Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Maisey Yatesová

Zobrazuji údaje o autorce Maisey Yatesová - Yates, Maisey


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2012/9Sladký život Duo90 J ASmlouva s knížetemAbsurdní! Nic jiného si kníže Maximo Rossi ze středomořského Turani ani myslet nemohl. Historek, s jakou za ním přišla osmadvacetiletá americká právnička Alison, už slyšel… A všechno to byly lži!
Nesmysl! To bylo první, co Alison napadlo, když jí konečně Maximo uvěřil. To, co navrhl, bylo pro ni nepředstavitelné.
2013/4Sladký život260 Y Dny a noci v ThajskuAmbiciózní specialistce na propagaci a vytváření veřejného mínění Lily na muže dosud nezbýval čas… A vlastně jí ani nikdy žádný muž nechyběl! Jako profesionálka každým coulem Lily ovšem dobře chápe, že když si to vyžaduje pověst jejího šéfa, realitního magnáta Gage, je nutné volit i netradiční metody!
Gage očekává od svých zaměstnanců maximum. Takže když dojde k závěru, že jediné, co může zachránit pověst jeho rodiny a firmy, je snoubenka - vhodná a důvěryhodná snoubenka -, ocitne se na Lilyině prstu zásnubní prsten. A ze služební cesty do Thajska se stane fingovaná zásnubní cesta…
2013/7Sladký život Duo106 I BTa nejvyšší cenaEllin módní butik a značku má v rukou nelítostný investor, francouzský podnikatel Blaise. Muž, který je hrdý na to, že nemá srdce…
Nic ale není takové, jak se zdálo. Ella se musí vypořádat s tím, že bezohledný Blaise je ve skutečnosti citlivý a obětavý. A Blaise musí pochopit, že ta krásná módní návrhářka potřebuje jeho pomoc. A to nejenom finanční!
2013/12Sladký život276 Y Smlouva s ArgentincemLazara dokázal i po rocích pohled na Vanessu vzrušit. Kromě chtíče k ní ale teď cítil i něco jiného - nenávist! Byla vše, co nesnášel. Bohatá dědička, zvyklá jíst na stříbře a porcelánu. A on jenom obyčejný argentinský přistěhovalec. Sice nyní bohatý, bohatší než všichni příslušníci bostonské smetánky, mezi niž Vanessa patřila, pořád ale jenom "sprostý" člověk; kluk, kterého kdysi nechal Vanessin otec vyhodit z domu, protože na jeho dceru pohlédl…
Časy se ale změnily a Lazaro ví, jak se pomstít!
2014/2Sladký život Duo121 J ASňatek v Las VegasKdyž bývalá dětská hudební hvězdička Noelle zjistila, že vlastní matce sloužila jen jako zdroj příjmů, bylo pozdě. Matka byla pryč, peníze byly pryč, zájem publika ochladl. A na krku jí zůstal dům s hypotékou a vědomí, že vlastně vůbec nic neumí.
Ethan se chtěl pomstít Noellině matce i vlastnímu otci za to, že společně podváděli jeho matku. A Noelle k tomu byla klíčem!
2014/4Sladký život284 Y Žár thajské nociJedna nepovedená svatba je sblížila. A současně od sebe skoro odehnala…
Zackova síť kaváren sice po celém světě nabízí luxusní dorty, jež má na starosti jeho nejlepší přítelkyně a kolegyně Clara, a dělá lidem život sladký, oni dva ho ale sami moc sladký nemají! Přesto, že se dennodenně vídají v práci i doma, přesto, že se na sebe spoléhají, nechávají si pro sebe svá skrytá tajemství… A přitom by si mohli tak snadno pomoci!
A pak nechala snoubenka stát Zacka před oltářem samotného a on si konečně všiml, že Clara by pro něj mohla být více než kamarádka!
2015/5Sladký život310 Y Milenci ve věku počítačůJulia a Ferro jsou jako dvě strany téže mince. Mladí, bohatí, geniální… a vlastně sami.
Pro majitelku úspěšné počítačové firmy Julii je Ferro největším konkurentem. Protivníkem. Nepřítelem. Protože je ale Julia sama k sobě upřímná, je ochotna si přiznat i to, že je to současně ten nejúžasnější muž, s jakým se kdy setkala.
Ferro si Julie váží, přestože s její firmou bojuje, je ale přesvědčen, že k ničemu více dojít nemůže. Julia je přece tak čistá… nevinná a nezkažená, zatímco on… Ne, nemá právo o ni usilovat!
Pak je ale osud svede dohromady…
2015/7Sladký život Duo155 J BJen prsten nestačíSamotnou Leah i Ajaxe možná překvapilo to, že se z nich stali manželé, více, než nakolik to vyrazilo dech všem ostatním! Byla to svatba z rozumu, nouzové řešení krizové situace… A oba to tak brali.
Až na to, že Leah Ajaxe vždy milovala.
Až na to, že Ajax odmítá manželství jenom jako "dočasné řešení".
Teď, když se z nich stali manželé, se ještě musejí naučit… být manželé!
2016/1Sladký život325 X Noc na KorfuV Alexovi byla temnota. Hluboká čerň, zloba, nenávist a touha po pomstě. A součástí pomsty se měla stát i ta dívka. Co na tom, že ublíží nevinnému…? Silní jsou vždy v právu a Alex je nejsilnější! Jak mohl tušit, že ta jedna noc s ní ho změní? Že všechno změní!
V Rachel byl strach. Věčný strach z toho, že nebude "dobrá". Že nebude vyhovovat náročné matce, odpovědnému otci, důstojnému snoubenci, autorům společenských rubrik předních newyorských listů. Ta jedna noc na Korfu s tajemným Řekem se měla stát její malou, zcela soukromou vzpourou. Jak mohla tušit, že ta jedna noc s ním ji změní? Že po ní už bude všechno jinak…?
Rozbíjet, to Alex uměl! Jenže náhle mu to nestačí. Naučí se ale i budovat? A přestane se Rachel bát i vlastních stínů?
2016/9Sladký život Duo183 J ADiamant od rváčeZa provinění musí přijít trest…
Tuto prostou pravdu vyznával jak ruský rváč a úspěšný podnikatel Dmitri, tak aristokratická Londýňanka Victoria. A oba trestali sami sebe, přísně a nemilosrdně, za to, čím se před lety provinili.
Jenže pak se poznali a začali chápat, že život má být nejenom trestem a vykoupením se z vin. Že člověk potřebuje jiného člověka, že říct si o pomoc není projev slabosti, ale síly!
2016/10Sladký život Duo184 I BNěžná vražedkyněStačí nezaváhat a dýka ukončí Ferranův život… a Sámarah by se dočkala odplaty…
Jenže zaváhala!
Princezna bez paláce neměla co ztratit. Jenom život, a na tom jí nezáleželo. Stačilo, když s sebou vezme do zatracení muže, který ji připravil o všechno, nejenom o palác.
Jenže osud tomu nechtěl! A Ferran jí místo smrti nabídl něco jiného.
Něco mnohem strašnějšího.
Něco mnohem krásnějšího!
2016/12Sladký život Duo189 J APrincezna pod stromečekKrál rozhodl a jeho bratr Andres a princezna Zara ze sousedního státu, která mu byla dána darem, měli už jen jednu možnost. Uposlechnout! A slavit svatbu…
Jenže Zara nechce přijít o svobodu lacino. Je ji ochotna směnit? Za Andresovu lásku.
Za něco, o čem je Andres přesvědčený, že neexistuje!

(V lednu pokračování pod názvem Překvapení pro krále!)
2017/1Sladký život Duo191 J BPřekvapení pro králeDlouho si král Kairos myslel, že manželství, v němž on i jeho manželka znají své povinnosti, je ideální. Ale pak mu královna Tabitha řekla: "Chci se rozvést…"
Dlouho si Tabitha myslela, že jí "bezpečné" manželství bez lásky bude stačit. Ale pak zjistila, jak málo to je…!

(Pokračování příběhu Princezna pod stromeček z prosince 2016!)
2017/4Sladký život Duo196 I BVálečníkova ženaTarek, nový taharský šejk, byl zbraní vykovanou a zakalenou v žáru a ledu pouště. Jenomže vládce musí být něčím více než jen meč a štít? Udělá z něj to něco více bledá Olivia, královna-vdova alasundská? A bude jí stačit k tomu, aby zahnala pocit osamělosti, že dostane právo pouze žít na dvoře tvrdého pouštního panovníka, který se brání jakémukoliv citu?
2017/6Sladký život Duo201 J AFalešná hraCharity nikdy nebyla "hodná holka"… a Rocco byl všechno, jenom ne "slušný kluk"!
Když se Charityin otec, starý podvodník, rozhodl vybrat si jako svou další oběť italského miliardáře Roka, ukousl si větší sousto, než mohl sníst. A v soukolí Rokovy msty zůstala jeho dcera Charity, která mu s podvodem pomáhala.
Rocco se nikdy, nikdy nenechá okrást. Co je jeho, je jeho, a tak to zůstane. Rozhodne se proto Charity potrestat…
2017/12Sladký život Duo213 J AŘek na ManhattanuApollo měl jméno jako bůh, ale nenávidět uměl jako ďábel. A netajil se tím, že jeho cílem je zničit nevlastního otce, muže, který ho zradil. Bohužel na palebné čáře mezi nimi zůstala stát Elle. Žena, která za nic nemohla, žena, jejímž prostřednictvím se Apollo rozhodl zasadit svému protivníkovi poslední ránu. Elle byla totiž jeho dcera! A to, že Elle Apolla přitahovala, to, že on přitahoval ji, představovalo v jeho plánu jenom poslední mistrovský tah štětcem!
2018/8Sladký život387 X Tajemný portrétŽivot není tak složitý, když se člověk skrývá v tichu knihovny.
Jenže proto, aby Alex získal poslední ztracenou vzpomínku pro svého dědečka, musí princezna Gabriella klid milované knihovny opustit. A vypravit se na dobrodružnou cestu do země, z níž byl vypuzen její královský rod.
Alexe moc netěšilo, že Gabriellina babička trvala na tom, že ho její vnučka na výpravě za ztraceným obrazem bude doprovázet. Kupodivu ne proto, že by mu byla nesympatická. Právě naopak! Byla moc mladá, moc nevinná, moc… hodná. Všechno to, co už dávno není on!
Ale protiklady se přitahují a Gabriella se už nikdy nechce vrátit do přítmí opuštěné knihovny!

(Závěrečný svazek osmidílné řady o ztracených vzpomínkách!)
2018/9Sladký život Duo230 I BŽhaví jako poušťTajemný šejk, který se vynořil z pouště na černém koni, aby ji zachránil… nebo aby se stal ještě děsivějším únoscem, než byli ti, kteří ji doposud drželi v zajetí.
Ana netušila, na čem je. Jedno jí ale uniknout nemohlo - Zafar byl nejkrásnější muž, jakého kdy spatřila. A uvědomovala si to i přesto, že už byla zasnoubena s vládcem sousedního království.
2019/5Special na přání360 H ASmlouva s knížetemAbsurdní! Nic jiného si kníže Maximo Rossi ze středomořského Turani ani myslet nemohl. Historek, s jakou za ním přišla osmadvacetiletá americká právnička Alison, už slyšel… A všechno to byly lži!
Nesmysl! To bylo první, co Alison napadlo, když jí konečně Maximo uvěřil. To, co navrhl, bylo pro ni nepředstavitelné.
2020/5Sladký život429 X Zachráněné dědictvíCamilla odmítá opustit své milované koně, které po smrti jejího otce převzal miliardář Matías Navarro. Vydává se tedy za mladého chlapce a nechá se najmout jako ošetřovatel koní na jeho ranč. Jenže jak se říká - lež má krátké nohy -, a tak její podvod brzy vyjde najevo.
Ani Matías nemá na růžích ustláno. Snoubenka ho opustila a on má čtrnáct dní na to, aby se oženil, jinak ranč připadne jeho proradnému bratrovi. Nabízí se skvělé řešení: Matías nabídne Camille manželství naoko za to, že po čase jí vrátí koně a jejich cesty se rozejdou. Vše jde podle plánu - až na svatební noc, kdy vášeň a neukojitelná touha zamíchá jejich kartami!
2020/6Sladký život431 X Odčiněný hříchDiego rozhodně není žádný uhlazený Španěl, naopak všichni ho považují za černou ovci rodiny. A když ještě unese snoubenku svého bratra Matíase, aby se s ní sám oženil a splnil tak podmínku, jak získat dědictví, nikdo nevěří, že svatba není jen naoko.
Liliana zpočátku nechápe, proč ji Diego unesl… ale protože z obou bratrů měla vždy radši toho nespoutaného a divokého, nebere manželství na lehkou váhu. Je totiž přesvědčená, že pod bezcitnou a chladnou maskou se skrývá Diegovo citlivé srdce!
2022/3Sladký život Duo314 I BHříšnice z Nové AnglieMarissa: Herkula jsem potkala na pláži. Očaroval mě… Jenže jsem byla nesmělá, nenápadná… pastorova dcera… vedená otcem k dokonalosti!
Hercules: Když jsem Marissu uviděl poprvé, přeskočila mezi námi jiskra a já pochopil, že už nikdy nebudu stejný jako předtím. Že už nedokážu být ten korunní princ, kterého jeho otec cepoval, aby byl dokonalý!
Ale mělo dlouho trvat, než si oba uvědomili, že ani jeden z nich sice není dokonalý, ale že dokonalost je k ničemu. Že podstatné je něco úplně jiné…
2022/3Desire Duo1239 O BSázka na jistotuJackson Cooper toužil po pozemcích své nezkušené sousedky Cricket, kterou znal už od dětství. A tak se rozhodl, že jí z první ruky ukáže, jak těžká je práce farmářky a jak se ona pro ni málo hodí. Po příchodu na její farmu se ale všechno začalo komplikovat, v první řadě jeho city ke Cricket. Musel ji obdivovat, s jakým odhodláním a nadšením se pustila nejen do farmaření, ale i do objevování milostného života…
2022/5Sladký život Duo318 I AA sežehly je plamenyByl král, který si musel zachovat chladnou hlavu a který se musel za všech okolností ovládat! Jenže pokud bylo Alexiovým údělem být králem, osudem Tinley bylo být jeho pokušením. Být tou, která měla patřit jeho bratrovi, ale kvůli které hlavu ztrácel on. Být slabou, kde byl Alexius silný. A silnou tehdy, kdy on byl slabý.
Tinley byla ženou, s níž Alexius nesměl shořet v plamenech? ale osudu není možné vzdorovat!
2022/12Desire Duo1257 O BPrvní objetíHoney na Jericha už od dětství prskala jako vzteklá kočka, ale sama sebe neklamala: byla jím dočista posedlá. Teď jí bylo dvaadvacet a rozhodla se, že se už konečně musí v životě posunout dál a zbavit své poblázněnosti, zbavit se i svého panenství… Na seznamce si našla muže, který jí slíbil práci a který by jí jistě rád vypomohl i se zasvěcením do sexu. Vydala se tedy za ním, ale po cestě zasáhl osud…
2023/11Sladký život514 Y Začalo to pomstouNikdy by si nepomyslela, že se kdy do Aristy vrátí…
Jenže člověk míní… a princ mění. Když Vincenzo před lety Eloise z Aristy vyhnal a obvinil ji z něčeho, co nespáchala, byla rozhodnuta na něj už nikdy ani nepomyslet. Možná ho tenkrát skutečně milovala.
Jenže teď za ní Vincenzo přišel a chce, aby mu pomohla se pomstít!
Když Vincenzo dívku, která mu vyznala lásku a kterou odvrhl, znovu uviděl, připadala mu nádherná. Fascinující. Křehká a stále tak nevinná.
A uvědomil si, že na ni nikdy nezapomněl…
2024/1Sladký život Duo358 I AZkrocení divokého králeLazarus vstal z mrtvých a žádal spravedlnost pro svůj lid z Temného lesa. Žádal pomstu! Doprovázela ho Agnes – jeho štítonoška a jeho meč. A teď se měla stát nástrojem, s jehož pomocí se pomstí celému nenáviděnému lirijskému království… a svému bratrovi!
Lazarus se pokusil ovládnout Agnes skrze touhu, ale ona ji vzala a obrátila ji proti němu – jako čepel, kterou ovládne nepřítel, když ho bojovník podcení…
2024/2Sladký život520 Y Noci, na něž zapomnělaVnímala z Krava temnotu a tvrdost, snad i jistou míru nebezpečí. A takoví lidé ji nepřitahovali… Jenže jí řekl, že jsou zasnoubení a že spolu mají měsíční dceru… Dceru, kterou si Riot okamžitě zamilovala, přestože si jinak nepamatovala vůbec nic. A nejméně pak muže, s nímž se musela milovat, jemuž musela dát svou nevinnost! Krav dostal druhou možnost. Tenkrát, přestože mu řekla, že čeká jeho dítě, od sebe Riot odehnal. Teď si ji chce nechat. Ji, i dceru. Jenže… jenže Riot chce víc než pohodlný život, bohatství a vášeň, které jí je ochoten dát. Chce lásku. A to je něco, co Krav nezná, nemá a nemůže nikomu věnovat!
2024/4Sladký život Duo364 I BKrálův bratrByl to Arielin otec, kdo zosnoval převrat, který poslal do zapomnění oba nazulské královské syny. Místo toho staršího, jemuž byla zaslíbená, si ale pro Ariel po letech přišel jeho bratr Cairo.
Muž, jehož milovala.
Muž, jenž nenáviděl celou její rodinu.
Cairo celá ta léta žil jen pro dvě věci: umožnit bratrovi znovu usednout na trůn… A potrestat ty, již se ho o něj pokusili připravit!

Počet zobrazených záznamů: 29

Na seznam autorek začínajících na Ya

Na seznam autorek od písmene Y

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2606
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.09.2012

Poslední modifikace 29.04.2024, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace