Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Zlatá kolekce

Zobrazuji údaje o edici Zlatá kolekce


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/81 ZK ADiana Palmerová (Palmer, Diana)PodvedenáZlatá kolekce 2001 1Co se stane, když se mladá dívka rozhodne vypátrat, kým je doopravdy její nový soused?
2001/81 ZK BDebbie Macomberová (Macomber, Debbie)Kouzelné svatební šatyZlatá kolekce 2001 1Kouzelné svatební šaty tety Milly mají prý tu vlastnost, že když je žena dostane, zamiluje se do prvního muže, kterého potká...
2001/92 ZK AEmma Darcyová (Darcy, Emma)Risk nebo ziskZlatá kolekce 2001 2Na svatbě své přítelkyně se Eden dozví, že její snoubenec si našel jinou. Celá rozrušená se díky tomu seznámí s nesympatickým ženichovým bratrem důvěrněji, než chtěla. Pak se rozhodne, že ho již nikdy nechce vidět - on však má na jejich vztah jiný názor než Eden a učiní jí pozoruhodnou nabídku...
2001/92 ZK BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Svatba po TexaskuZlatá kolekce 2001 2Když se Carina rozhodne jít o půlnoci varovat Codyho před nebezpečím, které na něho číhá, ani jeden z nich netuší, že za pár dní z nich budou manželé. Může však manželství, které dvěma mladým lidem vnutil nevěstin bratr, vést k opravdové lásce?
2001/103 ZK ABeverly Bartonová (Barton, Beverly)Navzdory osuduZlatá kolekce 2001 3Lydia Reidová si ani ve snu nedovedla představit, že se její bezstarostný a pohodlný život změní během několika okamžiků. Její manžel zahyne při autohavárii a spolu s ním i jeho tajná milenka. Lydii se zhroutí svět. Totéž prožívá i Wade - manžel Reidovy milenky...
2001/103 ZK BLiza Hadleyová (Hadley, Liza)Dávný nepřítelZlatá kolekce 2001 3Olivia neví, jestli Gila víc nenávidí, nebo miluje. Když se stane jejím šéfem, napětí mezi nimi je takřka nesnesitelné. Gil ji nečekaně požádá o ruku a Olivia netuší - má ji rád, nebo mu jde jen o peníze?
2001/114 ZK ACaroline Crossová (Cross, Caroline)Ženich ze zákonaZlatá kolekce 2001 4Mladá učitelka Victorie je důležitým svědkem v závažném kriminálním případu. Proto je jí předělen osobní strážce, svůdný policista Dare, který v rámci utajení začne vystupovat jako její manžel. Hra na lásku se však stává skutečností...
2001/114 ZK BMiranda Lee (Lee, Miranda)Nebezpečné manželstvíZlatá kolekce 2001 4Juliana si brala Blaka z rozumu. Proto ji šokuje, když zjistí, že ho miluje! Dobře ví, že její manžel nesnáší výlevy citů. Čeká ji nelehké rozhodování: má svou lásku skrývat, nebo otevřeně vyjádřit to, co k němu cítí?
2001/125 ZK ANaomi Hortonová (Horton, Naomi)Od čeho jsou kamarádkyZlatá kolekce 2001 5Connor nemá lepší a spolehlivější kamarádku než Andie. Vytáhla ho z každého průšvihu, pomáhala mu léčit jeho splíny... a on to bral jako samozřejmost. Jenže teď si Connor konečně uvědomil, že jeho kamarádka je především velice přitažlivá žena! Všimne si také, že ho Andie již dlouhá léta miluje?
2001/125 ZK BLeigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Zkrocení zlého mužeZlatá kolekce 2001 5Novinářka Savannah chtěla získat rozhovor se známým milionářem Dexterem stůj co stůj. On je však pověstný svou nechutí prezentovat se v médiích a vůbec vystupovat na veřejnosti. Proto když ji jeho asistent začal pokládat za najatou herečku, rychle se rozhodla využít lákavé příležitosti!
2002/16 ZK AJanice Kaiserová (Kaiser, Janice)Únos PrinceznyZlatá kolekce 2002 1Julie Powellová je odhodlána pohnout nebem i zemí, aby zachránila svou dceru Zaru, kterou unesli do jednoho z arabských království. Udělá pro to cokoliv, bude třeba i předstírat manželství s detektivem Colem Bonnerem. Jenže Cole je pravý muž - a to manželství také začíná být až příliš opravdové...
2002/16 ZK BBarbara Delinsky (Delinsky, Barbara)Bronzová záhadaZlatá kolekce 2002 1Spisovatelé běžně píší o svých zážitcích. Co když se ale naopak dodatečně začnou dít věci, které popsali? Saša Blakeová, autorka šesti bestsellerů, několikrát jen o vlásek unikla smrti. Je to náhoda, nebo se ji někdo pokouší zabít? A pokud ano, dokáže ji mužný Doug ochránit?
2002/27 ZK AAngela Wellsová (Wells, Angela)Kouzlo vikingůZlatá kolekce 2002 2Angličanka Gina se do Dánska vydává hledat svoji sedmnáctiletou sestru Suzii. Místo ní však nachází urostlého sympatického Runeho Christensena. Bude z toho láska na celý život?
2002/27 ZK BKaren van der Zee (Zee, Karen van der)Zajatkyně v džungliZlatá kolekce 2002 2Když se Nicky rozváděla, nechtěla už Blakea nikdy vidět. Do Malajsie jela na návštěvu za otcem a netušila, jaké dobrodružství ji tam čeká. Nevěděla, že bude unesena a že únoscem bude její bývalý manžel...
2002/38 ZK AMelinda Crossová (Cross, Melinda)Nebezpečná přitažlivostZlatá kolekce 2002 3Rebeka má jako scenáristka zpracovat pro film příběh Marcuse Flinta, muže, který zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Když se ale s Marcusem setká, nechce se jí věřit, že je to takový zloduch. A čím více času s ním tráví, tím víc jí její srdce říká něco docela jiného! Překonat temné stíny Marcusovy minulosti však není tak snadné a jednoduché, i když má Rebeka v ruce tak silný trumf, jako je láska!
2002/38 ZK BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Tajná dohodaZlatá kolekce 2002 3Dohoda, kterou Alina s Cordem pod jeho nátlakem uzavřela, ji tížila na duši. Nedovedla si představit, jak vydrží pracovat celý rok jako osobní asistentka tohoto arogantního multimilionáře. Co jí ale zbývalo, když chtěla zachránit čest svého bratra? Ke svému zděšení po čase zjistí, že není vůbec tak chladný a nepříjemný, jak si o něm myslela - a že v ní začíná probouzet pocity, jaké dosud nepoznala!
2002/49 ZK ANancy Martinová (Martin, Nancy)Vepsáno ve hvězdáchZlatá kolekce 2002 4Astronom Jack Patterson je vědec každým coulem. Věstkyně Christie je podle jeho názoru obyčejná podvodnice, která z jeho matky tahá peníze. Rozhodne se jí navštívit, aby jí od plic řekl, co si o ní myslí. Jejich setkání však dopadne úplně jinak, než si představoval. Christie ho nejspíš uhranula nebo očarovala - jak jinak si má strohý a upjatý Jack vysvětlit, že na ni nedokáže zapomenout?
2002/49 ZK BDebra Carrollová (Carroll, Debra)Posedlost láskouZlatá kolekce 2002 4Za vysokými zdmi a železnou branou se skrývá Ema Jordanová - výstřední spisovatelka, která nikdy neopouští své tajemné sídlo. Její kniha uchvátí režiséra a herce Sama Coopera, který se dosud nevzpamatoval z nečekané smrti své milované ženy, natolik, že chce podle ní napsat scénář. Vydá se tedy rovnou za Emou. Jakmile však vstoupí do bran jejího honosného sídla, cítí, že je ztracen... a že udělá všechno proto, aby otevřel i brány do Emina pevně zamčeného srdce!
2012/66 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Radostný životJovilette Wilderová má srdce lvice a povahu divoké kočky. Když jí poprvé Keane Prescott zkříží cestu, vystrčí na něj své ostré drápky. Je si totiž jistá, že její nový okouzlující šéf může ohrozit vše, co ve svém životě měla ráda. Zároveň však nemůže popřít silnou přitažlivost, která mezi nimi pokaždé zajiskří. Nakonec to nejsou pouze jeho polibky, ale utěšující něžná náruč, která si podmaní její nezkrotnou duši.
2012/77 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Poslední sezónaDomýšlivý a sebejistý David se nečekaně vloudí do života Megan a probudí v ní pocity, které doposud nečinně ležely skryté v hloubi její duše. Megan ho však odmítá, protože ví, že mu jde především o to, aby získal zábavní park jejího dědečka. David je ale muž, který nikdy nepřijímá NE jako odpověď.
Megan se proto těžko dokáže tomuto neodolatelnému cizinci ubránit, tím spíš, když jí pomůže uskutečnit její sen a vzbudí v ní vášeň, jakou doposud nepoznala…
2012/88 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nevěsta z městaSebevědomá londýnská podnikatelka Maggie se vydala do venkovského městečka, aby tam v dražbě koupila domek pro svou babičku. Cestou ji ale překvapil přívalový déšť a ona uvízla s autem uprostřed brodu. Ještě že v tu dobu kolem projížděl Finn Gordon, který ji zachránil! Než se oba nadáli, vzplanula mezi nimi láska. Ale osud jim připravil řadu nedorozumění a je jen na nich, aby se vzájemně přesvědčili o hloubce svých citů!
2012/99 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Zázračná proměnaBohatý a sebejistý Jake Carlisle, kterému padne k nohám každá, na kterou si ukáže, stojí před lákavou výzvou - proměnit nevýraznou a nesmělou Luciannu v rafinovanou svůdnici! Naučí ji tedy jak se oblékat, líčit, flirtovat a líbat … a Lucianna je víc než pilnou žákyní. Jak možná ani netuší, že tím prvním, koho uvede v pokušení Luciannino právě probuzené ženství, bude on sám!
2012/1010 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Španělské létoKdyž Felicity zamířila do Granady, bylo to něco jako návrat domů - přestože ve Španělsku nikdy nebyla! Žila zde ale její matka, která s dítětem pod srdcem musela odejít z rodiny, u níž pracovala. A chlapec, o něhož se tehdy před lety Felicityina matka starala, dnes vévoda Vidal, čekal na Felicity na letišti… Chladný a nepřístupný, stejný jako před šesti roky, kdy ji a svou bývalou chůvu v Anglii navštívil. A kdy se ona do něj zamilovala… A kdy on jí opovrhl za něco, co nespáchala!
Pro Vidala bylo setkání s Felicity o to bolestnější, že ho přitahovala stejně jako ta šestnáctiletá dívenka, do níž se v Anglii před šesti roky zamiloval. Jenže byla-li už tenkrát zkažená, těžko může uvěřit, že se od té doby změnila!
2012/1111 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Tajemná modelkaPotkali se náhodně v mlze na nábřeží. Cassidy ho zprvu považovala za zlodějíčka, který ji chce obrat o posledních pár dolarů… měl sice pronikavý pohled a pirátský vzhled, ale na kapsáře se choval příliš noblesně.
Byl to věhlasný malíř a už dlouho hledal modelku, která by vyhovovala jeho představám o novém obrazu. A Cassidy potřebovala nějaké zaměstnání, aby mohla pokračovat v psaní svého románu. Ani jeden z nich nepočítal s tím, že by do jejich uměleckých plánů mohla vstoupit láska.
2012/1212 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Svět plný pozlátkaKdo je vlastně tajemná Lily - extravagantní módní fotografka, nebo archivářka historických památek? Marco, který ji doprovází po italských architektonických skvostech, je na vážkách: na jednu stranu Lily pohrdá, na druhou ho tahle krásná žena přitahuje.
Když však Lily dostihne její minulost a potřebuje ochranu, Marco nezaváhá ani na chvíli. Konečně může vášeň, kterou až doposud skrýval, nechat naplno rozhořet…
2013/113 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Dívka na jednu nocJodi by se studem nejraději propadla do země! Jak se mohlo stát, že ona, ředitelka školy a vzor všech ctností, skončila v apartmá tak významného podnikatele, jako je Leo Jefferson? Jedno mu však rozhodně nemůže upřít: tenhle přitažlivý muž umí být pěkně vášnivý! Jodi doufá, že se o jejím nepatřičném chování nikdo nedozví a že se s ním už nikdy nepotká…
2013/214 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Osudová záměnaPrvním člověkem, kterého Anna spatřila, když se probrala z kómatu v nemocnici, byl Ward Hunter. Přitahoval ji tak silně, že byla přesvědčená, že musel být jejím milencem! Ward ji však navštívil z úplně jiného důvodu: aby objasnil podezřelé finanční transakce, které směřovaly právě k Anně. Její kouzlo je natolik silné, že i sám Ward začíná pochybovat, že by právě ona mohla být ženou, která okradla jeho bratra. I pro tak zásadového muže, jako je Ward, je nesmírně těžké odmítnout pozvání této krásky do domu i do ložnice…
2013/315 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Vytoužená cenaVasilij Demidov je Kirylovým sokem, který mu brání uzavřít obchod století. Naštěstí pro Kiryla má jeho jinak bezúhonný rival jedno zranitelné místo: svou mladší sestru Alenu… Plán je tedy jednoduchý: svést tuhle svůdnou a atraktivní dívku, a jakmile bude smlouva podepsána, nechat ji se zlomeným srdcem odejít!
Alenu Kiryl přitahuje od první chvíle. I když tuší, že s ní tenhle pohledný milionář nehraje čestnou hru, rozhodne se získat si jeho srdce. A výlet do Petrohradu, Alenina rodného města, je k tomu tou nejlepší příležitostí!
2013/416 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Jediný muž pro manželstvíDee potkala Huga na univerzitě a zamilovala se do něj. Osud jim však nepřál a po studiích se jejich cesty rozešly. Myslela si, že kariéra jí bude stačit k tomu, aby byla šťastná. Teď lituje, že se vzdala šance vdát se, mít děti a rodinu… Zvlášť, když se v městečku znovu objevil Hugo.
Jejich vzájemná přitažlivost je ještě silnější než před lety. Je tedy možnost, že by mohli začít nový život? Nejdřív musí ale Dee najít odvahu odhalit Hugovi tajemství, které před ním tak dlouho skrývá!
2013/517 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Spřízněné dušeSuzy by nikdy nenapadlo, že by se mohla zaplést do práce tajných služeb. Ale osudové setkání s plukovníkem Lucasem Soamesem změní běh celého jejího života! Když se Suzy náhodou stane součástí Lucasova tajného poslání, nezbývá drsnému vojákovi nic jiného, než aby ji začal vydávat za svoji milenku. V tajemné luxusní vile na italském pobřeží se jejich naoko hraný vztah začíná poznenáhlu proměňovat ve skutečnou a opravdovou lásku…
2013/618 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Výhra na celý životLaura je jediná vhodná kandidátka na osobní asistentku, a tak ruskému magnátu Vasiliji Děmidovovi nezbývá nic jiného než ji přijmout. Je však až příliš podezíravý, než aby důvěřoval ženě - zvláště s tak pochybnou pověstí.
Laura práci nutně potřebuje a ví, že musí na svého chladného a nevlídného šéfa nějak zapůsobit. Avšak neděsí ji jeho bezohlednost a rezervovanost, ale spíš to, jak ji přitahuje! A když se ocitne ve velkém nebezpečí, zjišťuje, že je Vasilijovi vydána na milost a nemilost.
2013/719 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Královská svatbaPrinc Luc D´Urbino se potřebuje oženit, a to velmi naléhavě. Jeho středomořský principát se zmítá v politické krizi a pouze královská svatba může tento problém vyřešit! Kde však vzít tak narychlo nevěstu?
Carrie před lety strávila jedinou vášnivou noc s Lucem, aniž by věděla, kdo doopravdy je. Není divu, že je překvapená, když se u ní teď Luc objeví a dožaduje se, aby se stala jeho ženou. Pod výhrůžkami, že odhalí její rodinné tajemství a zničí pověst celé její rodiny, je Carrie donucena s jeho návrhem souhlasit. Ať chce nebo ne, musí za ním stát v dobrém i zlém, stát mu po boku jako jeho milující princezna…
2013/820 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nejkrásnější slavnostRicardo Salvatore, mladý a krásný miliardář, vždy pohrdal pokryteckými a vypočítavými ženami. Přesně takovými, za jakou považuje Carly! Takže Ricardo necítí sebemenší výčitky svědomí, když se rozhodne společnost, kterou Carly řídí, odkoupit a ji samotnou propustit. I přesto, jak je mu Carly protivná jako člověk, nezastírá si sám pro sebe, jak ho přitahuje jako žena. A nevidí důvod, proč nespojit příjemné s užitečným!
2013/921 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Dávný prohřešekLouise se po letech vrací na Sicílii, aby splnila přání milovaných prarodičů. Bohužel to znamená opět navštívit místo, na které má ty nejhorší vzpomínky, a setkat se s vévodou Falconarim.
Caesar, vévoda Falconari, nemůže uvěřit, že Louise je tatáž mladá žena, která mu kdysi dokázala rozehřát krev a téměř mu zničila pověst. Přesto si uvědomuje, že je stále schopná probudit v něm vášeň.
Když zjistí, že je otcem jejího syna, rozhodne se donutit Louise ke sňatku. Bude jejich manželství skutečně jen z donucení, nebo si konečně oba přiznají, že celých deset let po sobě toužili?
2013/1022 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Opuštěná v pouštiJako v pohádce z Tisíce a jedné noci by si mohla připadat Katrina! Noci strávené s krásným beduínem v jeho stanu v malebné oáze však příliš pohádkové nejsou. Krásný beduín ji totiž unesl a Katrina je jeho vězněm! I když? I když možná, že všechno je taky docela jinak! A ve skutečnosti je možná zločincem Katrina, protože Xanderovi, svému vězniteli, ukradla srdce?
2013/1123 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Večírky a nociMiliardář Silas se rozhodne oženit se s Julií z velmi praktických důvodů - bude z ní totiž ideální manželka! K uskutečnění plánu mu dopomůže řada náhod. Avšak to nejdůležitější, co mu umožnilo dovést svou vyvolenou k oltáři, totiž že ho Julie miluje, si Silas neuvědomuje. A Julie zase vůbec netuší, že Silasovi, jejímu milovanému manželovi, šlo jenom o sňatek z rozumu… I když… I když láska nad rozumem zatím vždycky zvítězila!
2013/1224 U APenny Jordanová (Jordan, Penny)Seznam tajných přáníJe mi jednapadesát, právě mě opustil manžel kvůli mladé blonďaté modelce a na krku mi po něm zbyly jen samé dluhy. Terapeutka mi poradila, abych si sestavila seznam přání, jenže posuďte samy – můžou se mi vůbec splnit?
1) naučit se salsu
2) spálit všechny věci po manželovi
3) mít nového přitažlivého souseda, do kterého bych se bláznivě zamilovala…
2013/1224 U BPenny Jordanová (Jordan, Penny)Podivná dohodaCo si má Harrier počít s všeobecným přesvědčením, že usiluje o lásku svého přítele z dětství Bena? A nejenom, že o tom jsou přesvědčeni její kolegové i Cindi, Benova přítelkyně, takže se jejich vztah začíná hroutit, a především je o tom přesvědčen i okouzlující, bohatý a úspěšný Matt, Harrietin šéf.
2014/125 U Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Odvážný návratDixie prožila vášnivý románek s Colem, ale nedokázala zůstat s mužem, který dával přednost práci před láskou. Opustila domov a nevěřila, že by se dokázala vrátit na vinici Louret. A už vůbec nedoufala, že by znovu zažila to neuvěřitelné vzrušení, když se jí Cole jen zlehka dotkl…
Cole však na to žhavé léto nikdy nezapomněl. Po jedenácti letech, když se Dixie vrátila zpátky, stále touží po odplatě: svede ji a pak jí zlomí srdce jako kdysi ona jemu. Jenže oheň, který mezi nimi opět vzplál, se dá jen těžko uhasit…

(1. část 12-ti dílné série Vinice Ashtonových)
2014/226 U Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)VášnivostAbigail má slabost pro zraněná a opuštěná zvířata, ale i pro horkokrevné rančery. Když se jí o prázdninách připlete do cesty chromý kůň a rodeový jezdec Russ, ztratí hlavu a rozhodne se je oba zachránit. Sice se vydala zpátky do rodného města, aby našla ztracenou rodinu, nakonec však zjistí, že Russ je jediný, kdo jí může vnést radost do života.
Russ rozhodně není muž, který by se chtěl uvázat v manželství. Poté co ale zjistí, jaká vášeň se skrývá v srdci mladé veterinářky, nemůže jí odolat!

( 2.díl dvanáctidílné rodinné ságy Vinice Ashtonových)
2014/327 U Maureen Childová (Child, Maureen)Ženich z druhé rukyMegan je schopná organizátorka slavností všeho druhu a se vším si dokáže poradit. Co má však dělat, když ji Simon Pearce požádá, aby zaskočila za nevěstu, která mu utekla? Prý na jeden rok a čistě z obchodních důvodů. Koneckonců, proč ne? Aspoň unikne otcovým plánům provdat ji za syna svého přítele.
Přes den hraje Megan roli oddané manželky velmi věrohodně, ale v noci je jejich manželství okořeněné divokou a nebezpečnou vášní. Ledový příkrov, jímž Simon chrání své srdce, najednou začne tát. Může vůbec z jejich nekonvenčního vztahu vzejít láska?

(3. díl rodinné ságy Vinice Ashtonových)
2014/428 U Bronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Milostné opojeníBylo to Sethovo dobře střežené tajemství,, že ho až k zešílení přitahovaly a vzrušovaly krásné křivky a další přednosti Jillian. Vždyť to byla jeho švagrová a tetička jeho dcerky Rachel! Neměl by na ni myslet ani o ní snít. Nic na tom neměnil fakt, že jeho žena a Jillianin muž již nebyli mezi živými.
Jillian neměla zrovna jednoduchý život. Manžel jí lhal, podváděl ji a nakonec ji nechal samotnou. Byl to její švagr Seth, jenž jí pomohl v nejtěžších v chvílích. Až příliš pozdě si Jillian uvědomila, že po Sethovi bolestně touží a že city k němu se vymkly její kontrole…
Pomůže jim vzájemná láska překonat minulost, která je oba svazuje?
2014/529 U Nalini Singhová (Singh, Nalini)Probuzená vášeňDokud Charlotte nepotkala šarmantního Francouze Alexandra Drupreeho, měla pocit, že nikam nepatří. Plachá dívka brzy podlehla jeho kouzlu. Alexander jako kdyby vystoupil ze stránek jejího tajného deníku, kam si zapisovala své představy o ideálním milenci. Jako by znal všechny její skryté touhy, sny… jako by byl stvořený jen pro její potěšení.
Ona sama ho fascinovala směsicí krásy, plachosti, nevinnosti a skryté vášně. Alexandrovi dělalo neskutečné potěšení užívat si spolu s ní právě probuzené smyslnosti. Avšak jeho temná minulost mu bránila otevřít Charlottě své srdce. Aby si získal její důvěru, nezbývalo mu nic jiného než dál lhát…
2014/630 U Sara Orwigová (Orwig, Sara)Nové perspektivyLara věděla, že pro ni ta jedna noc plná vášně strávená s cizincem není typická. Její záhadný milenec se podobal pohádkovému princi, který se náhle zjevil, aby ji vytrhl z jejího jednotvárného života. Aby zaplašil vzpomínky na pokoření, které jí připravil šéf, a probudil v ní takovou touhu, o níž dosud jen četla…
Ale Eli Ashton nebyl žádný princ - byl to zapuzený syn jejího nenáviděného zaměstnavatele.
Lara už má Ashtonů dost! Co jí zbývá, když si srdce nedá poručit? I když ji rozum nabádá, aby Eliho okamžitě pustila k vodě, táhne ji to k němu. Teď si však bude diktovat podmínky ona!
2014/731 U Sheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Mezi dvěma světyWalker Ashton si přál, aby jeho sestra nikdy neodhalila, že je jejich matka stále naživu. A co víc, přál si, aby ho nikdy nebyla přesvědčila vydat se do indiánské rezervace a matku najít. Vždyť jako šéf velké společnosti by se měl spíš věnovat práci než nějakému pochybnému pátrání.
Když se však setká s mladou indiánkou pečující o jeho ztracenou matku, jdou všechny obchody stranou. Tamra je totiž ta nejkrásnější žena, jakou kdy viděl. Přesto to vypadá, že jejich nečekaná láska nedokáže překlenout bariéru dvou tak odlišných světů. Mileneckému páru zřejmě nezbude nic jiného, než aby se pokusil o nemožné…
2014/832 U Kristi Goldová (Gold, Kristi)Okouzlující podezřeláSnaha o odhalení vraždy miliardáře Spencera Ashtona přivede jeho vnuka Forda na stopu, jež směřuje k dědečkově asistentce Kerry Roarkeové. Ta určitě bude mít informace, které mu v pátrání pomohou. A nejlepší způsob, jak se k takovým údajům dostat, je svést Kerry a vytáhnout z ní všechno, co ví.
Kerry nikdy nebyla Spencerovou milenkou - ať si okolí a tisk říkají, co chtějí. Jenže když se snaží před veřejností utéct do ústraní, narazí na muže, ke kterému ji to táhne… jehož oči jsou jí povědomé a jeho polibky tak svůdné.
Zpočátku chtěl Ford jen získat od Kerry informace, ale teď zjišťuje, že mu tahle přitažlivá dívka ukradla srdce.
2014/933 U Emilie Roseová (Rose, Emilie)Svatba z nerozumuAby se Mercedes Ashtonová vyhnula hanbě, souhlasila, že se provdá za svého nejlepšího přítele Jareda Maxwella… Na přátelství s ním jí záleželo jako na ničem jiném. Ne, do svého manžela byla zcela poblázněná! Co však má dělat, když ví, že jakmile to bude možné, požádá Jared o rozvod?
Jared si je jistý, že sňatek s Mercedes byl správné rozhodnutí. Koneckonců, zachránil ho před tím nejhorším. Nečekal ale, že ho bude Mercedes tak přitahovat. Je přesvědčený, že dokud nezmění podmínky manželství, je pro něj vlastní žena zakázaným ovocem…
2014/1034 U Roxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Jediné přáníPaige Ashtonová je půvabná inteligentní mladá žena, ale nepovažuje se za dostatečně atraktivní, aby sama vystoupila na dobročinné aukci, kterou pořádá. Jenže okolnosti ji k tomu přinutí a Paige najednou stojí na molu. A zájem o ni má nepochybně ten nejpřitažlivější muž v sále!
Matt ví, že Paige není svou rolí modelky zrovna nadšená, a rozhodne se ji zachránit stůj co stůj. Jeho nabídka všem v sále vyrazí dech. Proč je ochoten zaplatit za její společnost deset tisíc dolarů? Je to z jeho strany pouhý dobrý skutek, nebo o ni doopravdy stojí?

(10. díl rodinné ságy Vinice Ashtonových)
2014/1135 U Laura Wrightová (Wright, Laura)Chvíle sváděníJe jako zakázané ovoce… napadlo Granta Ashtona, když přemýšlel o Anně. Zaslouží si rozhodně lepší život, než jaký by měla s ním. Grant věděl moc dobře, že tajemství jeho rodiny ho odsoudilo k doživotnímu osamění.
Ani Anna netušila, že vychovávat sestřina nemanželského syna bude pro ni tak těžké. Ne kvůli Jackovi samotnému, ale kvůli Grantovi, který se jí připletl do života… a jemuž nemohla odolat.

(Předposlední díl rodinné ságy Vinice Ashtonových)
2014/1236 U Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Za žádnou cenuPo pěti letech se Becca vrátila do údolí Napa a Trace Ashton se marně pokoušel přesvědčit sám sebe, že v jeho životě tahle žena už nic neznamená. I po takové době stačilo, aby na sebe pohlédli, a vše bylo zpátky - spalující touha i vzpomínky na žár promilovaných nocí… Trace ani Becca však za žádnou cenu nechtěli riskovat bolest z dalšího možného rozchodu. Tajemství Ashtonovy rodiny je odhaleno. Spencer Ashton teď může odpočívat v klidu. A Becca s Tracym mohou zapomenout na to, že je kdysi tenhle nesmiřitelný patriarcha rodu rozeštval… Jejich láska může konečně dojít naplnění.

(Závěrečný díl minisérie Vinice Ashtonových)
2015/137 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Nedokončená záležitostCo tady vlastně dělám? ptala se Vanessa sebe samé. Proč jsem se vrátila do městečka, které - jak se zdá -, se po těch dvanácti letech vůbec nezměnilo? A Brady - jediný kluk, kterého jsem kdy milovala -, vypadá taky stejně: pořád je to ten štíhlý přitažlivý atlet. Jen z bezstarostného a lehkovážného mladíka se stal spolehlivý muž. Jenže mě nechal na holičkách v nejdůležitější chvíli mého života… Můžu mu teď důvěřovat?
Tak Vanessa se konečně vrátila domů, pomyslel si Brady. Její úsměv mě pořád ještě dovede rozehřát. Vím, že mi tu noc před dvanácti lety nikdy neodpustí, ale bůh ví, že jsem k tomu měl zatracený důvod. Nemohl jsem se jí tehdy svěřit, a tak jsem ji nechal raději odejít. Ale tentokrát to už nedopustím!
2015/238 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Vůně bazalkyProč musí být Carlo Franconi tak arogantní, namyšlený, sebestředný a tak… svůdný? přemýšlela Juliet. Vždyť přesně takovým mužům se od jisté chvíle na míle vyhýbám. Jenže teď mi nezbývá nic jiného, než se zatvrdit a přežít s ním turné po Spojených státech. Dokážu ale tomuhle okouzlujícímu šéfovi odolat, když se na mě dívá jako na nějaký zákusek?
Podaří se najít kompromis mezi praktickou Juliet a impulzivním Carlem, mezi zamženým New Yorkem a prosluněným Římem, mezi specialitami okořeněnými vůní bazalky na bílém porcelánu a hamburgery v umaštěném papíru?
2015/339 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Umění podvádětNajednou se u nás objevil otcův dobrý známý, že si tu prý chce odpočinout. Je ale Adam opravdu tím mužem, za jakého se vydává? honilo se Kirby hlavou. Vůbec si nejsem jistá, co se za jeho návštěvou může skrývat. Jaká si s sebou přinesl tajemství? Jedno však můžu říct s jistotou: čím déle je u nás, tím víc propadám jeho šarmu, tím větší a pevnější je mezi námi pouto. Ať chci, nebo ne, nedokážu s tím bojovat. Copak je něco špatného na tom, když se člověk zamiluje? Obvykle ne, ale v případě, že tenhle cizinec dokonale ovládá umění podvádět - dokonce mnohem líp než já sama –, je asi mé srdce v opravdovém nebezpečí!
2015/440 U Leanne Banksová (Banks, Leanne)Playboy a PopelkaNicholas Barone si o ženách nedělá žádné iluze. Všechny jsou stejně proradné jako jeho bývalá milenka, která mu ze zištnosti zatajila existenci roční dcerky. Nyní se o ni musí Nicholas postarat, a tak najde chůvu - Gail Fentonovou, dívku přímo zázračných schopností. Nejen že z uplakaného dítěte udělá spokojenou holčičku, ale Nicholase naplní erotickými vidinami a touhou co nejvíce pobývat v její blízkosti.

(1. část minisérie o osudech zmrzlinářského impéria rodiny Baroneových v Bostonu)
2015/541 U Caroline Crossová (Cross, Caroline)Peníze, nebo láska?Pomsta bude sladká…
Od chvíle, kdy se Baroneovi od Gavina O’Sullivana odvrátili, přísahal, že se jim jednou pomstí. Nechali ho padnout až na samé dno, ale teď po letech se Gavin vrátil!
Stačil jediný tanec se sladkou Colleen Baroneovou a všechna vášeň, kterou ve svém srdci tak dlouho dusil, vyvřela na povrch jako mohutný proud žhavé lávy… Najde v sobě tolik odvahy, aby se pokusil znovu získat tu, která mu již jednou zlomila srdce?

(2. část minisérie o zmrzlinovém impériu rodiny Baroneových z Bostonu)
2015/642 U Sheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Soupeř v posteliVždycky si s muži jen pohrávala…
A teď by měla přistoupit na to, že bude předstírat skandálně vášnivý vztah? A navíc s mužem, kterého z celého srdce nenávidí? Gina má podle rozhodnutí rodiny neblahou situaci - nevítanou pozornost bulvárního tisku zaměřenou na zmrzlinové impérium Baroneových - řešit za pomoci mediálního poradce Flinta Kingmana. Ona s ním ale spolupracovat nechce!
Přesto nakonec na jeho plán jak odvést pozornost tisku přistoupí a stane se součástí Flintova světa erotických představ… světa, kde jeho smyslná vášeň a neukojená touha pomalu rozehřívají Ginino ledové srdce a jejich naoko sehraný románek se stává skutečností.

(3. část minisérie o zmrzlinovém impériu rodiny Baroneových z Bostonu)
2015/743 U Elizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Tajný ctitelMyslela si, že o něm ví všechno…
Pragmatický Matthew Grayson si připadal jako hlupák. Renomovaný chirurg a je až po uši zamilovaný do mladé zdravotní sestry? Přestože často snil o tom, jak se jí dotýká, líbá ji a svléká, byl si jistý, že představa, že by se on miloval s kráskou, jako je Rita Baroneová, je jenom prchavou fantazií…
Rita věděla o doktoru Matthewovi skoro všechno - už dávno si všimla jeho statné postavy, šikovných rukou, charismatických očí a svůdných rtů, které ji ve snech vášnivě líbaly. Jen jednu věc neviděla - že tajemným ctitelem, který jí posílá krásné dárky, je právě Matthew!
2015/844 U Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)V ohni láskyMladičkou Peg k dospělé odpovědnosti přivedlo nečekané těhotenství a potřeby její kouzelné dcerušky. Zato otec dítěte, rodeový jezdec Cutter, žil jen sám pro sebe a svůj úspěch, jako kdyby vážný vztah pro něj nikdy neexistoval. Nyní to ale vypadá, že "mistr odjezdů" dospěl a poznal pravé životní hodnoty…
2015/945 U Maureen Childová (Child, Maureen)Láska vše přemůžeOna hledá svého hrdinu - on potřebuje zachránit!
Daisy má šťastnou optimistickou povahu a svým krásným úsměvem denně okouzluje hosty restaurace Antonio. Když ji však v pravé poledne zastihnou porodní bolesti, nebrání se ochranitelské náruči Alexe Baroneho. Nejsou to jen hormony, které způsobí, že tenhle přitažlivý pilot se stane největším hrdinou jejích snů…Alex je jako zasažený bleskem - ta žena v něm vyvolává nečekané pocity a touhy. Chtěl by ji svírat v náručí, nosit na rukou, chránit před celým světem… Daisy a její novorozená dcerka se mu vkradou do srdce, a aniž to sám tuší, jeho dny samotáře jsou sečteny.
2015/1046 U Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Popelčin milionářJen jedinou noc by si Holly ráda dopřála s vysokým, snědým a přitažlivým Joem Baronem, ale víc rozhodně ne! Když v jeho pronikavých očích viděla sexuální touhu, s jakou si ji prohlížel, všechno kolem ní jako by se vytratilo. Jeho něžný dotek prolomil hradbu kolem jejího srdce a Holly najednou chtěla mnohem víc.
Cítila se jako Popelka, která pro jednou zapomněla, kdo vlastně je. Užívala si pohádku, ale jakmile se ručičky hodin blížily k půlnoci, Holly věděla, že jedna noc s Joem jí rozhodně stačit nebude…
2015/1147 U Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Románový hrdinaJak to může dopadnout, když se nevinná dívka setká s neodolatelným rytířem?
Když Phoebe pohlédla na muže, který ji ochránil před bývalým přítelem, nevěřila svým očím. Podobní muži jako Daniel Barone se vyskytovali pouze v knihách a jejích fantaziích. A on měl doopravdy všechny přednosti románového hrdiny - byl krásný, statečný, galantní, sexy, bohatý… a pro ni naprosto nedosažitelný!
Daniel byl známý dobrodruh a myslel si, že ho už nic nepřekvapí. Na Phoebin bezelstný úsměv však připravený nebyl. Vášeň ho zasáhla takovou silou, až dostal strach. Přežije románek s nevinnou a přitažlivou knihovnicí?
2015/1248 U Kristi Goldová (Gold, Kristi)Manželství se šejkemPřestože Karen netouží po manželovi, podaří se jí ukrást šejkovo srdce během jedné vášnivé noci…
Tvář šejka Ashrafa ibn-Saalema se nedá zapomenout. Dlouho ztracená sestřenice rodiny Baroneových Karen by udělala nejlépe, kdyby nezapomínala na podmínky jejich manželské smlouvy: provdat se za šejka, porodit dítě a mít formální manželství. Oba mají z dřívějška neblahé zkušenosti s takzvanou láskou, a tak se zdá, že svazek založený na vzájemné úctě bude oběma vyhovovat.
Jenže po noci strávené s vášnivým šejkem není nic tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo. Karen stále žadoní o jeho polibky a toužebně si přeje sdílet s ním lože, i když už pod srdcem nosí Ashrafovo dítě. Jsou to jen rozbouřené hormony? Nebo Karen porušila zlaté pravidlo jejich dohody a zamilovala se do svého manžela?
2016/149 U Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Nezkrotná láskaOd chvíle, kdy se Reese Barone naposledy viděl s Celií, počítal dny a hodiny… třináct let, jeden měsíc a čtyři dny.
Snůška lží a otcovo nespravedlivé obvinění ho v jednadvaceti letech donutily opustit rodinu a jedinou ženu, po níž kdy toužil. Plavil se po moři, objel celý svět, ale stále nedokázal z hlavy vyhnat vzpomínky na milování pod žhavým letním sluncem, na plánování budoucnosti se svou první velkou láskou Celií.
Přijet zpátky do rodného městečka nebyl nejlepší nápad. Zdá se, že to poslední, co si Celia přeje, je znovu se do Reesea zamilovat. Nechce se vracet do minulosti a připomínat si vášeň, která mezi nimi plála. Avšak stačí jediná noc v jeho náručí a všechna její předsevzetí vezmou za své. Zvlášť když jí Reese sdělí jedno malé tajemství?
2016/250 U Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Zamilovaný detektivClaudia mu už dál nedokáže odolávat! Jeho polibky jsou tak sladké, tak lákavé?
Temperamentní blondýnka Claudia Baroneová si dokáže omotat kolem prstu každého muže, který se kolem ní nachomýtne. Tedy skoro každého! Zdá se, že soukromý detektiv Ethan, který vyšetřuje žhářství v Baroneově rodinné firmě, se jen tak lehce přesvědčit nedá. Jenže Claudia vůbec nemá tušení, kolik úsilí musí Ethan vynaložit, aby skryl, jak moc ho tahle atraktivní dívka přitahuje. Od prvního setkání má totiž jasnou představu, co by s ní rád dělal - a vyšetřování žhářství to rozhodně není!
2016/351 U Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Jako Romeo a JulieOd první noci, kterou strávila se Stevenem, Maria ví, že její srdce už nikdy nebude patřit jinému. Chce Stevena jako manžela, milence a otce svých dětí. Může se do něj však zamilovat, když on je Conti a ona Baroneová? Jejich lásce brání staré nepřátelství mezi rodinami a kletba, která se nad nimi vznáší už po sedmdesát let…
Steven nesnese pomyšlení, že by mohl o Mariu přijít, nedovolí, aby před ním stále utíkala. Když ji dostihne v zasněžených montanských horách, stále vidí v jejích očích žár a touhu. A podle zakulaceného bříška pozná, že Maria pod srdcem nosí jeho dítě! Teď už ho nic nezastaví, aby je oba - svou ženu i dítě - přivedl zpátky do Bostonu.
2016/452 U Leanne Banksová (Banks, Leanne)Lásky korunovanýchMuž, který stál před Erin, byl krásný a hříšně přitažlivý. Je snad tohle budoucí král Altarie? přemítala Erin v duchu. Měla před sebou nelehký úkol: naučit tohoto amerického obchodníka královské etiketě.
Jako syn princezny, která se sice vzdala svých titulů, ale ne vznešených způsobů, byl Daniel Connelly vychován se silným smyslem pro rodinnou čest. Ale nic ho nemohlo připravit na lekce protokolu pod vedením téhle upjaté a škrobené osůbky s nádhernými křivkami, ani na oheň, který v něm zažehla.
Povinnost, nebo vášeň? Mají vůbec Daniel a Erin na výběr?

( První z 12 příběhů o rodině Connellyových)
2016/553 U Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)Přemoženi láskouBrett Connelly si užívá života plnými doušky a rozhodněna tom nehodlá nic měnit. Proto ani on sám nechápe, kde se v něm vzala ta náhlá touha pomáhat těhotné policistce, která vyšetřuje pokus o atentát na jeho bratra. Že by půvabná Elena dostala tohoto dosud nepolapitelného svůdníka na kolena?
Jenže Elena je zvyklá starat se sama o sebe a o žádného manžela ani otce svého dítěte nestojí. Tak proč by teď měla podlehnout Brettovým rafinovaným svodům?

(2. díl rodinné minisérie Connellyovi)
2016/654 U Caroline Crossová (Cross, Caroline)Šejkova vyvolenáCharizmatický šejk Kaj al bin Russard svým uhrančivým pohledem donutí každou ženu, aby před ním padla na kolena. Jenže teď musí využít všech svých možností, aby si získal srdce Její Jasnosti Catherine a dostal ji před oltář. Ne nadarmo má totiž takhle aristokratka přezdívku "Ledová princezna".
Catherine však nemá na vdavky ani pomyšlení. Ví totiž, že podmínkou šťastného manželství je láska, kterou nevyváží ani všechno zlato světa…
2016/755 U Maureen Childová (Child, Maureen)Srdce v zajetíSrdce drsného námořního kapitána Chance Barnetta Connellyho se ocitlo jedním rázem v dvojím zajetí. Zcela si ho podmanila sladká osmnáctiměsíční Sarah a její atraktivní maminka Jennifer. Chance by ani ve snu nenapadlo, že někdy zatouží někam a k někomu patřit! Když Jennifer poprvé spatřila Chance Connellyho, roztřásla se jí kolena. Tenhle přitažlivý muž vždycky dostane to, co chce! Takže když se vetřel do jejího domova, byla Jennifer rozhodnutá, že do svého srdce si ho nikdy nepustí.
2016/856 U Kate Littleová (Little, Kate)Mít rodinuMaura potřebuje nutně pomoc! Zůstala totiž sama, nešťastná a opuštěná a navíc těhotná. Doug Connelly chce napravit kamarádovu chybu - což není moc dobrý důvod pro manželství, ale Mauře a Dougovi stačí k tomu, aby si řekli ano.
Je to sice manželství jen naoko, ale jak si má Maura vysvětlit ten lačný pohled v Dougových jantarových očích? Vzájemnou touhu, která je k sobě každou noc přitahuje? Zdá se, že Maura má všechno na dosah - atraktivního manžela, šťastnou rodinu. Ale jen do chvíle, než odhalí Dougovo malé tajemství…
2016/957 U Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Životní výhraJustin Connelly je úspěšný a přitažlivý obchodník z jedné z nejbohatších chicagských rodin. Nelíbí se mu, když se musí zúčastnit dražby starých mládenců, ale je to pro něj příležitost, jak získat další peníze. Když si stoupne v obleku na pódium, nabídky se jen hrnou…
Kim už dávno svého šéfa Justina Connellyho tajně miluje, ale on v ní vidí jen výkonnou a schopnou asistentku. Jenže tahle upjatá Kim se jednoho dne promění v prostopášnou ženu a s Justinem prožije vášnivou noc. A když se jí naskytne příležitost vyhrát zarputilého starého mládence Justina v aukci, nezaváhá ani na chvilku a její nabídka je tou nejvyšší!
2016/1058 U Kathryn Jensenová (Jensen, Kathryn)Dívka s fantaziíPrinc Phillip ze Silverdonu je už znuděný nikdy nekončícími večírky a debutantkami lovícími bohaté ženichy. Pak ale na jednom plese zahlédne ženu, která přitáhne jeho pozornost svým extravagantním oblečením. Proč se mu Alexandra - dědička Connellyova bohatství - představí jako obyčejná trenérka koní? To sama nedokáže vysvětlit a do svých lží se zaplétá stále víc a víc.
Po několika společně strávených týdnech je pro Alexandru velice těžké přiznat pravdu, protože už chápe, že to byly právě lži žen, bažících pouze po princových penězích a titulu, které mu tolik ublížily. Alexandra riskuje, že Phillipa ztratí navždy…
2016/1159 U Kristi Goldová (Gold, Kristi)Láska po internetuKdyž se Drew Connelly vrátí ze služební cesty unavený, ale šťastný, že uvidí svou dcerku, nestačí se divit. Doma na něj čeká přitažlivá, okouzlující a tak rozechvělá… snoubenka!
Jakou ženu mohla Drewovi vybrat jeho babička společně s šestiletou dcerou na internetové seznamce? Vždyť jedno nevydařené manželství má za sebou a už se vázat nechce! Rozhodně nepřistoupí na jejich hru a zkusí tu pohlednou učitelku bujných tvarů Kristinu přesvědčit, že on není tím pravým. Ale pak udělá taktickou chybu… a políbí ji.
2016/1260 U Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Nikdy neříkej nikdyPro Michaela, který se po dvou letech vrátí ke své ženě, není vůbec snadné získat ji zase zpátky!
Michael Paige utrpí v Ekvádoru těžké zranění a ztratí paměť. Teprve po dvou letech si vzpomene na svou minulost a vrací se do Chicaga ke své ženě. Jenže Tara už nosí prsten od jiného muže… Když však Michael zjistí, že má syna, kterého nikdy neviděl, nevzdá se své manželky jen tak lehce.
Tara má zpočátku pocit, že vidí ducha - copak její manžel v Ekvádoru nezemřel? Stačí jeden jeho dotyk, a Tara znovu hoří touhou? Jenže co když si Michael vzpomene, že v den, kdy zmizel, požádala o rozvod? Má vůbec jejich vztah šanci přenést se přes všechna trápení?
2017/161 U Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Blesková svatbaLynn si beru jen proto, abych zachránil její ranč před krachem, říká si bohatý a úspěšný chicagský právník Seth Connelly. Rozhodně nemá v úmyslu vrátit se zpátky do rodné Montany a zůstat se svou kamarádkou ze školy Lynn. Jenže tahle nevěsta se promění v krásku, které nelze jen tak odolat…
Nejsem žádná Popelka a Seth není princ z pohádky, honí se hlavou Lynn. Seth jí sice nabídl pomoc v podobě manželství bez lásky, ale je teď na Lynn přesvědčit ho, že i jeho srdce touží po lásce!
2017/262 U Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Zločin a láskaRafe Connelly se vrátí z dlouhé cesty domů a zjistí, že Charlotta - žena, s níž před pěti měsíci strávil noc plnou vášně, je těhotná… a v nebezpečí! Aby znovu získal její důvěru a přivedl ji zpátky do bezpečí svého domova, je ochoten udělat cokoliv. Bohužel není jediný, kdo ji tak usilovně hledá. Přestože Charlotta Rafea miluje, není si jistá, zda on je ten pravý. Jenže teď je jí na stopě zabiják, který chce navždy pohřbít její dávné tajemství. Dokáže tuhle riskantní situaci zvládnout sama? Nebo se bude muset spolehnout na Rafeovu pomoc a odhalit mu tak svou minulost?
2017/363 U Sheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Krásná čarodějkaMaggie se rozhodne bez ohledu na hrozící nebezpečí odhalit vrahy svého dědečka a strýce a zároveň získat srdce záhadného detektiva. Lucas ale není snadná kořist ani pro krásnou dceru z milionářské rodiny, a tak se Maggie rozpomene na rčení, že v lásce a ve válce je dovoleno všechno, a uchýlí se ke lsti…
Lucasovo tajemství z minulosti mu brání připustit si kohokoli blíž k tělu, a Maggie není výjimkou. Jenže když se Maggie dostane do nesnází, Lucas nemůže jednat jinak než ji zachránit. Ocitne se tak nejen ve spárech únosců, ale i v zajetí Maggiiny lásky.

(Závěr rodinné minisérie Connellyovi)
2017/464 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Sňatek narubyŽivot ve vsích poblíž steepwoodského opatství je obvykle klidný a téměř nic se tu neděje. Jednoho dne ale Beatrice Roadeová zažije podivnou příhodu…
Je to právě v okamžiku, kdy se dozvídá, že její krásnou mladší sestru Olivii zradil snoubenec, lord Ravensden, a místo sňatku se Olivie vrací z Londýna domů. Jediným Beatriciným přáním je oba snoubence usmířit a obnovit jejich zasnoubení. Ovšem když se s lordem Ravensdenem setkává a vyléčí ho z těžké nemoci, začíná se v ní probouzet jiná touha…

(1. část historické minisérie Steepwoodské skandály)
2017/565 U Elizabeth Baileyová (Bailey, Elizabeth)Jménem ctiKdyž jde požádat o ruku své vyvolené, vikomt George Wyndham netuší, jaké nemilé překvapení ho čeká. Baron Reeth, otec mladičké Sereny, do níž se během její první společenské sezony Wyndham beznadějně zamiloval, ho odmítne. Jsou snad Sereniny city vůči němu jen dávnou vzpomínkou? Nebo k jejím uším dolehly pomluvy, že se Wyndham přátelí se zvrhlým markýzem Sywellem?
Serena se těmto pomluvám zdráhá uvěřit, ale když ji George vášnivě políbí, začíná váhat, jestli na jeho špatné pověsti není přece jen něco pravdy…

(2. část historické minisérie Steepwoodské skandály)
2017/666 U Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Láska z donuceníPo tragické smrti otce zjišťuje India se svou matkou a sestrou, že zůstaly bez prostředků a jejich domov propadl lordu Ishamovi jako náhrada za otcův nesplacený dluh v kartách. India stojí před zásadním rozhodnutím: stát se oddanou manželkou lorda Anthonyho Ishama, nebo zbytek života strávit bídě a nouzi. Pro záchranu rodiny se India obětuje.
Čím víc se ale svatba blíží, tím víc India odhaluje lordovu citlivou povahu. A vášeň v jejich vztahu na sebe nenechá dlouho čekat!

(3. část rodinné historické minisérie Steepwoodské skandály)
2017/767 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Perfektní společniceKapitán Lewis Brabant se po létech strávených na moři vrací na rodné panství Hewly převzít majetek po otci, který je těžce nemocný. Při svém návratu se za podivuhodných okolností setkává s úžasnou dívkou Caroline, společnicí Julie Chessfordové, otcovy kmotřenky a Lewisovy dávné první lásky.
Caroline na Lewise od prvního okamžiku hluboce zapůsobí a ani jí není Lewis tak lhostejný, jak si sama namlouvá? Ovšem Julie je rozhodnuta využít ke splnění svého cíle, jímž je majetek Brabantů, i těch nejodpornějších intrik!
2017/868 U Gail Whitikerová (Whitiker, Gail)Neslušný návrhKdyž se za poněkud choulostivé situace Desirée poprvé setkává s vikomtem Sebastianem, připadá jí jako lehkovážný floutek, jehož návrh ji šokuje. Sebastian je sice velmi přitažlivý muž, ale dobře vychovaná dáma nemůže jeho nabídku přijmout!
Stejně tak překvapen je i Sebastian, když po delší době obdrží od Desirée dopis, v němž souhlasí stát se jeho milenkou. Její přiznání, že je vlastně vnučkou váženého londýnského šlechtice, však Sebastiana donutí změnit plány…

(5. část historické minisérie Steepwoodské skandály)
2017/969 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Hraběnka a podkoníSophia, dcera a dědička bohatého hraběte z Yardley, je poprvé uvedena do londýnské společnosti. Jelikož jí otec stále vnucuje nějaké ženichy, rozšíří o sobě na jednom plese pomluvu, že dává přednost prostým mužům před šlechtici.
Pár dní nato se v jejich stájích objeví nový podkoní, který Sophii často doprovází na jejích projížďkách po Hyde Parku. Sophia se v jeho přítomnosti cítí nezvykle příjemně a netuší, do jakých problémů se kvůli svým neuváženým prohlášením dostane…
2017/1070 U Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Nevěsta v tajných službáchHester Percevalová při svém vstupu do londýnské společnosti zažila takový otřes, že si přísahala už nikdy tento pokus nezopakovat a zůstat raději svobodná. Její záliba v matematice a osamělý život s matkou a otcem na venkově ji naprosto uspokojují.
Přesto na nátlak rodičů odjíždí ještě na jednu sezonu do Londýna. Obává se však setkání s lordem Robertem Dungarranem, neboť to byl právě on, kdo jí před šesti lety nejvíce ublížil…
2017/1171 U Paula Marshallová (Marshall, Paula)Výstřední gardedámaAthena Filmerová je chudá dívka, která se dostává do londýnské společnosti v úloze společnice své bohatší přítelkyně Emmy, a je pevně rozhodnuta provdat se za nějakého bohatého šlechtice, třeba i bez lásky.
Netrvá dlouho a obě dívky začnou usilovat o stejného nápadníka, jímž je pohledný a zámožný švihák - hrabě Adrian Kinloch. Pak však Atheně padne do oka jeho bratranec, který si ji ale už stačil zařadit mezi lovkyně co nejmovitějšího manžela…
2017/1272 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Podvržený osudOlivie Roade Burtonová se rozhodne vrátit po nepříjemném skandálu do společnosti. Pomůže jí k tomu její sestra Beatrice, která se provdala za lorda Ravensdena a pozvala Olivii na sezónu do Bathu.
Už cestou Olivie potkává neobyčejně přitažlivého Jacka Denninga, který se právě vrátil z anglo-francouzské války. Co se však skrývá v jeho očích za temné tajemství?
2018/173 U Elizabeth Baileyová (Bailey, Elizabeth)Kapitánův návratDo vesnice poblíž Steepwoodského opatství se ke své ženě a dcerce vrací jistý kapitán, o němž se předpokládalo, že padl ve válce. Avšak skutečnost není taková, jak vypadá navenek…
Kapitána Coltona překvapí, když najde svoji ztracenou lásku žít v ústraní jako vdovu - a navíc s malou dcerkou! Před léty se nerozešli zrovna v dobrém, takže přesvědčit Annabel, aby se k němu vrátila, nebude snadné. Nabízí se mu jediná možnost - vystupovat jako její manžel, který se zázračně vrátil živý a zdravý z boje…
2018/274 U Gail Whitikerová (Whitiker, Gail)Skandál v dívčí školeVe snaze ochránit svou nevlastní sestru a chráněnku před nevhodným nápadníkem se Oliver Brandon rozhodne poslat ji do Dívčí akademie poblíž Steepwoodského opatství. Jaké je však jeho překvapení, když zde jako jednu z učitelek poznává dívku, již před dvanácti lety zastihl ve velice choulostivé situaci svědčící o její morální zkaženosti. Jeho rozhodnutí je jasné - Helena Coverdalová musí akademii opustit!
Nebo že by snad byla pravdivá její verze události?
2018/375 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Námluvy z rozumuSkromná dcera vikáře Robina si užívá svoji první společenskou sezonu v Londýně, která pro ni znamená velkou změnu oproti stísněným poměrům doma v Abbot Quincey. Co si však má myslet o záměru ovdovělého lorda Exmouthe, který se netají, že by se s ní rád oženil? Jak si může být jistá, že nepohřbil své srdce spolu se svou krásnou manželkou?
2018/476 U Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Návrat ztracené milenkyOdešla z Abbot Quincey jako obyčejná Gina Westcottová, vrací se jako lady Whitelawová. A po deseti letech se znovu potkává s mužem, který jí kdysi zlomil srdce.
Gina ví, že Gilesovi jeho čest nedovolí, aby se o ni ucházel. Nesnesl by, aby si o něm lidé mysleli, že se sňatkem s bohatou nevěstou snaží přijít k majetku. Jenže ona po něm touží a neví, co by měla udělat, aby ho získala za manžela!
2018/577 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Nevhodná partieLavender už táhne na třiadvacet, takže není divu, že má zato, že naděje na vdavky pro ni navždy pohasla. Neznamená to ovšem, že by ještě nepoznala muže, který by ji dokázal vzrušit. Jenomže ona je dcerou urozeného admirála, zatímco on pouze synem obchodníka! Barnabas je sice ve společnosti mladých dam oblíbený, ovšem sám si velmi dobře uvědomuje, že zvláště pro Lavender není právě vhodnou partií. Kdyby tak alespoň znal svého skutečného otce…
2018/678 U Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Divoška a džentlmenDeborah je sirotek bez věna a ke své smůle má velice nezávislou a impulzivní povahu. Může si taková dívka vůbec najít ženicha?
Hugo Perceval je dobře vychovaný mladý šlechtic, který má rád pořádek, a proto se po třicítce rozhodne, že je načase se oženit - chce si najít způsobnou, mírnou, vždy uhlazenou nevěstu - zkrátka pravý opak Debory. Jenže osud má v plánu něco úplně jiného!
2018/779 U Paula Marshallová (Marshall, Paula)Zmizelá markýzaVdova po markýzi Sywellovi žije v Londýně a mezi tamní klientelou je známá jako madame Félice. Svůj soukromý život úspěšně tají až do chvíle, než o ni projeví zájem Marcus, lord Angmering. I ona cítí, že ji tento pohledný muž přitahuje, ale brání se mu z obavy, aby neodhalil její skutečnou totožnost, a také proto, že mu nedůvěřuje. Jak by mohl mít někdo z vyšších vrstev čisté úmysly s pouhou švadlenkou?
2018/880 U Elizabeth Rollsová (Rolls, Elizabeth)Milenka jeho lordstvaKdyž se Max, hrabě Blakehurst, setkává s Verity, domnívá se, že je to pouhá služebná. Nepoznává v ní dceru svého velitele, to děvčátko, jemuž kdysi pomohl. Život, jaký teď Verity žije, je nesnesitelný - z toho důvodu jí Max nabídne, ať se stane jeho milenkou.
Ovšem právě v okamžiku, kdy Max zjišťuje, že se do ní začíná zamilovávat, objeví, kdo ta dívka ve skutečnosti je. A to je pro něj nepřekonatelná překážka.

(1. část nové minisérie Nejčtenější romance Regency)
2018/981 U Mary Nicholsová (Nichols, Mary)Záchrana v pravý časLady Charlotte Hobartová je vdova se dvěma malými dcerami, která po smrti manžela žije na sídle svého tchána. Když lord Hobart zemře, zůstává bez prostředků, nemá kam jít a doufá, že mladší bratr jejího manžela a nový dědic, který jako černá ovce rodiny žil dlouhá léta v Indii, ji nevyhodí z domu. Cecil Hobart má ale jiné plány a Charlotte ztrácí naději na šťastný život.
Vévodu Stacey Dartona, o němž Cecil tvrdí, že je jeho vzdálený příbuzný, a jehož hostí na svém nově nabytém sídle, Charlotte od prvního okamžiku přitahuje a rád by jí nějak pomohl. Bude to však v jeho silách?
2018/1082 U Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Neobyčejná guvernantkaEdward Barraclough je spokojený starý mládenec, který si dokáže užívat svobodného života, svých zálib i rozverné milenky. Ovšem jen do chvíle, kdy mu nezbude nic jiného než se na nějaký čas postarat o své dvě osiřelé neteře. Odveze je do pronajatého venkovského domu a hledá pro ně vhodnou guvernantku. Štěstí mu přeje a obě dívenky nalézají v Octavii Petrieové skvělou vychovatelku i přítelkyni. I Edward si musí přiznat, že je mu s Octavií dobře. Pak se ovšem začnou dít neobvyklé věci…
2018/1183 U Juliet Landonová (Landon, Juliet)Skandální poměrLady Amelie Chesterová přijíždí do Richmondu se svou půvabnou neteří, aby unikla klepům, které se vyrojily po smrti jejího manžela. Brzy však zjistí, že proniknout do vyšších kruhů v novém prostředí nebude tak snadné. A navíc se jí její minulost připomíná i tady. Aby se vyhnula jedné nepříjemné situaci, prohlásí se za snoubenku lorda Nicholase, s nímž se v Richmondu již stačila seznámit. Ten se této příležitosti rád a s chutí chopí, neboť Amelie ho svým šarmem a bystrostí stačila okouzlit na první pohled.
2018/1284 U Mary Brendanová (Brendan, Marty)Žena bez jménaJedna jediná noc změnila Isabel Meredithové její touhy a plány do budoucnosti tak dokonale, že se z toho vzpamatovávala dlouhé roky. Rodiče ji prohlásili za mrtvou, aby ji uchránili před hanbou, a nebýt její sestry Rachel, jen těžko by se s malým synkem protloukala. Po dlouhých osmi letech se objeví Etienne Hauke a Isabel si uvědomí, že má jedinou šanci, jak svému synovi zajistit neposkvrněný původ a dobrou výchovu. Stačí se jen pokořit a požádat tohoto muže, aby si ji vzal…
2019/185 U Paula Marshallová (Marshall, Paula)Statečná vévodkyněSir Neville Fortuscue je vážený člen parlamentu a mezi londýnskou smetánkou je proslulý svojí seriózností. Nikoho, a nejméně jeho samotného, by nenapadlo spojovat ho s nespoutanou Dianou, vévodkyní z Medbourne.
Když se však setkají v soukromí, aby pomohli najít zmizelou služku, a zapletou se tak do nebezpečné hry o život, Neville si uvědomí, že Diana není jen krásná vdova, která si hledá vhodného manžela…
2019/286 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Otázka ctiLord Vincent Carlton požádá svoji matku, aby k sobě pozvala Cassandru, sestru jeho přítele, který padl v nedávné válce. Slíbil totiž svému kamarádovi, že se s Cassií ožení, neboť zůstala na světě zcela sama. Vincent ovšem netuší, že se mezitím z Cassie stala bohatá dědička, a může si tedy mezi nápadníky vybírat.
Cassii se Vincent líbí a se sňatkem souhlasí, ovšem když se dozví, že o ni vlastně losoval, jejich vztah má na kahánku…
2019/387 U Ann Elizabeth Creeová (Cree, Ann Elizabeth)Prokletí minulostiCecily Renatová žije v Itálii s nevlastní dcerou Mariannou, která jí zbyla po jejím zesnulém manželovi. Od své švagrové zaslechla pověsti o jakési tragédii, která vedla k nenávisti mezi jejich rodinou a sousední rodinou vévody Severina. A teď se dozvídá, že se Marianna zamilovala do vévodova mladého příbuzného.
Když se náhle objeví sám vévoda Severin a kdosi ho ve tmě napadne dýkou, je Cecily jasné, že stíny minulosti jsou opět na scéně. A ohrožují nejen vévodu, ale i ji.
2019/488 U Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Sňatek s podmínkouOd slibu, který si dali lord Richard Deverell a jeho mladá nevěsta, neuplynulo ani pár minut, a manželství mohlo být minulostí! Nic jiného než smrt svého manžela si Alexandra totiž nepřála, a proto proti němu namířila pistoli.
Deverellovi nezbylo než uzavřít s ní další smlouvu, která na rozdíl od té manželské bude trvat jen půl roku. Do té doby musí Richard prokázat svou nevinu na zruinování Alexandřina otce a vysvětlit záhadnou smrt jejího bratra.
2019/589 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Tajemný miláčekSlečna Verity Harcourtová, energická a trošku svéhlavá mladá dáma, se nezabývala hledáním manžela, protože dosud měla až v příliš živé paměti, jakou bolest zakoušela před pěti lety, když před ní dal Brinley Carter přednost jiné.
Shodou náhod se s ním setkává v Londýně za dramatických okolností, kdy je Brin v podezření, že by mohl být špionem. K vlastnímu překvapení zjišťuje, že ačkoliv její srdce zaujal tajemný neznámý, její city k Brinovi zcela nevyhasly a že si tajně přeje jeho nevinu.
2019/690 U Mary Brendanová (Brendan, Mary)Londýnský skandálLady Elizabeth před deseti lety vyřadila londýnská společnost ze svého středu. A nejenom londýnská společnost, i téměř celá její rodina. Až na podnikavou babičku Edwinu, která touží, aby se její vnučka konečně dočkala rodinného štěstí.
Když se Edwina po létech setkává s vikomtem Strattonem, jehož provází pověst neohroženého piráta, napadne ji poťouchlá myšlenka. Jenom kdyby se jejímu plánu oba mladí lidé tolik nebránili!
2019/791 U Elizabeth Baileyová (Bailey, Rachel)Kotě pro štěstíPrudence Hursleyová opouští lyceum pro nemajetné dívky a je připravena nastoupit své první místo jako guvernantka. Už cestou do nového působiště ji však potká nemilá příhoda, která ji představí jejímu zaměstnavateli v dosti nepříznivém světle. Když pak pozná žákyně, rozjívená dvojčata, a jejich strýčka Julia Rookhama, Prudence nedoufá, že si své zaměstnání udrží…
Další příběh z historické série Nejčtenější romance Regency Nalezený poklad od Elizabeth Baileyové vyjde v srpnu.
2019/892 U Elizabeth Baileyová (Bailey, Rachel)Nalezený pokladNell Faradayová přijíždí na své první působiště jako guvernantka, ale už při příjezdu na ponurý hrad lorda Jarrowa začíná pochybovat, zda bude schopna tady vydržet. A což teprve, když se dozvídá, že její svěřenkyně, malá Hetty, jeví příznaky šílenství!
Hettyin otec však v Nell od prvního okamžiku vzbuzuje pocity, jaké dosud nepoznala, a o nichž si musí připustit, že je to láska. Dříve než se Nell rozhodne, co s tím udělá, začnou se dít na hradě podivné věci?
2019/993 U Elizabeth Baileyová (Bailey, Rachel)KittyTřetí ze spolužaček paddingtonského lycea Kitty Merricková se stane cílem únosu. Proti její vůli ji do svého kočáru posadí Claud, vikomt Devenick, neboť si ji splete se svou sestřenicí, které Kitty jako by z oka vypadla. Odveze ji do Londýna, kde se ukáže, že podobnost obou dívek není náhodná. Kitty je zcela určitě nějak spřízněna s Claudovou rodinou, ovšem příbuzenstvo, zejména Claudova panovačná matka, se s jejím objevením nesmíří. Aby odčinil rodinný hřích, Claud se s Kitty ožení. Je to ale šťastný nápad?
2019/1094 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Šťastný losAmy Bainbridgeová měla kvůli svému otci, hazardnímu hráči, velice krušné dětství. Ze všeho nejvíc proto nenávidí hry jakéhokoli druhu, zvlášť když neblahých následků hazardu není ušetřena ani po otcově smrti, neboť vášeň ke hře zdědil i její bratr. Ten ji jednoho dne seznámí s proslulým hráčem a svůdcem žen Jossem Tallantem, díky němuž Amy najde los, na který pak vyhraje neuvěřitelnou peněžní sumu. S penězi si Amy poradit dokáže, horší je to s nečekaným zájmem ze strany Josse…
2019/1195 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Gardedáma nevěstouLady Annis Wycherleyová je temperamentní mladá žena, kterou londýnská společnost považuje za gardedámu s prvotřídní pověstí. Po příjezdu do lázeňského městečka je jejím úkolem sehnat vhodné ženichy pro své dvě svěřenkyně, a ne si začínat nějaký milostný románek. A zvlášť ne s někým, kdo má pověst sukničkáře jako lord Adam Ashwick!
Adam se ji ovšem pokouší svést od prvního okamžiku, kdy se s ní setkává, a Annisina pověst gardedámy je ohrožena. Podaří se Adamovi Annis přesvědčit, aby mu podlehla?
2019/1296 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Hry láskyLady Juliana Myfleetová je proslulá v londýnské společnosti svým skandálním chováním, které vyvrcholí nepodařeným přepadením. Zachránilo by ji jediné - sňatek. Ovšem Juliana se zapřisáhla, že se už nikdy nevdá.
Martin Davencourt ví, že Juliana v sobě tají víc než jen touhu provokovat. Zná ji od dětství a tuší, co se za jejím chováním skrývá. Může si však dovolit se s ní zaplést, a ohrozit tak svoji počínající politickou kariéru?
2020/197 U Joanna Maitlandová (Maitland, Joanna)Slečna bez věnaJessamyne Calderwoodová strádá pod přísným dohledem své macechy, která ji utvrzuje v přesvědčení, že je ošklivá šedá myška. A ještě k tomu nemá ani vindru. Má však dostatek odvahy, aby z domova utekla v okamžiku, kdy ji rodiče nutí do sňatku se starým, nechutným bratrancem.
Převlékne se za chlapce a pracuje jako zahradnický pomocník v domě Richarda, hraběte z Hardingu. Nikdo nic nepozná až do chvíle, kdy ji Richard zachrání před nebezpečným útokem a ke svému zděšení zjistí, že drží v náruči svůdné dívčí tělo…
2020/298 U Joanna Maitlandová (Maitland, Joanna)Sňatek s majoremHugo Stratton se vrací z anglo-francouzské války jako naprosto jiný člověk. Namísto veselého mladého muže, s kterým se jako dívka přátelila, nachází Emma Fitzwilliamová zahořklého samotáře, který se straní společnosti. Hugovi neunikne, jaká krasavice se z kdysi rozjívené divošky Emmy stala, ale díky svým zraněním si na ni zakáže myslet. Náhoda však způsobí, že mu nezbývá nic jiného, než ji požádat o ruku…
2020/399 U Joanna Maitlandová (Maitland, Joanna)Sázka na osudMarina Beaumontová přichází do Londýna jako společnice starší dámy, která propadla hazardní hře v karty, a jejím úkolem je zabránit jí prohrávat další rodinný majetek. Kit Stratton starou dámu obehraje o vysoký obnos a Marině hrozí propuštění. Tajně Kita navštíví, aby ho požádala o odpuštění dluhu, a Kit jí kupodivu vyhoví. Ovšem pod jednou podmínkou…
2020/4100 U Paula Marshallová (Marshall, Paula)Tajná miseMajor Richard Chancellor přijíždí do Compton Place jako chudý učitel a vychovatel. To si o něm myslí všichni obyvatelé zchudlého panství včetně Pandory, která jediná dbá jak o hospodářství, tak o výchovu svého mladšího bratra. Richarda však posílá do této části Anglie ministerstvo vnitra s jistým tajným posláním. Situace se nečekaně zkomplikuje, když Richard zjistí, že se do Pandory zamiloval, a ona jeho city opětuje…
2020/5101 U Paula Marshallová (Marshall, Paula)Zlatý mládenecRussell Chancellor, lord Hadleigh, se celý život podvoluje přáním svého otce, který s ním manipuluje a očividně upřednostňuje jeho dvojče Richarda. Když však Russell potkává svoji dávnou lásku Mary, zapomene na otcovu hrozbu, která ho v případě, že neuposlechne a neožení se s určenou dívkou, připraví o dědictví. Otcovu přání se vzepře a jde za hlasem svého srdce…
2020/6102 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Útěk z PařížeKatherine O´Malleyová touží vymanit se z neustálé péče své komorné i společnice. Během sestřenčiných zásnub se seznámí s člověkem, který jí to umožní v míře, jakou snad ani neočekávala. Ona, po smrti svých rodičů obskakovaná dvěma stárnoucími ženami, se náhle stává aktérkou špionážní akce, v níž má sloužit jako návnada pro polapení válečného zrádce! A ještě ke všemu po boku majora Daniela Rosse, který ji neustále něčím dráždí…
2020/7103 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Sázka lady AllertonovéLady Beth Allertonová je odhodlaná získat zpět majetek, který její rodině před dávnými lety ukradl proradný hrabě z Trevithicku. Vyzve tedy současného hraběte Marcuse k sázce - ostrov proti její cnosti!
Marcuse tahle mladá dáma zaujme a chce se o ní dozvědět vše. A nejen to, chce ji dostat do své ložnice! Beth je na vážkách - podlehnout okouzlujícímu hraběti, nebo vyhrát v sázce ostrov, který tak miluje?
2020/8104 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Skandální sňatekUkvapený sňatek Eleanor Trevithickové s lordem Kitem Mostynem vyvolá ve společnosti už tak dost řečí. A když její manžel hned druhý den po svatbě zmizí, londýnská společnost i bulvární tisk na ní nenechají nit suchou.
Po dlouhých pěti měsících se Kit vrací zpátky, ale vysvětlení, proč svou manželku opustil, si nechává pro sebe. Chápe, jak jí svým útěkem ublížil, ale je rozhodnutý získat si její náklonnost zpět! Eleanor sice svého muže stále miluje, dokáže mu však jeho zradu odpustit?
2020/9105 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Chudá snoubenkaLord Selborne se musí co nejdříve oženit, jinak přijde o dědictví, které nutně potřebuje na opravu rodinného sídla. Svatba sestřenky je ideální příležitostí, kde by si mohl najít snoubenku.
Tuhle malou kominickou dcerku, která byla na svatbu najatá, aby rozdávala polibky pro štěstí, měl v úmyslu skutečně jen políbit ? rozhodně se s ní nechtěl oženit!
Jenže co si má počít, když Jemima je jediná dívka, která ho na svatbě zaujala?
2020/10106 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Zámožná vdovaElegantní, krásná a neskutečně bohatá lady Arabella je zvyklá odmítat nabídky mužů, kteří chtějí získat její srdce, neboť moc dobře ví, že jim jde jen o její peníze. Ale poslední dobou ji přílišná pozornost už otravuje!
Jediný, kdo na ni udělá neobvykle dobrý dojem, je záhadný Charles Hunter, který ovšem o žádnou lásku nestojí. To, na čem mu záleží, je nalezení sestry Sarah živé a zdravé. Dá-li Arabella přednost svému srdci před rozumem, ocitne se tak nechtěně v nebezpečí…
2020/11107 U Louise Allenová (Allen, Louise)Dokonalá nevěstaJoanna se od chvíle, kdy poprvé spatřila plukovníka Gilese Gregoryho, usilovně snaží, aby se z ní stala perfektní a zcela bezchybná žena. Je totiž rozhodnutá tohoto přitažlivého muže přesvědčit, že je pro něj dokonalou nevěstou. Když se s ním konečně setká ve společnosti, zhroutí se jí celý svět, protože Giles očividně miluje jinou!
Ona se však nehodlá smířit s ženichem, kterého jí vnucují rodiče, a rozhodne se pro útěk z domova. Tím, kdo vyděšené rodině nabídne, že ji dohoní a přivede v bezpečí domů, je právě Giles. Dostihnout se mu ji sice podaří, ale bude i ochoten vzít si ji za ženu?
2020/12108 U Anne O'Brienová (O'Brien, Anne)Markýza na útěkuKdyž si Hugh v noci splete lady Frances s kuchařkou a vezme ji k sobě do kočáru, uvědomí si svou chybu až druhý den. Je mu jasné, že tenhle jejich noční výlet nezůstane ve společnosti bez povšimnutí. Nezbývá mu než Frances nabídnout manželství, i když ji nemiluje.
Postupně se však dozvídá, jak krutě si s touhle mladou dámou osud pohrál, a jeho názor na ni se pomalu mění… Teprve až když hrozí, že mu Francis zmizí ze života, si přizná, že jeho srdce hoří jen pro ni.
2021/1109 U Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Roztomilá podvodniceHorší už to snad ani být nemůže! Když vikomt Edward Lyndhurst zabuší na dveře Georgiany Westleighové a oznámí jí, že její bratr Harry prohrál veškerý rodinný majetek v hazardních hrách a spolu s jeho bratrem utekl před věřiteli do Francie, zhroutí se jí celý svět.
Edward je rozhodnutý vydat se za nimi a nepříjemnou situaci vyřešit. Ale poslední věc, kterou potřebuje, je, aby ho na nelehké cestě doprovázela tahle krásná dívka. Jenže Georgiana se nehodlá jen tak vzdát! Netuší však, že obávaný vikomt se nakonec stane její jedinou oporou…
2021/2110 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Milostný hazardSarah se vrací z Itálie do Londýna a těší se na nadcházející společenskou sezonu a zejména na Johna Elwortha, který jí kdysi zachránil život. Ale tenhle mladík se od jejich posledního setkání změnil. Šíří se kolem něj klepy a nejrůznější pověsti a společenská smetánka se pídí po jeho nechvalné minulosti.
Sarah však na pomluvy o muži, jehož si vybrala za manžela, ani na nebezpečí, které jí hrozí, nic nedbá. Chce totiž rozlousknout záhadu, která obestírá podivnou smrt Johnovy první ženy - vždyť jenom tak může být opravdu šťastná.
2021/3111 U Mary Brendanová (Brendan, Mary)Štědrý ochránceHelen se kvůli sobeckému bratrovi ocitla takřka na mizině. V duchu se přesvědčuje, že stát se milenkou sira Jasona Huntera je jediným praktickým řešením jejích nesnází a nemá to nic společného s pocity, jaké se jí zmocňují v jeho přítomnosti… ani s tím, jak celá taje při pohledu do jeho očí, slibujících vzrušující cestu zahradami slasti…
Jason nemůže dopustit, aby tahle rozkošná dáma skončila na ulici, když jí může tak snadno pomoct. Jeho úmysly jsou čestné, ale Helen ho svou nabídkou překvapí!
2021/4112 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Šedooká kráskaEmma je příliš pyšná a samostatná, aby se nechala vydržovat někým z rodiny, a tak když zůstane bez rodičů, odejde ke své bývalé chůvě, jíž patří hostinec, a rozhodne se tam uplatnit své kuchařské umění.
Když se v hostinci ubytuje Benedict Grantley, aby vyšetřil několik tajemných úmrtí v okolí, Emma brzy zjistí, že její srdce uhrančivosti tohoto muže neodolá. Třebaže se své poblouzněnosti ze všech sil brání, další události ji uvrhnou nejen do jeho náruče, ale také do velice nebezpečné situace…
2021/5113 U Francesca Shawová (Shaw, Francesca)Dáma s tajemstvímHrabě z Ashby je fascinovaný krásnou divadelní divou Lysette Davideovou, takže přistoupí na sázku s přáteli, že se tahle dívka stane jeho milenkou. Jenže netuší, jaké tajemství před ním skrývá…
Lysette, jejíž pravé jméno je lady Camilla Knightová, se sice zapřisáhla, že se nikdy nevdá, aby ochránila pověst rodiny, ale Nicholas na ni má takřka magický vliv: pokaždé když se s ním setká, zapomene na své sliby a nedokáže se ubránit jeho něžnostem. Myslí to s ní však Nicholas upřímně?
2021/6114 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Společnice pro životDaniel, hrabě Cavendish, se po dramatickém životě během balkánské války začíná doma v Anglii pomalu nudit. Přivítá proto možnost zúčastnit se pátrání po pachateli únosů několika mladých dívek.
V jeho úsilí ho podporuje nová společnice jeho matky, která má s člověkem podezřelým ze spáchání mnoha zločinů neblahé zkušenosti. Elizabeth je sice mladičká, ale její odvaha a chladnokrevný postoj i v nebezpečných situacích probudí v Danielovi vůči ní nečekanou úctu a možná něco mnohem hlubšího…
2021/7115 U Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Démoni minulostiSerena Calvertová, paní ve vile Anse Chatelet na ostrově v tehdejší Západní Indii, dnešním Karibiku, se vydává do Londýna, aby zde našla během společenské sezony ženicha pro svoji neteř Lucy.
Na vyjížďce na koni se setkává s Jamesem, šestým baronem z Wintersettu. Jejich vzájemná přitažlivost záhy přeroste v lásku. James však netuší, že Serena je vlastně Sasha Calvertová, žena, již nenávidí, protože je přesvědčen, že před třinácti lety způsobila smrt jeho bratra Anthonyho, a již má v úmyslu připravit o jmění i dobrou pověst, aby bratrovu smrt pomstil.
2021/8116 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Vzácná dámaJeště nikdy nikdo nespatřil vikomta Greythorpea, aby tak pozorně naslouchal nějaké dámě. Ta, jíž se to podařilo, musí tedy být skutečně mimořádná!
S muži krásná, svéhlavá Annis dosud žádné zkušenosti nemá, zato je praktická a za všech okolností si ví rady, a tak se na ni kdekdo obrací a ona pomáhá řešit problémy druhých. Že by se někdy také mohla vdát, o tom dosud neuvažovala. A rezervovaný, vznešený lord Deverel Greythorpe teď se záludně zvednutým koutkem úst věří, že bude právě jeho…
2021/9117 U Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Přátelství z vášněPřed šesti lety Judith svého milence Dana Ashburna odmítla, jelikož se ho její krutá macecha rozhodla společensky znemožnit. Nyní je ale situace jiná, neboť Judith spadlo do klína velké dědictví.
Po něm zatouží reverend Truscott a nabídne jí manželství. Dan však tuší, že Judith hrozí nebezpečí, a snaží se ji od neuváženého sňatku odradit. Avšak bývalá snoubenka mu nevěří… dokonce ani to, že ji Dan stále ještě miluje!
2021/10118 U Sophia Jamesová (James, Sophia)Spanilá pirátkaAsher Wellingham, vévoda z Carisbrooku, se nechal polapit do jejích sítí! Zahlédl ji, jak se koupe nahá v moři, a nemohl si nevšimnout jizvy na jejím stehně. Jizvy, která nemohla být ničím jiným než znamením po meči. Kdo je ta svůdná a nekonvenční dívka, která si říká lady Emma Seatonová? Kdo může být to krásné stvoření plné protikladů? Cosi tajemného v její osobě v něm oživuje vzpomínky na minulost. Ať je ale ta dívka v nemoderních šatech a s tělem anděla urozená dáma, nebo kurtizána, Asher už ví, že ji musí mít!
2021/11119 U Mary Brendanová (Brendan, Mary)Svéhlavá nevěstaMark je sice přitažlivý a obletovaný muž, ale Emily ho nemá ráda. Přesto musí překonat svoji hrdost a požádat ho o pomoc, aby zabránila společenskému skandálu, který by zničil její rodinu.
Mark s chutí využije situaci, v níž vidí příležitost, jak se ukázat v co nejlepším světle před dívkou, o niž velmi stojí.
Vzápětí zjistí, že nejen její rodina, ale především Emily sama je ve velkém nebezpečí.
Emily poznává, že Mark je nejen pohledný, ale také odvážný a charakterní. Co si má však počít, když skrývá tajemství, které určitě odradí každého muže, aby ji považoval za vhodnou nevěstu?
2021/12120 U Louise Allenová (Allen, Louise)Měsíc a jmelíGuy Westrope, hrabě z Bucklandu, není zvyklý, aby se někdo protivil jeho přání, a proto ho překvapí, když se setká se slečnou Hester Lattimerovou. Ta rozhodně odmítne jeho žádost, aby mu prodala dům, který si právě zakoupila a kde hodlá začít nový život.
Nevadí jí, že tento dům, jemuž se přezdívá Měsíční, má strašidelnou pověst. Jí se líbí i přes podivné věci, které se v něm dějí. Dokonce podezřívá hraběte z Bucklandu, že v pozadí těchto záhad stojí právě on. Hester však záleží hlavně na tom, aby nezjistil nic o její skandální minulosti.
2022/1121 U Elizabeth Rollsová (Rolls, Elizabeth)Zakázaná láskaKdyž lady Mathilda přijíždí na večírek pořádaný nápadníkem své mladé sestřenice, jde jí o jediné: zabránit plánovanému sňatku. Jaké je však její překvapení, když zjistí, že snoubencem je Crispin Malvern, vévoda St Ormond - muž, jehož kdysi hluboce milovala a který ji urazil. Osud je o to krutější, že jediný pohled na něj jí prozradí, že vévodu, který nikdy nemůže být její, milovat nepřestala…
Jako vdova už sice není tak bezbranná a slabá dívka jako při jejich prvním setkání před lety, ale jedna noc plná vášně probudí její nejtajnější touhy… Mathilda tak stojí před rozhodnutím, zda se řídit rozumem, nebo srdcem.
2022/2122 U Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Konečná volbaLord Ivo Trenchard je znám svými avantýrami s vdanými ženami a tím, že se vyhýbá mladým, vdavekchtivým dívkám. Ještě žádná kráska nedokázala tohoto temperamentního husarského kapitána zlákat, aby se vzdal svobodného života.
Jenže pak se setká s mladičkou Jossie, kterou zradili všichni, které milovala. Nikoho v celé londýnské společnosti nenapadne, že by snad pro něj mohla být něčím víc než pouhou chráněnkou…
2022/3123 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Odložený sňatekAbbie Grahamová zažila obrovské pokoření, když ji její milovaný dědeček nutil do svatby se svým oblíbeným kmotřencem Bartem Cavanaghem. A ona přitom měla důkaz, že o ni Bart vůbec nestojí!
Od té doby s dědečkem několik let nevycházela dobře, a tak s radostí přijala jeho návrh, aby zajela navštívit svoji kmotru do Bathu. Jaké však bylo její překvapení, když se tam setkala s Bartem, který mezitím dozrál ve skutečného muže…
2022/4124 U Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Odvážná srdceMladá vdova Sophie má velké starosti, jak uživit sebe i svého malého synka. Vtom se v jejím zájezdním hostinci objeví cizí muž, který si říká Hatton, a žádá po ní, aby se ujala nebezpečného, i když dobře placeného úkolu. Jde o pomoc s dopadením bandy pašeráků, kteří zavraždili jejího muže.
Sophii pohledný Hatton zpočátku není ani trochu sympatický a vyslyší ho jen proto, že jí vlastně nic jiného nezbývá. Její city se ale začnou brzy měnit…
2022/5125 U Louise Allenová (Allen, Louise)Kurážná dívkaBree se o zhýčkané aristokraty nezajímá! Musí se totiž postarat o chod velké dostavníkové firmy. Když se ale setká s Maxem, hrabětem z Penrithu, její dosavadní život dostane zcela jiný spád!
Brzy nato se totiž objeví ve vysoké společnosti, kde její krása slaví nebývalé úspěchy. A Bree se jenom modlí, aby nikdo z londýnské smetánky nepoznal, že sama celou noc řídila dostavník. A navíc s pohledným a svobodným hrabětem po boku! Třebaže by nerada přišla o svoji nezávislost, kterou si těžce vybojovala, Maxovy polibky jsou nejen vášnivé, ale více než přesvědčivé.
2022/6126 U Paula Marshallová (Marshall, Paula)Ledová pannaVedení Blanchardovy banky bylo pro Anastasii naplňující, ale i tak cítila, že v jejím životě něco chybí. Problémy s pobočkou v Yorku ji přinutily vydat se na cestu, která se pro ni stala noční můrou!
Z muže, jehož považovala za komorníka, se vyklubal Matthew, lord Radley, odpadlík jednoho z nejstarších a nejvznešenějších anglických rodů. Oba byli nesmírně hrdí na to, co už v životě dokázali, a ani jeden z nich si nechtěl přiznat, jaké vášně v sobě navzájem rozpoutali. A třebaže se nakonec rozhodli pro sňatek, teprve jejich dítě je donutilo přiznat si pravé city…
2022/7127 U Paula Marshallová (Marshall, Paula)Dvě manželstvíLuke Harcourt, který se jako nevlastní syn vévody z Lyndaleu pokouší stát publicistou a spisovatelem, se zamiluje do přítelkyně své bytné, vdovy Anne. Ta je nejen velice hezká, ale také chytrá, a inspiruje ho v literární činnosti. Na to, že se živí šitím, je Anne pozoruhodně vzdělaná dáma. Tou dobou se ve společnosti mluví o tom, že markýzi Clairvalovi uprchla manželka a beze stopy zmizela. Markýz ji dává hledat najatými špehy, ale dlouho bezvýsledně.
Kdy se osudy tří hlavních hrdinů protnou a jak se svými životy naloží?
2022/8128 U Mary Nicholsová (Nichols, Mary)Kdo je ten pravý?James, hrabě Corringham, a lady Lavinie Stanmoreová spolu kdysi vyrůstali jako bratr a sestra. Nyní, po několika bouřlivých letech, James změnil své světácké způsoby a zmoudřel. Chápe, že jeho city k Lavinii nejsou ani zdaleka bratrské, a hodlá jí je odhalit.
V cestě mu však stojí nebezpečný soupeř, záhadný lord Wincote. Pohledný cizinec lady Lavinii přitahuje tajemnou silou, s níž oddaný a spolehlivý James sotva může soupeřit. Přesto se do dívčiny mysli začínají vkrádat pochyby. Je lord Wincote skutečně tím, kým se na první pohled zdá být? Čím víc lord Wincote naléhá, tím víc Lavinie váhá…
2022/9129 U Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)Dodržet slibLord Adam Calthorpe dal vpředvečer bitvy u Waterloo svému příteli Tomu Payneovi slib, že se v případě jeho smrti postará o jeho sestru. Tom skutečně v kruté bitvě umírá a Adamovi nezbývá než Katherine vyhledat. Představuje si bytost stejně půvabnou a milou, jako byl její bratr Tom, ale skutečnost je trochu jiná a méně příjemná…
Adam už ví, že jeho slib byl unáhlený - Kate je totiž svéhlavá mladá žena, která nectí společenská pravidla! Jenže když se o ni začne ucházet muž ne zrovna valné pověsti, nezbývá mu než Kate požádat o ruku…
2022/10130 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Záhada rytecké dílnyLord Lucas Kestrel je jedním z těch, kdo mají zneškodnit špiony, kteří vyzrazují Francouzům důležité informace. Ve svém pátrání narazí na ryteckou dílnu, kde se setkává s mladičkou umělkyní Rebekou. Je možné, že by právě ona mohla být jednou z podezřelých?
Rebeka o Lucasově podezření nemá tušení a snadno podlehne jeho kouzlu. O to větší je však její zklamání, když zjistí pravý stav věcí…
2022/11131 U Mary Brendanová (Brendan, Mary)Odložená svatební nocRachel je nejstarší ze čtyř sester, krásná, vtipná a bohatá dědička! Jenže je stále svobodná. Nabídek k sňatku měla sice dost, ale každou odmítla. Dokonce i tu od nejžádanějšího mládence majora Connora Flinta. Je to sice pohledný a charakterní muž, ale na její vkus až příliš nudný.
Když její otec prohraje rodinný dům v kartách, Rachel zuří! Zejména proto, že novým majitelem je Connor Flint, nyní hrabě z Devane. Je rozhodnutá udělat cokoliv, aby získala majetek zpátky. Ale Connor se chce pomstít, vrátí jí ho pod jednou podmínkou: že mu konečně dopřeje svatební noc, kterou mu svým útěkem před svatbou ukradla.
2022/12132 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Zdráhavá markýzaJulian Stapleford, markýz z Wroxhamu, je ohromen, když se jeho zmizelá manželka po devíti letech nepřítomnosti náhle objeví v jeho domě. Lady Jennifer zmizela beze stopy poté, co ji markýz našel v objetí jiného muže a zatratil.
Julian po mnoha letech odloučení s překvapením zjišťuje, že Jennifer už není tou naivní dívenkou, s níž se oženil, ale že se z ní stala skutečná lady s pevnými zásadami, která si lehko získává přízeň a důvěru druhých lidí. Co když tehdy před devíti lety bylo všechno jinak, než jak se zdálo?
2023/1133 U Terri Brisbinová (Brisbin, Terri)Hrabě v utajeníHrabě z Treybourne si nemůže dovolit prohrát veřejnou diskusi s neznámým skotským novinářem, kterou spolu vedou na dálku už delší čas. Proto se vydává do Edinburghu, přestrojený za obyčejného pana Archera, aby odhalil anonymního pisatele. Zdá se, že je to vynikající plán, dokud však hraběte nerozptýlí krásná slečna Anna Fairchildová. Zapřisáhlá modrá punčocha Anna nemá v úmyslu se vdávat, ale s temperamentním a tajemným panem Archerem cítí zvláštní spřízněnost. Třebaže i ona má vlastní tajemství, rozehraje nebezpečnou hru, která může ohrozit pouto mezi nimi. Je možné, aby mezi lží a vášní vznikla pravá láska?
2023/2134 U Louise Allenová (Allen, Louise)Kouzelnice z ostrovaHebe Carltonová žije se svou nevlastní matkou Sarou na Maltě v domě, který jim zůstal po smrti otce Hebe, jenž byl námořním důstojníkem. Sara je znovu zasnoubená a ráda by, aby její nevlastní dcera také našla tu pravou lásku a byla šťastná. Hebe je inteligentní dívka, ale muži v okolí ji nepovažují za krásnou, ba dokonce ani za hezkou. Její nevšední půvab objeví až námořní důstojník major Alex Beresford, syn hraběte, který se na Maltě zničehonic objeví. Nazve ji kouzelnicí Kirké a postupem času se do ní zamiluje. Jenže kvůli dědictví se už před několika měsíci rozhodl oženit s jinou a výše postavenou ženou…
2023/3135 U Miranda Jarrettová (Jarrett, Miranda)Dva strážní anděléLady Mary Farrenová je inteligentní a praktická dívka z venkova. Na své cestě do Evropy je však rozhodnuta prožít nějaké dobrodružství, a když se jí hned na začátku cesty podaří koupit obraz, na němž ulpívá tajemství, je nesmírně vzrušená. A navíc k ní tajemná malba připoutá společnost zajímavého muže. Lord John Fitzgerald se nejprve domnívá, že Mary je další z řady rozmazlených anglických slečinek, postupem jejich společné cesty však poznává její inteligenci a důvtip. Velmi dobře ví, že jako chudý irský lord nemá u dcery vévody žádnou šanci, ale nedokáže se od Mary odpoutat. Nebo mu snad tolik záleží na tom obrazu?
2023/4136 U Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Nevšímavý poručníkSarah Penningtonová se rozhodne opustit ochranná křídla svého poručníka lorda Ravenhursta, u jehož sestry žije od smrti svých rodičů a s kterým se sama nikdy nesetkala. Na útěku ji ale zastihne sněhová bouře, a tak se uchýlí do venkovského hostince, kam později dorazí nejen její poručník, ale i skupina poutníků, které také zaskočila vánice.
Během dvou nocí v hostinci zemřou dva lidé a zdá se, že i na Sarah číhá nebezpečí. Ravenhurst však brzy zjistí, kdo Sarah vlastně je, a starostlivě o ni pečuje. Ona na něj ale brzy začíná pohlížet jinak než jako na svého poručníka…
2023/5137 U Amanda McCabeová (McCabe, Amanda)Lupič s liliíCalliope Chaseová nade všechno miluje klidný a spořádaný život. Když se však z londýnských salonů začnou ztrácet antické starožitnosti a na jejich místě zůstane bělostná lilie, rozhodne se, že učiní loupežím přítrž. Usoudí, že „lupič s lilií“ musí být někdo z lepší společnosti.
Netrvá dlouho a má prvního podezřelého. Je jím pohledný a sebevědomý Cameron de Vere, hrabě z Westwoodu. Calliope si však neuvědomuje, že se z jejího pátrání po lupiči rodí milostný vztah. A když ji Cameron jednoho dne políbí, ocitne se její spořádaný život v troskách!
2023/6138 U Anne Herriesová (Herries, Anne)Plavba osuduAž ze skalnatého pobřeží Cornwallu přijíždí do Benátek Kathryn Rowlandsová s otcem svého přítele, jehož jako chlapce před několika lety unesli piráti. Oba doufají, že se jim podaří nalézt nějakou stopu, která by jim prozradila, zda je ještě naživu.
A tady Kathryn poznává Lorenza, bohatého obchodníka a majitele mořské flotily. Jeho jediným cílem je pokořit svého úhlavního nepřítele – velitele pirátů. Kathryn v něm však probouzí city, na které už dávno zapomněl a kterým se zpočátku úspěšně brání. Když ale dívku unesou, události dostávají dramatický spád…
2023/7139 U Helen Dicksonová (Dickson, Helen)Na doživotí svojiAmanda O´Connellová je v úzkých. Pokud si během doby, kterou tráví v Americe u příbuzných, nenajde manžela, otec ji bez váhání provdá proti její vůli za nějakého šlechtice. Amanda se však vdávat nechce. Pár dní před návratem do Anglie se letmo setká s Christopherem, pohledným mužem odsouzeným k smrti za vraždu, a ji napadne troufalý plán – vdát se v tajnosti právě za tohoto muže a domů se vrátit už jako vdova…
Všechno vychází hladce, ale jen do chvíle, kdy se Amanda po čase setkává s novým cvičitelem koní, jehož si najal otec. Je velice pohledný a přitažlivý, má chování džentlmena a je to… její nebožtík manžel!
2023/8140 U Meg Alexanderová (Alexander, Meg)DebutantkaJe to nová příležitost k lásce?
Sedmnáctiletá Perdita Wentworthová prožívá svoji první společenskou sezónu a hned na jejím počátku se dopustí nenapravitelného prohřešku, když dupne lordu Rushmorovi na palec u nohy. Její matka se rozhodne, že tentokrát svoji vzpurnou dceru potrestá, a tak místo aby plula s rodiči na Gibraltar, musí strávit zimu u tetičky v nudném lázeňském městečku Bath.
Jaké je však její překvapení, když se tu opět setká s nesnesitelným lordem Rushmorem!
2023/9141 U Miranda Jarrettová (Jarrett, Miranda)Dáma v ohroženíOdhalí vraha společnými silami?
Bethany Pennyová se sice pohybuje mezi bohatou smetánkou a elegantními lordy, nejraději ze všeho ale pomáhá londýnské chudině. Když se ve frontě na polévku mezi jejími žebráky objeví neznámý voják, ihned pochopí, že pod chladným chováním a starým kabátem skrývá bohatou osobnost a mnohá tajemství…
Major William Callaway se vrátil z války zmrzačený, ale plný odhodlání. Aniž by odhalil svoji pravou totožnost, spojí síly s krásnou zrzkou Bethany, aby se společně pokusili vyřešit záhadné vraždy, které zasahují do života jich obou. Brzy se oba ocitnou v ohrožení… a odhalení pravdy je může rozdělit navždy.
2023/10142 U Miranda Jarrettová (Jarrett, Miranda)Vysoká sázkaJaká je výhra v tajné sázce?
Vévoda z Guilfordu je častým návštěvníkem herny Penny House, kde vládne krásná Amaria, jedna ze tří sester, které tento dům zdědily. Amaria, ač nejstarší, zbyla už jediná neprovdaná a zdá se, že na této skutečnosti nic nezmění ani Guilfordova sázka, že se nikdy nevdá.
Ovšem kromě této sázky uzavřel vévoda ještě jednu sázku, a to tajnou. Kdyby o ní měla Amaria tušení, nikdy by ke Guilfordovi nezačala cítit obdiv a přátelství. Ale je to pouze jen přátelství, nebo to snad může být i láska?
2023/11143 U Ann Elizabeth Creeová (Cree, Ann Elizabeth)Tajemství nociChloe nemá na výběr. Buď se vdá za starého zvrhlíka, jehož jí vnucuje její poručník, nebo donutí k sňatku muže sice hodného, který jí zaručí bezpečí a klid, ale který jí nedá to, po čem ona v skrytu duše touží – lásku a vášeň.
Okamžik předtím, než se stihne zkompromitovat a donutit k sňatku nic netušícího sira Prestona, zachrání ji Brandt, lord Salcombe, a oznámí jejich zasnoubení!
Je to ale jako z bláta do louže. Chloe Brandta nikdy nebude milovat a on ji také ne. Ještě že jí dal alespoň možnost, že mohou zásnuby později kdykoliv zrušit…
2023/12144 U Gail Ranstromová (Ranstrom, Gail)Divoká orchidejVykvete láska na tropickém ostrově?
Daphne si nepřeje nic jiného než zůstat nepoznána na tropickém ostrově v Karibiku, kam uprchla z Anglie se svědomím zatíženým zločinem. Musí ochraňovat především svého syna, dokud nedospěje a nepřevezme svůj titul a majetek.
Na ostrově se však objeví Hunt Lockwood, muž, který v ní probudí vášnivou ženu, jakou kdysi bývala, a ona zapomene na obrovské nebezpečí a své touze podlehne. Jde přece jen o několik horkých polibků. Když dokázala odolávat všem nástrahám pět let, proč by nedokázala odolávat Lockwoodovi pár týdnů?
2024/1145 U Christine Merrillová (Merrill, Christine)Nepravá společniceCo všechno se dá vyhrát v kartách…
Společnice Diana Priceová ví, že balancuje na pokraji zmaru. Otec dal před léty v kartách v sázku nejen svůj majetek, ale i její panenství – a prohrál! A to s hazardním hráčem, který se ve městě netěšil právě nejlepší pověsti…
Nathan Wardale má spoustu peněz, za džentlmena ho ovšem už dávno nikdo nepokládá. O splacení dluhu ale nikdy neusiloval. Tedy až do chvíle, než poznal Dianu osobně – a začal přemítat, jak dlouho své cti dokáže dostát…
2024/2146 U Helen Dicksonová (Dickson, Helen)Dívka v převlekuDobrodružství i láska na moři… Když Roweninu sestru unesou piráti, nezbude jí než se obrátit o pomoc na Tobiase Searlea, muže uhrančivě přitažlivého, který je ale naneštěstí nepřítelem její rodiny. Tobias se chystá vyplout k africkým břehům po stopách piráta Masona, s nímž má nevyřízené účty, a Rowena se v převleku vplíží na jeho loď. Doufá, že se jí podaří sestru najít. Cesta do neznámé země znamená pro Rowenu jak mnohá nebezpečí, tak poutavé zážitky, a nakonec jí přinese i životní lásku tam, kde by ji nejméně očekávala. Další příběh z historické série Nejčtenější romance Regency Manželské štěstí od Annie Burrowsové vyjde v březnu.
2024/3147 U Annie Burrowsová (Burrows, Annie)Manželské štěstíCo se skrývá za nenadálou žádostí o ruku?
Imogen Hebdenová je v situaci, kdy si nemůže o svém případném nápadníkovi dělat velké iluze. Není nijak krásná, je zbrklá, a navíc pověst jejích rodičů je přímo skandální.
A najednou dostává nabídku k sňatku. Vikomt Mildenhall, syn hraběte z Corfeu, ten nejpyšnější a nejarogantnější floutek v Londýně, ji požádá o ruku v okamžiku, kdy by to Imogen čekala nejméně. Ale není to jen proto, že je přítelem jejího nevlastního bratra?
2024/4148 U Gayle Wilsonová (Wilson, Gayle)Cikánská princezničkaUvidí v kartách jeho budoucnost?
Voják Rhys Morgan, zjizvený bitvou a unavený válkou, hledá nevěstu. Ale usměvavé debutantky, které jsou k mání, jeho zájem nevzbudí, natož aby mu rozproudily krev v žilách… Zatímco tmavovlasá a tmavooká romská kráska Nadya Argentari má sílu a vášeň, jež se vyrovná jeho vlastní. Kdyby ji měl jako milenku, nikdo by ani nemrkl. Ale kdyby se s ní major Rhys Morgan oženil… Byl by to skandál roku!
2024/5149 U Julia Justissová (Justiss, Julia)Pašerák a dámaSkandál ve společnosti, nebo vyhnanství v Cornwallu? Lady Honoria Carlowová ví jen to, že někomu stálo za to nastrojit takovou intriku, aby jí přivodil společenský pád a aby jí nikdo neuvěřil, že na své diskreditaci nenese žádnou vinu. Ještě že má svou pratetu, slečnu Foxeovou, která je ochotna vzít si ji k sobě do dalekého Cornwallu a nabídnout jí tam život stranou vysoké společnosti, pod nepravým jménem. Kapitánovi pašerácké lodi Gabrielu Hawksworthovi nemálo vrtá hlavou, jak se krásná „slečna Foxeová“ tak znenadání ocitla na cornwallském pobřeží v době vrcholící londýnské společenské sezóny. Že by se sem uklidila před skandálem? Dobrá příležitost k neškodnému flirtu…

Další příběh z historické série Nejčtenější romance Regency Zpátky do života od Margaret McPhee vyjde v červnu.
2024/6150 U Margaret McPhee (McPhee, Margaret)Zpátky do životaNeúprosný lovec zlodějů Will Wolversley, zvaný Wolf, se z bahna ulice vypracoval vlastními silami. V podsvětí je sice jako doma, ale při své práci už měl co do činění i s urozenými slečinkami ražení Rosalindy Meadowfieldové. Křivě obviněná Rosalinda se pokouší Wolfa obměkčit, aby ji nevydával spravedlnosti, ten je však o její vině přesvědčen. Postupem času se Rosalindin strach z Wolfa mění v touhu a zlobu ve Wolfových očích vystřídá vášeň… Jeho dotyk je náhle tak něžný… Slušně vychovaná Rosalinda by se měla za svou roztouženost stydět, ale přitom se jejího těla zmocňují zcela jiné pocity…

Další příběh z historické série Nejčtenější romance Regency Důstojník a panna od Louise Allenové vyjde v červenci.

Počet zobrazených záznamů: 164

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 9961
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 03.07.2024, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace