Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 10/2013

Zobrazuji informace o produkci 10 / 2013


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance995 A Barbara Hannayová (Hannay, Barbara)Místo družičky nevěstouJak se stát dokonalou družičkou:
1) Stále se usmívat a předstírat, že šaty, které vám vybrala nevěsta, jsou prostě úžasné.
2) Být trpělivá, protože vaše nejlepší kamarádka se prostě zblázní. :
3) Hlavně se nezamilovat do ženicha!
Zoe je nadšená, když ji kamarádka Bella požádá, aby jí šla na svatbě za družičku. Když potká ženicha, aniž tuší, o koho jde, propadne jeho kouzlu. Jakmile Zoe zjistí, že je to právě Bellin snoubenec, zhroutí se jí celý svět…
Jenže Bella sama váhá, jestli její svatba s Kentem není příliš uspěchaná. Ví, že Kenta nemiluje, a když vidí nešťastnou Zoe, rozhodne se k odvážnému kroku.
Romance996 B Fiona Harperová (Harper, Fiona)Víkend plný záhadJmenuji se Coreen a jsem majitelkou butiku s retro modely, ráda se oblékám jako filmová hvězda třicátých let, nikdy nevyjdu z domu nenalíčená, a mé vlnění v bocích upoutá pozornost každého muže. Už od dětství mám kamaráda Adama, který mě nikdy nenechá na holičkách. Mé srdce však hoří pro Nicholase.
Víkend jsme strávili ve stylu Agathy Christie, takže jsem měla jedinečnou příležitost Nicholase okouzlit. Jenže se mi nějak do cesty připletl Adam. A musím přiznat, že na jeho polibek na terase za měsíčního svitu nikdy nezapomenu… Že by nakonec on byl tím pravým?
Historická romance374 W Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn)Jak vyvolat skandálMerrick St. Magnus je nenapravitelný hejsek. Aby se vyhnul nepříjemnému setkání s otcem, přijme pozvání na domácí sešlost hraběte z Folkenstone a odjede z Londýna do Kentu. Pak ho však přistihnou v kompromitující situaci s hostitelovou dcerou Alixe a její otec vyžaduje, aby se s ní Merrick buď oženil, nebo z ní učinil nejžádanější dívku sezóny.
Alixe Burkeová je mnohem šťastnější v knihovně než v tanečním sále a nehodlá vyslyšet četné žádosti své rodiny, aby se konečně provdala. Podaří se Merrickovi s využitím všech triků, které zná, donutit Alixe k tomu, aby nezůstala na ocet?

(1. část minisérie Nenapravitelní zhýralci)
Historická romance375 Z Amanda McCabeová (McCabe, Amanda)Srdce v žáru láskyKdyž se setkali poprvé, byla Celia mladá dívenka, která neznala nic než svět vesnice, kde žila se svou rodinou, zatímco John Brandon byl všemi obdivovaný krasavec, který se ve vsi objevil zčistajasna z Londýna.
Po vášnivém románku jí zmizel ze života stejně, jako se jí v něm objevil, a zničil život jí i celé rodině. Co se stalo? A jak budou moci pracovat ve službách anglické královny bok po boku teď, když je po letech osud opět svedl dohromady? Převáží nenávist… nebo láska?
Sladký život271 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Ostudné souvislostiKouzelný řecký ostrov Xanos skrývá pro mladého úspěšného podnikatele Nika jakési tajemství, jemuž nemůže a nemůže přijít na kloub … Jako by to zde znal, jako by tu již kdysi žil - a přitom je zde poprvé v životě. Jako by se zde skrývalo cosi, co musí odhalit, přestože mu to změní od základu celý život…
Stejně jako se celý život změnil místní ostrovance Connii, když ji rodiče přinutili se provdat za muže, s nímž nemohla žít.
A Nico chce poznat tajemství smutné nevěsty Connie stejně tak jako tajemství ostrova!
Sladký život272 Y India Greyová (Grey, India)V posteli s cizincemPříslušník speciálních jednotek Kit se po pěti měsících v poušti vrací za svou snoubenkou Sophií jako úplně jiný muž, než byl ten, který do boje odjížděl. Sophia neví, co způsobuje podivné nálady, zamlklost a výbuchy hněvu tohoto stále nesmírně přitažlivého muže. Kita něco tíží, a není to pouze to, že nedávno zjistil, kdo jsou jeho skuteční rodiče. Tím méně to, že kvůli tomu přišel o dědictví. To, co ho ubíjí, je mnohem vážnější. Dokonce natolik, že je Kit připraven vzdát se i snu o společném životě se Sophií. Ta je ale odhodlána o lásku a štěstí bojovat!
Sladký život Duo112 I AKim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Bouřlivý skandálKdyž před sedmi roky opustila Poppy její první a největší životní láska, uhlazený italský mladík Luca, věděla, že už nikdy nikoho nebude tak milovat! A skutečně - ty tři dny a noci, kdy jsou spolu bouří uvězněni na starém skotském hradě, to jenom potvrdily. Oba jsou o sedm let starší, o sedm let zkušenější… Dokáží se přes tu propast času přenést?
Sladký život Duo112 I BHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Italský návratTak si Lily - původem Australanka, po rodičích Italka - návrat do Itálie nepředstavovala! Po tragickém úmrtí otce i matky a zklamání v lásce se rozhodla hledat útěchu u tety v městečku Como nedaleko od Milána. Netušila ovšem, že útěchu se jí - ať bude, či nebude chtít! - rozhodne poskytovat i šarmantní Alessandro. Dokáže Lily Parisiová odolat jeho kouzlu, anebo mu podlehne?
Sladký život Duo113 J AMargaret Wayová (Way, Margaret)Australská výchovaPro Olivii znamenalo rozhodnutí jejího otce, že musí odjet do Austrálie, ten nejhorší trest. Sice se provinila proti rodinným pravidlům, ale přece jenom – vyhnanství až u protinožců?! Tím spíše, že jejím "opatrovníkem" se v zemi klokanů má stát Clint, bohatý farmář, současně ale i zemitý Australan každým coulem. Muž, kterého Olivia od prvního okamžiku nesnáší… Muž, který ji od prvního okamžiku přitahuje!

(Poslední díl cyklu o nevěstách rodiny Balfourových)
Sladký život Duo113 J BTrish Moreyová (Morey, Trish)Snoubenka na jednu nocKdyž si nový klient zakládá na harmonických rodinných vztazích, musí mu úspěšný mezinárodní obchodník Leo prostě představit svou snoubenku! A že žádnou nemá? Nevadí! Jeho australská asistentka, s kterou do té doby mluvil pouze telefonem, ji přece zastoupí!
Desire985 K Yvonne Lindsayová (Lindsay, Yvonne)Milencovo ultimátumPiper se po osmi letech toulání po světě vrátila domů. Její návrat však nebyl takový, jak očekávala. Otec zemřel a veškerý rodinný majetek přešel do rukou jejího bývalého milence Wadea Collinse. Ten jí oznámil, že ji nechá bydlet v domě jejího otce, a dokonce pracovat v rodinné firmě pod jednou podmínkou: když mu porodí dítě…
Desire Duo987 L ARobyn Gradyová (Grady, Robyn)Vzpurná dědičkaKdyž úspěšný newyorský architekt Daniel Warren přijal nabídku, aby přijel do Royalu a vypracoval projekt na přestavbu věhlasného Texaského rančerského klubu, ještě netušil, že se zaplete nejen do volebního boje o místo prezidenta klubu, ale že zde na jihu promluví i jeho srdce. Jižanská kráska Elizabeth mu od prvního okamžiku učarovala…
Desire Duo987 L BRachel Baileyová (Bailey, Rachel)Navždy jehoPia byla jediná žena, kterou si kdy James dovolil milovat, protože byl ještě příliš mladý na to, aby chápal, jak je láska pošetilá. V době dospívání byla Pia celým jeho světem, ale pak se s ním rozešla a zlomila mu srdce. Teď po letech je zákruty osudy znovu svedly dohromady a jiskřičky dávné lásky znovu vzplály…
Desire Duo986 O ABarbara Dunlopová (Dunlop, Barbara)Z lásky, nebo pro peníze?Lucas Demarco se pustil do soudní bitvy, ve které jde opravdu o hodně. Pokud se mu nepodaří získat do vlastní péče malou osiřelou neteř Amelii, ztratí i kontrolu nad miliardovým jměním. Nejhorší na tom všem je, že musí bojovat s nádhernou, nevyzpytatelnou a vášnivou Ameliinou tetou Devin. Co zvítězí? Moc a peníze, nebo horoucí srdce a láska?
Desire Duo986 O BSara Orwigová (Orwig, Sara)Bohatí a zkaženíGrace si nedělala žádné iluze. Od členů významné rodiny Raffordových z Dallasu nemohla čekat nic dobrého. Ty zkažené boháče zajímaly jen peníze. Byla proto velmi ostražitá, když ji navštívil Nick Raffaord, strýc jejího adoptivního synka, s tím, že by rád, aby se její malý Michael stal součástí rodiny. Gracein rozum říkal ne, ale její tělo ji zrazovalo. Nicka bylo těžké odmítnout…
Zlatá kolekce22 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Opuštěná v pouštiJako v pohádce z Tisíce a jedné noci by si mohla připadat Katrina! Noci strávené s krásným beduínem v jeho stanu v malebné oáze však příliš pohádkové nejsou. Krásný beduín ji totiž unesl a Katrina je jeho vězněm! I když? I když možná, že všechno je taky docela jinak! A ve skutečnosti je možná zločincem Katrina, protože Xanderovi, svému vězniteli, ukradla srdce?
Special na přání225 G ALiz Fieldingová (Fielding, Liz)Obyčejná princeznaLaura nutně potřebuje pro svého šéfredaktora článek na titulní stranu. Setkání s korunním princem Alexandrem z Montorina jí k tomu dává skvělou příležitost. Laura prožije s princem jeden jediný, zcela obyčejný den, který ale její život obrátí vzhůru nohama!
Special na přání225 G BLilian Darcyová (Darcy, Lilian)Popelka a princPrinc Stephen, oddaný službě své vlasti, ochotně souhlasí, že se ožení s krásnou cizinkou, aby zachránil trůn. Není ale připravený na city, které v něm vzbudily Suzanniny nevinné polibky. Ale jeho vlast očekává, že bude vládnout i za cenu toho, že ztratí to, po čem jeho srdce nejvíc touží…
Special na přání226 H ABronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Milostné opojeníBylo to dobře střežené tajemství Setha Bennedicta, že ho až k zešílení přitahovaly a vzrušovaly krásné křivky a další přednosti Jillian Ashtonové-Bennedictové. Vždyť to byla jeho švagrová a tetička jeho dcerky! Nic na tom neměnil fakt, že jeho žena a Jillianin muž již nebyli mezi živými. Seth si opravdu nebyl jistý, jak zvládne zakázku, při níž bude s tou okouzlující ženou denně ve styku?
Special na přání226 H BLynne Grahamová (Graham, Lynne)Rozmar miliardářeKdyž se úspěšný italský podnikatel Angelo dozvěděl o pohnutém osudu své matky, která unikla z osidel mafiánské rodiny a v touze po klidném životě sedla na lep muži, jenž ji o všechno připravil, rozhodl se pomstít! A to nejenom tak, že zničí tohoto muže, ale i jeho dceru, půvabnou Angličanku Gwennu…

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1662
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.10.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace