Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Janette Kennyová

Zobrazuji údaje o autorce Janette Kennyová - Kenny, Janette


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2012/12Sladký život252 Y Sblížení na plážiKrásná neznámá na pláži, byla tak citlivá, tak vstřícná, tak žádoucí a žádostivá… Jakoby pro něj stvořená… Do okamžiku, než Kristo pochopil, že těch pár vášnivých chvilek prožil s dívkou, která se má stát manželkou jeho staršího bratra, korunního prince Angyry! A ženě, jež by byla schopna zradit jeho bratra - byť s ním samotným -, Kristo přece věřit nemůže!
Demetria vzplanutí na pláži s uhrančivým cizincem litovala. Sňatek s korunním princem sice dohodli její otec a angyrský král, přesto byla rozhodnuta stát se spořádanou manželkou následníka.
Osud ale chtěl tomu, že jejím manželem se náhle nemá stát muž, kterého sice nemiluje, ale chce mu být věrná, ale muž, jehož by milovat dokázala…
Kdyby jí neustále nedával najevo, že ji nenávidí!
2014/10Sladký život Duo136 I BMilenci po italskuMarco stále nenávidí ženu, která ho zradila. A stejný pocit, totiž že ten krásný Ital je zrádce, který pošlapal všechno, co mezi nimi bylo krásné, má i Delanie.
Jenže… Marco drží v rukou osud Delaniiny firmy a jasně dává najevo, že očekává, že Delanie udělá, co po ní chce.
Naplánovat svatbu pro Markovu sestru? Proč ne… Ale strávit čtrnáct dní pod jednou střechou s nepřítelem, který vás nesnáší, to je na Delanii příliš.
Desetileté odloučení nevymazalo to dobré, co mezi nimi bývalo. Bude to stačit?
2019/8Special na přání366 H ASblížení na plážiKrásná neznámá na pláži, byla tak citlivá, tak vstřícná, tak žádoucí a žádostivá… Jakoby pro něj stvořená? Do chvíle, než Kristo pochopil, že těch pár vášnivých chvilek prožil s dívkou, která se má stát manželkou jeho staršího bratra, korunního prince Angyry! A ženě, jež by byla schopna zradit jeho bratra - byť s ním samotným -, Kristo přece věřit nemůže!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ke

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1461
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.12.2012

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace