Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 11/2013

Zobrazuji informace o produkci 11 / 2013


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance997 A Barbara Hannayová (Hannay, Barbara)Zrušená svatbaPo dlouhých deseti letech se Bella znovu setkává se svou studentskou láskou Damonem a zjišťuje, že ji to k němu táhne ještě víc než dřív. Jenže co má dělat, když se za pár dní provdá za Kenta a usadí se na jeho farmě? Je vůbec možné, aby v takové chvíli změnila svůj život od základů?
Když před ní Damon zastaví s červeným sportovním autem a nabídne jí výlet po australském pobřeží, Bella váhá. Už má ale dost toho poklidného a nudného života. Je nejvyšší čas hodit minulost za hlavu a vydat se vstříc dobrodružství. S Damonem po boku to určitě bude stát za to!
Romance998 B Nina Harringtonová (Harrington, Nina)Královna orchidejíSara potká na narozeninovém večírku své kamarádky muže, který jí ihned padne do oka. Už dlouho se s nikým tak nepobavila a nezasmála jako s okouzlujícím Leem. Když ji vyzve k tanci, srdce se jí rozbuší a vzrušivé chvění proběhne celým jejím tělem…
Jenže pak jí Leo prozradí své plány a Saru zachvátí mrazivý chlad. Chce totiž koupit pozemky, o něž Sara už dlouho usiluje. Jak se má zachovat, když je v jeho náručí tak krásně? Když jeho ústa vybízejí ke sladkým polibkům? Nezbývá jí nic jiného, než si jako mantru stále dokola opakovat: Buď svým přátelům nablízku, a nepřátelům ještě blíž…
Historická romance376 W Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn)Jak zničit pověstPo letech strávených v Itálii, kde dovedl své svůdcovství téměř k dokonalosti, se Ashton vrací mezi londýnskou smetánku - a pochopitelně ho předchází zasloužená pověst o bezuzdném hýření a zkaženosti.
Nenadálá otcova smrt ale učiní jeho prostopášnostem rychlou přítrž. Aby se Ash dostal k rodinnému dědictví, musí udělat něco neslýchaného - oženit se!
Kdo by ale vůbec uvažoval o tom se za takového muže provdat? Krásná a bohatá Ginevra Ralstonová rozhodně ne. Navždy by se tím vyřadila ze slušné společnosti.
Ale třeba se nakonec ukáže, že Ashovu věhlasnému osobnímu kouzlu a bohatým zkušenostem nedokáže odolat ani ona…

(2.část minisérie Nenapravitelní zhýralci)
Historická romance377 Z Gail Whitikerová (Whitiker, Gail)Dvojí život Victorie BrettonovéCelý Londýn obdivuje vynikajícího dramatika Valentina Lawea a nikdo netuší, že je to pseudonym, za nímž se skrývá duchaplná a krásná Victoria Brettonová.
Podaří se jí udržet svou anonymitu a nevrhnout stín na svoji rodinu? A nelhat Alistairu Devlinovi, muži, po jehož lásce tolik touží, a přitom v ni ani nedoufá?
Sladký život273 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Středomořská perlaAntickou tragédii odehrávající se na divukrásném ostrově Xanos připomíná střet Nika a Zandera… Před dvaceti roky je rozdělil zlý osud a Nico by si teď přál získat bratra zpět. Zander však své dvojče nenávidí – za to všechno, co jako privilegované dítě měl a o co on naopak přišel. A jako nástroj své pomsty je Zander ochoten použít cokoliv. I lásku!
Pro Charlotte, Nikovu výkonnou asistentku, je spor obou bratrů o to tíživější, že Zanderovu šarmu podlehla již při prvním setkání. A tak moc by si přála, aby oba muži k sobě našli cestu…
A to dokonce i přesto, jak ji Zander hanebně využil!
Sladký život274 Y Susan Meierová (Meier, Susan)Polibky pod stromečekVánoce jsou časem zázraků…
Stokrát si to může Shannon, manažerka úspěšného pensylvánského obchodního domu, opakovat, dobře ví, že ten největší zázrak se jí nesplní. Nikdy nepochová v náruči své dítě.
Vánoce jsou časem smutku…
Před dvěma roky odešla od Roryho manželka a nechala mu na krku čtyřletou dcerku. A malá Finley od té doby Vánoce nenávidí… I přesto s ní musí Rory těsně před Vánocemi zamířit do Pensylvánie, aby se podíval na obchodní dům, který chce jeho rodinná firma koupit. Setkání s krásnou a milou Shannon je pro Roryho jako balzám…
A stejně tak na Shannon působí setkání s Rorym a Finley.
A Vánoce jsou časem splněných zázraků…
Sladký život Duo114 I AChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Nebezpečné poblouzněníEmma, mladá vdova z drsného Northumberlandu, zná pouze práci… O tom, že by se něco mohlo změnit k lepšímu, si nenechává ani zdát!
Italskému miliardáři Rokkovi leží ta zdravotní sestřička, se kterou se seznámil u své anglické babičky, pěkně v žaludku. Když však Emma odloží tlustou bundu, šál a čepici, změní se Rokkův odpor v touhu. A protože je Rocco muž činu, rozhodne se kout železo, dokud je žhavé…
Sladký život Duo114 I BKate Hewittová (Hewitt, Kate)Milenec z Rudého náměstíSetkali se na Rudém náměstí… Hannah, naivní a od života jen to dobré očekávající americká turistka, a Sergej, cynický, nikomu a ničemu nevěřící ruský milionář. Jejich cesty se protnuly na pouhých pár hodin, aby životem oba pokračovali úplně změnění.
Setkali se po roce… O iluze připravená Hannah a po něčem krásném toužící Sergej. Jaký bude další osud těch dvou srdcí bloudících ve velkém světě?
Sladký život Duo115 J AMaggie Coxová (Cox, Maggie)Ztracená ženaManželství Ailsy a Jakea se v jednom jediném okamžiku roztříštilo na tisíc kousků. Stačilo pár vteřin a střet s opilým řidičem, aby se oběma zhroutily sny. Následoval tichý a kultivovaný rozchod a dcera putující od otce k matce a zase zpět…
Sněhová vánice je uzamkla pod jednou střechou a dala jim možnost říci, co řečeno nebylo, ale býti mělo… Bude to stačit pro nový začátek?
Sladký život Duo115 J BSarah Morganová (Morgan, Sarah)Rozvod po sicilskuDlouho to trvalo, než se sicilskému magnátovi Cristianovi podařilo přesvědčit křehkou Laurel, aby mu začala důvěřovat. Odměnou mu byla její láska a vyhlídka na šťastný život po jejím boku. Pak ale stačila jedna jeho chyba… a tu pracně získanou důvěru ztratil!
Pochopí Cristiano, že na to, aby napravil to, co zničil, nestačí říct jenom "Promiň"? A uvědomí si Laurel, že chybu může v životě udělat každý?
Desire988 K Sandra Hyattová (Hyatt, Sandra)Knížecí potěšeníAdam Marconi, princ a dědic panovnického titulu malého knížectví San Philippe, potřebuje co nejdřív najít manželku. Přistupuje k tomu stejně zodpovědně a racionálně jako ke státnickým povinnostem. Až jeho dávná kamarádka z dětství Danni ho upozorní, že by se měl trochu uvolnit a než vybírat budoucí partnerku podle předem připravených kritérií spíš hledat vášeň, romantiku a především lásku…
Desire Duo990 L ATessa Radleyová (Radley, Tessa)Víra a nadějeKdyž Brand Noble odjížděl od své ženy na utajenou služební cestu do Iráku, netušil, že se z ní nevrátí celé dlouhé čtyři roky. Teď je však zpět a je připraven své ženě vše vynahradit. Jaké je však jeho překvapení, když zjistí, že ho jeho manželka nechala prohlásit na mrtvého, a co víc - že je těhotná! Nehodlal se však vzdát… a rozhodl se o Cleu bojovat.
Desire Duo990 L BBrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Sladké pokušeníZdravotní sestřičce Sheile se ze dne na den převrátil život naruby, když do nemocnice, kde pracovala, přivezli kojence, kterého kdosi odložil s tím, že jeho otcem je údajně místní movitý bankéř. Sheila si holčičku vzala domů, aby o ni mohla pečovat. Čím dál častěji tak přicházela do styku s pohledným soukromým detektivem Zekem Traversem, jenž případ vyšetřoval, až se mezi nimi rozhořela láska…
Desire Duo989 O ASara Orwigová (Orwig, Sara)Zakázané milováníCaitlin se musela neustále bránit silné přitažlivosti, kterou k Jakeovi Bentonovi cítila, věděla však, že jejich vztah je předem odsouzen k záhubě - vždyť jejich rodiny se nenáviděly a pronásledovaly po mnoho generací. Okolnosti však byly silnější, a nakonec Caitlin věnovala Jakeovi to nejvzácnější… Jak se zachová on?
Desire Duo989 O BSarah M. Andersonová (Anderson, Sarah M.)Navzdory rozumuKdyž Dan Armstrong přijel do Jižní Dakoty, aby dohlédl na podivné obchodní praktiky svého strýce, vůbec netušil, jaké ho čeká dobrodružství. Dobrodružství, při kterém mu sestřelí z hlavy klobouk, spatří jako mámení krásnou indiánskou Amazonku, postaví se na stranu spravedlnosti dokonce proti svému strýci a nakonec ztratí srdce pro pár hnědých očí a hedvábný havraní vlas své princezny.
Zlatá kolekce23 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Večírky a nociMiliardář Silas se rozhodne oženit se s Julií z velmi praktických důvodů - bude z ní totiž ideální manželka! K uskutečnění plánu mu dopomůže řada náhod. Avšak to nejdůležitější, co mu umožnilo dovést svou vyvolenou k oltáři, totiž že ho Julie miluje, si Silas neuvědomuje. A Julie zase vůbec netuší, že Silasovi, jejímu milovanému manželovi, šlo jenom o sňatek z rozumu… I když… I když láska nad rozumem zatím vždycky zvítězila!
Special na přání227 G ALiz Fieldingová (Fielding, Liz)Sváteční zázrakMatty se na svatbě své sestřenice potkává s bankéřem Sebastianem a na první pohled se do něj zamiluje. Uvědomuje si však, že takového pohledného a přitažlivého muže nikdy nemůže mít - je totiž po autonehodě upoutána na vozík. Naopak Sebastian, kterého Matty také přitahuje, moc dobře ví, že je to právě on, kdo jí může pomoci vrátit se zpátky do života a znovu milovat…
Special na přání227 G BCatherine Spencerová (Spencer, Catherine)Italovy VánoceKdyž Arlene doma v Kanadě nečekaně zdědí vinici, neví, co si s ní počít, a tak se vypraví na Sardinii, aby se na tomto nádherném ostrově, proslulém výrobou lahodného vína, poučila. Požádá o pomoc Domenica, který jí ochotně vyhoví. Netuší však, že tento světoznámý vinař jí dá nahlédnout nejen do základů svého oboru, ale že ji naučí i lásce, kterou dosud nepoznala.
Special na přání228 H AMaureen Childová (Child, Maureen)Milionářův odkazNathan je každým coulem samotář. Ke svému životu nikoho nepotřebuje. Řídí rodinné impérium, a kdyby ho podivná závěť kamaráda nepřinutila strávit měsíc o samotě v horách, nikdy by netušil, že mohou existovat tak důvěryhodní lidé jako Keira. Této temperamentní, bystré a přitažlivé bytůstce se podaří zbořit jeho obranné valy a Nathan konečně poznává, jaké to je k někomu a někam patřit.
Special na přání228 H BMiranda Lee (Lee, Miranda)Odmítnutý milionářKdyž australský magnát Jason kupuje firmu Beville Holdings, má určitý záměr s krásnou blond recepční. Ale svatba to rozhodně není! Brzy však zjistí, že jeho moc ani bohatství Leah neohromí. Po dlouhé době je to první žena, která se ho nesnaží dostat před oltář! Odmítnutí ještě víc podnítí Jasonovu žádostivost, takže se rozhodne nepolevit, dokud mu Leah nepodlehne.

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1564
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.11.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace