Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/2009

Zobrazuji informace o produkci 12 / 2009


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance892 A Shirley Jumpová (Jump, Shirley)Zázračné VánoceChristopher Hamilton zjistil, že je otcem a že musí sám vychovávat šestiletou dcerku Sarah. Netuší, že otcovství je tak těžké. Jessica Pattersonová si zpočátku oba dva drží dál od těla, ale vánoční atmosféra dokáže zázraky. Láska k malé Sarah na sebe nenechá dlouho čekat. Může vůbec Christopher doufat, že jeho srdce bude patřit nejen dceři, ale i okouzlující Jessice?
Romance893 B Judy Christenberryová (Christenberry, Judy)Zasněžená romanceSally je před Vánoci v jednom kole. Stará se o rodinný podnik a připravuje vánoční festival. Navíc se kolem ní stále točí Hunter Bedford. Tohoto velmi atraktivního, příjemného a zábavného mladíka z velkoměsta až podezřele zajímá její obchod, který je to jediné, co Sally po rodičích zůstalo. Je odhodlaná se dědictví nevzdat, i když ji Hunter neodolatelně přitahuje.
Romance Duo894 T AJessica Hartová (Hart, Jessica)Setkání před oltářemLucy a Guy měli zvláštní vztah. Seznámili se ve vyprahlém australském vnitrozemí, kde Lucy přiměla Guye, aby se zúčastnil rodea. Guy obstál, a tak, po návratu do civilizace - do Londýna, vyzval zase on Lucy, aby si našla nějakou seriózní práci a dokázala, že umí víc než jen tak se protloukat životem…
Romance Duo894 T BMelissa McCloneová (McClone, Melissa)Láska před kamerouKdyž Millie dostane košem od Jacea v přímém přenosu reality show Vem si mě, rozhodne se, že už se v životě nedá takhle ponížit. Bohužel za pár měsíců na Jacea narazí znovu v jiné reality show, a navíc s ním musí soutěžit v jednom týmu v závodu kolem světa. Staré city vzplanou, ale oba tápají v tom, co je pravé a co je určeno divákům.
Zlatá dynastie13 CH Ann Majorová (Major, Ann)Pozor na lásku!Steve Fortune měl prosperující ranč, byl spokojený se svou nezávislostí a nemínil na tom nic měnit. Když však v baru pohlédl do krásných očí Amy, ve kterých se snoubil smutek a utajovaná vášeň, něco ho k ní neodolatelně táhlo. Strávili spolu vášnivou noc a k Amyinu velkému překvapení a zděšení se hned druhý den ukázalo, že spolu budou zajišťovat slavnost na počest patriarchy rodu Ryana Fortunea, Steveova vzdáleného příbuzného. Amy tak bude muset nejen čelit stínům minulosti, ale i najít odvahu ke vztahu se Stevem.
Hvězdy romance1 F Diana Palmerová (Palmer, Diana)S hlavou v oblacíchLutecia prožila dětství v adoptivní rodině a nevlastní bratr Russell Currie jí byl vším - přítelem, vzorem, ochráncem. Když dospěla v krásnou mladou ženu, začal však jejich sourozenecký vztah povážlivě skřípat - mužný farmář upoutal její dívčí fantazii mnohem víc než její nápadník, mladíček Frank. O patnáct let starší Russell se snažil být rozumný a nechat nevlastní sestru na pokoji, avšak hluboký cit a probouzející se vášeň nedokázal potlačit. Přizná jeden druhému, co k sobě cítí a dají lásce šanci?
Historická romance275 E Michelle Stylesová (Styles, Michelle)Vánoční sázkaEmma Harrisonová se na honbu dívek za bohatými ženichy a velkolepou svatbou dívá s nadhledem. Po prvním velkém zklamání, které zažila před sedmi lety, se zásadně obrací k manželství zády a oceňuje vlastní svobodu.
Ovšem jen do chvíle, kdy se objeví nezapomenutelný Jack Stanton, který jí znovu rozproudí krev v těle a vyvede ji dokonale z míry. Zvlášť když se z obyčejného mladíka proměnil v atraktivního muže, a ještě ke všemu patří k nejchytřejším a nejbohatším lidem v zemi. Má však jeden nepředstavitelný zápor, přes který se nemůže Emma přenést. Chce získat otcovu firmu a podle pověstí, které kolují kolem jeho osoby, si metody nevybírá.
Historická romance273 W Amanda McCabeová (McCabe, Amanda)Hříšné spojenectvíMarguerite se jakožto nemanželská dcera kurtizány a šlechtice musí chtě nechtě protloukat nebezpečným světem francouzské aristokracie – coby nejobávanější králova špiónka.
Po příjezdu ke dvoru anglického krále Jindřicha VIII., kam byla vyslána s tajnými úkoly, Marguerite zjišťuje, že zdvořilá slůvka a lichotivé fráze pouze zakrývají temné vášně. Jediným přítelem se jí stává někdejší sok, smyslně svůdný Nikolaj Ostrovskij. A zdá se, že jejich hříšné spojenectví ji od někdejší oddanosti nasměruje k novým touhám!
Historická romance274 Z Anne Herriesová (Herries, Anne)Nežádoucí snachaJosephine Horneová nedbá na konvence. Nemá v úmyslu se vdávat, tak proč by se měla vázat společenskými pravidly? Když přítelkyně potřebuje pomoc, neváhá a dá v sázku svoji dobrou pověst.
Potom se však setkává s pohledným Halem Beverleym a má pocit, že ji potkala skutečná láska, o jaké vždy snila. Hal se ale kvůli otci musí co nejdříve oženit a nevěstu má už vyhlédnutou. Tou však není Jo Horneová, třebaže ho k ní cosi neovladatelně přitahuje.
Oba, Jo i Hal, se o sobě navzájem musí ještě hodně naučit - a Vánoce jsou tím pravým časem pro lásku a odpuštění.
Sladký život155 P Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Španělský milenecLilyino manželství již bylo prakticky mrtvé. Úžasný španělský milenec - bohatý a uhrančivý Santiago -, u něhož našla útěchu, zatímco ji manžel v Londýně podváděl, ale neunesl představu, že se miloval s vdanou ženou. A jeho vášeň náhle vystřídala nenávist!
Po roce se s Lily opět setkává. Aby se pomstil!
Aby se pomstil…?
Sladký život156 Q Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Řecký sňatekKatie, svobodná matka dvojčat Tobyho a Connora, nechce, aby jejich otec, řecký milionář Alexandros, měl s nimi třemi cokoli společného! Nouze ji však donutí jej vyhledat a požádat o pomoc. Alexandros trvá na tom, aby se za něj Katie provdala. Kromě spalující vzájemné touhy je ale nic nespojuje. Katie se podvolí stát se Alexandrosovou milenkou…
Sladký život153 X Miranda Lee (Lee, Miranda)Odmítnutý milionářKdyž australský magnát Jason kupuje firmu Beville Holdings, má určitý záměr s krásnou blond recepční. Ale svatba to rozhodně není! Brzy však zjistí, že jeho moc ani bohatství Leah neohromí. Po dlouhé době je to první žena, která se ho nesnaží dostat před oltář! Odmítnutí ještě víc podnítí Jasonovu žádost, takže se rozhodne nepolevit, dokud mu Leah nepodlehne.
Sladký život154 Y Kay Thorpeová (Thorpe, Kay)Portugalcovo přáníVidalovu první nabídku k sňatku Leonie odmítla, protože ho považovala za arogantního sukničkáře. Už tehdy v ní jeho mužná přitažlivost vzbuzovala strach a touhu zároveň. Dnes se portugalský miliardář vrací zpět do jejího života! A tentokrát má všechny trumfy v ruce on. Když se Leonie nestane jeho milenkou, pošle do vězení jejího otce. Vidal však nechce jen milenku. Chce mít manželku! A chce ji mít za každou cenu…
Sladký život Duo45 I AMaggie Coxová (Cox, Maggie)Panství ve SkotskuPro Georgiu to měla být práce jen na pár měsíců, než se sekretářka majitele skotského panství, přitažlivého Keira, uzdraví! Stačilo ale jen pár dnů, aby si Georgia uvědomila, že odtud již nikdy odjet nechce. A stejných pár dnů stačilo Keirovi na to, aby pochopil, že o tu krásnou ženu nechce nikdy přijít!
Sladký život Duo45 I BJulia Jamesová (James, Julia)Neodolatelný FrancouzBohatý francouzský průmyslník Xavier začal o Lissu usilovat hned od okamžiku, kdy vstoupil do kasina v londýnské čtvrti Soho. To poslední, co Lissa potřebuje, je nechat se svést sexappealem tohoto Francouze. Přesto mu nedokáže odolat… Xavier upletl síť podvodů, aby ji polapil. A teď, když ji dostal do pasti, tak ji zničí!
Romance se šejkem17 M Carol Graceová (Grace, Carol)Oáza rozkošeClaudia pracuje v San Francisku jako asistentka šéfa loďařské firmy - šejka ze vzdálené země Tazzatine. Jednoho dne ji Samir Al-Hamri vezme na obchodní cestu do své vlasti. Ale není to jen cesta za obchodem, Samir se má při té příležitosti také zasnoubit s předem vybranou dívkou. V Tazzatine však začne Samir svou asistentku vidět jinýma očima. Claudia je tak svěží, tak vnímavá, tak přitažlivá…
Romance se šejkem18 N Sandra Martonová (Marton, Sandra)Vzdorovitá nevěstaTárik, korunní princ Dubaacu, si musí najít nevěstu a pořídit si potomka-dědice. Je bohatý, krásný a s ženami to umí, i když s žádnou nikdy nenavázal vážnější vztah. Zdá se, že Madison Whitneyová, úspěšná viceprezidentka velké společnosti, je pro něj tou pravou. To by se ale nesměla rozhodnout mít dítě a pořídit si ho bez muže! Tárik se jen tak nevzdává a k tomu, aby Madison získal, využije všech prostředků – sladké svádění, divokou vášeň a dokonce i únos!
Desire847 K Sara Orwigová (Orwig, Sara)Odhalená tajemstvíKdyž se Cade Logan objevil na dobročinné aukci, kde vydražil společný večer s Katherine Ransomeovou, bylo jasné, že došlo k něčemu nečekanému. Ti dva se znali, a nejen to - měli se dokonce už před devíti lety brát. Cade však tehdy beze slova odešel. Nyní s sebou přináší nejen nabídku práce pro Katherine, ale i osvětlení oné záhady, která vrhla na jejich životy bolest, hněv a trpkost!

Závěr minisérie Odstupné za lásku
Desire848 L Catherine Mannová (Mann, Catherine)Noc s nepřítelemBrooke Garrisonové se v několika dnech sesypal celý svět, zemřel jí otec a při čtení poslední vůle se dozvěděla o dvojím životě, který vedl. Nebylo divu, že se v tomto citovém rozpoložení dopustila něčeho neobvyklého. Poprvé v životě se opila a dopřála si i jiné, dosud zakázané ovoce - vyspala se s úhlavním nepřítelem své rodiny. Vášnivá noc však nezůstane bez následků. A těhotenství nejde skrývat do nekonečna…

Závěr minisérie Rodinné impérium
Desire Duo849 O AHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Královské sváděníNikdy mu nedělalo problém získat ženu, po které zatoužil. Stačilo kývnout prstem, a všechny mu rády padaly k nohám. Princ Nicolas si byl jistý, že když ohnivou Alandru zahrne královskou péčí, stane se ochotně jeho smyslnou milenkou.
Desire Duo849 O BRobyn Gradyová (Grady, Robyn)Svatba s podmínkouTamara se na pohřbu svého přítele a otce svého budoucího dítěte poprvé setká s jeho bratrem Armandem, kterého od velkého dědictví po otci dělí jedna nesplněná podmínka. Do svých třicátých třetích narozenin musí mít legitimního potomka. Narozeniny má za sedm měsíců a Tamara je ve druhém měsíci těhotenství, nemá kde žít a je bez prostředků…
Special146 G APenny Jordanová (Jordan, Penny)Noc prvního polibkuAž zavoní purpuraKdyž Marianne Brownová poprvé překročila práh usedlosti zámožného továrníka, nesla s sebou tajemství. Jenže i pohledný vdovec má své záhadné břemeno minulosti. Svede ty dva dohromady budoucnost?
Special146 G BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Vdovec k nakousnutíAž zavoní purpuraOsud naložil na útlá ramena šestnáctileté Connie Summersové víc než dost - celodenní dřinu v konzervárně, péči o čtyři mladší sourozence a k tomu ještě nemoc. A právě ve chvíli, kdy se probudí z mdlob v silné náruči farmáře Lukea, se štěstí konečně přikloní na její stranu…
Special146 G CCarol Woodová (Wood, Carol)Plný dům štěstíAž zavoní purpuraPečovat o chudé v londýnském East Endu mezi dvěma válkami není žádný med. Když do ordinace nastoupí nový lékař Harry Fleet, má ošetřovatelka Tilly podezření, že s tím mladým průbojným doktorem budou jen potíže. A navíc se zdá, že se její srdce nakazilo nebezpečnou chorobou zvanou láska…
Special Na Vánoce147 H AMary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Překvapivá nadílkaAdventinky 2009Na vánočním večírku se po letech setkají dávní přátelé Shane a Julie. Shane Julii vždycky miloval a kvůli ní se ani neoženil. Ona je čerstvě rozvedená a těhotná. Jejich setkáním se spustí lavina dramatických událostí, které navždy změní jejich životy - k lepšímu!
Special Na Vánoce147 H BMarilyn Pappano (Pappano, Marilyn)Vánoční usmířeníAdventinky 2009Spokojené manželství Rebeccy a Stevea jako blesk z čistého nebe ohrozí odhalené dávné tragické tajemství. Vyrovná se Steve s tím, že mu Rebecca zatajila, že v sedmnácti letech otěhotněla a narozené dítě přenechala k adopci?
Special Na Vánoce147 H CChristine Flynnová (Flynn, Christine)Vánoční dárekAdventinky 2009Lucas si namlouvá, že k tomu, aby nabídl manželství své sekretářce, ho vedou čistě rozumové důvody: chce jí pomoci vyřešit nesnadnou životní situaci. Sarah čeká miminko a její snoubenec ji proradně opustil.

Počet zobrazených záznamů: 27

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2799
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.12.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace