Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 8/2008

Zobrazuji informace o produkci 8 / 2008


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance844 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Romance mezi vinicemiRachel Valentinová se vydává do Francie nakupovat víno pro rodinné restauranty Bella Lucia. Její přísně obchodní vztah k okouzlujícímu vinaři Lucovi se rychle změní v něco silnějšího… Rachel podléhá nejen kouzlu alsaských vinic, ale hlavně přitažlivosti jejich majitele. Po jediné vášnivé noci však následuje šokující odhalení Lucovy minulosti. Rachel se vrací domů se zlomeným srdcem - a zároveň zjišťuje, že čeká Lucovo dítě…

(1. díl minisérie Nevěsty z Bella Lucia)
Romance845 B Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italská svatbaJediné, co Angel Clannanové zbylo po rozvodu, je usedlost v Itálii na pobřeží Amalfi. Angel se už nemůže dočkat, až tam začne nový život. Při příjezdu se setkává s bývalým majitelem Vittoriem Tazzinim, který musel usedlost kvůli dluhům prodat. A protože Angel vůbec nerozumí vedení tak velkého hospodářství, najímá Vittoria jako správce… a jejich počáteční vzájemná nevraživost se pomalu začíná měnit v lásku.
Romance Duo846 T ANicola Marshová (Marsh, Nicola)Znovunalezená důvěraAimee má tu nejsladší pekárnu v Melbourne, ale její život osamělé matky těžce nemocného syna je hořký až dost. Jediný, kdo mu může zachránit život, je jeho otec Jed, člověk, který o Tobym nikdy neslyšel a kterého Aimee už nikdy v životě nechtěla vidět…
Romance Duo846 T BJennie Adamsová (Adams, Jennie)Po pracovní doběChrissy je rozhodnutá nepodlehnout svodům svého šéfa, který má pověst playboye. Brzy si však uvědomí, že s ním stále častěji zůstává po pracovní době a jejich vztah se pomalu mění v lásku. Nate Barrett ví, že Chrissy si zaslouží pravou lásku, ale dokáže ji přesvědčit, že právě on je pro ni tím pravým?
Bestsellers5 J Erica Spindlerová (Spindler, Erica)Potrestat zločinSpravedlnost, nebo vražda? V městě Charlotte v Severní Karolíně nečekaně umírají muži – všechno oběti záhadných okolností. Nikdo tato úmrtí nepovažuje za vraždu, kromě policistky Melanie Mayové. Ta objeví skutečnost, že masový vrah si za své oběti vybírá muže, kteří vyklouzli spravedlnosti, a požádá o spolupráci agenta FBI Connora Parkse.
Během času, kdy spolu s Connorem poznávají oběti a jejich příbuzné i stopy, které po sobě vrah zanechává, dochází Melanii krutá pravda. Podoba neznámého vraha, jak ji podle všech indicií vytvořil Connor, se přesně hodí na někoho, kdo je jí nesmírně blízký…
Královská dynastie5 M Susan Stephensová (Stephens, Susan)Urozená krevÚspěšný londýnský architekt Nico Fierezza, vnuk krále Giorgia, přijel na dědečkovo přání na Niroli. Král věřil, že by se mohl stát jeho nástupcem, ale Nico měl jiné představy o svém životě. To, co ho zajímalo víc než trůn Niroli, byla Carrie Evansová, jeho bývalá asistentka, malá myška, která možná pod srdcem nosila jeho dítě. Nico se rozhodl, že musí stůj co stůj zjistit, jestli se opravdu stal zázrak a on bude otcem…
Historická romance227 E Helen Dicksonová (Dickson, Helen)Diamant z OhiaKdyž se Angelina Hamiltonová vrací se svým poručníkem do Anglie, rodné země své matky, kde má najít klid po prožité hrůze v Americe, netuší, že ji tam čeká jedno překvapení za druhým, a většina jich nebude moc příjemných.
Tak třeba synovec jejího opatrovníka, lord Alex Montgomery, ji od začátku podezírá z nekalých úmyslů. A přitom on sám vede život, jaký se nedá označit za příkladný. Střídá milenky jako košile a cynický je až hrůza. Angelina je jednou z mála, kdo se hlasitě vzepře jeho aroganci a velitelským způsobům. Ani jeden z mladých lidí však netuší, že ten druhý v sobě tají bolestné tajemství. Je možné, že až se o něm dozvědí, najdou k sobě cestu…?
Historická romance225 W Helen Dicksonová (Dickson, Helen)ZrádkyněLorne McBrydeová pochází z jednoho z nejkrvežíznivějších rodů skotské Vysočiny. Dovede být divoká, ale má i laskavé srdce, a řešit odvěké spory mezi klany šarvátkami a zabíjením se jí rozhodně nelíbí. I horalé mají smysl pro čest a drží při sobě a ona nikdy svému nepříteli, hraběti z Norwoodu, který ji drží v zajetí v naději, že tak přivábí jejího otce, aby ho mohl poslat na šibenici, neprozradí, že to nebyla ona, kdo kdysi vyzradil úkryt jeho bratra a zasloužil se tak o jeho smrt. Hrdost jí nedovolí, aby mu přiznala svou neposkvrněnost, a Iain Monroe vlastně vůbec neví, kdo je dáma, kterou mezi zdmi svého hradu střeží. Jedno ale ví určitě – je to nejúžasnější žena, jakou kdy v životě potkal…
Historická romance226 Z Gail Ranstromová (Ranstrom, Gail)Divoká orchidejDaphne si nepřeje nic jiného než zůstat nepoznána na tropickém ostrově v Karibiku, kam uprchla z Anglie se svědomím zatíženým zločinem. Musí ochraňovat především svého syna, dokud nedospěje a nepřevezme svůj titul a majetek.
Na ostrově se však objeví Hunt Lockwood, muž, který v ní probudí vášnivou ženu, jakou kdysi bývala, a ona zapomene na obrovské nebezpečí a své touze podlehne. Jde přece jen o několik horkých polibků. Když dokázala odolávat všem nástrahám pět let, proč by nedokázala odolávat Lockwoodovi pár týdnů?
Sladký život91 P Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Benátský palácKrásný a bohatý Ital Max ví přesně, jak Sofii přinutit, aby se stala jeho milenkou! Může-li ochránit svou rodinu před zkázou, udělá Sofie cokoliv… Teď je Maxovi vydána na milost až do okamžiku, kdy konečně zjistí, čím mu před lety tak ublížila, že se jí mstí. A do okamžiku, kdy Max zjistí, jak moc se v Sofii zmýlil!
Sladký život92 Q Diana Hamiltonová (Hamilton, Diana)Italský milenecPro anglickou chůvu Sophii to začalo jako sen: záskok u nesmírně bohaté italské rodiny, letní pobyt s dětmi na malebném ostrově, láska s bankéřem Ettorem, strýčkem jejích malých svěřenců. Ten sen ale skončil ve chvíli, kdy ji Cinzia, s níž měl Ettore uzavřít sňatek z rozumu, označila za zlodějku. Bude mít Sophie vůbec někdy šanci Ettoreovi vysvětlit, jak jí všichni křivdili? A dozví se Ettore, že se stal otcem?
Sladký život89 X Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Svatba v New YorkuBethany vždy věřila v lásku na první pohled! Do pohledného Joela se zamilovala už před šesti lety. Teď ví, že krásný a bohatý Joel je nevlastním bratrem zákazníka obchodu se starožitnostmi, v němž ona pracuje. A navíc je i mužem, který ji pozval na výlet do New Yorku, kde ji zničehonic požádal o ruku! Proč to ale Joel udělal? Zajímá ho Bethany, nebo sleduje jiné zájmy?
Sladký život90 Y Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Plavba snůAčkoliv to, co k sobě cítí řecký multimilonář Nik a jeho anglická osobní asistentka Kezia, je určitě mnohem více než jenom pouhá přitažlivost, udělat první krok mají strach oba! Zlomem se stane až třítýdenní plavba snů po Středozemním moři… Proč ale Kezia odmítá Nikovo vyznání a jeho nabídky společného života, když po něm zjevně touží, jeho lásku si bere a svou mu dává plnými hrstmi?
Sladký život Duo29 I AJulia Jamesová (James, Julia)Příhoda v PařížiZe všech těch krásných žen, které na něj stály frontu, si Markos, řecký multimilionář, vybral právě ji. Vděčná Vanessa žije ve vzdušných zámcích, dokud jí náhoda neotevře oči a ona nepochopí, že pro něj není nic víc než vydržovaná milenka. Uvědomí si Markos, jak moc pro něj Vanessa ve skutečnosti znamenala, když ho opustí?
Sladký život Duo29 I BKate Walkerová (Walker, Kate)Oddáni na ostrověSkye může zachránit otce a matku, kteří se dostali do finančních problémů. Musí se provdat za starého bohatého Řeka, kterého nikdy před tím neviděla! A navíc se jí do srdce vloudil neznámý muž, s nímž se seznámila, ještě než se rozhodla se sňatkem z rozumu souhlasit. Zůstane ale Anton, jak se jí neznámý představil, skutečně jenom známostí na jednu noc?
Desire799 K Maureen Childová (Child, Maureen)Milionářův odkazNathan Barrister byl každým coulem samotář. Ke svému životu nikoho nepotřeboval.Řídil rodinné impérium, a kdyby ho podivná závěť kamaráda nepřinutila strávit měsíc o samotě v horách, nikdy by netušil, že mohou existovat tak důvěryhodní lidé jako Keira Sandersová. Této temperamentní, bystré a přitažlivé bytůstce se podařilo zbořit jeho obranné valy a Nathan konečně poznal, jaké to je, k někomu a někam patřit.

(1. díl minisérie Absolventi Harvardu)
Desire800 L Emilie Roseová (Rose, Emilie)Krásná dračicePohledný, bohatý a sebevědomý automobilový závodník Toby Haynes nemůže Amelie odpustit, že po krátkém románku od něj bez vysvětlení utekla. Jeho uražená ješitnost ho žene k tomu, aby ji znovu získal a oplatil jí to. Taková příležitost se mu naskytne v Monaku při přípravách svatby jejich přátel. Vzájemné tělesné přitažlivosti se oba opět neubrání a začíná hra na kočku a myš. Toby však nepočítal s tím, že Amelia nastolí vlastní pravidla…

(3. díl minisérie Pokušení v Monte Carlu)
Desire Duo801 O AMichelle Celmerová (Celmer, Michelle)Najít tu pravouPo nevydařené svatbě pozval Nick Zoe, aby s ním zapila žal. Jenže místo přátelského posezení zažili noc plnou vášně a neuvěřitelného milování. Předstírat, že se nic nestalo, se jim nepodařilo, už proto ne, že Zoe za pár týdnů zjistila, že je těhotná. Mohou mít společnou budoucnost, když jsou každý tak jiný?
Desire Duo801 O BHeidi Bettsová (Betts, Heidi)Když zhasnou světlaSpořádaná knihovnice Gwen se v den svých třicátých prvních narozenin rozhodla udělat něco divokého a nespoutaného. Po návštěvě kadeřnictví a nákupu v módním butiku se vydala do nejoblíbenějšího nočního klubu ve městě… Před nástrahami protřelých návštěvníků ji rytířsky zachránil sám majitel klubu Ethan Banks.
Special128 G AStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Důležitý projektNebezpeční milenciSamantha celý život snila o kariéře špičkové architektky a teď začíná pracovat na stavbě svého prvního projektu. Na staveništi se setkává s Teaguem Brownleem, s nímž po oslavě maturity prožila vášnivou noc, ale pak se jejich cesty rozešly. Teď je výsledek její stavby prakticky v jeho rukách…
Special128 G BJennifer LaBrecqueová (LaBrecque, Jennifer)ProměnaNebezpeční milenciAbby je významná marketingová hvězda, která každému zboží dokáže navrhnout takový obal, že pak jde na dračku. Nečekaně se na ni obrátí s prosbou počítačový expert Deke Foster, aby ho změnila natolik, aby se mohl ucházet o ženu, kterou miluje…
Special128 G CRhonda Nelsonová (Nelson, Rhonda)Její hrdinaNebezpeční milenciCarley má zálibu v retro automobilech, a tak si koupí kabriolet, který má ale nečekanou poruchu. Bezradně zůstane stát na dálnici, když u ní náhle zastaví otřískaná dodávka a z ní vystoupí Jackson Harper, největší láska jejího života, s nímž se ale už před deseti lety rozešla, protože mu chyběla ctižádost a spokojil se s prací v autoopravně svého otce…
Desire Extra Na léto8 S Alison Kentová (Kent, Alison)Nejsladší tabuErin toho od života nechtěla moc… Aby se s barem, který zdědila po svém dědečkovi, dostala z finančních problémů a aby získala zájem tajemného muže, který má byt přímo nad tím jejím. Ne, v žádném případě nemělo jít o lásku! Po té ovšem netouží ani Sebastian, autor populárních románů, který potřebuje překonat tvůrčí krizi. A rudovlasá sousedka bydlící o patro níž se zdá být více než vhodnou inspirací…

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3343
Denní počet: 1
Počítáno od: 10.08.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace