Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 8/2010

Zobrazuji informace o produkci 8 / 2010


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance916 A Margaret Wayová (Way, Margaret)Blažená snoubenkaGuy Radcliffe je úspěšný majitel farmy, jehož předci patřili mezi nejváženější rodiny australského vnitrozemí. Alana Callaghanová sice také vlastní malé hospodářství, ale nedosahuje úrovně těch úžasných a rozmazlených dívek, které soupeří o Guyovu pozornost. I když ho potají už léta miluje, myslí si, že on si ji nikdy za svou ženu nevybere. Guy má však oči jen pro ni…
Romance917 B Barbara Hannayová (Hannay, Barbara)Tajemství deníkuPo návratu z Himálaje Simone zjistí, že deník, v němž prozradila své tíživé tajemství, ztratila. Když se přihlásí jeho nálezce, Simonin život je v ohrožení. Proč ho musel nalézt právě nezávislý novinář Ryan Tanner? Hodlá ji vydírat? Ale možná je tento atraktivní muž s uhrančivýma očima a velkým srdcem pro Simone ten pravý, kdo jí může pomoci vyrovnat se s minulostí!
Romance Duo918 T ANatasha Oakleyová (Oakley, Natasha)Nevěsta v bílémSetkání s Danielem a jeho dospívající dcerou Miou vyvolává ve Freye neodbytné vzpomínky na vlastní dětství. Její divoká a nespoutaná povaha ji tehdy přivedla k četným karambolům, proto se teď snaží být nablízku Mie, v níž vidí samu sebe. Čím více času s ní a jejím otcem tráví, tím víc si Freya uvědomuje, že Daniel by mohl být mužem, který jí splní její dívčí sen o svatbě v bílém.
Romance Duo918 T BJennie Adamsová (Adams, Jennie)Svérázné děvčeObětavá Sofie nastoupila jako ošetřovatelka a osobní asistentka multimilionáře Greye, který se zotavuje ze zranění. Je z toho celá nesvá a zamilovat se do svého zaměstnavatele je ta poslední věc, kterou by potřebovala. Ale lze se ubránit vzájemným sympatiím, když pouze ve dvou tráví veškerý čas na venkově, kde lišky dávají dobrou noc?
Zlatá dynastie21 CH Sheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Zkrocená rebelkaÚspěšná psycholožka Susan Fortuneová pomáhá dětem a mladistvým v San Francisku. Dělá to velmi dobře, protože sama má za sebou nelehké dospívání plné vzdoru, kdy ji otec vyhodil z domu a útočiště jí poskytl Ryan Fortune. Nyní, po patnácti letech, se k Ryanovi a Lily v jejich obtížném období vrací, aby jim oplatila láskyplnou péči. Na jejich ranči potkává i svou dávnou nenaplněnou lásku, veterináře Ethana. Ryan byl přesvědčen, že Susan a Ethan si jsou souzeni, ale Susan je městská holka, a o takovou Ethan nestojí. Přesto ani on na divokou blondýnku nikdy nezapomněl, protože mu celou tu dobu nepřestala vstupovat do snů…
Hvězdy romance9 F Diana Palmerová (Palmer, Diana)Tygří okoEleanor dobře ví, že v životě nebude nikdy nikoho milovat tak, jako miluje Keegana Tabera, i když on její lásku neopětuje. Po osudném večeru, kdy se o tom přesvědčila, odešla studovat do jiného města, aby si vyhnala z hlavy sen, který se nikdy neuskuteční, protože každý z nich patří do jiné společenské vrstvy. Když se po čtyřech letech vrací domů, je všechno jinak, než si myslela.
Záhady a romantika4 R Debra Webbová (Webb, Debra)Na hraně zákonaWillow Harrisová se již několik měsíců neúspěšně snaží získat zpět svého dvouletého synka, kterého v Kuvajtu zadržuje její bývalý manžel, bohatý obchodník s podezřelými vazbami. Když selžou soudy i několik detektivních kanceláří, obrací se na nově založenou vyšetřovací agenturu Equalizers, jejíž majitel se chce zabývat právě takovými zdánlivě beznadějnými případy na hraně zákona. Případ přiděluje svému novému společníkovi, bývalému vojákovi Spencerovi Andersovi, s nímž pak Willow odjíždí na nebezpečnou misi do Kuvajtu. Willow chápe, že budou potřebovat zázrak, aby uspěli, ale Spencer je muž, který budí důvěru…
Historická romance299 E Annie Burrowsová (Burrows, Annie)Půvabná divoškaJasper Challinor, markýz z Lensborough, je zděšený. Kdo je ta rezavá, pihovatá dračice v ošuntělých šatech, s níž se setkává v jídelně svých hostitelů, kam si přijel vybrat matku pro svého budoucího dědice? A co ho k ní tak neskonale přitahuje? Jasper je zvyklý pokaždé dostat to, co si zamane, a teď si přeje dostat právě Hester. Přesvědčený, že je to jen chudá příbuzná, zažívá jeden šok za druhým. Ta bohatá lady ho donutí změnit všechny jeho zásady!
Historická romance297 W Anne O'Brienová (O'Brien, Anne)Divoký jestřábRosamunda nevidí jiné východisko jak uniknout nepřijatelnému ženichovi, než že se uchýlí na pohraniční hrad, který zdědila po svém otčímovi. Ten se ovšem rozhodl nabýt zpátky do svého majetku Gervase Fitz Osbern, a tak se střetávají dva silní protivníci.
Zvítězí zelené oči, zářící rozhodností, nebo snad ty šedé, nesmlouvavě tvrdé, v nichž se ale občas objeví záblesk pochopení a soucitu? Gervase je pevně rozhodnutý získat zpět, co mu patří – a možná nádavkem k tomu i nevěstu…
Historická romance298 Z Diane Gastonová (Gaston, Diane)Vítězná hraGuy Keating ve snaze vybřednout z tíživé finanční situace, kterou mu zanechali otec s bratrem – oba karbaníci – se narychlo ožení s Emily Dupreyovou, která je údajně bohatou dědičkou. Až po svatbě Guy zjistí, že to byl omyl a Emily pochází z rodiny s podobnou vášní, jakou měla ta jeho. Když se své ženě přizná, že si ji vzal jen pro peníze, Emily si přeje jediné – zmizet někam daleko od Guye, ovšem k tomu potřebuje peníze.
Dostat se k nim může pouze v herně, protože otec ji naučil dobře hrát karty. K tomu se ale musí změnit v tajemnou lady Widowovou!
Sladký život187 P Sarah Morganová (Morgan, Sarah)Vila na SicíliiTa čarokrásná vila se pro anglickou malířku Stasiu stala místem, kde zažila největší rozkoš, ale i místem, kde se musela ponořit do vůbec nejhlubšího žalu! Když ji sem její manžel, arogantní boháč Rico, přivezl, zdálo se jí, že mají před sebou pouze roky naplněné láskou a štěstím. Pak ji ale Rico obvinil z něčeho, čeho se nedopustila, a ona proto za sebou i za manželstvím obrazně práskla dveřmi vily…!
Teď po ní Rico žádá, aby se vrátila. Ne proto, že by pochopil, jak jí ukřivdil, ale proto, že potřebuje její pomoc… A chce její tělo!
Sladký život188 Q Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vyvolená z AnglieChladný a pomstychtivý Sicilan! To bylo první, co si Robin o Cesareovi pomyslela. Ne, vlastně to první bylo, že je to ten nejúžasnější muž, jakého kdy viděla! A tento skvělý krasavec jí s ledovým klidem oznámil, že si ho vezme za muže… Nepožádal ji o ruku, prostě přikázal! Robin to prý dluží jemu, jeho rodině a především jeho malému synovci Markovi. Kvůli Robinině bratrovi totiž zahynula jeho maminka, Cesareova sestra. A Robin ji podle jeho rozhodnutí prostě zastoupí! V případě, že Robin odmítne, zničí celou její rodinu!
Není to ale jenom ta výhrůžka, kvůli čemuž Robin souhlasí!
Sladký život185 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Opheliina zahradaAby z poblouznění půvaby řeckého magnáta Lysandera vyrostla skutečná láska a důvěra, musí Ophelie vynaložit větší úsilí, než jaké věnuje rostlinkám ve své milované zahradě u zchátralého anglického venkovského šlechtického sídla Madrigal Court, které se Lysander rozhodl získat i za cenu sňatku s ní! S Ophelií věčně umazanou od hlíny, s Ophelií neúnavně mu odmlouvající, s Ophelií pohrdající jím. Ale Lysander nemá na vybranou. Získat Madrigal Court je pro něj věcí rodinné cti. A brzy si uvědomí, že získat chce i Ophelii. A nejen jako milenku na pár měsíců!
Sladký život186 Y Kim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Návrat do IrskaProč omdlela Natalia, matka irsko-italského milionáře Romana, při návštěvě školky? Čím ji tak rozrušil pohled na tvář tříletého Sama, syna jedné z vychovatelek, půvabné Scarlet? Roman se to měl zanedlouho dozvědět! A to, co se dozvěděl, se mu ani trochu nelíbilo! Jenomže řešit to začít musel. Matka, již léta toužící po vnoučatech, by mu nedala pokoj. A kromě toho by bez toho, aby vše vyřešil, nevydržel ani Roman, muž pevných zásad!
Jenže jak se má se vším vypořádat Scarlet, pro niž se několika vyslovenými větami změnil život?
Sladký život Duo60 I AMichelle Reidová (Reid, Michelle)Ostrov vzpomínekNa lásku byli staří dost, na smutek, který je potkal, ne…
Každoročně se Louisa vrací na řecký ostrov, kde přišla o syna. Doposud se jí vždy podařilo vyhnout se setkání s jeho otcem – mocným Andreasem. Mužem, který jí nepomohl, když byla na dně, mužem, který ji zradil… Ani po pěti letech Andreas na svou manželku nezapomněl… Tím spíše, že nikdy nepochopil, proč od něj utekla. Proč mu – jim! – nedala možnost bojovat proti hrůze, kterou prožili, společně. A pak ji jednou uviděl vystupovat z trajektu v přístavu ostrova, kde kdysi strávili několik šťastných měsíců!
Sladký život Duo60 I BNatalie Riversová (Rivers, Natalie)Dobrodružství v BenátkáchV tu chvíli se sny zbortily!
Když Lily řekla svému benátskému milenci Vitovi, v jehož paláci žila již pět měsíců, že čeká dítě, místo nadšeného jásotu uslyšela příkaz, aby se okamžitě odstěhovala! Ale stačilo pár týdnů, aby se Vito objevil s příkazem novým: Okamžitě se za něj musí provdat!
Proč, když Vito dává jasně najevo, že nevěří v to, že by Lily opravdu čekala jeho dítě? Proč, když je mu zjevně nepříjemné, že ho Lily stále přitahuje?
Sladký život Duo61 J ANatalie Andersonová (Anderson, Natalie)Svět modelinguMalý svět sydneyské podnikatelky Cally se zhroutil ze dne na den. Když v podstatě proti své vůli vyhrála na aukci svobodných mládenců bývalého manekýna Blakea, nevěděla co s ním. K příliš krásným lidem měla i kvůli své matce, chladné a sebestředné stárnoucí supermodelce averzi. To Blake jasně věděl, co si s nesmělou Cally počít! A co by ona mohla zažít s ním… Ale bylo mu jasné, že o tom musí tuto ledovou královnu nejprve přesvědčit!
Sladký život Duo61 J BSusan Stephensová (Stephens, Susan)Muž v uniforměNa kůži promočená dívka ve svatebních šatech na jeho prahu nemohla podplukovníka Cadea vyvést z míry! Tím spíše, že jednak potřeboval novou hospodyni, jednak se krásná dívka hodila pro jeho záměry! Pro Liv byl válečný hrdina Cade naplněním dívčích snů. Brzy navíc pochopila, že jizvy na jeho tváři nejsou ničím proti jizvám na jeho duši. A rozhodla se mu pomoci… Livin návrh však Cadeovi vyrazil dech!
Romance se šejkem33 M Annie Westová (West, Annie)Vládce pouštěŠajeharský šejk Chálid bin Šaríf potkává na cestě do Austrálie dívku, která potřebuje pomoc. Je promočená a zjevně v šoku. To, co však v Chálidovi nevinná Maggie okamžitě probudí, není rozhodně soucit. Když po vášnivé noci Maggie zmizí, vládce pouště se s tím nehodlá smířit. Po usilovném pátrání Chálid Maggii najde a zjistí, že jejich první společná noc nezůstala bez následků!
Romance se šejkem34 N Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Královský darAli Matlocková opustila Texas a vydala se za prací do exotického království El Zafiru. Našla tu nejen dobré kamarády, ale i přitažlivého, svůdného a neodolatelného šejka Kamala Hassana. Ten je však přesvědčen, že pokud chce své zemi dobře vládnout, nemá láska v jeho srdci místo. Přesto všichni okolo vidí, že ho Ali vůbec nenechává chladným, a je jen na něm, kdy se rozhodne dát své city najevo…
Desire871 K Michelle Celmerová (Celmer, Michelle)Princezna z ostrovaPřed deseti lety se princezna Sofie zamilovala do bratrova spolužáka Alexandra, který mohl na mladičké Sofii oči nechat. Do cesty se jim ale postavila královna a mladé milence rozdělila. Nyní se znovu setkávají. Opět ožila jejich dávná touha, ale za ní se skrývá hodně zlosti a hořkosti. Alexandr si naplánoval, že tentokrát bude trpět Sofie. Donutí ji, aby se do něj zamilovala, a pak ji opustí. Svádění princezny se mu ale vymklo z rukou. Bylo těžké poznat, kdo koho svádí a kdo je svedený…

3. díl minisérie Královské pokušení
Desire872 L Laura Wrightová (Wright, Laura)Roční manželstvíMediální magnát a zapřisáhlý starý mládenec Trent Tanford má problém – jeho otec mu dal jeden týden, aby si našel manželku, jinak přijde o vedení firmy. Trent si všiml nevšedního půvabu své sousedky, grafičky Carrie Grayové i nesporné inteligence, která zářila z jejích okouzlujících očí. I když to vypadalo hodně bláznivě, nabídl jí manželství na rok. Oba by tím mohli vyřešit své starosti… Půjde vše tak snadno, jak si představují?

2. díl minisérie Skandály na Manhattanu
Desire Duo873 O AEmilie Roseová (Rose, Emilie)Sladké poutoMultimilionář Mitch byl zvyklý, že peníze vyřeší všechno a že si za ně může koupit cokoli a kohokoli. Proto si zpočátku nedělal starosti s podmínkou otcovy závěti, podle které s ním v domě má strávit celý rok batole, jeho nevlastní bratr. Netušil totiž, že existují ženy, které se koupit nedají. Teta malého chlapce, krásná Carly, k nim ale patří…

2.díl minisérie Na účtu lásky
Desire Duo873 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Dědictví s podmínkouTexaský magnát Jake Thorne může získat dědictví, ovšem pod jednou podmínkou: musí se oženit a založit rodinu. Rychle. Usoudí, že ideální partnerkou bude jeho plachá asistentka Emily, protože jí nejde o jeho peníze ani moc. Navíc má ty nejsvůdnější rty, jaké kdy viděl.

3. díl minisérie Zlatí ženichové
Special Na léto151 H ABarbara Delinsky (Delinsky, Barbara)Zvláštní přitažlivostŠtěstí ve dvouRussell Shaw se po pětadvaceti letech na přání své dcery Diany vrací do St. Louis, aby ji odvedl k oltáři. Čeká ho nelehké setkání s Dianinou matkou, jeho velkou studentskou láskou Cynthií. Pro nikoho z nich není snadné zapomenout na krušné začátky jejich manželství, na rozchod, ale i na zvláštní vzájemnou hlubokou přitažlivost, která mezi nimi vždy panovala.

(2. vydání)
Special Na léto151 H BKasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Láska z biografuŠtěstí ve dvouNejstarší dosud hrající autokino v Americe má půvabnou vedoucí Sharon, pro kterou je něčím víc než jen podnikem na vydělávání peněz. Je místem rodinné zábavy a schůzek pro už několik generací zamilovaných. Stejný názor ale nesdílí nový majitel celé sítě kin Zachary St. Claire, který by prodělečný biograf nejraději zavřel. Sám se však časem přesvědčí, že romantické kino i jeho neodolatelná vedoucí si zasluhují jeho pozornost!

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 26

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2632
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.08.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace