to rozhodně nebylo pro ni lichotivé! A komedie plná omylů může začít!
Sladký život Duo52 I ASusan Stephensová (Stephens, Susan)Privátní ostrovJizva na Elliině tváři není tak strašná jako rána v její duši! Po hrozné události, která ji v životě potkala, netouží Ellie po ničem jiném než žít v poklidu na řeckém ostrůvku Lefkisu. Když však ve zdejším přístavu zakotví luxusní jachta nového vlastníka ostrova, Alexandera, je klidným dnům konec. Odvážná Ellie se postaví plánovaným změnám, Alexander je však silný soupeř. Jejich vzájemné šarvátky navíc už od začátku nesou erotický náboj… Podaří se Alexanderovi najít klíč k Elliinu nitru a překonat svou vlastní bolestnou minulost?
Sladký život Duo52 I BKate Hewittová (Hewitt, Kate)Nebyl to princ z pohádkyAllegru by nikdy nenapadlo, že pro snoubence, krásného a bohatého Stefana, bude jen položkou v účetnictví. Jak by mohla strávit zbytek života po boku muže, kterému záleželo jen na penězích a dobrém jméně? O sedm let později Stefano Allegru vyhledá, protože potřebuje její pomoc. A to navzdory tomu, že mu utekla od oltáře!
Sladký život Duo53 J ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Známí z oslavyKdyž uhrančivý australský právník Cooper unese učitelku Sophii ze svatby, kde byla jako host, nedoufají ani jeden v nic jiného než v jednu společnou vášnivou noc. Pak se ale Cooper rozhodne unést Sophii navždy. Z jejího života, od její práce, od přátel… Sám přece ví, co je pro ni nejlepší. Ale Sophie je rozhodnuta, že si od nikoho už nic přikazovat nedá. I když opustit Coopera ji bolí…
Sladký život Duo53 J BAlly Blakeová (Blake, Ally)Rande v MelbourneNáhoda - vyměněné mobily - svede dohromady vynikajícího melbourneského byznysmena Damiena a Chelsea, majitelku psího salonu. To, že se navzájem přitahují, je jim jasné oběma. Ovšem Damienův návrh - užívejme si, pokud nám to bude vyhovovat - Chelsee, jež touží po jistotě, nemůže stačit. A to, že by zůstal bez Chelsea, si zase nedokáže představit Damien!
Romance se šejkem25 M Jane Porterová (Porter, Jane)Prázdniny s králemJesslyn Heatonová pracuje jako učitelka na škole ve Spojených arabských emirátech. Na konci školního roku se u ní znenadání obejvil Šaríf Fehr - muž, který byl jejím spolužákem na studiích v Londýně a na nějakou dobu se stal i jejím milencem. Jenže dnes je Šaríf vládcem země Sarq a jedním z nejmocnějších mužů na Středním východě. Žádá Jesslyn, aby odcestovala s ním a o prázdninách učila jeho dcery…
Romance se šejkem26 N Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Palác v dunáchVdova Erin Maguireová zdědila po arabském manželovi usedlost na anglickém venkově a jeho syna Kazíma z prvního manželství. Do toho ji neočekávaně navštíví šejk Zahír Kálid al Muntassír, bratr jejího manžela, o jehož existenci neměla ani tušení, a chce Kazíma převzít do své péče! Aby tomu Erin zabránila, odjíždí s ním do království Qubbah. Podaří se jí přesvědčit Zahíra o svých čistých úmyslech, získat Kazíma a nakonec i Zahírovu lásku?
Desire859 K Day Leclaireová (Leclaire, Day)Falešný manželRodinné impérium Danteových se zdálo být ohroženo. Kontaktovala je žena, která si dělala nárok na půlku jejich dolu na ohnivé diamanty. Vše měl vyřešit Nicolo Dante, který se za Kiley O‘Dellovou vydal osobně. Předpokládal, že energická kráska je dozajista podvodnice, přesto byl zasažen nezvladatelnou touhou po ní! Další komplikací bylo, že Kiley po nehodě ztratila paměť. Nicolo se rozhodl zabít dvě mouchy jednou ranou a vydávat se za jejího manžela…
(3.díl minisérie Dědictví Danteových)
Desire860 L Maureen Childová (Child, Maureen)Temperamentní ItalkaAdam King, uhrančivý bohatý kalifornský rančer, je posedlý snahou obnovit rodinný ranč v jeho původní velikosti a slávě. Když se ale dozví, co soused za poslední zbývající kus pozemku požaduje, je zlostí bez sebe. Soused se snad musel přijít o rozum, když po Adamovi chce, aby se oženil s jeho dcerou Ginou… Když se však Adam trochu uklidní, musí si přiznat, že jsou sis Ginou docela podobní: ona žije pro své koně, on pro svůj ranč. Možná by se mohli nějak dohodnout…
(1. díl minisérie Bratři z Kalifornie)
Desire Duo861 O AEmily McKayová (McKay, Emily)Klíč k srdciAby získala svou milovanou neteř do péče, je Lucy Alwinová ochotná udělat cokoliv - dokonce i předstírat, že je ženou, se kterou Dex Messina sdílel jednu vášnivou noc. Přestože dokázala mocnému miliardáři drze lhát do očí, vášni a přitažlivosti mezi nimi odolat neuměla.
Desire Duo861 O BBronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Hledání vzpomínekMilionáře Donovana Keanea po přepadení postihla částečná amnézie. Přišel tak nejen o část svých vzpomínek, ale i krásnou milenku Susannah a výhodnou koupi letoviska v Tasmánii. Donovan je ale rozhodnutý získat zpátky jak vzpomínky, tak Susannu, tak letovisko. Ale ani jedno nebude jednoduché…

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2568
Denní počet: 1
Počítáno od: 19.04.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace