Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2006

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2006


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance728 A Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Svatba pro reklamuDarcy Maloneová přistoupí na návrh majitele obchodního domu a přítele jejího bratra Treye Kenta, aby s ním natočila velkou předsvatební reklamní kampaň. Je rozhodnutá nemíchat příjemné zážitky s obchodem, přesto si brzy začíná přát, aby ji Trey vášnivě nelíbal jenom před kamerou. Zdá se ale, že toto její přání zůstane navždy jen snem?
Romance729 B Darcy Maguireová (Maguire, Darcy)Holka na vdáváníPo bouřlivé noci najde Riana Andrewsová na prsteníčku zásnubní prsten a je více než překvapená! Zvlášť když zjistí, že oním mužem, který jí ho navlékl, je přitažlivý fotograf Joe Henderson. Marně hledá ve svých vzpomínkách, kdy ji Joe žádal o ruku. A tak oba hrají na veřejnosti zamilovaný pár, ale v soukromí Riana dál pátrá, jak k tomuto podivnému zasnoubení vlastně došlo?
Romance730 C Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Španělská romanceKdyž Rachel Goodsonová začne pracovat jako sekretářka pro Luise Alvarese, netuší, že její život se od základu změní. Pomalu odhaluje Luisovo tajemství a zjišťuje, že jeho srdce už dávno nepatří ženě, kterou před lety ztratil. A když jí navrhne, aby na jednom večírku předstírala, že je jeho přítelkyní, začne Rachel věřit tomu, že je Luis pro ni tím pravým na celý život!
Romance731 D Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Miliardářova nevěstaOpuštěná a těhotná Abigail Chesneyová hledá praktického manžela, který by s ní vychovával její dítě. Nechce nikoho planoucího vášní či vzbuzujícího nějaké touhy. Tím spíše, že mužem, který v ní takové pocity vzbuzuje, je její nový zaměstnavatel Griffin O?Dell. Griffin má o Abbyině ideálním partnerovi jiné představy. Měla by mít někoho, kdo se jí bude něžně dotýkat a sladce ji líbat. Muže, který si získá její srdce a nikdy ji neopustí.
Romance Duo732 T ANicola Marshová (Marsh, Nicola)Láska na smlouvuKara Robertsová se účastní seznamovacího večírku, který pořádá její příbuzná. Netuší ale, že se zde setká se svým bývalým přítelem Mattem Byrneem, který ji požádá, aby na nějakou dobu hrála jeho snoubenku.
Romance Duo732 T BShirley Jumpová (Jump, Shirley)Tatínkův slibAnita Ricardová se přestěhuje z Los Angeles do malého městečka, kde se potkává se svým bývalým zaměstnavatelem Lukem Doleem. Oba dva záhy zjišťují, že se vzájemně nejen potřebují, ale i velice silně přitahují. Jejich přátelství se pomalu začíná měnit v mnohem hlubší a plnější vztah?
Historická romance157 W Margaret Mooreová (Moore, Margaret)V královských službáchO lordu Blaiddovi Morganovi jdou zvěsti, že dokáže dostat do postele každou ženu. Třebaže přijíždí se svým panošem na hrad Throckton, kde mají dceru proslulou půvabem široko daleko, tentokrát se však jeho zájem upírá spíše na pána hradu, který je podezřelý ze zrady vůči králi.
Na Throcktonu mají ale ještě jednu dceru - divokou a nespoutanou Beccu, která má od mládí pochroumanou nohu, a tak se s ní jaksi nepočítá. Dokáže ji Blaidd přesvědčit o tom, že na ženě muži oceňují i jiné vlastnosti než jen krásnou tvář?
Historická romance158 Z Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Sňatek s podmínkouDokud nás smrt nerozdělí? Od slibu, který si dali lord Richard Deverell a jeho mladá nevěsta, neuplynulo ani pár minut a tato chvíle mohla nastat! Nic jiného než smrt svého manžela si Alexandra totiž nepřála, a proto proti němu namířila pistoli.
Deverellovi nezbylo než uzavřít s ní další smlouvu, která na rozdíl od té manželské bude trvat jen půl roku. Do té doby musí Richard prokázat svou nevinu na zruinování Alexandřina otce a vysvětlit záhadnou smrt jejího bratra.
Sladký život29 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Opuštěná v pouštiJako v pohádce z Tisíce a jedné noci by si mohla připadat Katrina! Noci strávené s krásným beduínem v jeho stanu v malebné oáze však příliš pohádkové nejsou. Krásný beduín ji totiž unesl a Katrina je jeho vězněm! I když? I když možná, že všechno je taky docela jinak! A ve skutečnosti je možná zločincem Katrina, protože Xanderovi, svému vězniteli, ukradla srdce?
Sladký život30 Y Lucy Monroeová (Monroe, Lucy)Řecké magnólieTemně a opojně voní Savannah řecké magnólie? Jejich vůně ji omamuje stejně jako Leiandros, bratranec jejího zesnulého manžela Diona, s kterým se již před několika lety rozešla. Ani krásnému a bohatému Leiandrosovi není Savannah lhostejná, miluje i obě její dcery ? Ještě více než získat Savannažinu lásku ale touží Leiandros dosáhnout spravedlnosti! Je totiž přesvědčen, že se Savannah na jeho rodině provinila. A jeho představa satisfakce je skutečně svérázná!
Sladký život Duo3 I ASara Cravenová (Craven, Sara)Cena za důvěruOloupená o peníze i doklady, Chellie uvízla v pochybném baru karibského přístavu. Bude zítra ještě zpěvačka, nebo ji čeká mnohem horší osud? Chellie je v pasti, z níž není úniku… dokud se neobjeví Ash Brennan. Co dělá neobyčejně přitažlivý a sebevědomý muž na takovém místě? Je jeho zájem o Chellii upřímný? Nebo je ve hře ještě něco, o čem Chellie nemá tušení?
Sladký život Duo3 I BMaggie Coxová (Cox, Maggie)Příliš krásná sousedkaRowan Hawkinsová i Evan Cameron touží po tomtéž ? po klidu a samotě. A na to, aby se zotavili po svých traumatech, rozhodně nepotřebují, aby se jim zdálo o půvabech souseda či sousedky! Protože osamělé duše se přitahují, nakonec k sobě najdou cestu i Rowan a Evan… A ukáže, se, že po samotě vlastně netoužil ani jeden z nich!
Desire721 K Bronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Milostné opojeníBylo to dobře střežené tajemství Setha Bennedicta, že ho až k zešílení přitahovaly a vzrušovaly krásné křivky a další přednosti Jillian Ashtonové-Bennedictové. Vždyť to byla jeho švagrová a tetička jeho dcerky Rachel! Neměl by na ni myslet ani o ní snít. Nic na tom neměnil fakt, že jeho žena a Jillianin muž již nebyli mezi živými. Seth si opravdu nebyl jistý, jak zvládne zakázku, při níž bude s tou okouzlující ženou denně ve styku?
Desire722 L Kristi Goldová (Gold, Kristi)Srdcový králDorianou, malým evropským královstvím, se začínají šířit podivné zvěsti o nemluvněti v královském paláci a o tom, že král má nejspíš poměr s tou novou, krásnou doktorkou z Ameriky. Mladý král Marcel DeLoria se musí rozhodnout, čemu dá přednost ? svým královským povinnostem, nebo hlasu svého srdce? Ví, že Kate Milnerová je osudovou ženou jeho života, přijme ji však i jeho lid?
Desire Duo723 O AAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Manželkou vojákaBýt ženou vojáka vůbec není lehké. Na to byla Kate Wyattová připravená, co však nemohla unést, byla uzavřenost jejího manžela. Zdálo se, že Rick nikdy nepochopí, že vášeň a krásné milování není v manželství vše. Těžké zranění však oba donutilo začít nahlížet na vztah trochu jinak?
Desire Duo723 O BRoxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)A země se pohnulaStačilo několik okamžiků, několik záchvěvů země a z roční Callie McGrathové se stal sirotek. Ještě že tu byla Jo Tremaineová, nejlepší přítelkyně její matky, která by za ni i dýchala. Zdálo se, že adopci nic bránit nebude, když se nečekaně objevil Calliin strýc Cameron McGrath, kterému obě slečny na první pohled učarovaly.
Special100 G ANicola Cornicková (Cornick, Nicola)Láska nad bohatstvíRodinná slavnostMajor Anthony Lyndhurst se rozhodl uspořádat rodinnou slavnost, ustanovit svého dědice a vrátit se po čtyřech letech do společenského života. Tak dlouho už totiž postrádá svoji manželku, která krátce po svatbě zmizela. Mezi pozvanými členy rodiny a dalšími přáteli i v řadách služebnictva se ale brzy začnou projevovat vášně a intriky a postupem času se rozkrývají nejrůznější tajemství a záhady.
O Anthonyho bohatou svěřenku Cassandru usiluje zchudlý lord Quinlan, Amy v převlečení za služku pátrá po svém bratrovi a narazí na muže, který podobně jako ona tají svoji totožnost, teta Harriet přijíždí s nepřístupnou společnicí, která se straní všech lidí? a do osudů všech míchá své jedovaté přísady jeden z bratranců?
Special100 G BJoanna Maitlandová (Maitland, Joanna)Falešná komornáRodinná slavnostMajor Anthony Lyndhurst se rozhodl uspořádat rodinnou slavnost, ustanovit svého dědice a vrátit se po čtyřech letech do společenského života. Tak dlouho už totiž postrádá svoji manželku, která krátce po svatbě zmizela. Mezi pozvanými členy rodiny a dalšími přáteli i v řadách služebnictva se ale brzy začnou projevovat vášně a intriky a postupem času se rozkrývají nejrůznější tajemství a záhady.
O Anthonyho bohatou svěřenku Cassandru usiluje zchudlý lord Quinlan, Amy v převlečení za služku pátrá po svém bratrovi a narazí na muže, který podobně jako ona tají svoji totožnost, teta Harriet přijíždí s nepřístupnou společnicí, která se straní všech lidí? a do osudů všech míchá své jedovaté přísady jeden z bratranců?
Special100 G CElizabeth Rollsová (Rolls, Elizabeth)Kdes byl tak dlouho?Rodinná slavnostMajor Anthony Lyndhurst se rozhodl uspořádat rodinnou slavnost, ustanovit svého dědice a vrátit se po čtyřech letech do společenského života. Tak dlouho už totiž postrádá svoji manželku, která krátce po svatbě zmizela. Mezi pozvanými členy rodiny a dalšími přáteli i v řadách služebnictva se ale brzy začnou projevovat vášně a intriky a postupem času se rozkrývají nejrůznější tajemství a záhady.
O Anthonyho bohatou svěřenku Cassandru usiluje zchudlý lord Quinlan, Amy v převlečení za služku pátrá po svém bratrovi a narazí na muže, který podobně jako ona tají svoji totožnost, teta Harriet přijíždí s nepřístupnou společnicí, která se straní všech lidí? a do osudů všech míchá své jedovaté přísady jeden z bratranců?
Lékařská romance duo84 R AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Drama na pohotovostiDetektiv Liam Darcy přijíždí do zapadlého australského městečka vyšetřit podivná úmrtí v místní nemocnici. Od počátku se zaměří na krásnou lékařku z pohotovosti Keivu Truscottovou. Je přesvědčen, že má s případem něco společného, a táhne ho k ní nejen instinkt vyšetřovatele, ale i muže?
Lékařská romance duo84 R BMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Krásná EmmaDoktor Devlin O?Halloran si žil ne zrovna spokojeně, ale alespoň poklidně, než do jeho života vpadla neuvěřitelná, jiskřivá bytost ? lékařka Emma O?Halloranová, vdova po jeho bratrovi. Emma byla obdařena mimořádnými vlastnostmi: byla statečná, citlivá, měla smysl pro humor a také byla těhotná? Během několika dnů si ji zamilovalo celé městečko Karington a i Devlin. Najde dost odvahy se ke své lásce přiznat?
Kolekce40 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Pokoj plný růžíNovinářka Wynn Ascotová má ráda svoji práci stejně jako malé město, kde žije a kde se chce provdat za muže, který jí vyhovuje. To si o něm alespoň myslí do chvíle, kdy se u ní doma objeví její poručník McCabe, přítel jejího zesnulého otce. Je to zahraniční zpravodaj, který právě unikl smrti kdesi v Jižní Americe, a jelikož nemá rodinu, hodlá se u Wynn zdržet, dokud se mu zranění nezahojí. Wynn ho zná odmalička a ve svých pocitech k němu se nevyzná. Jedno však je jisté: její život už nebude takový, na jaký si zvykla, a nakonec si musí přiznat, co k McCabeovi cítí doopravdy.
Desire Extra Na léto2 S Julie Elizabeth Leto (Leto, Julie Elizabeth)Dvojí podvodGrey a Zane Mastersonovi mají mimořádnou příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké je to žít v těle vlastního bratra. Jsou totiž dvojčata. A protože oba mají důvod na pár dnů vybočit z rutiny vlastního života, rozhodně této příležitosti využijí! Objeví se ale nečekaný problém: miluje krásná Reina Priceová lehkomyslného Zanea, nebo jeho mnohem serióznějšího bratra Greye?

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3544
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace