Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Melanie Milburneová

Zobrazuji údaje o autorce Melanie Milburneová - Milburne, Melanie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/1Sladký život20 Y Spisovatelka a milionářSpisovatelka životopisů Emily se ocitá v nepříjemné situaci - její záměr napsat knihu o slavné australské herečce, jež se před pár roky nečekaně stáhla do ústraní, je zmařen hereččiným synovcem, nadmíru pohledným a bohatým právníkem Damienem Margatem, který ji navíc požádá o ruku! Emily souhlasí… Je to jenom z vypočítavosti, protože věří, že se tak dostane k informacím, jež by ji jinak zůstaly nedostupné, nebo k Damienovi něco cítí? Zvítězí kariéra nebo láska?
2006/6Lékařská romance duo84 R ADrama na pohotovostiDetektiv Liam Darcy přijíždí do zapadlého australského městečka vyšetřit podivná úmrtí v místní nemocnici. Od počátku se zaměří na krásnou lékařku z pohotovosti Keivu Truscottovou. Je přesvědčen, že má s případem něco společného, a táhne ho k ní nejen instinkt vyšetřovatele, ale i muže?
2006/7Sladký život Duo4 I AŘádný manželKdyž si Jasmine na svatbě své sestry splete hotelový pokoj a stráví noc – ve vší nevinnosti – v posteli Connora – ženichova bratra, netuší, že se právě seznámila se svým budoucím manželem! Její otec, vysoce postavený duchovní, totiž trvá na tom, že se Jasmine za Connora musí provdat. Může se z manželství s mužem, kterého Jasmine už na první pohled nesnáší, vyvinout něco víc než pouhá formalita?
2007/6Sladký život Duo15 I ADědicBohatý a úspěšný australský podnikatel Byron po sedmi letech znovu vstoupí do života Cary, i když jejich krátké manželství už dávno skončilo. Využije toho, že společnost, kterou Cara vlastní, právě bojuje o existenci, a nabídne jí zakázku, jaká se neodmítá. Byron ale nechce využít Caru jenom jako bytovou architektku na zařízení přepychového sídla. Chce, aby mu porodila dědice!
2007/8Sladký život Duo17 I BV zajetí milionářeMalý Sammy potřebuje operaci srdce, kterou si však Australanka Anna, jeho matka, nemůže dovolit zaplatit. S nabídkou pomoci přichází milionář Lucio, její bývalý snoubenec. Jeho pohnutky však nejsou tak docela nezištné. Anna nedokáže pomoc odmítnout, musí však přistoupit na Luciovy nestoudné podmínky!
2007/10Lékařská romance duo100 R AHoroskop na štěstíDoktorka Holly Saxbyová přijala místo praktické lékařky v malém městečku na pobřeží. Očekávala klid a pohodu, ale opak byl pravdou. K tomu všemu ji její nový kolega, pohledný doktor Cameron McCarrick, neustále vyváděl z míry…
2008/1Lékařská romance duo103 R BPomáhat a milovatDoktor Joel si předsevzal, že z jednotky intenzivní péče a traumatologie vytvoří nejlepší zařízení toho druhu v zemi! Ale kontroverzní postupy krásné anestezioložky Allegry jeho pověst ohrožují… Allegra je odhodlaná svému novému šéfovi dokázat, že se ve svých konzervativních názorech mýlí!
2008/2Sladký život Duo23 I BManželka pro miliardářeKdyž se nezvládnutelný Kyle rozhodne pomstít otce, který byl neprávem obviněn ze zpronevěry a vyhozen z práce, tak, že potopí loď jeho bývalého zaměstnavatele, vyčerpá Maddison, jeho sestra, své štěstí už úplně! Aby zachránila Kylea před vězením, musí si nenáviděného miliardáře Demetria, který zničil jejího otce, vzít za muže! Proč se ale chce řecký boháč oženit s prostou Australankou?
2008/5Královská dynastie2 M Ztracený princProslulý australský kardiolog Alex Hunter rozhodně nečekal, že mu cesta na ostrov Niroli obrátí život naruby. Původně měl vyšetřit a operovat starého krále, ale ani ve snu by ho nenapadlo, že zde potká ženu, která ho bude osudově přitahovat. A už vůbec by nevěřil, že v něm ostrované poznají svého ztraceného prince. Bouřlivé události před více než třiceti lety a jeho adopce, to vše do sebe zapadlo jako chybějící dílky skládačky. Avšak královská role má svá přísná pravidla a je na Alexovi, co vše bude ochoten pro trůn obětovat…
2008/10Sladký život98 Y Žena milionářeDvě sestry – Nadia a Nina – na první pohled stejné, a přesto každá jiná!
A krásný a bohatý podnikatel Marc, který se chce ujmout dítěte, jež měl jeho zesnulý bratr s nevhodnou ženou… A je ochoten pro splnění této povinnosti dokonce vzít si povrchní a vulgární Nadiu za manželku! Jenže co si má počít s tím, že jeho žena je úplně jiná, než jak si matku své neteře představoval? A jak mu má Nina říci, že dvojčata sice mohou vypadat stejně, ale stejné být nemusí…
2009/1Sladký život112 Q Svatba s milionářemBohatá a rodinou hýčkaná Australanka Bryony nemůže uvěřit vlastním očím, když se Kane, syn jejich bývalé řecké služky, po letech znovu objeví v jejich rodinné rezidenci. Bryony se s úžasem dozvídá, že Kane vlastní nejen rodinné sídlo, ale že její otec mu slíbil i její ruku! Je přinucená stát se ženou svého úhlavního nepřítele, aby tak dostala rodiče z dluhů. Brzy ale vyjde najevo, že vlastně nic není takové, jak se na první pohled zdá…
2009/5Sladký život126 Y Londýnské dědictvíZ Londýna si Ashleigh dovezla domů do Austrálie jen dvě věci: vzpomínky na úžasného Jakea a jeho dítě, syna, o němž se ale Jake nesmí nikdy dozvědět! Proč Jake vždy odmítal manželství, proč odmítal děti, proč nikdy nedokázal říct ta slůvka: Miluji tě…? Co Ashleigh zbývalo jiného než od něj utéci? Teď se jí dostává druhé možnosti. Jake se vrací do Austrálie. Chce ale vše napravit, nebo nenávratně zničit?
2009/6Zátoka zamilovaných7 CH Milostná komplikacePřípad je uzavřen…
Poklidný život v Penhally rozvíří neblahá událost. Ve vodách zálivu našel smrt mladý Australan, světová jednička mezi surfaři. Do městečka přijíždí mladá australská soudní patoložka Eloise, aby došetřila všechny okolnosti podivného úmrtí. Eloise cítí, že jí místní něco tají, a to včetně vrchního komisaře Lachlana D’Anseyho. Tento muž s okouzlujícím chlapeckým úsměvem přesvědčí Eloise, aby odložila své zábrany a sblížila se s ním, i když jejich vztah zdánlivě nemá žádnou budoucnost. A pak přijde den jejího odletu zpátky do Austrálie. Podaří se jim uvěřit síle jejich citu a dají šanci novému životu?
2009/7Sladký život Duo40 I BTajemství miliardářePro australského multimilionáře Jaspera je to šok! Aby získal rodinné sídlo, na němž mu velmi záleží, musí se podle otcovy závěti oženit s Hayley, svou nevlastní sestrou z druhého otcova manželství, a alespoň jeden měsíc s ní žít! S Hayley, kterou vždycky nesnášel. S Hayley, která vždycky nesnášela jeho!
2009/9Sladký život143 P Návrat na SantoriniKdyž se řecký multimilionář Damon se objeví v Sydney, znamená to pro Charlottu, kurátorku místní galerie, šok. A když ji začne nutit, aby se stala jeho milenkou, změní se šok ve znechucení. Odmítnout ale nemůže; Damon ji drží v hrsti, protože je přesvědčen, že Charlotta je zlodějka. A má pro to i „důkazy“! To, že ho Charlotta opravdu okradla, ale netuší! Když od něj před čtyřmi roky prchala z Řecka, odnášela si kus jeho samotného. Pod srdcem nosila jeho dceru, o niž ale Damon nemá ani tušení…
2010/3Sladký život167 P Italův testamentCo to italského multimilionáře Valentina napadlo? Rodinné sídlo odkázal rovným dílem synovi Rafaeleovi, s nímž se již mnoho let nestýkal, a Australance Emmě, která o něj pečovala do posledního okamžiku jeho života… S jednou podmínkou… ti dva se musí vzít a v manželství rok vydržet! Pro Rafaelea je šokem, že by se měl oženit s ženou, která musela obloudit jeho otce, aby ji uvedl v závěti. A pro Emmu je představa roku po boku cynického Rafaelea také hrozná! Naneštěstí nemají jinou možnost… Naneštěstí se navzájem více než přitahují!
2010/10Special na přání153 G CSpisovatelka a milionářZamiluj se do Austrálie!Spisovatelka životopisů Emily se ocitá v nepříjemné situaci: její záměr napsat knihu o slavné australské herečce je zmařen hereččiným synovcem, právníkem Damienem, který ji navíc požádá o ruku!

(2. vydání)
2010/12Sladký život204 Q Milionářova pomstaPřed deseti roky byla Gemma rozmazlenou bohatou holkou ze sydneyské smetánky. Ubližovala všem, promyšleně a krutě. Nejvíce však Andreasovi, italskému stážistovi v hotelu jejího otce. Mladíkovi, který ji tehdy zbožňoval. Boží mlýny melou pomalu… Teď je Gemma na dně, nešťastná, se zraněným tělem i duší. A jediný, kdo ji může zachránit, je právě Andreas. Už ne nenápadný italský poslíček, ale skvělý hotelový magnát. A Gemma musí přijmout jeho požadavky, i když si je skoro jistá, že jediným Andreasovým cílem je pomstít se jí!
2013/1Sladký život254 Y Tajemství z AustrálieLuca se v Bronteině australském baletním studiu vynořil jako přízrak z minulosti… Stejně krásný, stejně arogantní, stejně neodolatelný jako před dvěma roky, kdy ji beze slůvka vysvětlení opustil. A teď očekává, že Bronte bude ochotna pokračovat tam, kde skončili.
Pro Luku je Bronteino chování nepochopitelné. Vždyť je jim oběma jasné, že to mezi nimi jiskří pořád stejně! Tak jak může Bronte odmítat nabídku jednoho z nejmocnějších a nejzámožnějších italských podnikatelů? Co se za jejím odmítáním skrývá?
Co před ním Bronte skrývá?
2013/2Sladký život256 Y Všechno se koupit nedáMuž, kterého Maya milovala nade vše, ji zklamal. I když… možná to vlastně byla ona, kdo zklamal. Zklamal naděje jeho i celé jeho staré a vznešené rodiny…
Pro italského hotelového magnáta Giorgia bylo manželství s mladinkou Mayou do určité míry jenom sňatkem z rozumu. Potřeboval manželku a potřeboval dědice. A Maya mu mohla poskytnout obojí.
Až příliš pozdě začal Giorgio chápat, že za peníze se všechno koupit nedá. A že o Mayu bude muset bojovat. A až příliš pozdě Maye došlo, že nejenom slovy je možné dát najevo lásku… Oba to sice pochopili příliš pozdě, osud se ale rozhodl jim dát ještě jednu šanci…
2013/3Sladký život258 Y Svatební šarádaByl to hodně poťouchlý plán! Jadein kmotr odkázal své pohádkové jmění jí a svému vnukovi Nikovi pod jedinou podmínkou - že se ti dva vezmou a nejméně rok spolu zůstanou jako milující se a navzájem si věrní manželé. Nemuselo by to být tak hrozné - to, že to mezi nimi jiskří, si oba uvědomují -, kdyby na sebe posledních deset let nebyli jako kočka a pes. Jade ale potřebuje peníze a Nic, i když je bohatý, nechce ohrozit rodinnou firmu tím, že by se podíl na ní dostal do cizích rukou.
Dokáží celý rok vydržet pod jednou střechou a navíc předstírat vzájemnou lásku?

(Závěr minisérie o bratrech Sabbatiniových)
2014/11Sladký život Duo138 I AItalova podmínkaAni pět let nestačilo na to, aby Angelo zapomněl…
Natalie ho opustila týž večer, kdy ji byl připraven požádat o ruku. Ne, život s jinou ženou si nedokázal představit. A roky odloučení na tom nezměnily nic. Stejně jako na Nataliině rozhodnutí nemít s ním už nikdy nic společného.
2015/1Sladký život Duo143 J AVenkovský zámekTenkrát bylo Belle šestnáct let a Edoardo pro ni představoval pokušení. Ryzí, hříšné pokušení…
Po osmi letech se na tom nezměnilo nic!
Edoardo je teď pro Bellu snad jen ještě lákavějším ovocem. A to i přesto, že je jejím nepřítelem, přesto, že se chystá zmařit její zásnuby. Přesto, že je mužem, jemuž její otec odkázal venkovský zámek, na němž vyrůstala, mužem, jehož určil jejím poručníkem… Přesto, že je mužem, který si o ní myslí jen to nejhorší.
Jak dlouho si dokáže Edoardo namlouvat, že jeho vztah k Belle je jenom chtíč?
2015/8Sladký život315 X Ne není odpověďPoppy je stejně sladká jako koláčky, které ve své čajovně nabízí hostům. A je nevinná, nezkažená, nepřipravená na svět plný ostrých loktů.
To Rafe poznal na první pohled. Jenže… jenže usnadní mu to jeho úkol? Bude pro něj proto Poppy lehčím protivníkem? Podaří se mu ji snadněji přesvědčit, aby mu prodala dům, na němž mu záleží?
Pro Poppy je Rafe, kterého až doposud vídávala pouze na obálkách pestrobarevných magazínů, mužem, s nímž si neví rady. Je tak arogantní, tak samolibý, tak neústupný… tak něžný, chápající a citlivý…!
Rozhodně nikdy neudělá to, co po ní chce!
Jenže Rafe neuznává slůvko ne jako odpověď!
2015/9Sladký život317 X Zámek v NormandiiLilyiným posláním je pomáhat lidem, a přitom sama by potřebovala pomoc přímo zoufale. Jenže to nikdo neví…
Pro Raoula, prostředního z trojice bohatých bratrů Caffarelliových, je přítomnost té tiché fyzioterapeutky v jeho zámku v Normandii něčím jako rudý hadr před očima býka. Jeho bratr si tím, že Lily na měsíc najal, dovolil moc. Raoul ji v zámku nechce, ona mu přece nemůže pomoci tam, kde selhali nejlepší lékaři!
Jenže člověk upoutaný na invalidní křeslo má omezené možnosti, jak se bránit.
A tak začínají zraněný muž a zraněná žena hledat… Hledat způsob, jak spolu žít pod jednou střechou, hledat způsob, jak si pomoci navzájem… Hledat lásku, která je oba svazuje…
2015/9Special na přání271 G AŘádný manželKdyž si Jasmine na svatbě sestry splete hotelový pokoj a stráví noc - ve vší nevinnosti - v posteli Connora - ženichova bratra - netuší, že se právě seznámila se svým budoucím manželem! Její otec, vysoce postavený duchovní, totiž trvá na tom, že se Jasmine za Connora musí provdat. Může se z manželství s mužem, jehož Jasmine už na první pohled nesnáší, vyvinout něco víc než pouhá formalita?
2015/10Sladký život319 X Skotské sídloNa to, že se může všechno zvrtnout během pár okamžiků, byli zvyklí jak dravý podnikatel Remy, tak modelka Angelique. Aby z těchto dvou lidí, kteří mají dobrý důvod se nesnášet, byli během pár hodin manželé, to byl přece jen nečekaný zvrat osudu! Spojeni poutem, o něž ani jeden z nich nestál!
Jak dlouho budou muset hrát tuhle šarádu? A co za to zaplatí?
Angelique jde pouze o to, aby od Remyho dostala nazpět rodinné sídlo, odkaz své matky, o nějž ji připravil nezodpovědný otec. A Remymu jde o odvetu. Angeličin otec se neprovinil pouze na své dceři…
Jenže… Nejde náhodou oběma i o něco úplně jiného? O něco, co neumějí nebo se bojí pojmenovat?

(Závěr minisérie o bratrech Caffarelliových)
2016/2Sladký život327 X Vášeň a ledI když Jamesově matce ublížila, nalezla v ní nakonec Aiesha přítelkyni. Ženu, která chápala, proč se Aiesha chová, jak se chová. Ženu, která ji chápala a naučila se mít ji ráda… Ženu, která jí půjčila svůj dům, když si Aiesha potřebovala lízat další rány.
Zkažená holka! Ne, nic jiného Aiesha nebyla. Tím si byl James více než jistý. Před deseti roky rozbila manželství jeho rodičů. A určitě to nebylo zdaleka poslední zničené manželství, co si připsala na konto!
Jak je možné, že matka mohla být tak naivní a pustila tu ženu do domu?
A jak má James s Aieshou vydržet pod jednou střechou?!
2016/4Special na přání286 H ALondýnské dědictvíZ Londýna si Ashleigh dovezla domů do Austrálie jen dvě věci: vzpomínky na úžasného Jakea a jeho dítě, syna, o němž se ale Jake nesmí nikdy dozvědět! Proč byl Jake vždy proti manželství, proč odmítal děti, proč nikdy nedokázal říct ta slůvka: miluji tě…? Teď se Jake vrací do Austrálie. Chce vše napravit, nebo nenávratně zničit?
2016/5Sladký život Duo175 J APřekvapení pod AndamiZávěť vehnala Teddy do sňatku s arogantním argentinským milionářem Alejandrem, který věděl jistě, co nechce. Nechtěl vůbec žádnou manželku! Nechtěl anglickou manželku!! A určitě nechtěl postiženou anglickou manželku, která ho bude nenávidět!!!
Závěť je vehnala do manželství, cestu do svých náručí si už budou muset najít sami…

(Pokračování pod názvem Argentinský playboy už v červnu!)
2016/6Sladký život Duo177 J AArgentinský playboyNejdříve mu ta Angličanka řekla, že s ním nechce nic mít, pak si před ním zahrála na striptýzovou tanečnici a nakonec novinářům oznámila, že ho miluje a on že zase miluje ji…
Ne, neměl to Luiz s tou dívkou, kterou poznal v Las Vegas jednoduché!
Daisy usoudila, že je načase vzít život do vlastních rukou. A když dostala šanci prožít své poprvé s krásným argentinským playboyem, proč příležitosti nevyužít?

(Pokračování příběhu Překvapení pod Andami z května!)
2019/3Sladký život Duo242 I AZrada na SantoriniAllegra nemá Draca Papandreoua vůbec ráda! Děsí ji, že právě tenhle arogantní miliardář ji přitahuje. Takže když zjistí, že se podnik jejího otce ocitl ve finančních problémech a jediný, kdo jim může pomoci, je právě Draco, má chuť od všeho utéct.
Jenže Draca nenapadne nic jiného než ji unést! A v hlavě se mu zrodí ďábelský plán - Allegru svést… a učinit z ní svou právoplatnou manželku.
2019/4Sladký život Duo244 I APrsten od ŘekaO Loukasovi se ví, že je sukničkář. Ví to i Emily. Takže je jí jasné, že od něj nikdy nedostane to, po čem touží - celoživotní lásku. A to ani tehdy, když zjistí, že jejich divoká noc nezůstala bez následků. Loukas nemůže na sladkou a nevinnou dívku zapomenout. Jakmile se dozví, že čeká jeho dítě, nabídne jí sňatek! Bude to manželství z rozumu, nebo si Emily najde místo v jeho srdci?
2019/5Sladký život Duo247 J AČokoládové okouzleníPlejboj Blake vládne nejen ve správní radě, ale i v ložnici. Takže když potřebuje najít snoubenku, aby uzavřel nejdůležitější obchod ve svém životě, nevidí v tom problém - cukrářka Tillie je tou pravou, která všechny přesvědčí, že se změnil… To by si ale Tillie nesměla postavit hlavu a jeho návrh odmítnout!
2019/7Sladký život410 Y SedmilhářkaAbby skrývá tajemství, které nemůže za nic na světě nikomu prozradit. Milence, o kterém píše články do časopisu, si totiž vymyslela a dokonalý vztah funguje jen v její fantazii. Teď se však ocitla v úzkých, protože se má spolu s ním zúčastnit prestižního charitativního plesu. Jediný, kdo jí může pomoci, je Luke Shelverton.
Neodolatelný milionář Luke má už jedny zásnuby, které nedopadly dobře, za sebou a do dalšího vztahu se rozhodně nevrhá. Souhlasí jen proto, aby Abby zachránil pověst. Její nevinnost však v jeho nitru zapálí oheň a Luke podlehne pokušení ukázat své dočasné snoubence všechny hříšné rozkoše lásky.
2019/10Sladký život415 X Vášeň bez láskyVinn Gagliardi má všechno, po čem zatouží... kromě manželky, která od něj odešla! Proto jí navrhne něco, co se jen těžko odmítá? když se k němu Ailsa na tři měsíce vrátí a bude mít stále pocit, že manželství není pro ni, může odejít a Vinn ji zabezpečí do konce života. Ailsa se cítí být zahnána do kouta a Vinnovu nabídku vnímá jako vydírání. Když smlouvu o návratu nepodepíše, připraví tak svou firmu o možnost expanze, když ji podepíše, hrozí jí reálné nebezpečí, že znovu podlehne manželovu šarmu…
2020/2Sladký život Duo265 J ANoc v Saint RémyLáska je slabost, které se miliardář Lucien nehodlá poddat. Jenže půvabná Audrey mu to rozhodně neusnadňuje! Její plachá nevinnost je pro cynického Luciena lákavou výzvou. A když je nepříjemné okolnosti opět svedou dohromady, už dál nedokáže svou touhu krotit…
2020/4Sladký život427 X Svázaná přísahouIsabella má čtyřiadvacet hodin na to, aby se vdala, jinak přijde o své dědictví po otci! Když za ní přijde rodinný přítel a vlastník hotelového řetězce Andrea Vaccaro, pochopí, že jeho arogantní nabídku na půlroční manželství nemůže odmítnout. A tak ještě ten večer stvrdí svou úmluvu před oltářem.
A doutnající vášeň mezi nimi se rozhoří naplno…
2021/3Sladký život449 X Popelčin skandálTu pokojskou, kterou potkal ve svém pokoji, Rafe znal! Před třemi měsíci od něj odešla… a nedokázal na ni od té doby zapomenout. Na dny i noci, jež spolu strávili, na vášeň, kterou sdíleli. Když zmizela, bylo to překvapení. Byl to šok.
A další šok na něj měl čekat vzápětí!
Isla opustila Rafea, protože to tak bylo nejlepší - pro něj. Byla by pro něho jen přítěží. Jenže muž, jenž se jí od té chvíle neustále vkrádal do snů, je zjevně odhodlaný dosáhnout svého.
Nasadit jí snubní prsten!
2021/5Sladký život454 Y Miliardářova hraNěkteré jizvy jsou vidět na první pohled… a některé jsou ukryty tak hluboko, že se zdá, že vůbec nejsou. A o to více mohou bolet!
Takové jizvy ve svých srdcích ukrývali Layla i Logan. A byli ochotni si navzájem pomáhat léčit jen ty rány viditelné? protože o těch druhých vůbec nevěděli!
Jenže potom je šaráda, kterou si domluvili, že spolu sehrají, naučila poznávat jeden druhého do hloubky. Poznávat a začít se těšit z krásy poznávaného.
Poznávat a začít se krásy děsit.
Protože ty nejkrásnější věci umějí být i nejstrašnější!
2022/3Sladký život Duo315 J BNevinná třicítkaIvy může pomoci jenom expert na jednu noc! Louis už před léty zjistil, že lidé se zamilovávají do těch nesprávných partnerů, a tak se rozhodl - nezamilovávat se. Ani do Ivy!
Ale jeden polibek všechno změnil!
Ivy byla smířená s tím, že jí zůstanou jen vzpomínky. Nic víc. Jak si ale mohla někdy myslet, že by jí to mohlo stačit?
A jak si to mohl myslet Louis?

Na příběh budou volně navazovat knihy Proti jeho pravidlům (v květnu) a Jedna noc stačit nemůže! (v červenci).
2022/5Sladký život Duo319 J BProti jeho pravidlůmPro Millii je Hunter splněným snem. Nejenom, že jí může pomoci jako právník, díky němu se jí daří vymanit se z vězení, do něhož se sama zavřela.
Přiváděla ho k šílenství, když byl s ní, ztrácel rozum! Přesto Hunter odmítá zavrhnout svou "kariéru" bezstarostného a užívajícího si milionáře a začít uvažovat o tom, že Millie je ta pravá!
Nikdy se totiž nechtěl zamilovat, aby netrpěl bolestí…

(Druhý z trojice příběhů o dívkách-spolubydlících, hledajících štěstí!)
2022/7Sladký život Duo323 J BJedna noc stačit nemůže!Proč by si s ním nemohla užít úplně nezávaznou noc?
Zoey ale není typ "na jednu noc". Ani když by to mělo být s Finnem! S Finnem, kterého po tom, co jí provedl, nenáviděla. Ne, po něm už nikdy nic nebude chtít.
Možná… možná až na další noc!
A Finn nečekal, že ho bude tak moc mrzet, když mu Zoey řekne: Nechtěla bych, aby to, co bude mezi námi dvěma, bylo vážné!

(Poslední z trojice příběhů o dívkách-spolubydlících hledajících štěstí!)
2022/10Sladký život Duo328 I AZáhadný klient"Potřebuji manželku…"
Emmii Matteova slova nepřekvapila - jako majitelka seznamky lidem jejich protějšky hledala den co den. Zasáhlo ji ale, když si uvědomila, jak moc si jsou s Matteem podobní. Oba v sobě nesli velký smutek a přede všemi předstírali, že to tak není…
A ještě jednu věc měli Emmie a Matteo společnou ? tu přitažlivost, kterou k sobě cítili!
Bude to ale stačit?
2023/1Sladký život493 X Plachá lvice salonůMackův polibek probudil Elspetino tělo k životu. Všichni muži, které poznala, v porovnání s ním bledli.
Jenže Elspeth byla jinou ženou, než si Mack myslel! A křehká a tichá dívka, které charizma majitele skotského sídla vyrazilo dech, nevěřila tomu, že by o ni mohl stát jako o takovou, jakou skutečně byla!
Mack věděl jenom, že to chce zažít znovu. A pak zas. S ní. Ví ale, že láska s sebou přináší jen bolest, ztrátu a zklamání. Způsobí jizvy, které se nikdy nezacelí. A na tom ani Elspeth nemůže nic změnit!
2023/2Sladký život495 X Jak dostat modelku k oltářiKdyž přiznáte, že někoho milujete, musíte přijmout, že vám může ublížit, opustit vás… ponížit vás…
Před sedmi roky nechala Elodie Lancastera stát před oltářem! Zůstaly jenom pohádkové kulisy bez pohádkově šťastného konce.
A teď za ní Lancaster znovu přichází s tím, že se má za něj provdat. Jenom ale na šest měsíců! Během nichž se jeden druhého ani nedotkne!
Elodie Lancastera miluje stále stejně jako tenkrát. Jako tenkrát, kdy právě proto, že ho milovala tak moc, od něj utekla…
Ztratí Lancaster Elodii i podruhé?
2023/6Sladký život Duo345 J ASedm dnů a sedm nocíLáska je něco, co se děje jiným lidem, ne jemu… O tom byl Lucas přesvědčen. A nic na tom nezmění to, že Ruby je to nejsladší, co v životě zatím potkal! Je ochoten jí nabídnout pouhý týden… po němž se už nikdy neuvidí!
A co se stane na ostrově, zůstane na ostrově!
Jenomže stačilo několik dní, a Lucas si s Ruby připadal živěji než za celé týdny – dokonce za celé měsíce předtím!
2024/2Special na přání474 H BItalův testamentCo to italského multimilionáře Valentina napadlo? Rodinné sídlo odkázal rovným dílem synovi Rafaeleovi, s nímž se již mnoho let nestýkal, a Australance Emmě, která o něj pečovala do posledního okamžiku jeho života… S jednou podmínkou… ti dva se musí vzít a v manželství rok vydržet! Pro Rafaelea je šokem, že by se měl oženit s ženou, která musela obloudit jeho otce, aby ji uvedl v závěti. A pro Emmu je představa roku po boku cynického Rafaelea také hrozná! Naneštěstí nemají jinou možnost… Naneštěstí se navzájem více než přitahují!
2024/3Sladký život Duo363 J ANikdy na ni nezapomnělByla první, která mu kdy řekla ne, a to zabolelo.
Jenže… jenže Harper byla matka jeho dcery. A proto si Jack umínil, že z ní udělá svou nevěstu. Chtěl své dítě zabezpečit a za nejlepší způsob, jak to provést, považoval manželství. Harper však nestačí jistota a bohatství. Chce mnohem více, než je jí Jack schopen dát!

Počet zobrazených záznamů: 49

Na seznam autorek začínajících na Mi

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6946
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 31.03.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace