Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Michelle Smartová

Zobrazuji údaje o autorce Michelle Smartová - Smart, Michelle


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/6Sladký život Duo153 J AOstrovní vášeňNikolaj by neměnil! Formální manželství s dokonalou asistentkou Rosou, mu více než vyhovovalo. Pro celý svět byl vážený ženatý muž, ve skutečnosti měl ale tolik svobody, kolik chtěl…
Než po něm Rosa chtěla rozvod!
Pro Rosu ztratilo manželství, jež nebylo manželstvím v žádném slova smyslu, význam. Ukončit ho a jít dál. To bylo to, po čem jediném teď toužila. A věřila, že i Nikolaj!
Proč se ji tedy manžel teď rozhodl svést?
2015/12Sladký život Duo164 I BNávrat na SicíliiA Grace tak doufala, že už svého sicilského manžela nikdy nespatří!
Luca byl připravený zrádnou manželku, která od něj utekla, opustit? když se ze sousední místnosti domku, v němž se před ním ukryla, ozval dětský pláč!
Pro hrdého Sicilana je nepřijatelné, že by jeho dítě vyrůstalo někde jinde než na Sicílii. Z Grace se tedy musí stát řádná sicilská manželka? I když ho nenávidí a každým slovem, každým gestem mu to dává najevo!

(První příběh o sicilských klanech Mastrangelů a Calvettiových!)
2016/1Sladký život Duo166 I BSiciliánova náručNe že by byl Pepe hrdý na to, jakým trikem získal od křehké a tiché Cary to, co chtěl. Ale? účel světí prostředky. A navíc to, co potřeboval získat, bylo "okořeněno" vášní, kterou s ním rudovlasá kráska sdílela. Ale co, líbilo se jim to oběma, proč si tím lámat hlavu?
Jenže o čtyři měsíce později náhle vše vypadá jinak. A rozmarnému Sicilanovi se má život převrátit? Od základů!

(Druhý příběh o sicilských klanech Mastrangelů a Calvettiových!)
2016/2Sladký život Duo168 I BNeuvěřitelná nabídkaKrátké setkání Franceska s tou Angličankou nemělo mít už žádnou dohru. Protože co by on, muž, jehož někteří považují přímo za gangstera, mohl mít společného s obětavou dětskou lékařkou?
Jenže Hannah má na vše úplně jiný názor. Jednak chce muži, který ji zachránil, poděkovat.
A jednak mu chce něco nabídnout!

(Třetí příběh o sicilských klanech Mastrangelů a Calvettiových!)
2016/8Sladký život340 Y Uvězněná v KaribikuEmily připomínala vichřici, uragán, který všechno smete a kudy projde, už nic nevypadá stejně. To Paša, ruský miliardář žijící v Londýně, pochopil během pár minut. A teď se právě Emily rozhodla, že Paša je její nepřítel. A že pokud neudělá, co po něm chce, co jí dluží, zničí nejdůležitější obchod jeho života!
Jenže Paša se nedostal tam, kde je, náhodou. A i na tu komplikaci zná řešení…
A tak se uragán-Emily ocitne uvězněna na Pašově překrásném ostrově v Karibiku, kde ho nemůže ohrozit.
Opravdu nemůže? Ani když přijde opravdový uragán?
2016/10Sladký život344 Y Řecký mušketýrTo nejlepší, co se Christianovi v životě stalo, bylo to, že poznal své tři kamarády, že se stal jedním ze ?čtyř mušketýrů?, jedním z "Kolumbijské čtyřky". Jejich přátelství nemohlo zkalit nic!
Opravdu?
Christianův neplánovaný románek se sestrou nejlepšího přítele skončil tak, že aby dostál své pověsti čestného muže, nezbývá mu než nabídnout jí manželství. A Alessandra - neochotně - souhlasí. Jenže sliby vyslovené před oltářem mají ke skutečnému svazku daleko! A manželství, které ani jeden z nich nechtěl, se stává pastí…
Podaří se Christianovi a Alessandře najít z této pasti cestu na svobodu? A je svoboda skutečně to, po čem touží?

(Druhý příběh ze série o Kolumbijské čtyřce!)
2017/3Sladký život354 Y Španělské předsudkyRaul svou manželku nikdy nepřestal milovat… I když ho před dvěma roky opustila. Bylo to ale složitější - nikdy ji také nepřestal nenávidět. A nejinak na tom byla Charley.
Láska a nenávist mohou mít k sobě tak blízko!
Teď ho žena vyhledala, ale jenom proto, že po něm něco potřebuje. To, že se na něj obrátila, poskytlo Raulovi tolik potřebnou možnost vypudit ji z hlavy… Dostat z myšlenek tu zelenookou ženu, zbavit se nenávisti k ní. Vyléčit se z lásky k ní…
Na minulost se ale nedá tak snadno zapomenout.
Na to, co bylo špatné, ani na to, co bylo krásné!
2017/6Sladký život Duo201 J BSólo pro houslistkuTalos je zvyklý dostat, co chce. A na galavečeru k padesátému výročí začátku vlády svého dědečka, krále ostrova Agon, prostě chce mít Amalii. A chce, aby vystoupila na veřejnosti. A chce, aby zahrála jako sólová houslistka skladbu, kterou před lety napsala jeho babička.
Jenže Amalie odmítne! A odmítá tak dlouho, až je Talos nucen použít prostředky, za něž se sám stydí… Nemá ale na vybranou!

(1. část trilogie Princové z ostrova Agon!)
2017/7Sladký život Duo203 J BMilenec s modrou krvíToho muže už Jo viděla… a nejenom viděla! Jenže tehdy to nebyl princ Theseus, ale aténský inženýr Theo. Muž, který jí slíbil, že určitě zavolá…
Tu ženu Theseus zná. Ano slíbil jí něco, co vlastně ani nehodlal splnit. A ani teď nechce navazovat na to, kde spolu před pěti roky skončili.
Jenže to, co ho k Jo táhne, je silnější než jeho odhodlání držet se od ní dál. A to i přesto, že by ji měl kvůli tomu, co mu udělala, nenávidět!

(Druhá část trilogie Princové z ostrova Agon!)
2017/8Sladký život Duo205 J BKrálovství u nohouHelios, následník agonského trůnu se musí oženit. A jeho manželkou se musí stát žena s královskou krví… Ideální kandidátku už našel. A dokonce vymyslel i to, jak do nového uspořádání zapadne Amy, jeho anglická milenka, které se kvůli takové maličkosti, jako že bude ženatý, nehodlá vzdát!
Pro Amy jsou Heliosovy představy nepřijatelné… Ještě těžší je ale od něj odejít!

(Poslední část trilogie Princové z ostrova Agon!)
2017/12Sladký život Duo212 I APomsta narubyCelá ta rodina bude trpět! O tom Gabriele snil po oba roky, které, ač nevinný, strávil za mřížemi. Celá ta rodina je prohnilá a zkažená. A Elena nemůže být jiná… Když mu dcera jeho úhlavního nepřítele padla do rukou, zajásal. Jeho pomsta se mohla stát dokonalou!
Elena nevěří tomu, že by se její otec jakkoliv provinil, aby ho ale zachránila, je ochotna vyhovět požadavku svého věznitele. I ona je ale rozhodnuta se mu pomstít…
2018/7Sladký život386 Y Můj bývalý je ŘekŘecký miliardář Xander potřebuje manželku… A zná ženu, která dokáže klientům jako on zařídit seznámení s vhodnou partnerkou.
Problém je v tom, že Xandera přitahuje právě ona… dohazovačka.
Problém je v tom, že je vdaná. Vdaná za něj!
Když jí před deseti roky po pouhých pěti dnech manželství řekl, že to byl omyl, a poslal ji pryč, zlomilo to Elizabeth srdce. Vstala. A žila dál. Na svého bývalého manžela se pokoušela nemyslet.
Jenže teď je Xander zpět. A říká jí, že jejich manželství nikdy neskončilo. A že on ho chce obnovit!

(Čtvrtý díl minisérie Čtyři miliardáři a láska)
2019/4Sladký život404 Y Na karibském ostrověFrancesca se rozhodne pokračovat v charitativní práci, kterou započal její zemřelý bratr, a odjede na nebezpečný ostrov v Karibiku. Její osobní strážce Felipe, kterého jí tam přidělí, ji přivádí k nepříčetnosti. Jeho neustálé příkazy se snaží ignorovat, ale jeho přitažlivému pohledu odolat nedokáže.
Felipe svou práci bere vážně a nemá čas na Francesčiny hry. Jenže tahle fascinující žena nezná hranice! Podaří se jí přesvědčit ho k tomu, aby se konečně začal chovat podle jejích pravidel?

(1. část trilogie V moci miliardáře)
2019/5Sladký život406 Y Úkryt v MiamiJedna noc…
Když Matteo zahlédl Natashu na pohřbu jejího manžela, vzpomněl si, jak kdysi zklamala jeho důvěru. Jenže vzájemné city se znovu rozhořely a oba podlehli explodující vášni…
Jedno tajemství…
Matteo nemohl tušit, že Natashino manželství nebylo šťastné a zůstalo nenaplněné. Noc, kterou s ní strávil, pro něj byla velkým překvapením…
Jedno dítě…
Když Mateo zjistil, že Natasha nosí pod srdcem jeho dítě, věděl, že ji nemůže opustit. Možná jí nikdy nebude důvěřovat, ale o svého potomka se postará!


(2. část trilogie V moci miliardáře)
2019/6Sladký život408 Y Koupená nevěstaDaniele Pellegrini se musí oženit, jinak přijde o rodinný majetek. Eva mu ze tří důvodů připadá jako dokonalá volba:
1) její tělo je čiré pokušení,
2) nedokáže odmítnout jeho štědrý dar výměnou za slib, že si ho vezme,
3) nemůže ho vystát, takže nehrozí, že by se do něj zamilovala.
Eva má za sebou neblahé zkušenosti, takže v sobě pohřbila jakoukoliv naději, že by v Danielovi našla spřízněnou duši. Nevadí jí, že jejich manželství zůstane nenaplněno… pokud však manžel nezmění pravidla a nezačne ji svádět!

(Závěrečná část trilogie V moci miliardáře)
2019/8Sladký život412 Y Okouzlená novinářkaInvestigativní novinářka Carrie se specializuje na odkrývání nekalých praktik bohatých byznysmenů. V jejím hledáčku se ocitá i mladý Řek Andreas, majitel finančního fondu, kterého Carrie viní z toho, že její mladší sestru Violet svedl na špatnou cestu. Vypustí mezi ostatní novináře kachnu, že Andreas zpronevěřuje finance svých klientů, a nechá se pod jiným jménem najmout jako jeho osobní asistentka… Netuší však, že Andreas zná její pravou totožnost a má plán, jak ji za její lži ztrestat: aby ochránil svou pověst bezúhonného podnikatele, donutí ji k sňatku.
2020/1Sladký život421 X Na francouzském pobřežíMiliardář Benjamin dlouho vymýšlel plán, jak se pomstít tomu, kdo ho připravil o velké peníze ? unést jeho snoubenku přímo ze zásnubního večírku bude dokonalou odplatou! Když mu Javier do čtyřiadvaceti hodin nezaplatí dluh, vezme si jeho Freyu sám.
Freya je zlostí bez sebe, když zjistí, že ji Benjamin unesl na svůj zámeček na francouzském venkově. Jenže tenhle muž ji neskutečně přitahuje… a tak když se Javier raději vzdá své nevěsty a nezaplatí, Freya donutí Benjamina, aby splnil svou výhrůžku a vzal si ji za manželku!
2020/2Sladký život423 X Únos na karibský ostrovChloe nastoupí do baletní společnosti bratrů Casillasových jako kostymérka. Po letech se opět setkává s Louisem a ke svému překvapení zjišťuje, že ho i po čase odloučení miluje stejně, jako když jí bylo sedmnáct. Užuž to vypadá, že jejich náklonnost je oboustranná, když se provalí skandál, který všechno změní.
Aby si Louis zachránil svou pověst, nezbývá mu nic jiného než Chloe unést na svůj ostrov v Karibiku a přinutit ji, aby se za něj provdala! Chloe zpočátku odmítá, ale nakonec jeho svodům podlehne…
2020/3Sladký život425 X Španělovo vykoupeníKdyž se španělský magnát Javier Casillas dozví, že vášnivá noc, kterou před dvěma měsíci strávil s baletkou Sophií, nezůstala bez následků, je neoblomný a trvá na svatbě! Všichni o něm tvrdí, že je bezcitný ničema, ale Sophie je přesvědčená, že pod jeho chladným zevnějškem se skrývá ztrápená duše.
Jenže ani žhavá touha, kterou je oba stravuje, nedokáže rozpustit led kolem Javierova srdce… Sophie, ač křehká a zranitelná dívka, je odhodlaná se jen tak nevzdat.
2020/7Sladký život434 Y Svatba po sicilskuSehrát roli snoubenky panovačného miliardáře Danteho Moncady na jedné společensky velmi významné svatbě je na hony vzdálené skromnému životu, který Aislin vede. Avšak pro záchranu nemocného synovce udělá cokoliv.
Dohoda s Dantem je čistě obchodního rázu, přestože je tenhle sicilský plejboj nebezpečně přitažlivý. Odolá Aislin jeho svodům? Nebo se poddá touze, která z jejich dohody udělá pouhý cár papíru?
2020/10Sladký život Duo280 I AZlatý střevíčekTa žena byla všechno, co Alessio nechápal a odmítal. Ale protože bez ní by nedostal to, co patřilo jeho rodině, rozhodl se, že si ji vezme za manželku.
Ten muž byl všechno, co Beth nesnášela a nenáviděla. Ale protože ji mohl připravit o to, co pro ni bylo nejcennější na celém světě, jeho nabídku přijala.
Jenže svatbou tahle pohádka nekončí…
2021/2Sladký život447 X Romance na DunajiPo schodech sestoupila tajemná princezna… a pro prince, řeckého milionáře Giannise, se svět proměnil. Jenže ta princezna měla i jméno - Tabitha - a byla to… popelka. Vlastně pokojská v Giannisově hotelu. Ta poslední žena, o které by boháč uvažoval jako o manželce!
Jenže pak se vše změnilo.
A princ zjistil, že i o popelku musí bojovat jako o princeznu, pokud si ji chce udržet!
2021/6Sladký život Duo296 I AVzpomeň si na mě!Co se stalo před čtyřmi roky…? Ne, Orle se vybavují jenom záblesky. Záblesky světa, který byl nejdříve krásný… a pak strašný. Záblesky z doby, po níž jí zbyly jizvy. Na těle i na duši. Jizvy a syn!
Když Tonino poprvé uvidí syna ženy, která od něj před čtyřmi roky bez slůvka vysvětlení odešla, pochopí. Byl připraven o ty nejkrásnější chvíle v jeho životě!
Jenže pořád nechápe proč!
2021/8Sladký život Duo300 I ADluh svatební nociMěla to být pomsta… a nakonec to pomsta byla!
Před třemi roky nepřišla Helena do kostela, kde na ni Theo čekal u oltáře s připravenými snubními prstýnky. Nepřišla a vystavila ho posměchu celého světa.
Po třech letech přišel Theo na to, jak jí pohanu oplatit. Oplatit a získat to jediné, co po Heleně ještě mohl chtít.
Až když to získal, až když uspěl, pochopil, že celou dobu chtěl něco úplně jiného!
2021/10Sladký život463 X Vzpomínky na FidžiZbývala jim poslední noc…
Manželství Livie a Massima bylo jako spojení ohně a vody. Neměli nic společného? až na tu vášeň, až na tu přitažlivost, až na to krásné šílenství.
Jenže po prvních dnech opojení přišly dny všední. A Massimo nehodlal ustoupit ani o krok a vzdát se něčeho ze svého denního režimu, v němž byla práce na prvních deseti místech. A Livia teprve na tom jedenáctém! A tak odešla…
Jenže pak je čekala už jen jediná společná noc, ta poslední, v exotickém ráji na Fidži. A Livia se rozhodla, že bude o jejich manželství ještě jednou bojovat…!
2022/5Sladký život Duo319 J AJak se krotí playboyOd okamžiku, kdy Emiliano Becky uviděl, měl jasno. Veselá Angličanka, na kterou se tak dobře dívalo, měla sice ráda zvířata, takže se hodila na práci ?slečny ke psům?, a přitahovala ho, protože u něj ale měla být zaměstnaná, nikdy s ní nebude nic mít. Ale co na tom? Svět byl přece plný žen připravených padnout mu k nohám. Nebo aspoň do postele!
Jenže okamžikem, kdy Emiliano Becky uviděl, se pro něj mělo všechno změnit!
2022/10Sladký život Duo328 I BPlamen, který nevyhaslKdyž se Santimu před lety nabídla… odmítl ji. Jako by pro něj Elsa nebyla dost dobrá.
Teď je Santi zpět. Jako ochránce… a jako její milenec…
Jenže Santi Elsu odmítne znovu… Protože ví, že to on není dost dobrý pro ni.
Ocitnou se nakonec hvězdy ve správném postavení a oba pochopí, že zbytky svých životů prožijí spolu?
2022/11Sladký život Duo330 I BNávrat ze stínůPřed osmnácti měsíci Nikos zemřel a Marise se zhroutil svět… Teď Nikos vstal z mrtvých a rozhodl se Marisu vyhledat. Proč až po tak dlouhé době? Je to jenom proto, že až teď se dozvěděl, že žena, s níž sdílel vášeň, se mezitím stala matkou? A že na synovi mu na rozdíl od ní záleží…
A záleželo mu na ní vůbec kdy?
Nebo bylo všechno ještě úplně jinak?!

(Pokračování příběhu Plamen, který nevyhasl z října!)
2023/7Sladký život506 Y Bouřlivé manželstvíSvedl ji, dal jí pusu na rozloučenou a pak ji úplně vymazal ze svého života!
Jenže pro Floru tato noc nemohla být tou poslední, kdy měla s Alejandrem něco společného. Jednak chce charismatický španělský miliardář dostat jejího bratra do vězení, jednak se má – aniž by to věděl – stát otcem!
„Abys pro bratra získala svobodu, budeš si mě muset vzít,“ položil Alejandro Floře nůž na krk. A ona si masochisticky přála, aby jí pyšný Španěl ukazoval víc své ošklivé než ty dobré vlastnosti.
Pak by bylo snazší ho nemít ráda…
2023/11Sladký život513 X S miliardářem na horáchMerry se návratu domů vždy děsila. Ale když ji nutnost zůstat v práci přes Vánoce odjet nedovolila, rozhodilo ji to. Skoro stejně tak moc jako první setkání s Giovannim, jejím novým šéfem, kvůli kterému se to vlastně všechno stalo. Byl tak krásný. Mocný a opovržlivý.
A taky si o ní myslel, že je idiot!
Giovanniho tahle nevýrazná a nudná žena přesto omámila. Podlehnout téhle přitažlivosti by ale byla cesta přímo do pekla.
Jenomže nepodlehnout bylo nemožné!
2024/1Sladký život517 X Poslední tři dnyPodepíšu ti rozvod, ale až s datem za tři dny. Pokud i potom budeš chtít odejít, můžeš si s těmi papíry dělat, co chceš!
Jak se to mohlo všechno tak zvrtnout? Jenom s Jannisem se Keren cítila celá. Jenom s ním se dokázala smát a těšit se na všechno, co je potká. Jenže pak zasáhl krutý osud, a z lásky se stala… nenávist.
A když se s Jannisem setkala znovu, uvědomila si, že jí nikdy nezačal být lhostejný. Řekl jí: „Chci, abychom to zkusili ještě jednou. Kdysi jsi mě přece milovala. Byli jsme šťastní.“
A Keren doufala, že by šťastní opět být mohli.

Počet zobrazených záznamů: 31

Na seznam autorek začínajících na Sm

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1845
Denní počet: 1
Počítáno od: 07.06.2015

Poslední modifikace 28.01.2024, 12:20:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace