Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Carole Mortimerová

Zobrazuji údaje o autorce Carole Mortimerová - Mortimer, Carole


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/3Romance215 C Ty jedinýJoy netušila, co ji potká, když se vydala do Londýna pro cenu, kterou vyhrál její bratranec v ženském časopise - večer se známým filmovým hercem. Byla to prostě katastrofa - až do doby, než se objevil Marcus Ballantyne!
1999/10Romance339 C Jak svést ženuJarrett, nejstarší z bratrů Hunterových, se ještě nikdy v životě nezamiloval. Pak ale potká krásnou a sexy bývalou modelku Abbii Sutherlandovou... A najednou by udělal všechno, jen aby byla jeho - a to po všech stránkách...
1999/11Romance343 C Jak se stát manželemJonathan - prostřední z bratrů - je mužný a nemožně přitažlivý. Která žena by mu dokázala odolat? Gaye Royalová, například. A právě ji chce Jonathan ze všech nejvíc. Proč jenom je Gaye tak záhadná, éterická a odmítavá? Jonathan je odhodlán přijít záhadě jménem Gaye na kloub stůj co stůj...
1999/12Romance347 C Jak se stát ženichemJordan, nejmladší z trojice bratrů Hunterových, je zapřísáhlý starý mládenec, který si sice vždycky rád užil, ale odjakživa se bál vážného vztahu... dokud nepotkal Stazy. Krásnou rusovlasou Stazy může dostat jen jedním způsobem: když poruší své zásady a ožení se!
2000/6Special31 G BMuž, které ho si vezmuLetní lásky 2000Merry Bakerová se jako svobodná matka pomalu smiřuje s osudem, že manželství není pro ni. Do jejího života však zčista jasna vstoupí Zack Kingston, který je odhodlaný učinit Merry šťastnou!
2001/12To nejsladší24 J Svatba o VánocíchLilli si z noci, kterou prožila s milionářem Patrickem, mnoho nepamatovala - večer předtím totiž vypila příliš mnoho šampaňského... Pokud si ale myslela, že vše skončí u jedné jediné noci, mýlila se. Patrick se totiž ukázal být mnohem tvrdohlavějším a neústupnějším, než si Lilli dokázala představit. Takže ta teď musí čelit jeho pevnému rozhodnutí, že se za něj provdá... To se jí ale ani trochu nelíbí, přestože je krásný Patrick nejlepší partií v celém Londýně. Ale má to háček, jenom Patrickovy peníze mohou zachránit Lilliina otce!
2002/4Romance486 C Jak napravit manželstvíGemini si brala Nick Drummonda z ryze obchodních důvodů, ale teď po roce manželství zjišťuje, že bez něj by její život byl prázdný. Nick však přesně dodržuje pravidla, na nichž se předem dohodli: žádné dotyky, žádné polibky a intimní chvilky! Gemini přemýšlí, jakým způsobem by mohla své manželství napravit. Naskýtá se jí nečekaná příležitost, neboť sestra ji požádá o hlídání své malé dcerky. Ale nevypadá to, že by tento malý andílek Nicka přesvědčil, že rodina je tím pravým smyslem života... Gemini se však jen tak lehce nevzdává!
2002/7Romance Duo503 T AV mezích smlouvyNositel Oskara za režii Gideon Byrne našel pro svůj příští film představitelku hlavní role: krásnou, talentovanou a neznámou herečku Madison McGuireovou. Madison je po dobu natáčení filmu vázána velmi přísnou smlouvou, podle níž musí zůstat v naprosté anonymitě. Podaří se jí uchovat po tak dlouhou dobu její pravou totožnost?
2002/10Romance Duo518 T APředčasné zasnoubeníGriffin Sinclair veřejně oznámil, že se zasnoubil s Dorou Baxterovou. Všechno by bylo v naprostém pořádku, jen kdyby to pro samotnou Doru nebylo takové překvapení! Toto fiktivní zasnoubení mělo totiž odradit jeho matku od neustálého naléhání, aby se konečně oženil. Dora však Griffina tajně miluje již léta a tak pro ni není těžké lásku předstírat. Ale mohou se i Griffinovy city stát skutečnými?
2003/7Romance556 B Snoubenecké poutoJoey Delaneyová je připravena udělat cokoliv, aby nepřišla o svou dceru Lily. Dokonce uvažuje i o sňatku z rozumu. Shodou okolností obdrží dokonce dvě nečekané nabídky. Rozhodne se pro sympatického a přitažlivého Nicka Masona, nebo dá přednost bohatému bankéři Davidu Banningovi?
2005/2Desire Duo653 O APopelka z horJanuary podobně jako Popelka přes den pomáhá svým sestrám na farmě a večer si obleče krásné šaty a zpívá v hotelu, aby si přivydělala. V koutku duše možná sní o princi.
Max Golding sice jako princ vypadá, ale jeho úmysly už tak vznešené nejsou. January ho podezřívá, že se ji pokouší svést jen proto, aby se mohl zmocnit jejich farmy.
2005/8Sladký život10 Y Portrét modelkyKdyž nebezpečně atraktivní malíř Brice dostane úkol namalovat portrét slavné supermodelky Sabiny, má nejprve chuť odmítnout. Jakmile ale hvězdu titulních stránek magazínů uvidí na vlastní oči, její kráse propadne. A chce mnohem víc než jenom ji portrétovat! Jenže co si počít s kráskou, která má snoubence, jehož nemiluje a který nemiluje ji, s kráskou, která se se svým malířem nechce dokonce ani setkat? Pomůže výlet do Skotska na středověký hrad, který Brice navrhne jako ideální kulisu pro vytvoření portrétu?
2005/10Sladký život13 X Jako zámek z křišťáluOd chvíle, kdy Crystal dorazila k Samu Bartonovi na yorkshirská vřesoviště jako jeho nečekaný host, měla jasno v jediné věci: v Samově životě není místo pro citová vzplanutí. Koneckonců od něj nechtěla nic jiného než strávit pár dnů v jeho domě jako host jeho sestry. Crys se obrnila proti jeho nadutosti a nesnesitelnému chování a snažila se mu oplácet stejným. Jenže jako blesk z čistého nebe přišlo zjištění, že pod tvrdým zevnějškem se skrývá vášnivá a něžná smyslnost…
2005/12Sladký život17 X Okouzlující šéfEllie rozhodně nečekala, že by její bratr Toby vzal větičku, kterou vyslovila úplně mimoděk, vážně. Ale už se stalo… Toby jí domluvil doprovod na firemní vánoční večírek - svého okouzlujícího šéfa Patricka! Co má teď Ellie dělat, když ji Patrick přitahuje víc než jenom jako kamarád, který jí tím, že jí poskytl doprovod, vytrhl trn z paty? Je ale možné, že by ji krásný, úspěšný a bohatý Patrick opravdu miloval? A není to jenom tím, že ji potřebuje tak, jako ona potřebovala jeho? A pokud tomu tak opravdu je, co má Patrick vlastně za lubem?
2006/2Sladký život21 X BZáhadný ctitelVysněná láskaJe den svatého Valentýna a Tazzy Darlingová nalezne na prahu svého domu koťátko - první z darů neznámého obdivovatele, který ji v průběhu dne překvapuje dalšími a dalšími pozornostmi. A co si o darech záhadného ctitele bude myslet bohatý a elegantní Ross, Tazzyin nadřízený a současně i jediný muž jejího srdce?
2006/8Sladký život34 Y Lukeovo tajemstvíKdyž Leonie přijala pozvání slavné herečky Rachel Richmondové a přijela ji navštívit, byla uchvácena nejen jejím honosným sídlem, ale i herečkou samotnou. Její první dojmy z Rachelina syna byly nicméně zcela opačné. Jako by ji Luke z nějakého důvodu nesnášel a chtěl ji dohnat k odmítnutí matčina návrhu, aby napsala její životopis. Jenže čím víc se hezký Luke snažil, tím větší bylo její odhodlání knihu napsat. Zvláště když zjistila, že Luke Richmond skrývá nějaké tajemství!
2006/12Sladký život41 X Vánoční dárečekPoprvé se herečka Molly a bytový architekt Gideon viděli před třemi lety. On si o ní tehdy myslel, že je milenkou jeho bratra, který s ní podvádí manželku, ona ho považovala za nadutého a arogantního snoba. Když se znovu setkají o Vánocích, rozhodne se Mollyina přítelkyně udělat z nich pár.
A to i přesto, že se Molly a Gideon navzájem nesnášejí! Nebo se vztah mezi nimi dá nazvat jinak? Co takhle třeba láska…?
2007/1Sladký život44 Y Zkouška vůleLaura by si setkání s Liamem s chutí odepřela. Byl totiž stejně protivný a stejně okouzlující jako před osmi roky, kdy ji beze slůvka vysvětlení opustil a krátce nato se oženil. Něco se ale změnilo – Lauře nyní patří prosperující nakladatelství, kterému úspěšný spisovatel Liam nabídl svůj nový román. Jak se podaří Lauře vypořádat se s tím, že Liam si klade podmínky, na které ona nechce přistoupit? A jak se jí podaří před Liamem skrývat Bobbyho? Nebo aspoň to, že Bobby je Liamův sedmiletý syn?
2007/3Sladký život Duo12 I AIdol z televizeVypadalo to, že když si starou faru v anglickém Abertonu koupil bývalý televizní moderátor Beau, bude to pro majitelku místní zahradnické firmy, Jaz, znamenat jenom výdělek za práci při úpravě jeho zpustlé zahrady. Brzy ale zjistí, že po Beauovi toho chce mnohem více! A on po ní také! Jenže pak Jaz začnou chodit zlé anonymní dopisy…
2007/7Sladký život Duo16 I AFilmový příběhFilmový režisér Nik chystá další kasovní trhák! Ale nejdřív musí najít autora knihy, kterou chce zfilmovat, a získat jeho svolení. Jinx je jediná, kdo zná identitu záhadného autora, a nehodlá ji prozradit. Jenže Nik je právě tak odhodlaný jako ona a kombinace přitažlivosti, arogance a bezohlednosti způsobí, že Jinx bude mít co dělat, aby odolala Nikovu šarmu a uchovala si své tajemství!
2007/8Sladký život Duo17 I AV záři reflektorůKdyž dostane reportérka Tyler možnost jeden týden pracovat se Zakem Princem, nemůže uvěřit svému štěstí. Exkluzivní interview se slavným hercem by mohlo odstartovat její kariéru! Šťastný je i Zak – pracovat s touhle nádhernou brunetkou, popíjet s ní víno, chodit na večeře a doprovodit ji na premiéru svého nejnovějšího filmu pro něj bude hračka. Někdo jim ale jejich štěstí nepřeje…
2007/9Sladký život Duo18 I APříběh jako z HollywooduOkouzlující hollywoodský scenárista Rik se v žádném případě nesmí dozvědět, že důkazem toho, jak si byli před pěti roky se Sapphií blízcí, je syn Matthew! To ví Sapphie zcela jistě; vždyť tenkrát před léty byla pro Rika pouze náhradou za svou sestru… A nebo to bylo všechno jinak, a Rik i Sapphie se jenom připravili o pět let šťastného společného života?
2008/3Sladký život72 Y Milionář a bohyně mládíHebe nemůže uvěřit, že skončila v posteli svého přitažlivého šéfa!
Zdá se ale, že pro Nicka byla jejich společná vášeň jenom záležitostí jediné noci. Na Hebe se Nick snaží zapomenout jako na ostatní ženy, které prošly jeho životem. Když se ale Nick dozví, že Hebe čeká jeho dítě, začíná se na všechno dívat jinak: začíná věřit, že dostal druhou šanci, aby mohl být otcem!
2008/12Sladký život106 Y Noc zázrakůKdyž sněhová vánice přinutila svobodnou matku Meg strávit noc na opuštěném srubu s podivínským a tajemným Jedem, netušila, co všechno se v jejím životě změní… Z Jeda se vyklubal slavný spisovatel, kterému se podařilo začít rozplétat tajemství, jež ničilo životy Meg, její sestry, jejich rodičů… A i díky jemu – a kouzlu Vánoc – mohla být letitá kletba zlomena …
2009/2Sladký život116 Q Víkend se šéfemKit již šest měsíců pracuje jako osobní asistentka Marcuse Maitlanda a bezpečně skrývá svou ženskou krásu za brýlemi se silnými obroučkami, staropanenskými kostýmky a odměřeným chováním. Stačí však jediný pracovní víkend strávený na venkově v jeho společnosti - a z ošklivého káčátka je rázem půvabná labuť. Přitažlivý šéf však není jediným nebezpečím, jež na ni číhá…
2009/5Sladký život128 Q Magnátův pokladPůvabná modelka Kenzie neměla jinou možnost než svého manžela, úspěšného podnikatele Dominicka, opustit! Byl jí totiž ochoten dát vše, jen ne to, co skutečně chtěla. Lásku! Dominick je ale rozhodnut nenechat to tak být. Po čtyřech měsících je připraven se pomstít. Kenzii i jejímu milenci! A pomsta vždy chutná sladce…
2009/10Sladký život147 P Osudná MallorcaMladičká Gabriella se bláznivě zamiluje do svého zámožného nevlastního bratra Rufuse. Jenže Rufus jí opovrhuje! Je totiž přesvědčený, že je jen malá vypočítavá zlatokopka… Stejně jako její matka, která svedla jeho otce!
O pět let později si však Rufus musí Gabriellu kvůli otcově závěti vzít! A Gabriella se nestačí divit, když ji ve svatební den začne vášnivě líbat! Použije snad Rufus jejich manželství jako záminku, aby ji mohl mít kdykoliv v posteli?
2010/3Sladký život Duo50 I AVila na MallorceJako lvice bojuje Brynne za synovce Michaela, jehož si má z Anglie odvézt jeho biologický otec, pyšný španělský grand Alejandro! Nakonec si Brynne vymůže aspoň to, že může dohlížet na to, jak si v luxusní vile na středomořském ostrově bude chlapec na nenáviděného Alejandra zvykat… Na sluncem zalité Mallorce si na sebe začínají zvykat i Brynne a Alejandro!
2010/8Sladký život188 Q Vyvolená z AnglieChladný a pomstychtivý Sicilan! To bylo první, co si Robin o Cesareovi pomyslela. Ne, vlastně to první bylo, že je to ten nejúžasnější muž, jakého kdy viděla! A tento skvělý krasavec jí s ledovým klidem oznámil, že si ho vezme za muže… Nepožádal ji o ruku, prostě přikázal! Robin to prý dluží jemu, jeho rodině a především jeho malému synovci Markovi. Kvůli Robinině bratrovi totiž zahynula jeho maminka, Cesareova sestra. A Robin ji podle jeho rozhodnutí prostě zastoupí! V případě, že Robin odmítne, zničí celou její rodinu!
Není to ale jenom ta výhrůžka, kvůli čemuž Robin souhlasí!
2010/9Sladký život192 Q Vlk ze SicílieJako dravý vlk ze sicilských hor připadal Angelice hrabě Wolf Gambrelli. A jako vlk ji začal napadat, když si myslel, že jejím cílem je pouze dobře si žít a užívat peněz jeho bohatého stárnoucího přítele Stephena. Sicilský vlk Gambrelli ale nevěděl, že Angelica je Stephenovou dcerou, ne jeho mladičkou milenkou. A také nemohl tušit, že ho tato dívka bude tak mocně přitahovat. A aby toho nebylo málo, Stephen před svou těžkou operací požádal Wolfa, aby se o Angeliku postaral!
2010/10Sladký život196 Q Večírek v PařížiPůvabná londýnská lékařka Darci se rozhodla, že sicilskému lamači dívčích srdcí Lucianovi, známému jako Luci, to, co provedl její kamarádce, projít prostě nemůže! A hned vymyslela plán, jak pyšného Sicilana zesměšnit a zostudit. Jenže ne všechny plány vždycky vycházejí tak, jak si jejich tvůrci představují…
Luciho sice sestra jeho londýnského přítele přitahuje a při svých zkušenostech si je dobře vědom toho, že i on přitahuje ji, proč mu ale tahle krásná rudovlasá dívka současně dává najevo svou nechuť, nechápe. To by ale nebyl ani on, aby se tomu nepokusil přijít na kloub!
2010/12Special na přání157 G CVánoční dárečekKdyž padá sníhPoprvé se herečka Molly a bytový architekt Gideon viděli před třemi lety. On si o ní myslel, že je milenkou jeho bratra, ona ho považovala za arogantního snoba. Když se znovu setkají o Vánocích, Mollyina přítelkyně se rozhodne udělat z nich pár – i když se nesnášejí!
2011/5Sladký život Duo74 J AVila na RiviéřeKdyž herečka Cairo spatřila před vilou v jižní Francii stát režiséra Rafea, pomyslela si, že osud ji musí nenávidět! Právě se vzpamatovávala po rozvodu, jímž utekla z nevydařeného manželství, do něhož ji před osmi roky vehnala právě Rafeova zrada!
A ani Rafe se znovu nechtěl vidět se ženou, jež před osmi roky odvrhla jeho city a bez slůvka vysvětlení ho opustila!
2011/7Special na přání171 G ALukeovo tajemstvíPřesně jako v románuKdyž Leonie přijela navštívit slavnou herečku Rachel Richmondovou, byla uchvácena nejen jejím honosným sídlem, ale i herečkou samotnou. Její první dojmy z Rachelina syna byly nicméně zcela opačné. Jako by ji Luke z nějakého důvodu nesnášel a chtěl ji dohnat k odmítnutí matčina návrhu, aby napsala její životopis. Jenže čím víc se hezký Luke snažil, tím větší bylo její odhodlání knihu napsat.
2011/9Historická romance324 W Vévodova schovankaZasmušilý Hawk St. Claire, vévoda ze Stourbridge, věří, že Jane Smithová je obyčejná služebná – ačkoli pozoruhodně přitažlivá! Když ji tedy vyženou z domova kvůli nevhodnému chování během jejich setkání, vévoda se rozhodne poskytnout jí na čas ochranu a vezme ji k sobě jako svoji schovanku. Ačkoli je Hawk prvním mužem, který v Jane probudí touhu, dobře ví, že si nemůže dovolit podlehnout jeho ohromujícímu šarmu. Svatba je vyloučena - zvlášť pokud by se o ní dozvěděl ostudnou pravdu…

(1. díl minisérie St. Claireové)
2011/10Historická romance326 W Andělská tvářSpolečnost zná Luciana St.Claire jako jednoho z nejproslulejších zhýralců a postrach společnosti. Své srdce si pečlivě střeží, i když dámám se nevyhýbá. Teď ale nastal čas, aby si našel ženu a založil rodinu.
Jeho manželka však rozhodně nesmí vypadat jako mladá, živá a všeho schopná Grace Hetheringtonová. A přesto ji musí požádat o ruku, když jsou přistiženi v poněkud kompromitující situaci. Ovšem Grace má svoji hlavu a o něčem takovém nechce ani slyšet…

(2.díl minisérie St. Claireové)
2011/11Historická romance329 Z Zkrocený svůdníkKdyž proslulý svůdce Sebastian St. Claire dosáhne toho, že se konečně seznámí s Juliet Boydovou, netuší, že potkal svoji osudovou ženu. Zpočátku mu jde pouze o nezávazný vztah, avšak tajemství, jež ji obestírá, a její pověst znamená výzvu, jíž nedokáže odolat.

(3. díl minisérie St. Claireové)
2011/11Sladký život Duo80 J BAmeričan v LondýněOslovit toho neznámého muže, jako by to byl její dobrý známý, byl pro Luccy jediný způsob, jak se zachránit před nepříjemnými návrhy obchodního partnera. Kdyby ale Luccy věděla, že oslovuje magnáta Jacoba Sinclaira třetího, známého jako Sin, který jí převrátí život naruby, rozmyslela by si to… Někdy ale to, co začne špatně, skončí skvěle!
2011/12Special na přání182 H BNoc zázrakůHost na svátkyKdyž sněhová vánice přinutila svobodnou matku Meg strávit noc na opuštěném srubu s podivínským a tajemným Jedem, netušila, co všechno se v jejím životě změní… Z Jeda se vyklubal slavný spisovatel, kterému se podařilo začít rozplétat tajemství, jež ničilo životy Meg, její sestry, jejich rodičů… A i díky jemu - a kouzlu Vánoc - mohla být letitá kletba zlomena…
2012/1Historická romance333 Z Temná vášeňDarius Wynter, vévoda z Carlyne, nemá právě nejlepší pověst. Ve společnosti je považován za zhýralce a karbaníka a o smrti jeho první ženy kolují ošklivé klepy. Lady Arabellu St. Claire však navzdory svému arogantnímu vystupování neodolatelně přitahuje. Ač je Arabella ve věcech lásky zcela nevinná, svéhlavost a zvědavost ji přivedou do kompromitující situace, z níž se manželství s vévodou jeví jako jediné východisko. Třebaže záhy okusí rozličné slasti manželského lože, stále je tu však Dariusova temná minulost. Hrozí novopečené manželce nebezpečí, nebo se ukáže, že se v nechvalně proslulém vévodovi všichni mýlili?

(Závěr minisérie St. Claireové)
2012/4Sladký život Duo85 J AMilenci z CornwalluCizinec, který se v noci objevil v kuchyni starého domu, kde Elizabeth prováděla soupis svazků v knihovně před pár dny zesnulého majitele, jako by z oka vypadl sexy upírům z jejích oblíbených romantických příběhů. Jenže tenhle byl až příliš skutečný!
Rogan sice nechápal, co dělá v kuchyni otcova domu ta drobounká dívka, nikdy by ho ale nenapadlo, že by s ní mohly být problémy. Byly. A ne ledasjaké!
2012/6Special na přání193 G AJako zámek z křišťáluOd chvíle, kdy Crystal dorazila k Samu Bartonovi na yorkshirská vřesoviště jako jeho nečekaný host, měla jasno v jedné věci: v Samově životě není místo pro citová vzplanutí. Obrnila se proto proti jeho nesnesitelnému chování a snažila se mu oplácet stejnou mincí…
2012/11Sladký život250 Y Hrdá umělkyněBarabizna na místě bývalých londýnských doků Jonasovi ležela v žaludku pořádně! Skoro stejně jako její majitelka. Všechny pozemky pro stavbu ultramoderního bytového komplexu okolo už mu patřily, pouze tenhle jediný odolával. A svéhlavá Mac, která tu měla ateliér, odmítá ustoupit.
Lidé, kteří si myslí, že koupit se dá všechno, Mac k srdci nikdy nepřirostli. A staré skladiště po dědečkovi, z něhož si udělala svůj domov a místo, kde se pod jejíma rukama rodí krása, na bezduchou betonovou krabici rozhodně přestavět nenechá!
2012/11Special na přání203 G AOkouzlující šéfEllii domluvil její bratr Toby jako doprovod na firemní vánoční večírek svého okouzlujícího šéfa Patricka. Co má Ellie dělat, když ji Patrik přitahuje víc než jenom jako kamarád, který jí tím, že jí poskytl doprovod, vytrhl trn z paty? Nejde s ní jenom proto, že ji potřebuje tak, jako právě teď ona jeho?
2013/3Special na přání212 H BPortrét modelkyKdyž nebezpečně atraktivní malíř Brice dostane úkol namalovat portrét Sabiny Smithové, slavné supermodelky, má nejprve chuť odmítnout. Jakmile ale hvězdu titulních stránek magazínů uvidí na vlastní oči, její kráse propadne. A chce mnohem, mnohem více než jenom ji portrétovat! Jenže co si počít s kráskou, která má snoubence, jehož nemiluje, a která se se svým malířem nechce dokonce ani setkat?
2013/4Historická romance362 W V jámě lvovéTři sestry Copelandovy, Caroline, Diana a Elizabeth, postihla rána osudu – nebo jsou o tom alespoň pevně přesvědčeny. Po otcově smrti za ně převzal zodpovědnost nový poručník, který se zachoval krajně arogantně: aniž se s nimi setkal, vzkázal jim, že se hodlá oženit s některou z nich, jedno s kterou.
Prostřední z děvčat Caroline tuto situaci řeší útěkem do Londýna, kde si hodlá najít práci. Netuší ovšem, jak je to nebezpečné…

(1. část minisérie Sestry Copelandovy)
2013/5Historická romance364 W Zásnuby s poručníkemLady Diana Copelandová se rozjede do Londýna, aby od plic pověděla svému novému poručníkovi, co si myslí o jeho nechutné nabídce k sňatku. Už předtím však kvůli této nabídce uprchly z domova její dvě sestry.
K jejímu překvapení se ale v Londýně setkává s pohledným mladým mužem, který v ničem nepřipomíná nafoukaného starého blázna, jakého v roli poručníka očekávala. Aby zachránila svoji dobrou pověst, souhlasí, že se za lorda Faulknera provdá…
(2. díl minisérie Sestry Copelandovy)
2013/6Historická romance366 W Dáma služkouKdyž lady Elizabeth Copelandová uteče z domova, aby se vyhnula nechtěným zásnubám, přijme kvůli utajení úlohu společnice postarší dámy. A tuto masku si nesmí sejmout ani ve chvíli, kdy dostane za úkol starat se o zaměstnavatelčina zraněného synovce - který je shodou okolností nejpohlednějším mužem, jakého kdy spatřila…
Elizabeth touží odhodit nudný úbor služebné Betsy a ukázat, že jí v žilách koluje stejně modrá krev jako šviháckému Nathanielovi. To si ovšem nemůže dovolit, ledaže by Nathaniel její tajemství prohlédl a přiměl ji vyjít s pravdou ven…

(Závěr minisérie Sestry Copelandovy)
2013/7Sladký život265 X Temný a nebezpečnýMěl to být jenom další pacient, jemuž fyzioterapeutka Stephanie pomůže nabrat ztracenou sílu. A to, že pochází z bohaté a vlivné rodiny St Claireových, na věci nehraje žádnou roli…
Jenže to by se nesmělo ukázat, že Jordan St Claire je ve skutečnosti Jordan Simpson, oscarový herec, jehož Stephanie zná již léta z filmových pláten. A kterého platonicky miluje!
Ale v co se proměnil ten usměvavý idol žen? V temný a nebezpečný přízrak žijící po těžkém zranění ve světě vlastní bolesti!
Najde v sobě Stephanie tolik síly, aby mu pomohla se vrátit? A dovolí jí to Jordan?
2013/8Sladký život267 X Zdráhavý vévodaTemná Lexiina krása nedovolí Lucanovi, nejstaršímu z bratrů St Claireů a vévodovi ze Stoubridge klidně spát!
Když ji přijímal na záskok místo své bývalé sekretářky, nemohl tušit, jaký bič si na sebe plete. Moc dobře ví, jak nevhodné jsou pletky s podřízenými. Tím spíše, že má náhle pocit, že jemu, muži, který na city nikdy moc nedal, by mohlo jít o více než o pouhý románek na pár dní!
Lexie přijala Lucanovu nabídku mimo jiné i proto, že si chtěla ověřit nelichotivou pověst, kterou St Claireovi získali, a jednoho z klanu, který nenávidí, poznat blíž. Už první setkání s Lucanem jí potvrdí mínění, které o celé rodině má. Přesto ji na arogantním, sebestředném, chladném a odtažitém Lucanovi na první pohled cosi upoutá. A není to jen dokonale padnoucí oblek!
Lucan cítí, že stejně jako jeho přitahuje Lexie, on zase přitahuje ji. Jenže proč se k němu chová s takovým odporem? Jaké tajemství před ním skrývá?
2013/8Sladký život Duo109 J AŽhavý ItalAnnie nikdy nečekala, že by toho Itala, s nímž před čtyřmi a půl rokem prožila bouřlivou noc, ještě někdy potkala. Proč taky, když zmizel bez rozloučení a nenechal jí na sebe žádný kontakt? Veselý a zábavný Luc se ovšem za ty roky proměnil. Stal se z něj smrtelně vážný miliardář Luca de Salvatore! Člověk, se kterým by Annie nejradši neměla nic společného!
Pro Luku je zjištění, že jeho tehdejší milenkou byla jedna z nechvalně proslulých dcer rodiny Balfourových, šokem. Co se ale stalo, stalo se. A je třeba hledat z té šlamastyky cestu ven!
(Další příběh o dcerách Balfourových vyjde v září)
2013/9Sladký život269 X Zkrocený advokátJoey představovala vše, co Gideon na ženách neměl rád. Příliš hlasitá, příliš extravagantní, příliš neochotná se mu obdivovat. Také ale po čertech dobrá advokátka – stejně jako on – a navíc sestra dívky, která si zrovna vzala za muže jeho bratra… Takže se z ní stala rodina a v rodinu Gideon vždycky věřil.
Gideon představoval vše, co Joey neměla na mužích ráda. Příliš úzkoprsý, příliš zahleděný sám do sebe, příliš očekávající, že se mu budou všichni obdivovat.
Něco si spolu začít…? To rozhodně nebyl dobrý nápad! Jedině na tom se shodli!
2013/12Sladký život Duo117 J ATajemství minulostiProtože Mia neznala pravdu, odešla a ublížila těm, na nichž jí nejvíce záleželo. Osud jí dopřál možnost vše napravit…
Když Mia zmizela z jeho života, Ethanův svět se zhroutil. Miloval ji, nikdy jí to ale neřekl. Osud mu dopřál další šanci, když se mu podařilo Miu najít a přesvědčit ji, aby se smířila se svým otcem, pro něhož on pracoval …
2014/1Sladký život Duo119 J ANávštěva z HollywooduŽe se opačné póly magnetu přitahují, věděla vážená profesorka archeologie a historie Stazy dobře. Jak jinak by se jí mohl do srdce vloudit nesnesitelný hollywoodský režisér a herec Jaxon, který přišel připravit jejího dědečka o deníky jeho zesnulé manželky a Stazyiny babičky, aby podle nich natočil nějaký škvár?!
Jaxon brzy pochopil, že Stazy se bojí života a lásky. Rozhodně si ale nebyl jistý tím, jestli on je ten pravý, kdo ji má jejího strachu zbavit…!
2014/6Sladký život287 X Večeře v oblacíchTvrdého byznysmena Drakona máloco vyvede z míry. Té zvláštní dívce se zvláštním jménem Gemini – Blíženec - se to povedlo. Aby se ho někdo pokoušel přesvědčit, že se má vzdát obchodu, a ještě tak výhodného obchodu, to se nestávalo. A aby se mu to skoro podařilo…? To už se rovnalo bezmála zázraku.
Gemini vlastně moc nedoufala, že se jí povede toho uhrančivého řeckého playboye, kterého si okolo prstu omotala její macecha, přimět k tomu, aby napravil křivdu a vrátil jí to, co jí příslušelo. Takže když Drakon její návrh odmítne, ve skutečnosti se na něj nezlobí. Od "nezlobit se na někoho" k "toužit po někom" ale u Gemini vede krátká, velmi krátká cesta.
A Drakon vzplane ještě rychleji…
2014/7Sladký život289 X Dívka se zlatýma očimaÚspěšná interiérová návrhářka Evangeline řeckému průmyslníkovi Markosovi pila krev! Už dvakrát se mu vymluvila z dohodnuté schůzky… To Eva, ta dívka se zlatýma očima a v rudých šatech, kterou potkal na večírku, ho lákala a vzrušovala od prvního okamžiku.
Oč větší bylo Markosovo překvapení, když zjistil, že Eva a Evangeline jsou jednou a touž osobou. A že Evu nezíská, protože ho považuje za povrchního sukničkáře, který neví, co je cit. A že on netuší, jak ji přesvědčit, že se mýlí.
Evu sice Markos přitahuje, to, co se o něm dozvěděla, jí ho ale zprotivilo. Teď se ještě musí vypořádat s tím, že s ní ten úžasný Řek chce pracovat, že je o ni připraven bojovat…
A že se vůbec nechová tak, jak by od takového bídáka čekala!
2014/10Historická romance399 Z Někdo to rád hříšnéPandoru Mayburyovou, vévodkyni z Wynwoodu, zachraňuje na plese z objetí násilníka sám Ďábel, jak zní přezdívka velmi pohledného vévody ze Strattonu. Pandora je londýnskou společností opomíjena kvůli pomluvám, že zapříčinila smrt svého manžela i milence, a proto se rozhoduje přesídlit na venkov.
Podaří se ji vévodovi přesvědčit, aby zůstala a věnovala mu svoji pozornost? On má totiž také velký problém a velmi ji potřebuje, aby mu jej pomohla vyřešit.

(První část minisérie Vévodkyně)
2014/11Historická romance401 Z Někdo to rád šokujícíGenevieve Forsterová, mladá vdova po tyranském manželovi, se rozhodne vstoupit do společnosti a začít si konečně užívat života. Zaujme Benedicta Lucase, jemuž se pro jeho prudkou povahu přezdívá Lucifer a který se před deseti lety rozhodl nalézt vraha svých rodičů a sprovodit ho ze světa…

(Druhá, závěrečná část minisérie Vévodkyně)
2014/12Special na přání253 G AZkouška vůleLaura by si setkání s Liamem s chutí odepřela. Byl totiž stejně protivný a stejně okouzlující jako před osmi lety, kdy ji beze slůvka vysvětlení opustil a krátce nato se oženil. Jenže od té doby se Lauřin život naprosto změnil… Jak se jí podaří před Liamem utajit, že Bobby je jeho sedmiletý syn?
2015/1Historická romance405 Z Krásná vražedkyněLord Adam Hawthorne prožil nešťastné manželství, z něhož mu zbyla dcerka, a zařekl se, že už se nikdy neožení. To se ale nelíbí jeho babičce, která se se svými dvěma přítelkyněmi domluví, že během společenské sezóny najdou pro své vnuky vhodné nevěsty.
Elena Leightonová nastoupí k lordu Adamovi jako nová guvernantka a jemu je brzy jasné, že s ní není něco v pořádku. Elena ho sice vzrušuje, ale jediné, co je jí schopen nabídnout, je návrh, aby se stala jeho milenkou…

(1. část minisérie Sezóna odhalených tajemství)
2015/2Historická romance407 Z Vévodova chráněnkaVévodkyně z Roystonu uvede svoji společnici do společnosti a do té doby nenápadná dívka se rázem stane středem pozornosti a pánové se kolem ní jen točí. Justin, vnuk vévodkyně a dědic titulu, dostane za úkol dělat Ellii doprovod, chránit ji a především - najít jí manžela.
Známého bonvivána Justina zpočátku tento úkol unavuje. Ovšem po nějakém čase přesně, jak jeho babička předpokládala, arogantní a nade vše povznesený vévoda z Roystonu začíná zjišťovat, že zdánlivě naivní a nezkušená dívka toho má v sobě víc, než se na první pohled zdá…

(Závěr minisérie Sezóna odhalených tajemství)
2015/3Sladký život306 Y Na červeném koberciNejkrásnější a nejmocnější muž v New Yorku… Tak aspoň Lucien připadal londýnské studentce a servírce Cynthii, když ho uviděla poprvé.
První zdání neklamalo!
Jak ale ona, prosté děvče z opačného konce světa zapadne do společnosti, v níž Lucien žije? Do společnosti plné pozlátka, do společnosti plnými hrstmi rozhazovaných peněz? Zdá se sice, že o ni Lucien opravdu stojí, není to ale jenom rozmar na pár dnů či snad jenom hodin?
Lucienovi ta Angličanka, která nemá pro pádnou odpověď nikdy daleko, učarovala na první pohled. Jak ji ale přesvědčit, že sláva a peníze nemusejí stát jako překážka tomu, co by mohlo být? Co by mohlo být mezi jimi dvěma…
2015/5Special na přání263 G AIdol z televizeZdálo se, že když si bývalý televizní moderátor Beau koupil starou faru, bude to pro Jaz, majitelku místní zahradnické firmy, znamenat jenom výdělek za práci při úpravě jeho zpustlé zahrady. Brzy ale Jaz zjistí, že toho po Beauovi chce mnohem víc! Jenže pak jí začnou chodit anonymní dopisy…
2016/1Sladký život Duo167 J BVýstava v LondýněJestli si myslela, že když si změní jméno, Gabriel ji nepozná, hodně se mýlila!
Pro Bryn byla výstava obrazů začínajících malířů, pořádaná londýnskou galerií Archanděl, jedinečnou šancí, jak prorazit. Je tu ale ten problém… Její otec se pokusil galerii před pěti roky podvést a její spolumajitel Gabriel D´Angelo ho dostal do vězení, kde zemřel. Gabriel je nepřítel!
Jenže tenkrát před pěti roky začalo mezi Bryn a Gabrielem i něco jiného. Něco, co chce pokračovat?

(První z trojice příběhů z galerie Archanděl)
2016/2Sladký život Duo169 J BPod ochranou bodyguardůRafe opravdu nečekal, že dcera ruského miliardáře bude vypadat takhle! V přítomnosti téhle rudovlasé krasavice se mu tajil dech.
Pro Ninu byla spolupráce s charismatickým galeristou sladkým utrpením. Tak ráda by dostala více. Více štěstí, více porozumění, více smíchu, více lásky…
Jenže je těžké milovat a být milován, když na každý váš krok dohlížejí bodyguardi…

(Druhý z trojice příběhů z galerie Archanděl)
2016/3Sladký život Duo171 J BTouha a růžeZa takovou ženou by se Michael rád kdykoliv ohlédl! Jenom kdyby se neobjevila v jeho kanceláři s ukřičenými dvojčaty, o nichž tvrdí… že jsou jeho!
Eva je rozhodnuta domoci se pro dvě nevinné děti práva. A toho chladného arogantního krasavce, který tvrdí, že s nimi nemá nic společného, se rozhodně nelekne!
2016/7Sladký život Duo179 J AMilionářovo vykoupeníAndy, bývalé primabaleríně, mělo to setkání změnit život!
Když ji sestra se švagrem pozvali na oslavu jejích narozenin do luxusní restaurace, čekala maximálně příjemný večer. Ne, že tam potká svého osudového muže!
Pro Daria to měl být večer strávený s matkou, jejím manželem a bratrem, nic víc. Nečekal, že tam potká ženu svých snů!

(V srpnu pokračování pod názvem Milionářovo zkrocení)
2016/8Sladký život Duo181 J AMilionářovo zkroceníSamantha vlastně od života toho tak moc nechce. Střechu nad hlavou, práci, bezpečí pro svou dcerku a… už se pokud možno nikdy nevidět s bývalým manželem!
Xander toho vlastně taky nechce tak moc. Co nejrychleji se uzdravit po autonehodě a vrátit se ke svému bývalému životu a co nejméně se vídat s tou protivnou ošetřovatelkou a její určitě hlučnou holkou, které mu do domu nasadil jeho bratr!

(Pokračování příběhu Milionářovo vykoupení z července)
2017/7Special na přání316 H AMilenci z CornwalluCizinec, který se v noci objevil v kuchyni starého domu, kde Elizabeth prováděla soupis svazků v knihovně před pár dny zesnulého majitele, jako by z oka vypadl sexy upírům z jejích oblíbených romantických příběhů. Jenže tenhle byl až příliš skutečný!
Rogan sice nechápal, co ta drobounká dívka dělá v kuchyni otcova domu, avšak nikdy by ho nenapadlo, že by s ní mohly být problémy. Byly. A ne ledajaké!
2017/10Special na přání321 G BVila na MallorceJako lvice bojuje Brynne za synovce Michaela, jehož si má z Anglie odvézt jeho biologický otec, pyšný španělský grand Alejandro! Nakonec si Brynne vymůže aspoň to, že může dohlížet, jak si v luxusní vile na středomořském ostrově bude chlapec na nenáviděného Alejandra zvykat… Na sluncem zalité Mallorce si na sebe začínají zvykat i Brynne a Alejandro!
2018/1Special na přání328 H AVlk ze SicílieJako dravý vlk ze sicilských hor připadal Angelice hrabě Wolf Gambrelli. A jako vlk ji začal napadat, když si myslel, že jejím cílem je pouze dobře si žít a užívat peněz jeho bohatého stárnoucího přítele Stephena. Gambrelli ale nevěděl, že Angelica je Stephenovou dcerou, ne jeho mladičkou milenkou. A také nemohl tušit, že ho tato dívka bude tak mocně přitahovat…
2018/9Special na přání343 G BVyvolená z AnglieChladný a pomstychtivý Sicilan! To bylo první, co si Robin o Cesareovi pomyslela. Ne, vlastně to první bylo, že je to ten nejúžasnější muž, jakého kdy viděla! A tento skvělý krasavec jí s ledovým klidem oznámil, že si ho vezme za muže… Nepožádal ji o ruku, prostě jí to přikázal! A Robin nemá jinou možnost než souhlasit.
2018/12Special na přání350 H AVečírek v PařížiPůvabná londýnská lékařka Darci se rozhodla, že sicilskému lamači dívčích srdcí Lucianovi to, co provedl její kamarádce, projít prostě nemůže! A hned vymyslela plán, jak pyšného Sicilana zesměšnit a zostudit. Jenže ne všechny plány vždycky vycházejí tak, jak si jejich tvůrci představují…
2019/5Sladký život Duo246 I ATak pravil miliardářPo smrti otce se Amelii zhroutí svět - musí řešit bankrot jeho podniku, najít si nový byt i práci, ale také se smířit se ztrátou některých přátel, a dokonce i snoubence. Jako by to nestačilo, neodbytně se ji snaží kontaktovat ten, kterého z otcova infarktu viní. Pohledný, ale bezohledný miliardář Gregorio de la Cruz se nedá odradit a spřádá kolem ní své sítě, ze kterých není úniku…
2019/12Special na přání373 G BHrdá umělkyněTi, kteří si myslí, že koupit se dá všechno, Mac k srdci nikdy nepřirostli. A staré skladiště po dědečkovi, z něhož si udělala svůj domov a místo, kde se pod jejíma rukama rodí krása, na bezduchou betonovou krabici rozhodně přestavět nenechá! Tvrdohlavá umělkyně leží Jonasovi pěkně v žaludku! Jako jediná odmítá prodat svou nemovitost a brání tak vzniku ultramoderního komplexu. Ti dva jsou jako oheň a voda a shodnout se nikdy nemohou…
2020/7Special na přání387 G BOsudná MallorcaMladičká Gabriella se bláznivě zamiluje do svého zámožného nevlastního bratra Rufuse. Jenže Rufus jí opovrhuje! Je totiž přesvědčený, že je jen malá vypočítavá zlatokopka… Stejně jako její matka, která svedla jeho otce! ?
O pět let později si však Rufus musí Gabriellu kvůli otcově závěti vzít! A Gabriella se nestačí divit, když ji ve svatební den začne vášnivě líbat! Použije snad Rufus jejich manželství jako záminku, aby ji mohl mít kdykoliv v posteli?

Počet zobrazených záznamů: 76

Na seznam autorek začínajících na Mo

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 9371
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.07.2020, 14:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace