Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 1/2006

Zobrazuji informace o produkci 1 / 2006


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance703 A Margaret Wayová (Way, Margaret)Australský žárBrock Tyson se vrací do rodného městečka, aby převzal dědečkovu farmu. Láska do jeho života nepatří, ale jen do té doby, než se setká se svou bývalou spolužačkou Shelley Loganovou. Ta mezitím vyrostla v krásnou a velmi přitažlivou ženu a Brockovo srdce touží po tom, aby se stala jeho ženou. Sdílí ale stejné pocity i Shelley?
Romance704 B Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Pravidla zasnoubeníNate Leeman je zarytý počítačový programátor, který nezná nic jiného než svou práci. Pouze před pěti lety jeho srdce zahořelo pro Kat Sandersonovou, která ho záhy opustila. Teď se Kat vrací do jeho života jako spolupracovnice a Nate poznává, že jeho láska k ní zdaleka neskončila. Aby však mohli začít znovu, musí vyřešit spoustu nedorozumění, která je kdysi rozdělila…
Romance705 C Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Jedno přáníRáchel sní o rodinném životě a jejím jediným přáním je dítě. V té době se její spolubydlící Holly narodí holčička, o kterou se nemůže starat, a tak ji dočasně svěří do péče Ráchel. Je snad tohle splněné přání z New Orleansu, které vyslovila na své narozeniny u tajemné cikánky? Na scéně se však objeví strýc malé Emy Jake Fletcher a všechno se zkomplikuje. Ráchelino srdce zahoří nejen pro miminko, ale i pro Jakea, který však zatím touží jen po tom, aby dostal do péče Emu…
Romance706 D Renee Roszelová (Roszel, Renee)Advokát a láskaTaggart Lancaster jen neochotně souhlasil, že zastoupí svého přítele. Jeho převlek je tak dokonalý, že jsou všichni přesvědčeni, že je to vážně ten playboy s nepěknou pověstí. Mary O´Marová s ním nechce mít nic společného, opovrhuje jím.
Jak ho ale Mary začíná poznávat, je stále zmatenější. Nechce se smířit s tím, že ten pěkný, upřímný muž je takový, jak se o něm povídá. Je na nejlepší cestě mu podlehnout - ale přežije jejich vztah, když vyjde pravda najevo?
Romance Duo707 T AHannah Bernardová (Bernard, Hannah)Malý vetřelecLaura je donucena na nějakou dobu pečovat o malé dítě, které objeví bez vysvětlení ve svém bytě. Při pátrání po jeho rodičích jí pomáhá soused Justin, kterého Laura tajně obdivuje. I když se oba lásce snaží vzdorovat, přesto je to k sobě velmi přitahuje.
Romance Duo707 T BKaren Rose Smithová (Smith, Karen Rose)Dobrá známostBrianne Barringtonová pracuje jako sestra na poliklinice. Doktor Jed Sawyer je ztělesněním snů každé ženy a Brianne po něm stále víc touží. Jed nezůstává k jejím půvabům lhostejný a všechno naznačuje tomu, že by se mezi nimi mohl vyvinout vášnivý románek, jen kdyby se Jed jejich vztahu zuby nehty nebránil…
Historická romance147 W Helen Dicksonová (Dickson, Helen)Nevěsta z BelhavenuTeprve když Anně Prestonové zemře matka, seznamuje se osmnáctiletá studentka se svým dědečkem, který si přeje, aby s ním žila na jeho honosném sídle. Anna začíná objevovat jiný svět - svět majetných lidí.
Během cesty do Paříže se důvěrněji seznámí s dědečkovým chráněncem, ruským emigrantem Alexem, který se v Anglii sám vypracoval na úspěšného podnikatele. Ten se ji pokouší ochránit před stinnými stránkami života "zlaté mládeže", ovšem zároveň se snaží odolat jejímu kouzlu. Podaří se mu to?
Historická romance148 Z Paula Marshallová (Marshall, Paula)Statečná vévodkyněSir Neville Fortuscue je vážený člen parlamentu a mezi londýnskou smetánkou je proslulý svojí seriózností. Nikoho, a nejméně jeho samotného, by napadlo spojovat ho s nespoutanou Dianou, vévodkyní z Medbourne.
Když se však setkají v soukromí, aby pomohli najít zmizelou služku, a zapletou se tak do nebezpečné hry o život, Neville si uvědomí, že Diana není jen krásná vdova, která si hledá vhodného manžela…
Sladký život19 X Carol Marinelliová (Marinelli, Carol)Večeře v ŘíměLuca byl krásný jako temný anděl… A přesto si Felicity nebyla tak úplně jistá, jestli ho má milovat, nebo nenávidět! Sice ji zachránil, to ano, ale současně zničil jejího otce. A teď se souhrou podivných náhod stala jeho manželkou. Manželkou hříšně krásného a hříšně bohatého italského majitele řetězce hotelů, který ve skutečnosti potřeboval manželku jenom naoko… Nebo že by tomu bylo jinak?
Sladký život20 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Spisovatelka a milionářSpisovatelka životopisů Emily se ocitá v nepříjemné situaci - její záměr napsat knihu o slavné australské herečce, jež se před pár roky nečekaně stáhla do ústraní, je zmařen hereččiným synovcem, nadmíru pohledným a bohatým právníkem Damienem Margatem, který ji navíc požádá o ruku! Emily souhlasí… Je to jenom z vypočítavosti, protože věří, že se tak dostane k informacím, jež by ji jinak zůstaly nedostupné, nebo k Damienovi něco cítí? Zvítězí kariéra nebo láska?
Desire704 K Shirley Rogersová (Rogers, Shirley)Farmářova schovanka"Musíš mi slíbit, že se postaráš o Tanyu." To bylo poslední přání Davidova otce, než zemřel. A David mu na to dal své slovo a hodlal ho dodržet. Jenže postarat se o někoho a toužit po něm, to jsou dvě rozdílné věci a David stále neměl jasno, jak s krásnou otcovou schovankou a se svými city k ní naložit. Kdyby jim alespoň nekomplikovala život tajemstvím zastřená Tanyina minulost!
Desire705 L Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Důvěrná tajemstvíSam Remington přijel po patnácti letech na sraz střední školy, aby udělal tlustou čáru za minulostí. Potřeboval si promluvit se spolužačkou, která pro něho kdysi mnoho znamenala. Dana Sterlingová za tu dobu udělala velkou politickou kariéru a nyní byla senátorkou. A i když se zdálo, že Sam a Dana stále patří do dvou odlišných světů, ta neuvěřitelná přitažlivost mezi nimi stále přetrvávala…
Desire706 M Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Vždy k službámDel Smithová neměla jednoduché dětství. Jako dcera hollywoodské hvězdy zažila spousty bujarých večírků a nevázané společnosti, a tak k podobnému životnímu stylu získala silný odpor. Zabrala se do práce a žila natolik spořádaným životem, že až do svých devětadvaceti vlastně neměla žádného partnera. Na oslavě svých narozenin se proto Del rozhodla - z oslavy neodejde sama, sežene někoho, kdo ji zasvětí do tajů lásky…
Desire707 N Anna DePalo (DePalo, Anna)Dítě z láskyAby dosáhla svého cíle: mít co nejdříve dítě, má Elisabeth Donovanová na výběr ze dvou možností. Buď navštíví spermabanku, nebo využije nabídky Quentina Whittakera, který má naprosto cynický pohled na lásku a nabídl jí manželství a rodinu jako oboustranně výhodný obchod. Elisabeth má však své ideály, a navíc si musela přiznat, že Quentina miluje. Jak by mohl takto jednostranný vztah fungovat?
Desire Duo708 O AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Vzpomínka na vášnivou nocNa tajné misi v Chicagu se člen Klubu džentlmenů Travis Whelan sblížil s krásnou Natalií Perezovou. Po měsíční známosti se však nerozešli zrovna v dobrém, a tak Travisovi zbyly jen vzpomínky na vášnivé noci. Zhrzená Natalie brzy poznala, že je těhotná, Travise se však rozhodla vyhledat teprve krátce po porodu, když jí a její dcerce šlo o život…
Desire Duo708 O BCindy Gerardová (Gerard, Cindy)Do posledního dechuCarrie Whelanová už propadala zoufalství. Ve čtyřiadvaceti letech byla zřejmě nejstarší pannou v Texasu. A za vše mohl její bratříček Travis a jeho nejlepší přítel Ryan Evans, kteří se chovali jako hlídací psi a žádnému muži nedovolili, aby se k ní třeba jen přiblížil. Carrie už od dětství zbožňovala Ryana, ale když ten ji raději hlídal, než aby ji miloval, rozhodla se, že si bude muset najít někoho jiného…
Special95 G AHeather Grahamová (Graham, Heather)BougainvilleaLáska v hukotu příbojeKdyž Kitin otec umíral, jeho poslední slovo patřilo místu, kde kdysi celá rodina šťastně žila. Jaká tajemství v sobě po celou tu dobu nosil? Vyplavou po návratu do rodného domu na povrch? A jakou roli přitom sehraje David Moore, na jehož existenci Kit už sice dávno zapomněla, kterého však žádná žena nemůže ignorovat?
Special95 G BCarla Neggersová (Neggers, Carla)Korálový ostrovLáska v hukotu příbojeAntonia se nemůže zbavit pocitu, že ji někdo sleduje. Protože ale nechce falešným poplachem ohrozit snahu svého přítele dostat se do Senátu, rozhodne se odjet na čas do starého srubu na Shelter Islandu. Má-li však Hank Callahan volit mezi bezpečím své přítelkyně a politikou, neváhá a vydává se za Antonií. Dostane se k ní dřív on, nebo tajemný neznámý? Nebo zvítězí blížící se hurikán?
Special95 G CSharon Sala (Sala, Sharon)OdhaleníLáska v hukotu příbojeKdyž je totožnost tajné agentky Kelly Sloanové během její mise v Mexiku prozrazena, čeká ji mučení a smrt. Z lodě, na které je vězněna, se jí ale podaří utéct a doplavat až k texaským břehům, kde ji najde Quinn McCord. Podaří se urostlému strážci zákona ochránit ji před zločineckým bossem Ortegou a lidmi, kteří touží po dvou milionech slíbených za její hlavu?
Lékařská romance duo79 R AMeredith Webberová (Webber, Meredith)Zázračný lékAlex Attwood, věhlasný dětský kardiochirurg, věnuje veškerou svou lásku malým pacientům a o ženy se příliš nezajímá. Kromě jedné neznámé blondýnky, kterou potkal před pěti lety a která mu záhadně zmizela. Annie Talbotová na něj působí od prvního okamžiku stejně, ale vypadá jinak… Je možné, že právě ona je tou tajemnou kráskou, kterou Alex stále hledá?
Lékařská romance duo79 R BJessica Matthewsová (Matthews, Jessica)Dárek k ValentýnuLékařka Dixie Albrightová se dostává do praxe doktora Marka Camerona, aby našla stopu po svém zmizelém bratranci. A protože Mark zůstal na své pacienty zcela sám, nabízí mu Dixie svou pomoc. Mark jí příliš nevěří, ale přesto ho k ní cosi silně přitahuje. Jediný polibek způsobí, že jejich srdce, ač se tomu oba brání, zahoří vzájemnou láskou…
Kolekce35 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Na první pohledVance nebyl jen šikovný řemeslník, který se dal neochotně přemluvit, aby Shane pomohl s rekonstrukcí domu, ale ve skutečnosti prezident stavební společnosti, který si přijel na venkov hojit rány po nevydařeném manželství. Že potká v takovém zapadákově svou pravou lásku na první pohled, bylo poslední, co čekal. Nebyl však tak hloupý, aby to nepoznal, jen potřeboval mít jistotu, že Shane neoslnily pouze jeho miliony. A tak místo pravdy raději mlčel. Jenže ostatní už nemlčeli…

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4556
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace