Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Maisey Yatesová

Zobrazuji údaje o autorce Maisey Yatesová - Yates, Maisey


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2012/9Sladký život Duo90 J ASmlouva s knížetemAbsurdní! Nic jiného si kníže Maximo Rossi ze středomořského Turani ani myslet nemohl. Historek, s jakou za ním přišla osmadvacetiletá americká právnička Alison, už slyšel… A všechno to byly lži!
Nesmysl! To bylo první, co Alison napadlo, když jí konečně Maximo uvěřil. To, co navrhl, bylo pro ni nepředstavitelné.
2013/4Sladký život260 Y Dny a noci v ThajskuAmbiciózní specialistce na propagaci a vytváření veřejného mínění Lily na muže dosud nezbýval čas… A vlastně jí ani nikdy žádný muž nechyběl! Jako profesionálka každým coulem Lily ovšem dobře chápe, že když si to vyžaduje pověst jejího šéfa, realitního magnáta Gage, je nutné volit i netradiční metody!
Gage očekává od svých zaměstnanců maximum. Takže když dojde k závěru, že jediné, co může zachránit pověst jeho rodiny a firmy, je snoubenka - vhodná a důvěryhodná snoubenka -, ocitne se na Lilyině prstu zásnubní prsten. A ze služební cesty do Thajska se stane fingovaná zásnubní cesta…
2013/7Sladký život Duo106 I BTa nejvyšší cenaEllin módní butik a značku má v rukou nelítostný investor, francouzský podnikatel Blaise. Muž, který je hrdý na to, že nemá srdce…
Nic ale není takové, jak se zdálo. Ella se musí vypořádat s tím, že bezohledný Blaise je ve skutečnosti citlivý a obětavý. A Blaise musí pochopit, že ta krásná módní návrhářka potřebuje jeho pomoc. A to nejenom finanční!
2013/12Sladký život276 Y Smlouva s ArgentincemLazara dokázal i po rocích pohled na Vanessu vzrušit. Kromě chtíče k ní ale teď cítil i něco jiného - nenávist! Byla vše, co nesnášel. Bohatá dědička, zvyklá jíst na stříbře a porcelánu. A on jenom obyčejný argentinský přistěhovalec. Sice nyní bohatý, bohatší než všichni příslušníci bostonské smetánky, mezi niž Vanessa patřila, pořád ale jenom "sprostý" člověk; kluk, kterého kdysi nechal Vanessin otec vyhodit z domu, protože na jeho dceru pohlédl…
Časy se ale změnily a Lazaro ví, jak se pomstít!
2014/2Sladký život Duo121 J ASňatek v Las VegasKdyž bývalá dětská hudební hvězdička Noelle zjistila, že vlastní matce sloužila jen jako zdroj příjmů, bylo pozdě. Matka byla pryč, peníze byly pryč, zájem publika ochladl. A na krku jí zůstal dům s hypotékou a vědomí, že vlastně vůbec nic neumí.
Ethan se chtěl pomstít Noellině matce i vlastnímu otci za to, že společně podváděli jeho matku. A Noelle k tomu byla klíčem!
2014/4Sladký život284 Y Žár thajské nociJedna nepovedená svatba je sblížila. A současně od sebe skoro odehnala…
Zackova síť kaváren sice po celém světě nabízí luxusní dorty, jež má na starosti jeho nejlepší přítelkyně a kolegyně Clara, a dělá lidem život sladký, oni dva ho ale sami moc sladký nemají! Přesto, že se dennodenně vídají v práci i doma, přesto, že se na sebe spoléhají, nechávají si pro sebe svá skrytá tajemství… A přitom by si mohli tak snadno pomoci!
A pak nechala snoubenka stát Zacka před oltářem samotného a on si konečně všiml, že Clara by pro něj mohla být více než kamarádka!
2015/5Sladký život310 Y Milenci ve věku počítačůJulia a Ferro jsou jako dvě strany téže mince. Mladí, bohatí, geniální… a vlastně sami.
Pro majitelku úspěšné počítačové firmy Julii je Ferro největším konkurentem. Protivníkem. Nepřítelem. Protože je ale Julia sama k sobě upřímná, je ochotna si přiznat i to, že je to současně ten nejúžasnější muž, s jakým se kdy setkala.
Ferro si Julie váží, přestože s její firmou bojuje, je ale přesvědčen, že k ničemu více dojít nemůže. Julia je přece tak čistá… nevinná a nezkažená, zatímco on… Ne, nemá právo o ni usilovat!
Pak je ale osud svede dohromady…
2015/7Sladký život Duo155 J BJen prsten nestačíSamotnou Leah i Ajaxe možná překvapilo to, že se z nich stali manželé, více, než nakolik to vyrazilo dech všem ostatním! Byla to svatba z rozumu, nouzové řešení krizové situace… A oba to tak brali.
Až na to, že Leah Ajaxe vždy milovala.
Až na to, že Ajax odmítá manželství jenom jako "dočasné řešení".
Teď, když se z nich stali manželé, se ještě musejí naučit… být manželé!
2016/1Sladký život325 X Noc na KorfuV Alexovi byla temnota. Hluboká čerň, zloba, nenávist a touha po pomstě. A součástí pomsty se měla stát i ta dívka. Co na tom, že ublíží nevinnému…? Silní jsou vždy v právu a Alex je nejsilnější! Jak mohl tušit, že ta jedna noc s ní ho změní? Že všechno změní!
V Rachel byl strach. Věčný strach z toho, že nebude "dobrá". Že nebude vyhovovat náročné matce, odpovědnému otci, důstojnému snoubenci, autorům společenských rubrik předních newyorských listů. Ta jedna noc na Korfu s tajemným Řekem se měla stát její malou, zcela soukromou vzpourou. Jak mohla tušit, že ta jedna noc s ním ji změní? Že po ní už bude všechno jinak…?
Rozbíjet, to Alex uměl! Jenže náhle mu to nestačí. Naučí se ale i budovat? A přestane se Rachel bát i vlastních stínů?
2016/9Sladký život Duo183 J ADiamant od rváčeZa provinění musí přijít trest…
Tuto prostou pravdu vyznával jak ruský rváč a úspěšný podnikatel Dmitri, tak aristokratická Londýňanka Victoria. A oba trestali sami sebe, přísně a nemilosrdně, za to, čím se před lety provinili.
Jenže pak se poznali a začali chápat, že život má být nejenom trestem a vykoupením se z vin. Že člověk potřebuje jiného člověka, že říct si o pomoc není projev slabosti, ale síly!
2016/10Sladký život Duo184 I BNěžná vražedkyněStačí nezaváhat a dýka ukončí Ferranův život… a Sámarah by se dočkala odplaty…
Jenže zaváhala!
Princezna bez paláce neměla co ztratit. Jenom život, a na tom jí nezáleželo. Stačilo, když s sebou vezme do zatracení muže, který ji připravil o všechno, nejenom o palác.
Jenže osud tomu nechtěl! A Ferran jí místo smrti nabídl něco jiného.
Něco mnohem strašnějšího.
Něco mnohem krásnějšího!
2016/12Sladký život Duo189 J APrincezna pod stromečekKrál rozhodl a jeho bratr Andres a princezna Zara ze sousedního státu, která mu byla dána darem, měli už jen jednu možnost. Uposlechnout! A slavit svatbu…
Jenže Zara nechce přijít o svobodu lacino. Je ji ochotna směnit? Za Andresovu lásku.
Za něco, o čem je Andres přesvědčený, že neexistuje!

(V lednu pokračování pod názvem Překvapení pro krále!)
2017/1Sladký život Duo191 J BPřekvapení pro králeDlouho si král Kairos myslel, že manželství, v němž on i jeho manželka znají své povinnosti, je ideální. Ale pak mu královna Tabitha řekla: "Chci se rozvést…"
Dlouho si Tabitha myslela, že jí "bezpečné" manželství bez lásky bude stačit. Ale pak zjistila, jak málo to je…!

(Pokračování příběhu Princezna pod stromeček z prosince 2016!)
2017/4Sladký život Duo196 I BVálečníkova ženaTarek, nový taharský šejk, byl zbraní vykovanou a zakalenou v žáru a ledu pouště. Jenomže vládce musí být něčím více než jen meč a štít? Udělá z něj to něco více bledá Olivia, královna-vdova alasundská? A bude jí stačit k tomu, aby zahnala pocit osamělosti, že dostane právo pouze žít na dvoře tvrdého pouštního panovníka, který se brání jakémukoliv citu?
2017/6Sladký život Duo201 J AFalešná hraCharity nikdy nebyla "hodná holka"… a Rocco byl všechno, jenom ne "slušný kluk"!
Když se Charityin otec, starý podvodník, rozhodl vybrat si jako svou další oběť italského miliardáře Roka, ukousl si větší sousto, než mohl sníst. A v soukolí Rokovy msty zůstala jeho dcera Charity, která mu s podvodem pomáhala.
Rocco se nikdy, nikdy nenechá okrást. Co je jeho, je jeho, a tak to zůstane. Rozhodne se proto Charity potrestat…

Počet zobrazených záznamů: 15

Na seznam autorek začínajících na Ya

Na seznam autorek od písmene Y

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1453
Denní počet: 2
Počítáno od: 30.09.2012

Poslední modifikace 24.06.2017, 16:15:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace