Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 5/2010

Zobrazuji informace o produkci 5 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance907 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Karneval v BenátkáchHrabě Pietro Bagnelli žije osaměle ve svém honosném sídle nad Velkým kanálem, uzavřený sám do sebe. Jednoho dne v bouřce zahlédne z okna mladou ženu s kufříkem u nohou. Ta dívka v něm probouzí ochranitelské city a potřebu svěřit se jí s jeho minulostí.
Ruth, která po úrazu ztratila paměť, se vrací do Benátek, aby se pokusila najít ztracené vzpomínky. Během divoké karnevalové noci se sblíží s Pietrem a pochopí, že k sobě osudově patří!
Romance908 B Jackie Braunová (Braun, Jackie)Japonská snoubenkaŠest let má Anne Lundyová toho muže přímo před nosem. Rodinný přítel a právník Rick Danton ji ani trochu nezajímá, naopak ji znervózňuje, protože ostře kritizuje všechny její nápadníky. Nakonec je to ale on, kdo Anne doprovodí na nejdůležitější cestě jejího života: aby se setkala s biologickou matkou. Anne a Rick si od sebe drží odstup, ale co se stane, když sebevědomá a nezávislá dívka a racionálně uvažující právník ztratí kontrolu nad svými emocemi?
Romance Duo909 T AMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Pohádkové manželstvíRose úspěšně provozuje veterinářskou praxi v Yorkshiru, když se náhle dozví, že se má provdat za Nikolaje de Montez a stát se královnou malé alpské země. Nikolaj je sice přitažlivý a vyhledávaný právník šlechtického původu, ale za žádnou cenu se nehodlá ženit. Je záchrana jednoho království dostatečným důvodem k tomu, aby své rozhodnutí změnil?
Romance Duo909 T BDonna Alwardová (Alward, Donna)Nebezpečná láskaSpořádaný, rozumný, bezpečný – takový má Maggie život, dokud neotevře dveře svého horského penzionu vysokému a tajemnému cizinci. Nate Griffith má sice nebezpečné zaměstnání, ale i tak odmítavé srdce, jako je Magiino, nedokáže jeho přitažlivosti odolávat dlouho…
Zlatá dynastie18 CH Elizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Hra o štěstíNa předvolební akci guvernéra Toma Meyerse se novinářům podařilo získat fotografie kompromitující jeho dceru. Lanie se marně snažila otci vysvětlit, že Milese Fortunea sotva zná a že mezi nimi k ničemu nedošlo. Guvernér už měl plán, jak využít situace ve svůj prospěch. Rozhodl se, že místo skandálu předhodí veřejnosti příběh tajného zasnoubení a velké lásky mezi jeho dcerou a Milesem Fortunem. Ty dva pak donutil, aby na veřejnosti hráli po uši zamilovaný pár. Po nějaké době si ale Miles i Lanie uvědomili, že už ani tolik předstírat nemusejí a že jsou spolu opravdu rádi…
Hvězdy romance6 F Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Sehraný párJanine Hartmanová hluboce miluje svého dědečka, ale když zjistí, že jí našel a vybral ženicha, je odhodlaná zařídit se po svém. Dědečkovo rozhodnutí se ostatně nelíbí ani potenciálnímu ženichovi Zachu Thomasovi.
Zach nedávno sloučil svoji společnost s rodinnou firmou Hartmanových a po dalším spojování obou jmen ani v nejmenším netouží. Dědeček však hodlá dostát svým zvykům a tradicím. Neochvějně trvá na tom, že manželství Janine a Zacha se vydaří.
Zach i Janine si myslí své. Podle nich tvrdohlavý dědeček dávno zaspal dobu, to je však jediná věc, na níž se shodnou.

(II. přepracované vydání – poprvé vyšlo v roce 1993 pod názvem Nejdřív svatba.)
Záhady a romantika1 R Kerry Connorová (Connor, Kerry)Útěk do tmyAllie se během jedné noci stala na Manhattanu svědkem vraždy. Ani po roce nejsou ještě vrazi usvědčeni a na scéně se objevuje Gideon Ross, bývalý lovec zločinců, který má osobní zájem na tom, aby vrah a jeho pomocníci stanuli před soudem. Nevyřízené účty je třeba konečně splatit. Během svého pátrání se potkává se ženou, která se už rok musí ukrývat a právě je na útěku… Jejich cesty se protnou a Ross pocítí něco, co dosud nezažil - touhu tu ženu chránit. Zatímco spolu prchají, protože se zdá, že ji všichni chtějí zabít, pomalu se mu daří rozplétat složité okolnosti neblahých událostí…
Historická romance290 E Margaret McPhee (McPhee, Margaret)Dáma z mořeGuy Tregellas, vikomt Varington, má pověst svůdce žen. Když na pláži objeví krásnou dívku, kterou na břeh vyplavilo rozbouřené moře, cosi ho k ní přitahuje. Nevěří jejímu tvrzení, že je mladá vdova, a je pevně rozhodnutý objevit o ní pravdu.
Helena McGregorová musí co nejrychleji zmizet ze Skotska. Pod smyšleným jménem je rozhodnuta odjet do Londýna, aby unikla před hrůzyplným životem, k němuž byla přinucena. Brzy však poznává, že k tomu potřebuje pomoc přitažlivého zachránce, neboť má stále v patách obrovské nebezpečí…
Historická romance288 W Terri Brisbinová (Brisbin, Terri)Marianino tajemstvíMarian Robertsonová zachránila dítě a zničila si pověst. A nyní si kvůli rodině musí vzít za muže strohého, nemilosrdného, tmavookého bojovníka, který vyjednává příměří mezi jejich klany; musí dát v sázku srdce, aby chránila pravdu.
Duncan Smiřovatel z klanu MacLerieů je přinucen vzít si běhnu Robertsonku a zjišťuje, že jeho nová žena má odvahu i ducha, a nedokáže jí odolat. Dokáže se však zpronevěřit své cti a lhát, aby Marian osvobodil od minulosti – a navždy si tak získal její lásku?
Historická romance289 Z Louise Allenová (Allen, Louise)Oslnivá guvernantkaGaretha Moranta, hraběte ze Standonu, dávné rodinné vazby nutí ke sňatku, do něhož se mu vůbec nechce. Když za skandálních okolností potká bezúhonnou guvernantku Jessiku Giffordovou, dostane nápad, jak by mu mohla v jeho prekérní situaci pomoci – potřebuje se totiž pro otce své nechtěné nastávající stát zcela nevhodnou partií.
Upjatá guvernantka se s jeho pomocí promění v naoko nebezpečnou kurtizánu a společně sehrají divadlo, které má způsobit skandál ve společnosti. Gareth však nepočítal s tím, jak nadaná bude jeho žačka a jak na něho zapůsobí svým kouzlem!
Sladký život175 P Julia Jamesová (James, Julia)Dovolená v ŘíměNa to, aby z ošklivého káčátka Angličanky Laury udělal italský podnikatel Allesandro vznosnou labuť, která zapůsobí na nejnáročnější římskou smetánku, bylo třeba vynaložit mnoho úsilí. Ale Allesandrovi se přání Lauřina dědečka, který ho tím pověřil, podařilo více než splnit! Laura neuchvátila jenom Řím, zmocnila se i jeho samotného. A Allesandro se stal Lauřiným průvodcem po krásách Itálie i učitelem ve věcech vášně… Ona jeho na oplátku naučila, co je láska!
Sladký život176 Q Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Prozření v Monte CarluBrutálně uhrančivý… Takový byl peruánsko-španělsko-řecký magnát Anton. A mladičkou Emily, anglickou archeoložku, okamžitě okouzlil! O to hroznější bylo její vystřízlivění po svatební noci na palubě jachty, kotvící v Monte Carlu. Anton si ji nevzal proto, že by ji miloval! Za ženu ji chtěl proto, aby se jí pomstil. Pomstil se za něco, co nespáchala, pomstil se za něco, co podle ní nespáchal ani její otec, kterého Anton obviňoval…
Sladký život173 X Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Stalo se na SicíliiVrátil se Salvatore, atraktivní majitel italské bezpečnostní firmy, za Elisou, kterou před rokem opustil, jen proto, aby ji znovu vystavil žalu? Když od ní tenkrát odcházel, ublížil jí jako ještě nikdy nikdo… A to, že si to sám během těch uplynulých měsíců uvědomil, ho v Elisiných očích viny zbavit nemohlo. Elisin rozum i srdce Salvatorea odmítají, co ale dělat, když tělo ji zrazuje? A Salvatore to dobře ví. A slabosti Elisina těla hodlá využít bezezbytku…
Sladký život174 Y Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Řekův omylO tom, že krásná neznámá, s níž se seznámil na plese v Paříži, je jenom vypočítavá prospěchářka, řecký miliardář Angelos vůbec nepochyboval. Bohužel jeho otec si myslel úplný opak! A trval na tom, aby Angelos tu dívku, která se mu svěřila s tím, že se do jeho syna zamilovala, přivezl do Řecka! Půvabná Chantal, toulající se ze země do země, souhlasila… S jednou podmínkou: nic, absolutně nic, nechce od Angelose zadarmo. A s tím, aby se žena nenechala rozmazlovat penězi, se Angelos ještě nesetkal!
Sladký život Duo54 I AMichelle Reidová (Reid, Michelle)Obchodník z MilánaKdyž z deštivé Anglie dorazila Lizzy do slunného Milána na svatbu své nejlepší přítelkyně Bianky a arogantního boháče Luka, myslela si, že zde stráví jen pár dnů… Rozhodně nepředpokládala, že Bianca uteče od oltáře… A ani ve snu by ji nenapadlo, že si bude muset Luka sama vzít. A odjet s ním na svatební cestu do kouzelného Karibiku!
Sladký život Duo54 I BCarol Marinelliová (Marinelli, Carol)Ruský milionářV Melbourne žijící ruský milionář Levander má temnou minulost. Netouží ani po ženě, ani po potomkovi, který by zdědil jméno Kolovsky. Netouží po lásce. Anglická malířka Millie se však právě kvůli Levanderovi vrací do Austrálie. Tím, co mu musí sdělit, mu změní život… A nejde jenom o to, že s ním čeká dítě!
Sladký život Duo55 J AHeidi Riceová (Rice, Heidi)Neústupný aristokratDo redakce, kde pracuje Louisa, vtrhne přitažlivý aristokrat Luke, odvede Louisu k lékaři, kde ji přinutí, aby si nechala udělat těhotenský test. K jejímu naprostému zděšení je test pozitivní! Zhruba tři měsíce před touto událostí prožila Louisa s Lukem noc plnou vášně. Netušila, jakou dohru bude tento krátký románek mít – Luke se nyní dožaduje sňatku. Sňatku bez lásky. Sňatku z povinnosti…
Sladký život Duo55 J BAnne Oliverová (Oliver, Anne)Slavní a bohatíMezi mladými známými a bohatými Australany, Annií a Stevem, vždycky doutnalo napětí. Steve byl však známý svou přelétavostí a odmítáním trvalého vztahu, a Annie si proto kolem sebe vybudovala obrannou bariéru! Jenže Steve byl neodolatelný. Při společné cestě Austrálií sama Annie začala svou bariéru bortit – až ji zbortila docela…
Romance se šejkem27 M Jane Porterová (Porter, Jane)Nevěsta z donuceníAby šejk Chalíd Fehr mohl zachránit nevinnou Olivii Morseovou z rukou nepřátel své země, prohlásí, že je jeho snoubenkou… Situace je donutí uzavřít manželství ze dne na den a Liv se nestačí divit. Přestože se dohodli na formálním sňatku, Chalíd po ní chce, aby plnila své manželské povinnosti nejen po jeho boku jako členka královské rodiny… ale také v ložnici.
Romance se šejkem28 N Emma Darcyová (Darcy, Emma)Zajatkyně rozkošeEmily Rossová se nešťastnou náhodou ocitne v paláci šejka Zagea na Zanzibaru a stane se zajatkyní, třebaže on prohlašuje, že je jeho hostem. Aby prokázala svou nevinu, potřebuje šejkovo vlivné postavení. Ale čím více času tráví ve společnosti Zagea, tím více u ní začínají převládat city nad rozumem. A pokud jedinou cenou za její volnost je, aby se mu oddala, bude ji muset zaplatit…
Desire862 K Day Leclaireová (Leclaire, Day)V pastiDva staré italské rody mezi sebou uzavřely smlouvu. Jejich děti, Ariana a Lazzaro, se vezmou, a tak bude naplněn jejich osud a zpečetěno i obchodní spojení. Ale obstojí smlouva rodičů v moderním světě? Ariana i Lazzaro si do manželství nesou svá tajemství, kterých se nehodlají vzdát. Ale tajemné dědictví rodiny Danteových, kouzlo prvního doteku - Inferno, zamíchá karty a přinutí chladný rozum přiznat, že volání srdce zvítězí.

(Závěr minisérie Dědictví Danteových)
Desire863 L Maureen Childová (Child, Maureen)Léčba šokemPřelétavý majitel kalifornského vinařského impéria Travis King toužil podepsat klíčovou dohodu se strategickým partnerem, která by mu zaručila, že se stane jedničkou i na světovém trhu vín. Jeho obchodní partner si zase přál dobře provdat jednu ze svých nijak oslnivých dcer. Travis, aby se vyhnul nechtěným námluvám, se rozhodl pořídit si manželku – pochopitelně dočasnou a jen naoko. Volba padla na kamarádku z dětství Julii. Chladně kalkulující milionář netušil, do čeho se pouští…

(2. díl minisérie Bratři z Kalifornie)
Desire Duo864 O ALeanne Banksová (Banks, Leanne)Muž se zlatým srdcemKdyž se Lilli s Tonym rozcházela, ještě nevěděla, že je těhotná. Pak Tony zahynul a objevili se vymahači jeho dluhů. Lilli v úzkých přijala pomoc Tonyho bratra, multimilionáře Maxe, a nastěhovala se k němu. Aby ochránila své dítě, byla ochotna si ho i vzít. Na své srdce už tolik nemyslela…

(1.část minisérie Miliardář na ženění)
Desire Duo864 O BAnn Majorová (Major, Ann)Milenkou na měsícJako malé vyprávěla Amy maminka pohádku, že z ní jednou bude princezna. Amy vyrostla v nádhernou, ale plachou dívku, a žila úplně obyčejně, dokud ji nezastihla zpráva, že po tetě zdědila zámek ve Francii. Nebezpečně šarmantní hrabě Remy byl odhodlaný udělat cokoli, aby od ní zámek odkoupil, a Amy měla určitou podmínku…

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2523
Denní počet: 1
Počítáno od: 24.05.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace