Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Susan Stephensová

Zobrazuji údaje o autorce Susan Stephensová - Stephens, Susan


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2004/10Desire Duo633 O APodnikavá dámaHrabě Guy de Villeneuve je odhodlán zabránit Kate Fosterové v podnikání na svých pozemcích - dokud si neuvědomí, že to děvčátko, které kdysi škádlíval a flirtoval s ním, vyrostlo v hrdou a emancipovanou ženu. A od toho okamžiku nemůže odolat plamenům sexuální přitažlivosti, které se mezi oběma rozhořely. Kate musí být jeho za každou cenu!
2005/5Sladký život4 Y Španělova odplataPro bohatého španělského lékaře Xaviera, zakládajícího v Peru nemocnice pro chudé venkovské obyvatelstvo, je setkání s anglickou lékařkou Sophií, která nastoupí na jeho kliniku v horách, šokem! Její otec totiž před lety zavinil smrt jeho bratra a Xavier nemůže a nedokáže odpustit celé Sophiině rodině. Jediné, o čem krásný Španěl sní, je odplata! Dokáže se ale mstít na krásné ženě, která se ve skutečnosti provinila jediným hříchem - tím, že mu uloupila srdce?
2008/2Sladký život Duo23 I ASlib v ŘeckuŘecký milionář Theo potřebuje okamžitě manželku! Na tom, jestli se ožení, nebo neožení, totiž závisí osud jeho firmy. Naštěstí ho krásná houslistka Miranda, která se na ostrově Kalmos zotavuje po autonehodě, přitahuje. Je milá, vtipná, inteligentní, vášnivá… Co by si mohl Theo přát více? To ještě ale netuší, že přednosti, jimiž oplývá on, Mirandě nemusejí stačit! Ta by totiž oželela mnohé, ale život bez lásky, kterou zase pro změnu nezná Theo, si nedokáže představit!
2008/4Sladký život76 Q Benátské okouzleníArogantní Luca patří k mužům, kterým se Nell raději vyhýbá. Jeho přitažlivosti se sice i po letech odolává velmi těžko, ale bezcitné chování, kterým se kdysi projevil, se také neodpouští… Ovšem jen do chvíle, než se v Benátkách setkají o karnevalové noci, tentokrát ne jako Nell a Luca, ale jako dva cizí maskovaní lidé v sevření neodolatelné vášně…
2008/7Sladký život87 P Vášnivé flamencoVášnivé flamenco, tanec, v němž ožívá dusné horko španělských nocí, se stalo osudem anglické televizní hvězdy Zoë! Nejprve ale musela překonat démony své nešťastné minulosti… A pochopit, že ne každá podávaná ruka patří nepříteli! A že ruka tajemného a krásného Rica pro ni může být oporou na celý život…
2008/8Královská dynastie5 M Urozená krevÚspěšný londýnský architekt Nico Fierezza, vnuk krále Giorgia, přijel na dědečkovo přání na Niroli. Král věřil, že by se mohl stát jeho nástupcem, ale Nico měl jiné představy o svém životě. To, co ho zajímalo víc než trůn Niroli, byla Carrie Evansová, jeho bývalá asistentka, malá myška, která možná pod srdcem nosila jeho dítě. Nico se rozhodl, že musí stůj co stůj zjistit, jestli se opravdu stal zázrak a on bude otcem…
2008/9Sladký život95 P Řecká romanceAnglická novinářka Charlotte si jako téma pro svůj článek zvolila osobu prostého řeckého rybáře Iannise z ostrova Iskos, na němž trávila dovolenou. Brzy jí ale začalo být jasné, že muž, jenž ji přitahuje, něco skrývá! A stejně tak Iannis rychle vytušil, že atraktivní cizinka není jenom další z turistek usilujících o letní románek. Teď mu ale jde o to, aby Charlotte nezjistila, kým je doopravdy!
2008/12Special132 G CSultánovo sváděníVánoční nocLizzie je úspěšná advokátka, která přijíždí do Istanbulu vysvobodit svého bratra Huga, jehož údajně drží v zajetí turecký milionář Kemal Volkan. Ten Lizzii ubytuje ve svém paláci, a protože se mu líbí, začne ji pomalu a velmi rafinovaně svádět…
2009/3Sladký život117 X Angličanka v ŘíměAngličanka Kate a italský podnikatel Santino se setkali jen jednou v životě… Strávili spolu vášnivou noc, na niž ani jeden z nich nikdy nezapomněl a ani zapomenout nemohl! O několik let později se opět setkali a opět to mezi nimi zajiskřilo. Ale pak se Santino dozvěděl, že Kate již nežije sama, ale s čtyřletou černovlasou holčičkou, jeho dcerou!
2010/1Sladký život160 Q Na francouzském zámkuPrvní setkání krásného a bohatého hraběte Luciena z jihofrancouzského Ferranbeaux s prostou Angličankou Tarou bylo nadmíru žhavé! Pro něj to byl ale jenom flirt, pro ni však láska na celý život. Láska, kterou nedokázala překonat, i když jí o dva roky později Lucien nepokrytě pohrdal! Pohrdal, a přitom po ní toužil! Jaká cesta vede ke kamennému srdci smutného šlechtice?
2010/4Sladký život Duo52 I APrivátní ostrovJizva na Elliině tváři není tak strašná jako rána v její duši! Po hrozné události, která ji v životě potkala, netouží Ellie po ničem jiném než žít v poklidu na řeckém ostrůvku Lefkisu. Když však ve zdejším přístavu zakotví luxusní jachta nového vlastníka ostrova, Alexandera, je klidným dnům konec. Odvážná Ellie se postaví plánovaným změnám, Alexander je však silný soupeř. Jejich vzájemné šarvátky navíc už od začátku nesou erotický náboj… Podaří se Alexanderovi najít klíč k Elliinu nitru a překonat svou vlastní bolestnou minulost?
2010/6Romance se šejkem29 M Králova milenkaŠejka Kalífu už nudí průvody potencionálních manželek, které před ním defilují. A když nachytá sladkou a nevinnou Beth Torranceovou na své soukromé pláži, je to pro něj více než příjemné rozptýlení… Beth přijíždí na ostrov jako nezkušená dívka, ve které až šejk probudí její ženství. Po návratu domů Beth zjistí, že jejich románek nezůstal bez následků. Kalífa nemůže na Beth zapomenout a vyhledá ji. Svého syna i jeho matku chce zpět a Beth se nakonec s radostí podřídí jeho královskému rozhodnutí.
2010/8Sladký život Duo61 J BMuž v uniforměNa kůži promočená dívka ve svatebních šatech na jeho prahu nemohla podplukovníka Cadea vyvést z míry! Tím spíše, že jednak potřeboval novou hospodyni, jednak se krásná dívka hodila pro jeho záměry! Pro Liv byl válečný hrdina Cade naplněním dívčích snů. Brzy navíc pochopila, že jizvy na jeho tváři nejsou ničím proti jizvám na jeho duši. A rozhodla se mu pomoci… Livin návrh však Cadeovi vyrazil dech!
2010/9Romance se šejkem36 N Konkurz na královnuSebevědomá marketingová poradkyně Casey přijíždí do pouštního království A’Qaban na konkurz o místo. Nově korunovaný vládce šejk Rafik al Rafar plánuje otestovat její schopnosti, brzy ale zjistí, že v osobním životě si Casey vůbec nevěří. Romantická výprava do pouště, na kterou šejk Casey vezme, v ní probudí vášeň a mladý panovník si uvědomí, že je to právě ona, kdo ho učí vychutnávat si pozemské požitky!
2010/11Sladký život Duo67 J BU londýnského souduUhlazený italsko-americký právník Domenico neměl zapotřebí se zabývat nevzhlednou stážistkou Carly, kterou měl na starosti jako její školitel. Aspoň do té chvíle, než si uvědomil, že té rudovlasé anglické dívce září oči jaké démanty a pod neforemným oblečením se skrývá tělo bohyně.
2010/11Romance se šejkem39 M Noci s králemZara se vypravila do Zaddary, aby tu našla muže, který ji připravil o rodiče. Na cestě ji před písečnou bouří zachrání záhadný cizinec. V exotickém prostředí pouště podlehne Zara jeho kouzlu a ani po návratu domů do Londýna nemůže na tajemného neznámého zapomenout. Shahin, nový král pouštní říše, po Zaře touží, ale ví, že city, které k ní chová, nejsou vhodné. Nemá však právě zakázané ovoce tu nejsladší chuť?
2011/4Sladký život212 Y Večery v ToskánskuCesta do Itálie byla pro anglickou právničku Katii příležitostí, jak na pár chvil vybočit ze stereotypu všedních dní, neoblíbené práce a oplakávání zmařených příležitostí. Nehoda jí totiž znemožnila věnovat se vysněné kariéře operní zpěvačky a navíc ji navždy zohyzdila. V Římě Katii lákala i vidina střetnutí se známým a více než pohledným italským magnátem Rigem, jemuž měla předat závěť jeho nevlastního bratra…
Setkání nenápadné Katie a skvělého Riga bylo sice jako setkání ohně s vodou, velmi rychle se ale ukázalo, že opaky se přitahují!
2011/7Sladký život Duo76 J APalác v ToskánskuV krásném paláci v Toskánsku žije temný muž se zjizvenou tváří. Ethan, anglický podnikatel a bývalý přední světový ragbista, člověk, kterému svět ublížil. A on si proto k sobě nikoho nepustí.
Jediný, kdo dokáže netvora ze známé pohádky zkrotit, je křehká kráska… Mladičká operní zpěvačka Savannah. Bude na to ale mít dost sil?
2012/8Special na přání197 G AVášnivé flamencoVášnivé flamenco, tanec, v němž ožívá dusné horko španělských nocí, se stalo osudem anglické televizní hvězdy Zoë! Nejprve ale musela překonat démony své nešťastné minulosti… A pochopit, že ne každá podávaná ruka patří nepříteli! A že ruka tajemného a krásného Rica pro ni může být oporou na celý život…
2014/2Sladký život Duo120 I BBydlení s playboyemBydlet pod jednou střechou s playboyem, jako je úžasný argentinský hráč póla Ruiz Acosta, má pro začínající novinářku Holly spoustu výhod. Kromě toho, že má o kom psát sloupky, je takový playboy terno i jinak… Až na to, že se strašně špatně dodržují dvě zásady, podle nichž se Holly rozhodla žít:
– Spoléhej se jen na sebe.
– Muži zakázáni!
2014/4Sladký život Duo125 J AVetřelec v rájiRodinné sídlo bylo pro Diega soukromým rájem, místem, kde si může lízat rány, místem, kde je v bezpečí před světem. V bezpečí před vzpomínkami.
Maxie sem dorazila jako svatební koordinátorka, aby připravila svatbu snů pro svou přítelkyni a jednoho z bratrů Acostů. Na setkání s jeho sourozencem jí ale nikdo nepřipravil.
Co si počne Diego s vetřelcem, jehož by tak rád nenáviděl, ale nedokáže to?
2014/8Sladký život Duo133 J AJejí divoká minulostArgentinská "princezna" Lucia prožívá těžké dny! Do Anglie, země svých předků se vypravila nejenom proto, aby unikla přehnané péči čtveřice svých bratrů-pólistů a mohla se začít starat sama o sebe, ale i proto, aby si našla muže - který by nehrál pólo!
Moc to Lucii ale nevyšlo. Ani s prací, ani… Kdo ale mohl tušit, že se v Anglii objeví zrovna Luke? Její argentinský soused, rodinný přítel a nadšený hráč póla?
2014/11Sladký život Duo138 I BLáska, víno, ArgentinaGrace je jiná, než jak ji Nacho viděl naposledy. Ztratila všechnu stydlivost a naivitu, stala se pevnou. Tvrdou jako kámen - ale jen k sobě samotné. Pro všechny ostatní má srdce otevřené…
2016/2Special na přání282 H BAngličanka v ŘíměAngličanka Kate a italský podnikatel Santino se setkali jen jednou v životě? Strávili spolu vášnivou noc, na niž ani jeden z nich nikdy nezapomněl a ani zapomenout nemohl! O několik let později se opět setkali a opět to mezi nimi zajiskřilo. Ale pak se Santino dozvěděl, že Kate už nežije sama, ale s čtyřletou holčičkou, jeho dcerou!
2017/2Special na přání305 G BVečery v ToskánskuCesta do Itálie byla pro anglickou právničku Katii příležitostí, jak na pár chvil vybočit ze stereotypu všedních dní, neoblíbené práce a oplakávání zmařených příležitostí. V Římě Katii lákala i vidina střetnutí se známým a více než pohledným italským magnátem Rigem, jemuž měla předat závěť jeho nevlastního bratra…
2017/9Sladký život Duo206 I AToskánské létoObyčejná zahradnice…, to bylo první, co Marka napadlo, když ji viděl. Jenže pak zjistil, že Cass je všechno, jen ne obyčejná.
Cassandra věřila, že měla štěstí, když získala práci v jednom z nejkrásnějších koutů Itálie. Když ale uviděla Marka, pochopila, že už navždy bude chtít něco více… A to i přesto, že Marco ještě dlouho neměl pochopit, jaké štěstí potkalo jeho!
2018/2Sladký život Duo216 I BLáska v dunáchIsla toho má moc… Školu, práci servírky, a k tomu si ještě občas musí přivydělávat jako tanečnice v baru. Má ale i jeden velký sen - dostat se do tajemného Q´Akábí a pracovat zde v místní přírodní rezervaci.
Setkání s Šázímem, panovníkem pouštního království, naplnění jejího snu přispěje.
Jenže teď se musí Isla vypořádat s dalším problémem: To, co ji v Q´Akábí láká, už není jenom práce v rezervaci!
2018/5Sladký život Duo222 I BDiamant z Ostrova králůOstrov králů… Díky nepochopitelnému vrtochu staré dámy teď patří rovným dílem Rosii, která se o ni roky starala, a Xavierovi, jejímu bohatému synovci. Ani jeden nemůže s dědictvím udělat, co by chtěl, protože závěť je nekompromisní…
A tak, když selžou všechny způsoby, jak protivníka porazit? nezbývá než se s ním spojit!
2018/10Sladký život Duo233 J ACísařův drahokamPokud s ním chce Trinity bojovat, Cruz jí to milerád dopřeje. Jeho bratr jí podlehl, stal se obětí její chamtivosti a není důvod si myslet, že se jeho "manželka" změnila po jeho smrti. Ty dvě malé děti z bratrova manželství sice Trinity drží jako rukojmí, protože podle závěti je jejich opatrovnicí, ale Cruz dokáže překonat i tuhle překážku!
A tak nastala doba války. Války, v níž se opuštěná a ze všech nepravostí nespravedlivě obviňovaná žena musí bránit útokům vedeným všemi prostředky!
Útokům vedeným mužem, kterého tak milovala!
2018/11Special na přání347 G BU londýnského souduUhlazený italsko-americký právník Domenico neměl zapotřebí zabývat se nezajímavou stážistkou Carly, kterou měl na starosti jako její školitel. Aspoň do té chvíle, než si uvědomil, že té anglické dívce září oči jako diamanty a pod neforemným oblečením se skrývá tělo bohyně.
2018/12Sladký život Duo237 J BDiamant ve sněhuOba byli stejně silní, stejně tvrdohlaví a neústupní? A také navzájem jeden druhého stejně přitahovali. Jenže aby se ze dvou stal pár… na to je třeba více než vášně. Na to je třeba najít sílu občas ustoupit.
A tomu se vášnivý Španěl Raffa i seversky krásná Leila teprve musí naučit!
2019/2Sladký život Duo241 J BKoncert na ostrověKdyž se Lizzie po letech znovu setká s Damonem, uvědomí si, že na jejich přitažlivosti se vůbec nic nezměnilo! Jako by se celých jedenáct let od jediné noci, kterou spolu strávili, vypařilo! Možná tenkrát kvůli Damonovi přišla o všechno, ale nikdy na něj nezapomněla.
Damon tuší, že před ním jeho dávná láska něco skrývá a je rozhodnutý přijít na to, co. Záhy odhalí, že Lizziino tajemství má jméno - Thea, která je jeho dcerou!
2019/6Sladký život Duo249 J BItalské dobrodružstvíCallia je chudá dívka, která si nikdy nic nemohla dovolit. Takže když vyhraje v loterii, neváhá a vydává se na cestu do slunné Itálie, po které vždy toužila. A najde tam nejen odpočinek, ale i lásku na celý život… Jenže tajemství, které před ní Luca skrývá, jejich štěstí naruší!
2020/1Sladký život Duo262 I ASafírové opojeníKdyž se po osmi letech Millie znovu setká s bohatým šejkem Chálidem, vynoří se jí v hlavě neblahé vzpomínky na matčinu nevyjasněnou smrt. Nikdy mu neodpustila, že její matku nezachránil, a nedokáže se zbavit podezření, že Chálid ví víc, než je ochotný přiznat. Přestože by ho měla vnímat jako nepřítele, nedokáže jeho kouzlu odolat…
2020/12Sladký život Duo284 I BSafírový emírByla zábavná, byla vtipná a byla sexy. A rozhodně se nenechala okouzlit jeho majetkem a postavením. Takové ženy "safírový emír" Tádž neznal. A nebylo proto divu, že Lucy propadl. Bohužel emírové žijí v jiném světě než normální smrtelníci. A pokud se do takové normální smrtelnice zamilují, jediné, co jí mohou nabídnout, je "zaměstnání" milenky… Ale to je pro Lucy málo!
2021/4Sladký život Duo293 J AŘekova pokušitelkaPoprvé Kris Kimmii uviděl, když tančila na pláži - na jeho pláži a na jeho ostrově - a házela přitom do ohně své svatební šaty. A snad okamžitě ho napadlo, že by byl rád, kdyby si pořídila jiné, podobné. V nichž by se stala jeho ženou.
Jenže pro Kimmii Krisovy miliony neznamenaly nic. Mnohem více si cenila svého světa - světa barev, krásy a lásky.
A Kris pochopil, že pokud Kimmii chce získat, musí se jí nechat do tohoto světa zavést!
2021/6Sladký život455 X Skandál v MadriduSblížila je jiskra, která mezi nimi přeskočila… Pyšného šlechtice Alejandra a kuchařku Sadii.
Jenže může Sadie věřit tomu, že pro Alejandra znamenala více než společnici na těch pár vášnivých hodin? Zvláště po tom, co ji bez slůvka vysvětlení opustil? Jak si má ale vysvětlit to, že se jí nechce vzdát?
A jak mu říci to, co před ním tajit nemohla?
2021/8Sladký život Duo301 J BPod pirátskou vlajkouJestli ti mám podepsat smlouvu, ty budeš muset podepsat tu mou!
Nabídka, kterou učinil kníže Luca, vládce středomořské Madleny, té baťůžkářce, s níž se srazil v jednom baru v Saint Tropez, byla toho typu, kterou by žádná žena nemohla odmítnout!
Ale Samia nebyla žena jako jiné. Nezajímaly ji peníze, jachty, drahé róby, ani vladařský diadém. To, po čem toužila, bylo prostší. Chtěla mít pocit bezpečí!
A teprve když uvěřila, že právě to jí Luca nabízí, přikývla!
2021/12Sladký život Duo309 J AVe sněžné pastiMinulost se na nich obou podepsala…
Lucas a Stacey se poznali už před lety. Poznali, nenechali to, co se mohlo rozhořet, vzplanout… a rozešli se! Ne? Byl to Lucas, kdo odešel.
A Stacey teď dostala možnost reparátu.
A raději si bude hrát s ohněm než ráno přehrabovat chladné uhlíky!
2024/1Special na přání472 H ANa francouzském zámkuPrvní setkání krásného a bohatého hraběte Luciena z jihofrancouzského Ferranbeaux s prostou Angličankou Tarou bylo nadmíru žhavé! Pro něj to byl ale jenom flirt, pro ni však láska na celý život. Láska, kterou nedokázala překonat, i když jí o dva roky později Lucien nepokrytě pohrdal! Pohrdal, a přitom po ní toužil! Jaká cesta vede ke kamennému srdci smutného šlechtice?

Počet zobrazených záznamů: 40

Na seznam autorek začínajících na St

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6616
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 28.01.2024, 12:20:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace