Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 9/2017

Zobrazuji informace o produkci 9 / 2017


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Historická romance468 W Annie Burrowsová (Burrows, Annie)S vévodou v posteliKdyž se Gregory, vévoda Halstead, probudí vedle zcela nahé, neznámé dívky, nedokáže si z předchozí noci na nic vzpomenout. A stejně je na tom i jeho společnice, nevinná Prudence. Postupně spolu začínají přicházet na podivné okolnosti, které je v noci svedly dohromady, a při tom se navzájem nejen poznávají, ale nalézají v sobě i velké zalíbení a pociťují vzájemnou přitažlivost…
Historická romance469 Z Sophia Jamesová (James, Sophia)Nikdy se nevdámAdelaide Ashfieldová ztratila důvěru v muže a rozhodla se, že nikdy nevstoupí do manželství a svůj život věnuje péči o nemocné. Její strýc přesto trvá na tom, aby si našla manžela. Odjíždí proto do Londýna, kde se setkává s lordem Gabrielem Wesleym, vyhlášeným londýnským Casanovou. Nikdo netuší, že Wesley ve skutečnosti pracuje jako vyzvědač a bojuje s mnoha stíny své minulosti. Stane se Adelaide Gabrielovým spásným andělem, který mu pomůže opět najít sama sebe? A najde v sobě Gabriel dost síly, aby jí svěřil všechna svá tajemství a pomohl jí nalézt ztracenou důvěru k mužům?

(2. část minisérie Šlechtici bez groše)
Sladký život365 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Láska v PařížiPřed lety, to bylo ještě v Rusku, Roman odešel. Odešel, aniž by Aňje vysvětlil, proč odmítá její lásku. A proč jí odmítá nadále dávat tu svou…
Znovu se setkali v Paříži, když už každý z nich byl někým jiným. Když už dávno nebyli těmi vyděšenými teenagery, kteří nevědí, co si počít s vlastním životem. Roman to pochopil už tehdy, že oba potřebují čas. Čas na to, aby se stali těmi lidmi, kteří k sobě doopravdy patří.
Teď to musí pochopit ještě Aňja…

(Závěrečná část minisérie Ruští magnáti!)
Sladký život366 Y Miranda Lee (Lee, Miranda)V Italově náručiOsud dopřál Sergiovi novou šanci. Krásná a sofistikovaná Bella trpící syndromem vyhoření ho požádala, zda by mohla strávit měsíc v jeho vile u jezera Como.
Pochopitelně souhlasil, protože Sergio má plán…! Během toho měsíce ji svede! Svede ji, aby uhasil tu touhu, které se za celé ty roky, co ji zná, nezbavil.
Bella proti jeho návrhu na "přátelství s výhodami" nemá námitky. Vždyť už když jí bylo šestnáct, byl Sergio tím nejkrásnějším mužem, jakého poznala…
Oba říkají, že touží jenom po krátké aférce…
Oba by chtěli ale mnohem více!

(První část trilogie o Staromládeneckém klubu!)
Sladký život Duo206 I ASusan Stephensová (Stephens, Susan)Toskánské létoObyčejná zahradnice…, to bylo první, co Marka napadlo, když ji viděl. Jenže pak zjistil, že Cass je všechno, jen ne obyčejná.
Cassandra věřila, že měla štěstí, když získala práci v jednom z nejkrásnějších koutů Itálie. Když ale uviděla Marka, pochopila, že už navždy bude chtít něco více… A to i přesto, že Marco ještě dlouho neměl pochopit, jaké štěstí potkalo jeho!
Sladký život Duo206 I BKim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Víkend v ŘíměLařin šílený nápad, který dostala v Římě, když jí muž, o němž si myslela, že je ten pravý, řekl, že s pannami nespí, skončil úplně jinak, než by čekala. Najednou z ní byla vdaná paní, ale za někoho, koho ještě před pár dny neznala!
Raoul byl se svou manželkou více než spokojený. Byla krásná, vtipná, soucitná a noci s ní byly peklo i ráj současně…
Jenže to všechno nemuselo stačit!
Sladký život Duo207 J ANatalie Andersonová (Anderson, Natalie)Na pirátově hraděByli si tak podobní - Stella, dcera generála, vojačka, pro niž je povinnost na prvním místě, a Eduardo, bratr korunního knížete. Oba se cítili zrozeni pro službu a nedokázali si představit život bez ní… Ale pak se dráhy jejich životů protnuly. A rázem bylo všechno jinak!

(V říjnu pokračování pod názvem Ledový kníže!)
Sladký život Duo207 J BTara Pammiová (Pammi, Tara)Vládcova milenkaZafir nemůže být mrtvý, prostě nemůže!
Ale Lauren by asi uvěřila spíše tomu, že milenec, kterého se vypravila hledat do jeho vlasti kdesi na Blízkém východě, je mrtvý, že zahynul v občanské válce, než že od ní prostě odešel… aniž by jí řekl, že se má stát vládcem tohoto království!
Zafir měl dobrý důvod, proč Lauren opustil. Aspoň si to myslel. Jenže teď má pocit, že se mýlil úplně ve všem!
Desire1126 K Kat Cantrellová (Cantrell, Kat)Nechtěné dědictvíKdyž se Nora dozvěděla, že její otec miliardář umírá, rychle se vypravila i se svým synem do Chicaga v naději, že k sobě znovu najdou cestu. V nemocnici ale padla do náruče nejlepšího přítele z dětství, který jí nabídl to, po čem jako svobodná matka toužila ze všeho nejvíc: útěchu. Jejich setkání v nich znovu zažehlo dávnou jiskru, která hodně rychle přerostla v požár…
Desire Duo1128 L AJanice Maynardová (Maynard, Janice)Kouzlo přitažlivostiKdyž se u nově zvoleného prezidenta Texaského dobytkářského klubu Casea Baxtera objevila majitelka úklidové firmy, rusovlasá Mellie, oba dva doufali, že jim jejich spolupráce usnadní život. Pro Mellii by práce pro nejbohatšího rančera byla dobrou reklamou a Case nutně potřeboval zvládnout chaos ve své domácnosti. Záhy se však ukázalo, že Case nedokáže být lhostejný k Melliiným půvabům…
Desire Duo1128 L BKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Krásná švagrováCole se do Paige zamiloval už na střední škole, přesto si nakonec vzala jeho dvojče. Cole se s tím nikdy nesmířil a s bratrem přerušil všechny kontakty. Pak na Royal udeřilo tornádo a z jeho krásné švagrové byla vdova. Cole věděl, že by se jí měl vyhýbat, ale touha Paige chránit, objímat a milovat byla silnější…
Desire Duo1127 O AJoss Woodová (Wood, Joss)Dívka plná rozporůKdyž se Brodie ráno v parku přidala k běžícímu sexy hokejistovi, netušila, že trocha toho sportování a flirtování se zvrtne v nebezpečnou hru, kdy jí půjde o všechno: o kariéru i o srdce. Zapřisáhlý starý mládenec Kade Webb se původně zdál být ideální na jednorázový románek, avšak osud si s nimi zlomyslně pohrál a jejich žhavý sex nezůstal bez následků…
Desire Duo1127 O BKaren Boothová (Booth, Karen)Nečekané rozuzleníNew York je město plné lidí, ale mnoho z nich žije osaměle, protože se jim dosud nepodařilo najít životní lásku. Ashley má zvláštní poslání. Ve své televizní show s názvem Manhattanská dohazovačka lidi sbližuje a vytváří z nich páry. Sama ale žije rovněž osaměle. Změní její osud Marcus Chambers, britský podnikatel, který se i s malou dcerkou nastěhuje do sousedního bytu?
Zlatá kolekce69 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Hraběnka a podkoníSophia, dcera a dědička bohatého hraběte z Yardley, je poprvé uvedena do londýnské společnosti. Jelikož jí otec stále vnucuje nějaké ženichy, rozšíří o sobě na jednom plese pomluvu, že dává přednost prostým mužům před šlechtici.
Pár dní nato se v jejich stájích objeví nový podkoní, který Sophii často doprovází na jejích projížďkách po Hyde Parku. Sophia se v jeho přítomnosti cítí nezvykle příjemně a netuší, do jakých problémů se kvůli svým neuváženým prohlášením dostane…
Special na přání319 G ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italský donchuánMandy s Renzem zůstanou uvězněni v horské chatě zasypané lavinou a útěchu nacházejí ve společné náruči. Jenže pak přijde další sesun sněhu a Renzo zmizí… a s ním i Mandyino srdce, které jí ukradl.
Po roce se však Mandy dozví, že Renzon přežil, ale trpí amnézií. Jak bude reagovat, až mu Mandy sdělí, že má syna? Bude se k ní a malému Dannymu znát?
Special na přání319 G BIndia Greyová (Grey, India)Vzpomínka z MonakaByla to jedna jediná noc… Tenkrát v Monaku před čtyřmi roky, vzduch byl horký a zpoza okna bylo slyšet šumění moře. A Kate, která sem přijela udělat rozhovor s italským automobilovým závodníkem Cristianem, podlehla šarmu města i tohoto muže…
Byla to jedna jediná děsivá vteřina, kdy Cristianovo auto vjelo do bariéry a proměnilo se v hromadu trosek… Proč se ale Cristiano poté, co se vrátil z nemocnice, odmítá ke Kate hlásit? Copak pro něj tak málo znamenala?
Special na přání320 H AJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Tanec v New OrleansuMladá vdova Samatha se rozhodne vyhledat syna svého zesnulého manžela, s nímž se nikdy předtím nesetkala. Jenže Louis na její volání ani dopisy neodpovídá… a tak jí nezbývá než se s ním seznámit osobně.
Louis si žije v New Orleansu veselým životem svobodného bohatého muže. Když pozná Samanthu, znamená pro něj nejprve jen další vzrušující zážitek. Pak se však ukáže, že tato vášnivá žena je jeho nevlastní matkou!
Special na přání320 H BAbby Greenová (Green, Abby)Výhled na AtényKdyby Alexandros Kallii nenáviděl, byla by to aspoň nějaká vášeň… Ale on jí jenom pohrdá. Za to, co mu udělala před sedmi roky, když znemožnila sňatek, který měl uzavřít. Ublížila mu jako ještě nikdy nikdo jiný…
Teď se Alexandros vrací. Chce pomstu a ví, že se mu jí dostane. Jeho bohatství, jeho moc, jeho známosti - to vše mu otevře jakékoliv dveře, přinutí kohokoliv poslechnout. A Kallie nemá jinou možnost než Alexandrosův příkaz vyplnit!

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 743
Denní počet: 2
Počítáno od: 24.09.2017

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace