Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Heidi Riceová

Zobrazuji údaje o autorce Heidi Riceová - Rice, Heidi


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2010/5Sladký život Duo55 J ANeústupný aristokratDo redakce, kde pracuje Louisa, vtrhne přitažlivý aristokrat Luke, odvede Louisu k lékaři, kde ji přinutí, aby si nechala udělat těhotenský test. K jejímu naprostému zděšení je test pozitivní! Zhruba tři měsíce před touto událostí prožila Louisa s Lukem noc plnou vášně. Netušila, jakou dohru bude tento krátký románek mít – Luke se nyní dožaduje sňatku. Sňatku bez lásky. Sňatku z povinnosti…
2010/7Sladký život Duo59 J ASvětla Las VegasBez peněz, bez dokladů a bez oblečení… A před zamčenými dveřmi na chodbě hotelu v Las Vegas… Naštěstí se na scéně objevil více než přitažlivý Zack, jemuž celý hotel patřil! A nabídl Kate pomoc. To, že to nebude zadarmo, Kate věděla od samého začátku! Ale vůbec jí to nevadilo… Aspoň do té chvíle, než se Zack pokusil začít omezovat její samostatnost!
2011/4Sladký život Duo73 J AVýlet na ManhattanDobrodružství se ztracenou kočkou, kterou se Daisy, londýnská majitelka malého butiku, vydala v noci hledat přes plot do zahrady luxusního domu nesympatického souseda, mělo zcela nečekaný vývoj. Connor se totiž ukázal být vlastně docela sympatický! A to i přesto, že ji doslova přinutil, aby ho doprovodila na služební cestu do New Yorku!
2015/5Desire Duo1044 L BZadaný mužGina nikdy moc kamarádek neměla, a i proto jí tolik záleželo na přátelství spolužaček z univerzity. Tehdy si říkaly Úžasná čtyřka. Po dlouhých deseti letech se přítelkyně znovu scházejí při přípravě svatby jedné z nich a Gina dostává šanci napravit to, co kdysi pokazila. Možná by se jí to i podařilo, kdyby se na scéně znovu neobjevil neodolatelný Carter Price a divoká Gina opět nepodlehla pokušení…
2017/4Special na přání310 H ASvětla Las VegasBez peněz, bez dokladů a bez oblečení… A před zamčenými dveřmi na chodbě hotelu v Las Vegas… Naštěstí se na scéně objevil charismatický Zack, jemuž celý hotel patřil! A nabídl Kate pomoc. To, že to nebude zadarmo, Kate věděla od samého začátku! Ale vůbec jí to nevadilo… Aspoň do té chvíle, než se Zack pokusil začít omezovat její samostatnost!
2018/8Sladký život Duo228 I ASmíření na jachtěDůvěra? to bylo to, co jim před deseti roky chybělo. Důvěra a trocha toho štěstí, protože byli až moc mladí a svět jim příliš příznivě nakloněný nebyl!
A důvěra jim chybí i po těch deseti letech. Oba jsou úspěšní - a sami. A nevěří tomu, že od toho druhého mohou čekat cokoliv dobrého. Přesto se jejich cesty znovu protnou…
A pak Xanthe zjistí, že jí celých těch deset let chyběly Daneovy pevné ruce, a Dane že nepřestal nikdy vzpomínat na tu veselou holku plnou života a vášně…
Jenže bude to stačit?
2019/5Sladký život Duo246 I BZázrak na SicíliiMegan se cítí jako mezi dvěma mlýnskými kameny - na jedné straně ji otec nutí, aby zjistila, zda Dario De Rossi nemá v úmyslu ho zničit, na druhé ji tenhle přitažlivý boháč svádí a chce s ní zůstat přes noc. Ale když ji Dario unese na soukromý ostrov u Sicílie, má jasno!
2019/12Sladký život Duo260 I BČtyři dny na CapriTalentovaná malířka a nezkrotná rebelka Katherine opustila New York a odjela do Evropy, aby se konečně postavila na vlastní nohy a začala žít po svém. V Itálii se však dostane do nesnází… A nepomůže jí nikdo jiný než muž, jehož se před pěti lety neúspěšně pokusila svést - sexy miliardář Jared, s nímž musí strávit pár dní v luxusní vile na ostrově Capri.
2020/5Sladký život Duo270 I AValčík za úplňkuNějakou chvíli to trvalo, než Lukasovi došlo, že ta mladá žena, která se vetřela na jeho večírek, je jiná než ta, jež zničila jeho bratra. Ale to už ji držel v náruči a vznášel se s ní na parketu!
Bronte nečekala, že by se jí ten muž, který - snad - jako jediný může znamenat záchranu pro jejího, a současně i svého synovce přes to, co o něm věděla, mohl líbit. Ale stalo se…
2020/6Sladký život Duo273 J ATajná komnataJsou jako oheň a voda. Mocný a sebejistý šejk Zane a zakřiknutá vědkyně Cat. Největší problémy však ona sama i mocný vládce nosí v sobě. Podaří se jim je překonat, až když zjistí, že jsou si bližší, než by se zdálo. A že je spojuje víc než vášeň…
2020/8Sladký život Duo277 J BHráčka z RiviéryOd začátku šlo o více než jenom o pár partiček karet. To věděli jak Edie, která musela vyhrát, tak Dante, který nebyl zvyklý prohrávat! A od začátku oba věděli, že ten druhý je ve skutečnosti někým jiným, než za koho se vydává. A ta zvláštní přitažlivost, kterou vůči sobě pocítili, rozhodně nebyla tím, co by vítali s nadšením!
2021/3Sladký život Duo290 I BSetkání v ProvenciDvanáct let uplynulo, a náhoda je svedla dohromady. Tenkrát byli děti, které osud rozehnal do různých koutů světa. Teď Dominikovi ten svět patří… když ne celý, tak jeho nemalý kousek. A Ally… Inu, ne každý má v životě štěstí!
Dvanáct let uplynulo, ale na to, co se jim stalo, nezapomněli. A dostali možnost to napravit!
2021/5Sladký život Duo295 J AV moci pouštního bandityMuž, žena a poušť… Začíná to jako pohádka z Tisíce a jedné noci…
Ale i když je Raif vládce svého lidu, Kasia není princezna, která by chtěla svému vládci vyprávět příběhy pro jeho potěšení. Chce potěšení pro sebe, chce potěšení pro ně oba. A to její pouštní král nechápe.
Protože zná jenom odpovědnost!
Jenže to, co jako pohádka začne, může jako pohádka i skončit!
2021/8Sladký život Duo301 J ARuleta vášně v Monte CarluAlexi: Musel jsem tě poslat pryč. Příliš moc bys mně připomínala, co se stalo. To, co se stát nemělo. Provinila ses, nejvíce ze všeho ale tím, že bys mně už napořád připomínala, jak moc jsem se provinil já…!
Belle: Odehnal jsi mě, a já odešla, i když jsem měla zlomené srdce. Ale to mě nezbavuje viny za to, že jsem ti neřekla, co jsem ti měla říct. Jenže kdybych tě znovu viděla, připomněl bys mi, co není, ale být mohlo.
Jenže pak se znovu setkali…
2022/1Sladký život Duo311 J BRéva z BurgundByla to noc, na kterou by Cara ráda zapomněla. Noc po dni, kdy pohřbila manžela, noc, kdy ztratila nevinnost, noc, kdy si - po kolikáté již? - musela přiznat, že je pro celý svět outsiderem.
Byla to noc, kdy se Maximovi zhroutily plány, kterými chtěl korunovat svou odplatu, noc poté, kdy svedl vdovu po otci, aby zjistil, že je úplně jiná, než si myslel.
Byla to noc, kterou ani jeden z nich nemohl dostat ze vzpomínek.
A vlastně ani nechtěl!
2023/1Sladký život494 Y Ples pod Sacré CoeurNa Conallu O´Riordanovi bylo něco, co ji zneklidňovalo - kromě toho, že ji jeho pohled tak rozpaloval. A Katie byla odhodlána to, co je spojovalo i od sebe odhánělo, prozkoumat!
Ve skutečnosti ovšem Conall Katii na svůj zámek přilákal pod falešnou záminkou. Předstíral, že pro ni má práci, chtěl od ní ale vyzvědět věci, které by mohl použít proti ní, proti její rodině.
Všechno kolem Katie bylo jiné, než Conall očekával. Nelíbilo se mu to. Ani trochu. A nejvíce se mu nelíbil ten hlad, který cítil, když byl s ní.
Hlad, který mohla zasytit jenom ona!
2023/4Sladký život500 Y Buď táta… nebo nic!Ta dívka, jejíž jméno se ani nedozvěděl, ho tenkrát úplně omámila. A potom zklamala. Jenže uplynuly čtyři roky, a Ross zjistil, že tím, kdo se dopustil křivdy… byl on!
Jak mohla porodit moje dítě, když já nemůžu být ničí otec?
Ross měl oprávněný pocit, že je Carmeliným dlužníkem, že jí ublížil, že jí to musí vynahradit. Jenže jediné, co po něm Mel chce, je, aby se stal opravdovým otcem jejich synovi. A to je něco, co Ross nedokáže. Něco, čeho se bojí! Něco, čím být nesmí – pro dobro Mel i jejich potomka.
Ale co když je pravda složitější?
2023/6Sladký život Duo345 J BZapomenout na protokolPro Jamillu, vysoce výkonnou diplomatickou poradkyni zafarského trůnu, je zvládnutí Danea, nevlastního panovníkova bratra noční můrou. Tím spíše, že mu po pár minutách řekla: „Nelíbíte se mi už teď!“
A tím spíše, že její svěřenec odmítal dodržovat protokol!
Ale pak najednou dodržovat protokol už nebyl schopen ani jeden z nich!
2024/3Sladký život522 Y Party u milionářeAlex měl jasno! Jediné, o co té dívce – která se navíc určitě nejmenovala Ellie! – šlo, bylo dostat se přes něj k Romanovi, jeho příteli, a vydávat se za jeho dávno ztracenou sestru. A byla pro to ochotná udělat všechno! Doslova všechno!
Ale jak to, že odmítla jeho peníze? Jak to, že od něj utekla? Jak to, že nepokusila svou intriku dotáhnout až do konce? Že by se Alex v Elii tak moc spletl? Že by urazil a ponížil nevinnou dívku, o které od oné společné noci nepřestal snít?
Něčím ho okouzlila, i když si dával pozor, aby ji nezkoumal moc zblízka. Jenže od něj nic, ale opravdu vůbec nic nechtěla! Za to on by toho od ní chtěl stále víc!

Počet zobrazených záznamů: 19

Na seznam autorek začínajících na Ri

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2609
Denní počet: 1
Počítáno od: 24.05.2010

Poslední modifikace 31.03.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace