Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jadesola Jamesová

Zobrazuji údaje o autorce Jadesola Jamesová - James, Jadesola


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2023/2Sladký život Duo337 J BMohla by ho zachránit...Kolik toho Kitty ví? Laurence jí před lety hrozně ublížil, i když si myslel, že jí pomáhá. Jenže tehdy bylo tehdy a dnes je dnes a Laurence netuší, zda si přes své miliony může dovolit náklady, které s sebou touha po Kitty ponese.
Oba je tehdy zranili titíž lidé, jenže z ní to na rozdíl od něj udělalo lepšího člověka. A pokaždé, když na něj teď Kitty promluví, jeho fasáda jako by popraskala o něco víc. Jako by Kitty byla světlo, které proniká do míst, která Laurence před všemi ostatními skrývá!
2023/6Sladký život504 Y Líbánky na Seychelách„Využij mě. Získej konečně svou svobodu!“
A Kemi, princezna z malého nigerijského království, to udělala. Oddala se Lukeovi a poté souhlasila, že se za něj i provdá. Přestože ho nemilovala… přestože věděla, že on nebude milovat ji.
Luke by svou ženu rád miloval, ale bojí se. Nikdy totiž nedokázal žádné ženě dát víc než jen bolest a trápení! A Kemi, své Kemi nechce ublížit!
Ovšem Kemi, která se ho naučila miloval, se nehodlá smířit s tím, že její úžasný manžel jí chce být jenom… přítelem…
2023/9Sladký život Duo351 J BPrincezna, kterou potřebujeAkil si ji bral proto, aby dostal dědictví. Tobi si ho brala, aby byla svobodná. Ani jeden nechtěl po tom druhém nic více. Jenže za tři roky Akil přišel a řekl: „Stal jsem se králem a potřebuju královnu. Nemáš na výběr.“
Nabízel jí celý svět, ale nikdy by jí nenabídl sebe. Využíval ji. A ona ho nechala!
Nechtěli po sobě nic, a získali v sobě všechno?

Příběh volně navazuje na knihu Líbánky na Seychelách, která vyšla v červnu.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ja

Na seznam autorek od písmene J

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 67
Denní počet: 1
Počítáno od: 22.05.2023

Poslední modifikace 22.10.2023, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace