Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lynne Grahamová

Zobrazuji údaje o autorce Lynne Grahamová - Graham, Lynne


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/10Polibky24 E Nevěrná ženaLea zoufale touží uniknout z manželství! Výbušný řecký temperament jejího muže ji děsí, jeho chladné a lhostejné odmítání ji zraňuje. Když však odhalí strašné tajemství, s nímž musel Nik celé roky žít, rázem vidí v jiném světle jeho, sebe a také své city....
1999/6Special27 G AVe víru vášněLetní lásky 1999Když Georgii ukradli v Bolívii peníze a pas, byl Rafael Berganza tím posledním mužem, od kterého by chtěla pomoc. A on ji odmítá nechat odejít, dokud nebude souhlasit, že se za něho provdá! Ale jak by si ho Georgie mohla vzít, když si myslí, že ji Rafael nemiluje?
1999/7Prázdninová romance3 AP V zajetí vášněPřitahují se navzájem od prvního okamžiku s takřka nezvladatelnou vášní. Jenže Rico da Silva je poněkud panovačný a krásná malířka Bella mu to nehodlá trpět. Ať si je Rico svůdný a vášnivý jak chce, ona má také svou hlavu. A i když ho miluje, nenechá si od něj diktovat podmínky...
2000/6Special Desire18 H AV žáru pouštěLetní touhy 2000Aby zabránila svému vyhoštění z exotické arabské země Dataru, tvrdí Bethany, že je blízkou přítelkyní mocného korunního prince Razula - muže, kterého před dvěma lety odmítla. Teď za to musí zaplatit: Razul chce, aby se stala jeho ženou!
2001/12Desire467 O Zapomenutý milenecPo třech dlouhých letech Gianni D´Angelo potkává Milly. Milly ví, že ji nalezli na silnici, kde ji někdo srazil autem a ujel. Na nic z doby před tím si nepamatuje.
Gianni má těžký úkol: přesvědčit Milly, že ho kdysi milovala. Milly je zděšena, když se dozví, že byla milenkou bohatého Siciliána... ten teď tvrdí, že její chlapeček je jeho syn. Gianni chce, aby se k němu Milly vrátila, aby mohl být Connorovi otcem. Má jednoduché řešení: sňatek!
2002/7Special48 G BMilionář bez srdceLetní lásky 2002Láska, vášeň, intriky, žárlivost a nakonec rozvod, to vše již jednou Kerry se svým manželem Alexem zažila. Jak je tedy možné, že se k němu po čtyřech letech zase vrací a znovu se za něj vdává? Má vztah k muži, který podle ní ani nemá srdce, nějakou budoucnost?
2002/8Polibky151 E Nepravé dvojčeDvojčata Lucy a Cindy se sobě sice podobají, ale povahy mají rozdílné. Bezstarostná a světaznalá Cindy přesvědčí plachou Lucy, aby sehrály nebezpečnou hru. Lucy předstírá, že je svou sestrou, a odjíždí do Guatemaly ošetřovat otce Cindyina zesnulého manžela Fidelia. Joaquin Del Castillo, půvabný multimilionář, který ji do Guatemaly vylákal, se rozhodne věznit ji ve svém přepychovém sídle tak dlouho, dokud nevrátí peníze, které Cindy vyloudila ze starého Fidelia. Lucy se podaří uprchnout, ale mezi ní a hrdým Joaquinem zatím vzplála neuhasitelná vášeň...
2006/7Sladký život32 Y Chci tě zpátkyKdyž Vivien uvěřila bulvárnímu článku, který jejího manžela, miliardáře Luccu, nepravdivě obviňoval z nevěry, zmýlila se. Teď, po dvou letech, by všechno ráda napravila a vrátila se i se synem zpět k milovanému muži. Jenže bude Lucca chtít, aby se k němu vrátila žena, která mu nevěřila? Zvítězí u něj láska nad pýchou?
2008/7Sladký život88 Q Řekův testamentNenápadná Prudence, vnučka bohatého řeckého obchodníka Thea, a sebejistý aténský krasavec Nik se znají jen povrchně a kromě potřeby zbavit se finanční tísně nemají nic společného. Podlehnou ale podivnému nátlaku Prudencina děda a jdou spolu k oltáři. Jejich manželství však bylo od počátku odsouzeno k neúspěchu. A následujících osm let to jenom potvrdilo…
2008/9Sladký život96 Q Rozmar miliardářeKdyž se úspěšný italský podnikatel Angelo dozvěděl o pohnutém osudu své matky, která unikla z osidel mafiánské rodiny a v touze po klidném životě sedla na lep muži, jenž ji o všechno připravil, rozhodl se pomstít! A to nejenom tak, že zničí tohoto muže, ale i jeho dceru, půvabnou Angličanku Gwennu. Rozehraje proto hru, ve které se ale až nakonec ukáže, kdo byl dobrý, a kdo zlý, kdo vyhrál, a kdo prohrál…!
2009/5Sladký život Duo38 I AOstrov blaženostiMaddie měla ve firmě Petrakos Industries jen třídit dokumenty, ale když ji zahlédl sám majitel, řecký magnát Giannis, změnil se jí život. Giannis netuší, že se setkali již před lety; Maddie byla tehdy čtrnáctiletá dívka a on se stal jejím hrdinou. Může se z dívčího idolu stát skutečný manžel?
2009/8Sladký život140 Q Ohnivý ŘekPro plachou Maribel byl Leonidas jejím prvním a jediným mužem. A domnívala se, že řecký magnát hledal v její náruči spíše útěchu než náruživost. Až po čase přišla na to, že čeká jeho dítě. Téměř dva roky mu skutečnost, že má syna, dokázala úspěšně tajit. Jenže Leonidas vždycky dostal to, co chtěl, a Maribel a její syn nejsou výjimkou. Tvrdohlavá Maribel však trvá na tom, že jedině sňatek je prostředek k tomu, aby svou touhu po ní i po Eliasovi uspokojil …
2009/8Romance se šejkem10 N Princova zajatkyněTilda nemá na vybranou, když po ní Rashad, korunní princ z Bakharu požaduje, aby se stala jeho milenkou! Uvědomuje si totiž, že pokud mu nebude po vůli, odnese to její rodina, která se u něj nešťastnou shodou okolností hrozivě zadlužila. Štěstí jejích blízkých teď závisí pouze na ní… Tilda by krásnému princi vyhověla tak ráda! Před pěti roky ho totiž milovala jako nikoho jiného na celém světě. Dozví se teď, když dobrovolně přijme roli šejkovy zajatkyně, proč ji tenkrát odvrhl?
2009/12Sladký život156 Q Řecký sňatekKatie, svobodná matka dvojčat Tobyho a Connora, nechce, aby jejich otec, řecký milionář Alexandros, měl s nimi třemi cokoli společného! Nouze ji však donutí jej vyhledat a požádat o pomoc. Alexandros trvá na tom, aby se za něj Katie provdala. Kromě spalující vzájemné touhy je ale nic nespojuje. Katie se podvolí stát se Alexandrosovou milenkou…
2010/2Sladký život161 X Ruská ruletaOd chvíle, kdy ruský magnát Nikolaj uvidí mladou vdovu Abbey na módní přehlídce, začne po ní toužit. Když ho Abbey odmítne, nemilosrdně změní taktiku a zaměří se přímo na její srdce… Abbey dobře ví, že pro krachující rodinnou firmu jsou Nikolajovy peníze jedinou nadějí. Podlehne jeho vyděračské taktice i jeho osudnému šarmu a je ochotna udělat vše, co se po ní žádá!
2010/4Sladký život169 X Magnát z KastilieTemný, hříšný půvab padlého anděla… Tím se vyznačoval španělský vévoda Leandro. A pyšný byl jako ďábel! O dítě, které s ním čeká prostá anglická dívka Molly, se postará, i když k jeho matce nic necítí. Je to přece věc jeho kastilské cti! A Molly, usměvavou a veselou jako ptáček, zavře na svém zámku, kde bude mít všechno, co se dá za peníze koupit… Kromě toho, co by opravdu chtěla.
(Kniha navazuje na příběh Ruská ruleta, který vyšel v edici Sladký život v únoru)
2010/6Special Na léto149 H BMilionář bez srdceRozmarné láskyLáska, vášeň, intriky, žárlivost a nakonec rozvod, to vše již jednou Kerry se svým manželem Alexem zažila. Jak je tedy možné, že se k němu po čtyřech letech zase vrací a znovu se za něj vdává? Má vztah k muži, který podle ní snad ani nemá srdce, nějakou budoucnost?
2010/8Sladký život185 X Opheliina zahradaAby z poblouznění půvaby řeckého magnáta Lysandera vyrostla skutečná láska a důvěra, musí Ophelie vynaložit větší úsilí, než jaké věnuje rostlinkám ve své milované zahradě u zchátralého anglického venkovského šlechtického sídla Madrigal Court, které se Lysander rozhodl získat i za cenu sňatku s ní! S Ophelií věčně umazanou od hlíny, s Ophelií neúnavně mu odmlouvající, s Ophelií pohrdající jím. Ale Lysander nemá na vybranou. Získat Madrigal Court je pro něj věcí rodinné cti. A brzy si uvědomí, že získat chce i Ophelii. A nejen jako milenku na pár měsíců!
2010/10Sladký život193 X Toskánský miliardářTo, že je přitažlivá Kathy jenom obyčejná zlodějka, bylo pro italského magnáta Sergia sice zklamáním, na druhou stranu ho to ale nepřekvapilo. Navykl si totiž myslet si o lidech jen to nejhorší. Získal tak navíc mocnou zbraň k tomu, jak dostat Kathy do postele. Už podruhé! Mohla mu být přece vděčná za to, že na ni nezavolal policii! Kathy si o Sergiovi pomyslela, když ho poprvé uviděla, že je to sice namyšlený, ale současně nejkrásnější chlap, jakého kdy viděla. Když ji začal obviňovat z toho, co nespáchala, rozhodla se, že mu bude ještě jednou po vůli. A navždy s ním potom skončí!
A s ženou, která by odmítla jeho miliony, která by pohrdla jím samotným, se Sergio ještě nesetkal!
2011/10Sladký život223 X V Řekově rezidenciŘecký rejdař Atreus si nemyslel, že by Lindy, jíž pronajímal domek na své anglické usedlosti, mohla být ta pravá a jediná. Na to byla příliš obyčejná - neměla majetek ani rodokmen, jaký u své potenciální manželky požadoval. Pobavit se s ní ale ve vztahu zcela nezávazném… To bylo něco jiného! A Lindy, která v Atreovi toho jediného a pravého, s nímž by chtěla strávit život, viděla, to vyhovovalo až do chvíle, kdy jí to Atreus zcela neomaleně řekl.
Na to, aby vztah s panovačným Řekem ukončila definitivně, už ale bylo pozdě!
2012/3Sladký život233 X Benátčanova pomstaPřed čtyřmi roky zůstal prostý italský řidič kamionu Valente stát před oltářem sám. Nevěsta nepřišla. Nyní na scénu nastupuje dravý a nemilosrdný obchodník Valente. Rozhodnutý se pomstít. A nebrat ohled na nic a na nikoho. A ze všech nejméně na Caroline. Krásnou Caroline, která ho opustila a připravila o vše, po čem toužil. Pro peníze a postavení ho odmítla a vzala si boháče. A Valente chce ty roky zpět!
Caroline ví, že Valenteovi tenkrát ublížila, současně ale vinu necítí. Vše mu přece vysvětlila, omluvila se… nemohla jinak. Kdyby ji miloval, musel by to pochopit!
Jenže miloval ji tehdy Valente doopravdy? A co k ní cítí teď?
A hlavně… Co ona cítí k němu?!
2012/8Sladký život243 X Poklad z ostrovaŘecký miliardář Alexei je zvyklý tvrdě pracovat a ve volném čase si náležitě užívat. K tomu patří i ženy. Hodně žen… ani si je všechny nemůže pamatovat. Osobní asistentku Billii, s níž se ostatně zná už od dětství, které oba prožili na řeckém ostrově Speros, však považuje za skutečný poklad. Vše zařídí, vše vyřeší… Když ho Billie požádá o delší neplacenou dovolenou, není Alexei právě nadšen. Co teprve kdyby věděl, k čemu Billie dovolenou doopravdy potřebuje!
Jsou věci, které Alexei neví vůbec, a jsou věci, na které zapomněl. A bude se je všechny muset teprve znovu dozvědět!
2012/9Sladký život245 X Bouřlivá řecká svatbaMoc dobře manželství Alexeie a Billie určitě nezačalo, fiaskem se stala již svatební noc!
Tajemství, které Billie tak dlouho před mužem svého srdce skrývala a s nímž mu před oltářem slíbila věrnost, se prozradilo v tu nejnevhodnější chvíli a tím nejhorším možným způsobem! Jak má nyní pyšný Řek Alexei své ženě věřit? Má jejich manželství ještě nějaký smysl?
A má vůbec Billie chtít zachovávat svazek, v němž ji odmítne manžel dokonce i jenom vyslechnout? A už vůbec ne uvěřit a pochopit…
Jenže co má mladá novomanželka dělat, když si srdce poroučet nedá? A lásku k Alexeiovi si vymluvit nenechá…
2013/3Sladký život257 X Pyšný hraběPyšný španělský hrabě Alejandro netouží po ničem jiném než po pomstě! Jeho křehká anglická manželka Jemima ho před svým útěkem ze Španělska zradila způsobem, který je v jeho očích neomluvitelný - nevěrou s jeho vlastním bratrem! Když ji soukromý detektiv konečně vypátrá v jedné zapadlé anglické vesničce i s dvouletým synem, rozhodne se s ní Alejandro vyřídit účty jednou a provždy…
Jenže Jemima už není ta tichá a pokorná žena jako před dvěma roky. Je rozhodná, samostatná… A odhodlaná bojovat za sebe, za svého syna… A za své manželství!
2013/4Sladký život259 X Zámek s leknínyŽeny se zatím vždycky mohly přetrhnout, jen aby Angelovi vyplnily každé přání! Jenže ta svéhlavá Angličanka Flora se chová úplně jinak než všechny ostatní před ní… A na to pohledný holandsko-španělský miliardář není zvyklý!
Navíc Floru vůbec nemá rád. A nejenom proto, co se dozvěděl o její minulosti, ale i kvůli tomu, jak je odhodlaná křížit jeho současné plány!
I když je Angelo sám na sebe rozezlený, že ho Flora přitahuje, na ni má ještě větší vztek za to, že sexuální jiskření mezi nimi odmítá. Přece musí být nějaký způsob, jak ji přesvědčit!
2013/5Sladký život261 X Anglická růžeBledá, s porcelánovou pletí… pravá anglická růže… A Cesario po ní zatoužil. Jenže půvabná veterinářka byla nadále ochotna se starat pouze o jeho koně; o něj samotného zájem neměla… Až do chvíle, kdy na Cesariově rozhodnutí začal záviset osud jejího otce!
Jessice se sice uhrančivý italský magnát, který se usadil v jejich městečku, vždy líbil, rozhodně se ale nechtěla stát jednou z dalších žen, které mu projdou životem… a postelí! Když se však Cesario stal tím jediným, kdo jí mohl pomoci, kdo ji mohl zachránit, nezbylo jí nic jiného než si vyslechnout, co za to požaduje.
Rozhodně by nikdy nečekala, co to bude!
2013/8Sladký život Duo108 I ASvatební zradaŽádná z žen, s nimiž Sander strávil pár nocí a pak je zase opustil, nevypadala jako Tally. Sander dával přednost vysokým štíhlým blondýnám, a ne drobným brunetkám s postavou jako přesýpací hodiny. A rozdíl byl i v tom, že Tally ho zaujala nejen vzhledem, ale i inteligencí, vtipem, šarmem…
Že by o ni krásný Řek mohl mít zájem, o tom mohla Tally snad snít krásný sen. Ale to, jak se její známost s dědicem velké přepravní společnosti vyvíjela dál, to byla noční můra…!
A Sander si myslel totéž!
2013/9Sladký život Duo110 I AShledání ve FranciiManželství Tally a Sandera mělo být šťastné, osud ale rozdává i velmi špatné karty… Takže neuplynul ani rok a to, co mělo být věčnou láskou, vyvanulo, změnilo se na pachuť v ústech…
Opravdu? Sander ví, že v jeho srdci má Tally navždy to nejdůležitější místo, a rozhodne se o ní bojovat. Osud má ovšem připravených ještě několik poznamenaných karet…
2013/10Special na přání226 H BRozmar miliardářeKdyž se úspěšný italský podnikatel Angelo dozvěděl o pohnutém osudu své matky, která unikla z osidel mafiánské rodiny a v touze po klidném životě sedla na lep muži, jenž ji o všechno připravil, rozhodl se pomstít! A to nejenom tak, že zničí tohoto muže, ale i jeho dceru, půvabnou Angličanku Gwennu…
2014/2Sladký život279 X Pomsta po toskánskuKdyž nelítostný italský byznysmen Vitale uviděl v novinách fotografii Zary, dcery muže, jehož nesnášel ze všech lidí nejvíce na světě, rozhodl se okamžitě. Právě Zara se stane nástrojem jeho odplaty! Že by měl kvůli tomu cítit nějaké výčitky? Směšné!
Zara je ale jiná, než jak si ji představoval. Něžná, křehká, čistá… a vášnivá. To vše ale Vitale raději vidí jako její přetvářku. Jen aby se nemusel vzdát pomsty.
Ale pomsta je hořké ovoce. A Vitale toho bude muset hodně, hodně napravit…
2014/3Sladký život281 X Dohoda u oltářeMělo to být manželství jen na oko… Oba tomu aspoň věřili, a to dokonce ještě ve chvíli, kdy si před oltářem vyměňovali manželské sliby…
Nekompromisní řecký milionář Sergios nepotřebuje manželku, potřebuje matku pro tři děti svého bratrance, o něž se stará. A nepotřebuje ani milenku – i kdyby nebylo jeho peněz, o ženy by nouzi neměl nikdy. A Bee, jeho nastávající, nepotřebuje manžela ani milence. Chce pouze udělat to, co udělat musí, aby se postarala o ty, na nichž jí nejvíce záleží. O svou matku a o tři malé děti, jimž má nahradit maminku…
Sergios i Bee věřili, že to bude manželství jen na oko. A oba se zmýlili!
2014/4Sladký život283 X Francouzův závazekTu zlodějku mu snad osud přál! To napadlo Navarrea, nekompromisního francouzského milionáře, když v hotelovém pokoji přistihl tu drobnou dívku se svým notebookem v rukou. Výměnou za to, že ji nevydá policii, mu bude muset prokázat službu!
Tawny rychle pochopí, že se stala obětí intriky a že se jí asi nepodaří chladnému Francouzi vysvětlit, jak se věci mají. A že její jediná šance, jak se vyhnout obvinění z krádeže, je být Navarreovi po vůli.
To ale vůbec netuší, co po ní povýšený krasavec bude chtít. A jak to všechno skončí!
2014/6Sladký život288 Y Usmíření na ThassosuPo třech letech znovu spatřil řecký magnát Cristo Erininu tvář, a všechno se opět vrátilo… Vzpomínky na dny a noci plné vášně, smíchu a porozumění. To, jak se Erin usmívala, jak ho líbala, jak se s ním milovala… Jak ho zradila a okradla! Spatřil ji a rozhodl se, že ji musí ještě jednou mít. Aby vyhnal démony vzpomínek na ni z mysli, aby se jí pomstil…
Tvář Crista i po těch letech Erin připadala stejně tvrdá, stejně krutá, stejně temná… stejně krásná. I přesto, že ji Cristo tenkrát od sebe bez vysvětlení odehnal - nešťastnou, zklamanou, rozervanou… a těhotnou -, touha po něm se jí opět zmocnila. A Cristo jí dal nůž na krk: buď s ním stráví jeden víkend podle jeho představ, nebo se celý svět dozví, jaká je doopravdy…
Cristo ale nemá ani tušení, jaká na něj čekají překvapení!
2014/9Sladký život293 X Hrad u LondýnaAvu by Vito Barbieri, italský podnikatel žijící v Anglii, nikdy ve své firmě pracovat nenechal. Ne proto, že zrovna vyšla z vězení – Vito vždy byl zastáncem toho poskytnout lidem druhou šanci –, ale proto, že mu zabila bratra… Sice neúmyslně, sice za svou vinu pykala, odpustit jí ale nedokáže!
Kdyby Ava měla volit, určitě by nikdy nepřekročila brány Vitovy firmy. Výčitky svědomí, které má kvůli tomu, co spáchala, se ještě umocňují tím, že ani tři roky za mřížemi ji nezbavily posedlosti Vitem! Mužem, kterého nikdy nezíská!
Vánoce jsou ale časem zázraků a Vito se rozhodne dát dokonce i Avě šanci. A Ava se ji odhodlá využít. A na Vitově hradě kousek od Londýna začíná připravovat pro zaměstnance a sousedy svého šéfa vánoční večírek…
2014/11Sladký život297 X Magnátova léčkaTo, co po něm jeho kmotr chce, je mladému řeckému miliardáři Alexiovi pořádně proti srsti! On, který je zvyklý ženy od sebe odhánět, má teď jednu - a navíc takovou tuctovou myš! - sledovat. Má se jí hrabat v soukromí, má čmuchat, co je zač… A to proto, že kmotr tvrdí, že ta nezajímavá Angličanka je jeho vnučka! A že se o ní potřebuje dozvědět více, než ji učiní svou dědičkou!
2014/11Special na přání252 H BChci tě zpátkyKdyž Vivien uvěřila bulvárnímu článku, který jejího manžela, miliardáře Luccu, nepravdivě obviňoval z nevěry, zmýlila se. Teď, po dvou letech, by všechno ráda napravila a vrátila se i se synem zpět k milovanému muži. Jenže bude Lucca chtít, aby se k němu vrátila žena, která mu nevěřila? Zvítězí u něj láska nad pýchou?
2015/4Sladký život307 X Rusův rozmarKdyž se ve sněhové vánici objevili před dveřmi Katina penzionu v Jezerní oblasti tři muži, nemohla tušit, že se celý její život právě změnil od základu. Až dosud mladá žena žila klidně, starala se o penzion a své sestry. Muž v jejím životě neměl místo.
Jenže jsou muži, jsou muži… A je Michail!
Ruský miliardář Michail od túry v zasněžené anglické krajině očekával pár dnů, kdy si odpočine od zvonění mobilů, od povinností spojených s řízením impéria rozprostírajícího se po celém světě. Ano, ženy měly v jeho životě vždy své místo, tentokrát ale nepočítal s žádnou.
Jenže jsou ženy, jsou ženy… A je Kat!
2015/5Sladký život309 X Král pouštěNa počátku to byla láska jako trám… Když si princ Záhir vezme krásnou plavovlasou Angličanku, způsobí to v jeho rodném království poprask. Brzy se však ukáže, že sňatek se Sapphire byla největší chyba Záhirova života.
Ze Sapphire se totiž vyklube žena, která je chladná stejně jako safír, po němž má jméno. Než aby se Záhirem sdílela lože, raději uteče a zanechá ho v hanbě a o pět milionů liber chudšího.
Když se po pěti letech náhodou objeví v jeho království, je král Záhir rozhodnut skoncovat s neuzavřenou minulostí a přinutit svou bývalou ženu, aby mu dala to, co mu celou tu dobu dluží: vášnivou svatební noc!
2015/6Sladký život311 X Váhavý ŘekPro Bastiana, úspěšného řeckého podnikatele, je věc jasná. Způsob, jakým si přivydělává jeho podřízená, je sice nemorální, ale on je ochoten se s tím smířit. Dokonce se i vzdát nemalé částky, pokud pro něj vykoná určitou… službu. Slovo "ne" - stejně jako "děkuji" a "prosím" - mladý Řek ve svém slovníku vůbec nemá!
Emmie není schopna svému pohlednému šéfovi vysvětlit, že se v ní mýlil, strašně moc. A nemá nakonec jinou možnost než Bastianův příkaz splnit. A doprovodit ho jako jeho nová "přítelkyně" na rodinnou oslavu do Řecka…
2015/7Sladký život313 X Kněžnina sekretářkaTopsy nečekala, že úkol, který si předsevzala splnit, bude snadný. Vydávat se za sekretářku toskánské kněžny a pátrat přitom po tajemstvích starších než dvacet let by samo o sobě bylo těžké, když se ale na scéně objeví kněžnin syn, sebevědomý a sebejistý Dante, je to už téměř nemožné!
Danteovi je okamžitě jasné, že ta drobná Angličanka skrývá nějaké tajemství. A nebyl by to on - vždy opatrný, vždy podezíravý -, aby si nemyslel, že to tajemství musí být něco pořádně ošklivého! A protože Dante je navíc i muž činu, dospěje rychle k závěru, že nejsnazší - a nejpříjemnější - cestou, jak se dobrat pravdy, je prostě Topsy svést!
2016/3Sladký život329 X Vzpurná IrkaJak má Cristo čelit tomu, že jeho zesnulý otec po sobě nechal pět nezaopatřených nemanželských dětí? Kromě toho se Cristo musí vypořádat i s velmi vzpurnou opatrovatelkou těchto dětí, zrzavou Belle, která v žádném případě nedovolí, aby se všechno zametlo pod koberec!
Navíc Crista svéhlavá Belle více než přitahuje!
Řešení vyrazilo dech všem okolo. Nakonec se ale ukázalo být opravdu to nejlepší možné. I když jinak, než si to Cristo vymyslel!

(První díl trilogie Mocní muži)
2016/4Sladký život331 X Levandulový vrchCo je na střepy, to se dá spravit jen těžko? A o tom, že jejich manželství je na střepy, jsou přesvědčeni jak Betsy, tak Nik.
Pro Betsy je nepochopitelné to, jak se Nik chová. Jak jí odmítá rozumět, jak je chladný, uzavřený, jak bere jejich manželství stejně, jako by to byly bitvy, jež vede jako hlava obchodního impéria každý den. A když Betsy zjistí, že jí Nik navíc i lhal, řekne mu, ať odejde z jejich, z jejího domu.
A Nik odejde!
Jenže konec není nikdy dřív, než až když je konec opravdu!

(Druhý díl trilogie Mocní muži)
2016/5Sladký život333 X Královna na rokElla po třech letech znovu uviděla Zarífa, krále Vašíru, a uvědomila si, jak moc se mýlila, když věřila, že s ním už nikdy nechce mít nic společného! Jenže jako by z onoho fascinujícího a okouzlujícího muže, kterého milovala, v tom cynickém cizinci mnoho nezůstalo.
Ella byla stejně krásná jako před třemi roky, to viděl Zaríf na první pohled. Ale byl rozhodnut nevstoupit podruhé do stejné řeky! Jednou ho odmítla, podruhé jí k tomu příležitost nedá! A pokud po něm něco chce, bude mu za to muset poskytnout to, po čem touží on!

(Třetí díl trilogie o Mocných mužích)
2016/7Sladký život338 Y Tajemství jeho milenkyBillie byla jenom milenka. A jako taková měla ve světě arogantního řeckého miliardáře Gia omezená práva. Jenže když se Gio rozhodl oženit - s vhodnou a správnou ženou! -, Billie odmítla svého hlavního práva - být mu stále po vůli - nadále využívat.
A odešla…
Od Gia ženy neodcházejí. A když Gio pochopil, že žena, kterou si vzal za manželku, vůbec nebyla správná a pravá, rozhodl se Billii najít.
Jenže jeho milence narostly zoubky.
A taky má tajemství!
2016/10Sladký život Duo185 J AOstrov zázrakůCesare už dávno zjistil, že pravidla je lepší dodržovat. Takže když jedinou možností, jak navštívit ostrov, který patřil jeho rodině a o který přišel jeho dědeček, je oženit se s jeho současnou majitelkou, udělá to.
Pravidla je rozhodnuta dodržovat i Lizzie. A pokud jedinou možností, jak Cesaremu ostrov vrátit, je mít s ním dítě, souhlasí…
Jenže pravidla, jak to provedou, nedokáže dodržet ani jeden!

(V listopadu pokračování v příběhu Palácové tajemství!)
2016/11Sladký život Duo187 J APalácové tajemstvíMarwanský král Jaul se s tou zrádnou ženou, která mu v době, kdy studoval v Anglii, popletla hlavu, už rozhodně nikdy nechtěl vidět. Jenže co mu zbývalo, když se ukázalo, že přes to, co mu tvrdil jeho otec, sňatek, který s ní uzavřel, stále platí?
Ani Chrissie už nechtěla svého prvního a jediného milence nikdy vidět. Nač taky? Tolikrát se s ním snažila spojit, tolikrát se pokoušela zjistit, proč se jí nikdy neozval, tolikrát od něj toužila slyšet vysvětlení?
Tolikrát mu potřebovala říci, že v Anglii za sebou nenechal pouze zamilovanou dívku se zlomeným srdcem!

(Pokračování příběhu Ostrov zázraků z října!)
2017/3Sladký život353 X Popelka v bílémLeo byl vždycky zvyklý dostat to, co chtěl. A protože Grace, ta anglická dívka, s níž se seznámil v tureckém nočním klubu, má něco, co nemůže mít bez ní, rozhodne se vzít si i ji. Abychom mu ale nekřivdili - Grace ho přitahuje a vzbuzuje v něm touhu, to je ale všechno. Na takové věci, jako je láska a romantika, přece sofistikovaný podnikatel jako Leo nebude věřit!
Jenže pokud chce Leo Grace získat, musí se smířit s tím, že ona na ně věří!
Uvěří i on?
2017/4Sladký život355 X Milenka z donuceníTen plán nemohl nevyjít! Že Delilah bude jeho, pro to se Bastien rozhodl už před dvěma roky, když jeho první nabídku odmítla. Dobrá, moc slušná nabídka to nebyla, ale copak Bastien někdy tvrdil, že je slušný? Ani teď to není nabídka příliš čestná, ale čest se podle něj taky vždycky přeceňovala…
Delilah nemá, aspoň jak to cítí ona sama, jinou možnost, než souhlasit s tím, co po ní ten uhrančivý Řek chce. Bude mu po vůli, nic více než její tělo ale nedostane, vždyť ostatně nic jiného ani nechce!
Aspoň si to myslela.
Aspoň si to myslel i on…

(Pokračování Popelky v bílém, březnového příběhu o Leovi a Grace!)
2017/6Sladký život360 Y Krásná rebelkaPoppy byla ideální! Dostatečně krásná, aby svět uvěřil, že ji mladý a úspěšný milionář poctil svou "přízní", a dostatečně "neobroušená", aby ji jeho dědeček nikdy nepřijal jako vnukovu manželku! A to, že Gaetana Poppy nepřitahuje, je jen plus.
Gaetano se totiž musí oženit.
Gaetano se totiž nechce ženit!
Poppy byla nucena podivnou Gaetanovu nabídku přijmout, a to i přesto, že hrát snoubenku snoba se jí příčilo. Jenom tak mohla zachránit rodinu.
Pochopí Gaetanův dědeček, že Poppy není vhodný ?materiál? na přivdání se do jejich veleúspěšné rodiny? Nebo se Gaetano spletl?
A nespletl se i v jiných věcech?
2017/12Sladký život372 Y Obchod s láskouNikolai nečekal, že by tu drzou zrzku, která v něm dokázala během chvilky vyvolat nejdříve vztek, hned vzápětí touhu? a pak zase vztek, ještě někdy uviděl. A kdyby snad ano, kdyby dostal ten pošetilý nápad ji znovu vyhledat a pokusit se uspět tam, kde neuspěl, nikdy by ho nenapadlo, že se ta drobná dívka může stát nástrojem jeho odplaty.
Nikolaiova nová nabídka byla ještě neomalenější než ta, s níž na ni vyrukoval před rokem. Problém je v tom, že tentokrát ji Ella odmítnout nemůže.
A možná ani nechce?
2018/7Special na přání339 G ABenátčanova pomstaPřed čtyřmi roky zůstal italský řidič kamionu Valente stát před oltářem sám. Nevěsta nepřišla. Nyní na scénu nastupuje dravý a nemilosrdný obchodník Valente. Rozhodnutý pomstít se. A nebrat ohled na nic a na nikoho. A ze všech nejméně na Caroline, která ho opustila a připravila o vše, po čem toužil. Pro peníze a postavení ho odmítla a vzala si boháče. A Valente chce ty roky zpět!
2018/11Sladký život393 X Víla z vřesovištěO Vánocích se může stát cokoliv…
A bankéři Vitovi se na zápraží venkovského domku, kam se ukryl před skandálem, za který nemohl, objevila… víla! Malá, usměvavá a se santovskou čepicí na hlavě.
Holly Vánoce miluje a nechápe, jak vůči nejskvělejším svátkům roku může mít někdo tak odmítavý postoj jako ten krásný Ital. Jenže Holly si jím Vánoce nenechá znechutit a místo toho ho sama strhne k tomu, aby se trochu uvolnil…
A k Vánocům patří samozřejmě dárky!
2018/12Sladký život395 X Protiklady patří k sobě!Co se škádlívá, to se rádo mívá…
… ale ne, Apollo a Pixie se neškádlili, Apollo a Pixie se navzájem upřímně nesnášeli. Ona si o řeckém miliardáři myslela, že je nafoukaný sukničkář, on o anglické kadeřnici, že je nudná a nezajímavá zlatokopka.
A přesto spolu stanuli před oltářem!
A nejenom to, stanuli před ním proto, že společně plánovali rodinu!
Teď ještě zbývalo, aby oba přišli na to, jak se v tom druhém pletli!
2019/2Special na přání353 G BPoklad z ostrovaŘecký miliardář Alexei je zvyklý tvrdě pracovat a ve volném čase si náležitě užívat. K tomu patří i ženy. Osobní asistentku Billii, s níž se ostatně zná už od dětství, které oba prožili na řeckém ostrově Speros, však považuje za skutečný poklad. Vše zařídí, vše vyřeší… Když ho Billie požádá o delší neplacenou dovolenou, není Alexei právě nadšen. Co teprve kdyby věděl, k čemu Billie dovolenou doopravdy potřebuje!
2019/6Sladký život Duo249 J AKrálovna pouštěMolly se probudila na neznámém místě, kolem ní nebylo nic než poušť! Došlo jí, že byla unesena. Ale kým? A proč? Setkání se samotným vládcem království Džálie ji překvapí… neboť tento uhrančivý muž v ní probudí city, které už dávno pohřbila. Azrael zpočátku s přitažlivostí bojuje, ale nakonec z Molly udělá svou královnu.
2020/7Sladký život433 X Vila na pobřežíKdyž se Winnie dozví o zradě svého šéfa - magnáta Erose Nevrakise, s nímž prožila krátký románek -, rozhodne se zmizet z jeho života a už se nikdy neohlížet zpátky. Dokonce mu ani nesvěří sladké tajemství, které nosí pod srdcem.
Jenže o rok později se Eros objeví u jejích dveří a dožaduje se svého dědice! Odveze je oba do své přepychové vily ve Středomoří a Winnie si uvědomí, že vášeň, kterou k němu kdysi cítila, hoří stále stejným plamenem…
2020/8Sladký život435 X Snoubenkou na chvíliJeden starý řecký milionář se rozhodl, že pro všechny své vnučky sežene ideálního manžela, a bylo to jako zákon. Jenže v případě Vivi vlastně ani tak moc nešlo o to, aby pro ni získal ideálního muže. Šlo o to, aby Raffaele trpěl. Protože Vivi ublížil. A to je něco, co její dědeček bez trestu nemůže nechat být. A tak byl Raffaele dohnán k oltáři… Donucen oženit se s ženou, které nevěřil. Která ho ale přitahovala!
2020/9Sladký život437 X Nevěsta pro šejkaVypravit se přes půl světa za ženichem, kterého nikdy předtím neviděla… a druhý den být provdána za někoho úplně jiného! Ne, rozhodně by si Zoe nepomyslela, že se něco takového může stát zrovna jí. Jí, zvyklé sedět v koutě!
To pro Rádže to bylo taky pěkně divoké. Jeden den byl královský exulant, vyhnaný ze země vlastním otcem, persona non grata, jak se říká… a stačilo pár hodin, aby z něho byl čerstvě ženatý následník trůnu!
2020/12Sladký život443 X Pomýlená dědičkaTěžko říci, kdo byl více vyveden z míry. Jestli Alissandru, když zjistil, že jeho bratr odkázal svůj dům a veškerý majetek své švagrové, nebo Isla, když se od Alissandrua dozvěděla, že se náhle stala velmi, ale velmi bohatou…
I když těch šoků tam bylo více. Hlavně ten, že se Alissandru objevil u Isliných dveří… a během pár hodin i v její posteli… A během dalších pár hodin byl pryč!
Jenže na to, že věci jsou jiné, než jaké se ve skutečnosti zdají, musejí přijít oba!
2021/4Sladký život Duo292 I BNoc s PopelkouMěla to být práce na čtrnáct dní… a měla jí změnit život!
Nabídka, kterou dal uhrančivý milionář Dante servírce Belle, se prostě odmítnout nedala. Dva týdny měla hrát jeho přítelkyni - ve vší počestnosti! -, aby se s ním pak už nikdy nemusela vidět. Tak to chtěl. Tak to chtěla ona!
Měla to být práce na čtrnáct dní…
2021/8Sladký život460 Y Můj zapomenutý sňatekBrooke byla úplně jiná… Ne, její tvář se nezměnila, ale to, co bylo podstatné… černá se proměnila na bílou!
Jenže Lorenzo nemá ani tušení, že ženu, která se po osmnácti měsících probrala z komatu… vlastně nezná. A ona že nezná jeho. Že krátce předtím, než při autonehodě jeho skutečná manželka zahynula, ji nahradila její na první pohled úplně stejně vypadající sestra. Že místo Brooke se z nemocnice vrátil s Milly!
A že všechno to, kvůli čemu Lorenzovo manželství mířilo k trpkému konci, neplatí.
Až na to, že jeho žena… není jeho žena.
A protože při nehodě přišla o paměť, neví to ani Milly!
2022/1Sladký život469 X Království pro PopelkuVlastně už v okamžiku, kdy ten snědý muž, zahalený pouze do ručníku, vyšel z koupelny, Izzy věděla, že má problém! I když předpokládala, že jejím problémem bude to, že přišla příliš pozdě na směnu do hotelu, kde si přivydělávala jako pokojská.
Už v okamžiku, kdy vyšel Ráfík do pokoje a uviděl tam tu dívku se zlatorudými vlasy, věděl, že jenom se na ni dívat mu nebude stačit.
Ovšem to, co se z toho prvního setkání vyvine, netušil ani jeden z nich!
2022/2Sladký život Duo312 I AItalův dědicVzít si Mayu za manželku, zplodit s ní dítě? Pro Raffaeleho to byla výzva! To, že by tím do jeho impéria přibyl další lesklý šperk v podobě nadějné firmy, byl už jenom bonus navíc. A přesvědčit Mayu o tom, že je to i v jejím zájmu, nemohlo být těžké.
Protože přesvědčit jakoukoliv ženu, že je pro ni darem, bylo pro Raffaeleho vždy ten nejsnazší úkol na světě!
Až na to, že pro každou kosu existuje kámen, na který jednou narazí!
2022/5Special na přání432 H ABouřlivá řecká svatbaMoc dobře manželství Alexeie a Billie určitě nezačalo, fiaskem se stala již svatební noc!
Tajemství, které Billie tak dlouho před mužem svého srdce skrývala a s nímž mu před oltářem slíbila věrnost, se prozradilo v tu nejnevhodnější chvíli a tím nejhorším možným způsobem! Jak má nyní pyšný Řek Alexei své ženě věřit? Má jejich manželství ještě nějaký smysl?
Jenže co má mladá novomanželka dělat, když si srdce poroučet nedá? A lásku k Alexeiovi si vymluvit nenechá…
2022/8Sladký život Duo324 I APrsten od malířeRuy ji zachránil, zachránil jejího otce a dal jejímu životu nový smysl a nový řád. A nešlo jenom o to, že se s ním stala skutečně ženou.
Suzy nikdy nepochybovala o tom, že po ní Ruy dál doopravdy touží. Bylo tam ale pořád jakési tajemství, o němž nechtěl hovořit.
A pokud ji Ruy nebral vážně, měli spolu o čem diskutovat?
2022/11Sladký život490 Y Překvapení na prahuTy nejasné vzpomínky na noc s dívkou se zelenými vlasy… Tor měl pocit, že se něco stalo, nevěděl ale, co to něco bylo. Byl si ale tak jistý, že to nemůže mít nic společného s neznámou ženou, která pronikla do jeho kanceláře a vmetla mu do tváře, že čeká jeho dítě!
Pixie byla zoufalá - bez peněz, bez budoucnosti? Takže se nakonec až zase tak moc nezlobila, když jí osud v podobě jejího bratra do života Tora znovu přivedl.
Nikdy by ale nepředpokládala, že se z ní stane nezamilovaná nevěsta nucená vzít si muže, který ji nemiluje!
2022/12Sladký život492 Y Noc před VánocemiKdyž Sev něco chtěl… tak si to vzal. A nerozpakoval se při dosažení svého cíle použít žádné prostředky. Byl bohatý, a bohatým přece patří svět!
Pak se ale rozhodl pomstít muži, který ublížil jeho sestře. A nejlepším prostředkem k tomu byla Amy…
Obyčejná Amy.
Naivní Amy.
Okouzlující Amy!
Ublížit jí, to bylo to poslední, co Sev chtěl. Vlastně ho ale vůbec nenapadlo, že by jí ublížit mohl…
A Sev najednou uviděl sám sebe jejíma očima a pochopil, že to on se musí změnit! Jinak nezíská to, na čem opravdu záleží...
2023/4Sladký život499 X Perfektní manželka?Ari si nepotrpěl na prázdné sliby, nehrál s Cleo žádné hry. A byl připraven držet si od ní odstup, až se k němu nastěhuje… Koneckonců čím se ta drobná dívka lišila od všech těch, jež prošly životem – a postelí – řeckého miliardáře před ní?
Jenže pak Ari najednou slyšel sám sebe se jí ptát: „A co kdybychom se nerozešli? Co kdybychom se doopravdy zasnoubili?“
Nikdy kvůli žádné ženě nebyl ochotný vynaložit tolik úsilí, jako to udělal kvůli Cleo. Došlo mu totiž, že pro něj bude perfektní. Teď už potřeboval úplnou maličkost – aby Cleo uvěřila, že on bude perfektní i pro ni!
2023/6Sladký život503 X Dům nad vlnamiVoněla jako slunečné ráno a Gio věděl, že tak si tu nahou vílu, kterou našel ve svém bazénu, bude už navždy pamatovat…
Jenže pro Leah to, že se obdivoval její kráse a dokázal s ní prožít vášeň, bylo málo! Když se totiž pokoušela zjistit, jak si Gio představuje dny, měsíce a roky, jež se uvolila s ním prožít, řekl jí: „Myslím, že k tomu lásku nepotřebujeme…“
Pak si ovšem Gio uvědomil, že to, co jí nabízí, nebude Leah nikdy stačit. A musel pochopit, že je jeho povinností se naučit, jak to dělat správně. Změnit se…
2023/8Sladký život507 X Královna jeho srdce„Vím, že se s ní musím rozvést… ale nejdříve ji musím vidět!“
Gaetano udělal chybu, když se s Larou oženil. Snad ho trochu omlouvalo to, že tehdy nebyl sám sebou. Ale když se mu vrátila paměť, o kterou přišel při úrazu, řekl, že to ona, Lara, byla jeho obrovská chyba.
A Lara utekla…
„Rád bych, abychom to spolu zkusili znovu.“ Proč Gaetano své manželce, přestože se s ní chtěl původně rozvést, řekl zrovna tohle?
2024/4Special na přání478 H ARuská ruletaOd chvíle, kdy ruský magnát Nikolaj uvidí mladou vdovu Abbey na módní přehlídce, začne po ní toužit. Když ho Abbey odmítne, nemilosrdně změní taktiku a zaměří se přímo na její srdce…
Abbey dobře ví, že pro krachující rodinnou firmu jsou Nikolajovy peníze jedinou nadějí. Podlehne jeho vyděračské taktice i jeho osudnému šarmu a je ochotna udělat vše, co se po ní žádá?
2024/4Special na přání478 H BMagnát z KastilieTemný, hříšný půvab padlého anděla… Tím se vyznačoval španělský vévoda Leandro. A pyšný byl jako ďábel! O dítě, které s ním čeká prostá anglická dívka Molly, se postará, i když k jeho matce nic necítí. Je to přece věc jeho kastilské cti! A Molly, usměvavou a veselou jako ptáček, zavře na svém zámku, kde bude mít všechno, co se dá za peníze koupit… Kromě toho, co by opravdu chtěla.

Počet zobrazených záznamů: 72

Na seznam autorek začínajících na Gr

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 12836
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 29.04.2024, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace