Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Michelle Reidová

Zobrazuji údaje o autorce Michelle Reidová - Reid, Michelle


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/1Romance207 C Dvojí životRachel zasáhla zpráva o nevěře jejího muže jako blesk. Už s ním nedokáže dál žít – ale nedokáže ani odejít, obzvlášť když se Daniel snaží jejich manželství dát znovu dohromady …
2000/1Romance349 A Manželství naokoPiers Danvers ji opustil ve svatební den, jeho starší bratr Rafe se však nabídne, že Pierse zastoupí - se vším všudy. Shaan nemůže uvěřit vlastním uším, nakonec ale nemá na vybranou. A později postupně dochází k poznání, že se dříve zamilovala do nesprávného muže...
2000/7Polibky82 E Cena za sňatekKdyž Mia Frazierová souhlasí s požadavkem svého otce, aby se vdala za řeckého milionáře Alexandera Doumase, dobře ví, že oba muži spolu uzavřeli výnosnou smlouvu. Alex dostane zpátky svůj ostrov a její otec vytouženého vnuka. Její důvod, proč podmínkám smlouvy vyhoví, je však jiný, než se domnívá Alex. Jak si má ale svoje tajemství podržet, když v ní její manžel probouzí tak silnou vášeň a po krátkém čase nosí i jeho dítě?
2000/9Polibky86 E Ráno potéCésar DeSanquez se na vlastní oči může po čtyřech letech přesvědčit, že se v modelce Annie nemýlil. Ano, je přesně tak krásná jako v časopisech a ve filmu. Ale také tak zkažená. Zničila v několika okamžicích jeho rodinu. A teď má César příležitost konečně se jí pomstít...
2001/11Polibky126 Y Sňatek s milionářemKlára se rozhodla zanechat studií a po smrti své matky se sama postarat o novorozenou sestřičku. Ve vypjaté situaci, když se ji její teta snaží přesvědčit, aby dala dítě k adopci, objeví se bohatý řecký magnát Andreas Markopulos, který jí nabídne zabezpečení pro dítě i pro ni, ovšem pouze tehdy, když se za něj provdá.
Jeho vysvětlení, že to dělá kvůli své staré a nemocné babičce, která by se ještě ráda dočkala pravnoučete, se Kláře nezamlouvá. Není Andreas podvodník, který aby dosáhl svého, podvádí všechny včetně své mladé nevěsty?
2002/6Polibky146 X Smlouva s nepřítelemCaroline Newburyová, mladá krásná aristokratka žije se svým otcem, který propadl hazardu a prohrál téměř všechen rodinný majetek. Oba přijíždějí do Španělska, kde sídlí firma, která odkoupila jeho dlužní úpisy. Tady Caroline poznává, že firmu vlastní Luiz Vazquez, muž, jehož před sedmi lety milovala, ale on ji zradil. Teď jí Luiz nabízí manželství s tím, že smaže všechny otcovy dluhy a oběma zajistí pohodlný život. Sám ovšem potřebuje sňatek, aby si pojistil dědictví po svém otci. Caroline si však brzy uvědomuje, že z její strany to není jen chladnokrevná dohoda...
2005/10Sladký život14 Y Hlavně vášeňStačí jediný pohled na Isobel a řecký loďařský magnát Leandros zjistí, že jejich vzájemná přitažlivost je osudová. Náhle totiž zmizí ty tři roky, kdy žil bez ní, bez své krásné anglické manželky, dokonce si snad už ani nedokáže vzpomenout na to, proč se tak odcizili, a zapomene i na to, že původně Isobel do Athén pozval jenom proto, aby se s ní dohodl na podmínkách rozvodu… Bude ale ochotna zapomenout i Isobel? Dokáže se smířit s manželem a se všemi členy jeho rodiny?
2006/5Sladký život Duo2 I ASvatba za každou cenuVášnivý milionář Carlo má oči jen pro Francescu, která ho svou krásou a nevinností přitahuje jako žádná jiná žena… Francesca však je nejen kráskou, jíž obdivuje celý Řím, ale i dědičkou velkého bohatství a možnou Carlovou konkurentkou na poli byznysu a snoubenkou muže, kterého Carlo považuje za podvodníka!
2007/2Sladký život45 X Žena z Rio de JaneiraJe to zvláštní závěť, kterou po sobě zanechal tajemný Brazilec Enrique Ramirez. Mezi těmi, jimž změnila život, jsou i bohatý bankéř Anton Luis a půvabná Cristina.Před šesti lety se více než jen znali! Jejich rozchod jim oběma zanechal nezhojené rány v srdci. A závěť jim ukládá, aby si tyto rány rozdírali ještě více! Ale Cristině je souzeno, aby se z vydírané nevěsty stala šťastnou manželkou!
2007/10Sladký život62 Y Zkrocení bohatého mužePro řeckého milionáře Xandera není problém koupit si všechno, co se mu zachce. Dokonce i mladičkou půvabnou Helen, jejíž otec se topí po uši v dluzích! I když se Xander a Helen přitahují, začne jejich manželství více než špatně. Xanderovi nezbude nic jiného než odvézt Helen na svůj soukromý ostrov a tam ji obměkčit. Jeho nejúčinnější zbraní je vášeň…
2008/12Special132 G ASicilské manželstvíVánoční nocNina potratila dítě a nemůže najít cestu zpět ke svému manželovi Rafaelovi. Je přesvědčená, že Rafael má milenku, a vše nasvědčuje tomu, že jejich manželství je v troskách…
2009/2Sladký život Duo35 I BItalova nastávajícíItalský magnát Raffaelle je zvyklý se v lásce nevázat. To se ale změní, když se setká s Rachel, která se mu chce pomstít za svou sestru! Než se nadějí, jsou jim v patách reportéři a tisk oznamuje jejich – falešné – zasnoubení!
2009/5Sladký život127 P Hry s byznysmenemKdyž se italský obchodník Enrico setká se svou někdejší přítelkyní Freyou, je zaskočen. Bývalá milenka má totiž syna! Chlapce, který jako by mu z oka vypadl. Jemu, nebo jeho bratranci Lukovi? S ním totiž Enrico Freyu před třemi roky přistihl. Freya sice vždycky tvrdila, že mezi ní a Lukou nic nebylo, Enrico ale přece ví zcela jistě, že je to jenom prohnaná lhářka a podvodnice! I když stále velmi přitažlivá!
A stíny minulosti se začínají probouzet…
2010/5Sladký život Duo54 I AObchodník z MilánaKdyž z deštivé Anglie dorazila Lizzy do slunného Milána na svatbu své nejlepší přítelkyně Bianky a arogantního boháče Luka, myslela si, že zde stráví jen pár dnů… Rozhodně nepředpokládala, že Bianca uteče od oltáře… A ani ve snu by ji nenapadlo, že si bude muset Luka sama vzít. A odjet s ním na svatební cestu do kouzelného Karibiku!
2010/8Sladký život Duo60 I AOstrov vzpomínekNa lásku byli staří dost, na smutek, který je potkal, ne…
Každoročně se Louisa vrací na řecký ostrov, kde přišla o syna. Doposud se jí vždy podařilo vyhnout se setkání s jeho otcem – mocným Andreasem. Mužem, který jí nepomohl, když byla na dně, mužem, který ji zradil… Ani po pěti letech Andreas na svou manželku nezapomněl… Tím spíše, že nikdy nepochopil, proč od něj utekla. Proč mu – jim! – nedala možnost bojovat proti hrůze, kterou prožili, společně. A pak ji jednou uviděl vystupovat z trajektu v přístavu ostrova, kde kdysi strávili několik šťastných měsíců!
2011/4Sladký život211 X Vyvolená řeckého boháčeProč má Leo, řecký vládce finančního impéria, potřebu neustále ochraňovat snoubenku svého nevlastního bratra, chladnou a upjatou Natashu? Vždyť se mu ani nelíbí! A svého hamižného bratra, který ho okrádá, nemá rád. Že by to snad bylo proto, že má pocit, že i Natasha je jeho obětí?
Pro Natashu je střet s Leem stejně smrtící, jako by se pokoušela čelit lavině. A to tím spíše, že se jí po zradě snoubence i sestry, kterou právě zažila, zhroutil celý dosavadní život jako domeček z karet.
A kvůli Leovi se hroutí stále dál…
2011/9Sladký život Duo78 J BNevěsta pro FlorenťanaTu tvář nechtěla Cassie již nikdy spatřit! Tvář jejího prvního a jediného milence, tvář otce jejích dětí! Tvář italského milionáře Sandra, který jí tenkrát před lety řekl, že ji nechce znát! A teď se stal novým majitelem firmy, v níž Cassie pracovala. Je to možné, že si opravdu nemůže vzpomenout na to, kdo vlastně Cassie je? Lze po všem tom zklamání ještě rozfoukat v popelu plamínky vzájemné touhy?
2012/1Special na přání184 H BHlavně vášeňRozvod s otazníkemStačí jediný pohled na Isobel a řecký loďařský magnát Leandros zjistí, že jejich vzájemná přitažlivost je osudová. Náhle zmizí ty tři roky, kdy žil bez ní, bez své krásné anglické manželky, dokonce si snad už ani nedokáže vzpomenout na to, proč se tak odcizili, a zapomene i na to, že původně Isabel do Athén pozval jenom proto, aby se s ní dohodl na podmínkách rozvodu…
2012/6Special na přání194 H BŽena z Rio de JanieraBohatému bankéři Luisovi a půvabné Cristině, kteří se před šesti lety bouřlivě rozešli, změnila život závěť, kterou po sobě zanechal tajemný Brazilec Enrique. Je ale Cristině souzeno, aby se z vydírané nevěsty stala šťastnou manželkou?
2013/1Sladký život Duo95 J ANávštěva z ToskánskaŽe je jejím otcem pohádkově bohatý Oscar Balfour, se Mia dozvěděla až o svých jednadvacátých narozeninách!
Pro Oscara Balfoura je věcí cti, aby se jeho dcery dokázaly postavit na vlastní nohy, takže netrvalo dlouho a Mia nastoupila jako sekretářka ve firmě u otcova přítele, řeckého podnikatele Nikose… Nejkrásnějšího muže, s jakým se kdy setkala!
A Nikosovi se změnil svět kolem něj. Svéhlavá Mia ho změnila! A Nikos se s tím musel začít smiřovat…

(1. díl minisérie Nevěsty rodiny Balfourových)
2014/1Sladký život277 X Zajatkyně toskánského sídlaDivné manželství před třemi a půl rokem Franco a Lexi uzavřeli… Založené na nedůvěře, podezírání a nenávisti. Nevydrželo dlouho… Když Lexi od svého bohatého italského manžela utekla, byla to pro oba úleva!
Pod tím vším špatným zůstalo jako mince na dně studny i něco dobrého. Něco, na čem by se dal vystavět nový hrad manželství; tentokrát pevný a hrdě střežící důvěru, oddanost, lásku…
Budou k tomu ale mít ještě Lexi a Franco po tom všem špatném, co prožili, dost sil?
2018/8Special na přání341 G AVyvolená řeckého boháčeProč má Leo, řecký vládce finančního impéria, potřebu neustále ochraňovat snoubenku svého nevlastního bratra, chladnou a upjatou Natashu? Vždyť se mu ani nelíbí! A svého hamižného bratra, který ho okrádá, nemá rád.
Pro Natashu je střet s Leem stejně smrtící, jako by se pokoušela čelit lavině. A to tím spíše, že se jí po zradě snoubence i sestry, kterou právě zažila, zhroutil celý dosavadní život jako domeček z karet.
2018/10Special na přání345 G BNevěsta pro FlorenťanaTu tvář nechtěla Cassie již nikdy spatřit! Tvář jejího prvního a jediného milence, tvář otce jejích dětí! Tvář italského milionáře Sandra, který jí tenkrát před lety řekl, že ji nechce znát! A teď se stal novým majitelem firmy, v níž Cassie pracovala.
2020/3Special na přání380 H AOstrov vzpomínekKaždoročně se Louisa vrací na řecký ostrov, kde přišla o syna. Doposud se jí vždy podařilo vyhnout se setkání s jeho otcem - mocným Andreasem. Mužem, který jí nepomohl, když byla na dně, mužem, který ji zradil… Ale Andreas na svou manželku nezapomněl ani po pěti letech… Tím spíše, že nikdy nepochopil, proč od něj utekla. A pak ji jednou uviděl vystupovat z trajektu v přístavu ostrova, kde kdysi strávili několik šťastných měsíců!
2023/5Special na přání456 H AItalova nastávajícíItalský magnát Raffaelle je zvyklý se v lásce nevázat. To se ale změní, když se setká s Rachel, která se mu chce pomstít za svou sestru! Než se nadějí, jsou jim v patách reportéři a tisk oznamuje jejich – falešné – zasnoubení!

Počet zobrazených záznamů: 25

Na seznam autorek začínajících na Re

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7340
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 27.06.2023, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace