Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Helen Dicksonová

Zobrazuji údaje o autorce Helen Dicksonová - Dickson, Helen


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2005/5Historická romance131 W Pirátova dceraKdyž se kapitán Marston poprvé setká s Cassandrou Eversonovou, ani ve snu by ho nenapadlo, že tato krásná a nespoutaná dívka představuje něco, co on z celého srdce nenávidí. A když se dozví pravdu o jejím původu, je už pozdě. Po ukvapeném sňatku se navíc dostávají při plavbě na moři do takových nesnází, že jim jde oběma o krk. Podaří se jim přežít a znovu k sobě najít cestu?
2006/1Historická romance147 W Nevěsta z BelhavenuTeprve když Anně Prestonové zemře matka, seznamuje se osmnáctiletá studentka se svým dědečkem, který si přeje, aby s ním žila na jeho honosném sídle. Anna začíná objevovat jiný svět - svět majetných lidí.
Během cesty do Paříže se důvěrněji seznámí s dědečkovým chráněncem, ruským emigrantem Alexem, který se v Anglii sám vypracoval na úspěšného podnikatele. Ten se ji pokouší ochránit před stinnými stránkami života "zlaté mládeže", ovšem zároveň se snaží odolat jejímu kouzlu. Podaří se mu to?
2006/3Historická romance151 W Zlatý důlEve Somervilleová po smrti svého otce s hrůzou zjišťuje, že podmínkou pro převzetí dědictví je její sňatek s Marcusem Fitzalanem. S jediným mužem na světě, s kterým se už nikdy nechtěla setkat. Před třemi lety ji totiž znemožnil před společností natolik, že ji opustil snoubenec.
Když si ho ale nevezme, výnosný důl připadne jejímu zadluženému bratranci, který se neštítí sebeodpornějších metod, jen aby ji získal pro sebe. Jak se má nešťastná Eve rozhodnout…?
2007/2Historická romance173 W RebelkaMarcus, lord Reresby, je zaslepený touhou potrestat vraždu svého otce a díky tomu vyhrává v kartách krásnou a nevinnou Kateřinu. Domnívá se totiž, že jeho nepřítel a její otec svoji dceru nade vše miluje.
Kateřinina krása a bystrost Marcuse brzy uchvátí a doufá, že svoji manželku, která miluje jiného, snadno zkrotí. Vášnivá Kateřina se ale jen tak lehce nevzdává. Netají se tím, koho nenávidí, ani neskrývá své nebezpečné politické názory. Marcus si musí přiznat, že do jeho domu vnikla rebelka. A nejen do jeho domu, ale i do jeho srdce…
2007/11Historická romance198 W Hrabě a zlodějkaAdamu Rycroftovi při pátrání po jeho příbuzném v chudinské čtvrti Londýna ukradne mladý zlodějíček hodinky. Adam ho dopadne a později ho pozve na oběd a požádá ho přitom, aby se mu po malém bratranci poohlédl. To ovšem Adam ještě netuší, že se se zlodějem brzy setká, ale v trochu jiné podobě. Edwinu Marchantovou Adam zaujme již při jejich prvním setkání, ovšem když mu má pózovat jako modelka pro obraz, propadne jeho kouzlu naprosto a zamiluje se do něj. Zdá se, že Adam její city opětuje, když se však dozví, kdo vlastně Edwina je, všechny krásné sny se jí začínají hroutit…
2008/3Historická romance210 W Na doživotí svojiAmanda O‘ Connellová je v úzkých. Pokud si během doby, kterou tráví v Americe u příbuzných, nenajde manžela, otec ji bez váhání provdá proti její vůli za nějakého šlechtice. Amanda se však vdávat nechce vůbec. Pár dní před návratem do Anglie se letmo setká s Christopherem, pohledným mužem odsouzeným k smrti za vraždu, a ji napadne troufalý plán – vdát se v tajnosti právě za tohoto muže a domů se vrátit už jako vdova…
Všechno vychází hladce, ale jen do chvíle, kdy se Amanda po čase setkává s novým cvičitelem koní, jehož si najal její otec. Je velice pohledný a přitažlivý, má chování džentlmena a je to… její nebožtík manžel!
2008/8Historická romance227 E Diamant z OhiaKdyž se Angelina Hamiltonová vrací se svým poručníkem do Anglie, rodné země své matky, kde má najít klid po prožité hrůze v Americe, netuší, že ji tam čeká jedno překvapení za druhým, a většina jich nebude moc příjemných.
Tak třeba synovec jejího opatrovníka, lord Alex Montgomery, ji od začátku podezírá z nekalých úmyslů. A přitom on sám vede život, jaký se nedá označit za příkladný. Střídá milenky jako košile a cynický je až hrůza. Angelina je jednou z mála, kdo se hlasitě vzepře jeho aroganci a velitelským způsobům. Ani jeden z mladých lidí však netuší, že ten druhý v sobě tají bolestné tajemství. Je možné, že až se o něm dozvědí, najdou k sobě cestu…?
2008/8Historická romance225 W ZrádkyněLorne McBrydeová pochází z jednoho z nejkrvežíznivějších rodů skotské Vysočiny. Dovede být divoká, ale má i laskavé srdce, a řešit odvěké spory mezi klany šarvátkami a zabíjením se jí rozhodně nelíbí. I horalé mají smysl pro čest a drží při sobě a ona nikdy svému nepříteli, hraběti z Norwoodu, který ji drží v zajetí v naději, že tak přivábí jejího otce, aby ho mohl poslat na šibenici, neprozradí, že to nebyla ona, kdo kdysi vyzradil úkryt jeho bratra a zasloužil se tak o jeho smrt. Hrdost jí nedovolí, aby mu přiznala svou neposkvrněnost, a Iain Monroe vlastně vůbec neví, kdo je dáma, kterou mezi zdmi svého hradu střeží. Jedno ale ví určitě – je to nejúžasnější žena, jakou kdy v životě potkal…
2009/9Historická romance265 Z Urozený darebákWilliam Lampard, urozený kapitán královské armády, zásobuje londýnskou společnost milostnými avantýrami. Proti své vůli uzavře sázku, že svede nevinnou Cassandru Greenwoodovou, dívku, která se rozhodla celý svůj život obětovat péči o opuštěné a nemocné děti.
William si velice brzy uvědomí, že jeho vztah ke Cassandře není jen pouhý flirt. Má před sebou ale nelehký úkol: přesvědčit ji, že jeho úmysly jsou upřímné. A to mu ještě ke všemu kdosi usiluje o život!
2012/4Historická romance338 W Dívka v převlekuKdyž sestru Roweny Goldingové unesou piráti, nezbude jí než se obrátit o pomoc na Tobiase Searlea, muže uhrančivě přitažlivého, který je ale naneštěstí nepřítelem její rodiny. Searle se chystá vyplout k africkým břehům po stopách piráta Masona, s nímž má nevyřízené účty, a Rowena se v převleku vloudí na jeho loď. Doufá, že se jí podaří sestru najít. Cesta do neznámé země znamená pro Rowenu jak mnohá nebezpečí, tak poutavé zážitky, a nakonec jí přinese i životní lásku tam, kde by ji nejméně očekávala.
2013/7Historická romance369 Z Poskvrněná pověstDelphine Cameronová se obětavě věnuje dobročinnosti. Pomáhá dětem ze sirotčince, chudým lidem bez domova a někdy ji kroky zavedou i do veřejných domů mezi prostitutky. Právě tam dojde k nečekané záměně, která Delphine změní od základu život. Lord Fitzwaring má kouzlo, jemuž Delphine nedokáže odolat, a když ji omylem považuje za prostitutku, ocitne se s ním v posteli. Její pověst se náhle ocitne v ohrožení. Existuje pouze jediná možnost, jak svoji pověst zachránit - svatba s mužem, který ji svedl. Delphine však touží po skutečné lásce!
2014/12Historická romance403 Z Ďábelský plánHrabě Guy St. Edmond má pověst tvrdého a neohroženého muže, který se nezastaví před žádnou překážkou, nikdy před nikým neuhne a pokaždé dosáhne toho, po čem touží. Říká se o něm, že musí být snad spolčený se samotným peklem. Mečem se umí ohánět jako ďábel a šarmu má tolik, že před ním není žádná žena v bezpečí.
Jane Lovetová ale nepatří k těm, kterým se v přítomnosti hraběte začnou klepat kolena a ztrácejí hlavu. Když Guy St. Edmond zjistí, že má před sebou ženu, která se před ním neskloní a na niž je jeho šarm krátký, probudí se v něm zájem. Jane sice už dala své slovo jinému, ale něco takového hraběte nemůže v jeho touze ani v jeho plánech zastavit…
2015/9Historická romance420 W Povedené manželstvíKdyž na ostrov Santamaria připluje drsný, až nebezpečně přitažlivý kapitán Zack Fitzgerald, vidí v něm Shona McKenzieová jízdenku k cestě na svobodu. A potom se díky její pletichářské švagrové ocitnou oba v nanejvýš kompromitující situaci.
Přestože je Zack Shonou okouzlen, zosnuje plán, který mu má zajistit, že svatba z donucení se ukáže být neplatná. Jenže po mnoha týdnech se Shona objeví na prahu jeho londýnského domu a Zack se musí naučit zacházet s velmi nevypočitatelnou a vzdorovitou manželkou…
2017/2Historická romance454 W Ve víru skandáluPo osmi letech otroctví v severní Africe se lord Ewen Tremain, poznamenaný zradou krásné ženy a hrůzami, které vytrpěl, vrací do Evropy s touhou začít nový život. Když se setká s Alicí Frobisherovou, kráskou, kterou nechal omylem unést místo své snoubenky, netuší, že i ona má za sebou neblahou minulost, a svým omylem jí způsobí další nesnáze.
Alici pohledný tmavovlasý Ewen od prvního okamžiku přitahuje, ale dokáže ze sebe setřást skandální minulost a být zase šťastná s mužem, který jí nabízí manželství?
2018/12Historická romance498 W Svatba lorda LansburyhoLord Lansbury po zkušenosti z manželství svých rodičů nevěří na pravou lásku a nebrání se možnosti svazku z praktických důvodů. Jak je tedy možné, že ho tak okouzlily fialkové oči společnice jeho malé sestry Jane Mortimerové?
Od chvíle, kdy Jane přijela na panství Chalfont, touží po uznání a obdivu jeho pána, lorda Lansburyho, který je pro ni ale hodně záhadný. Jane však pochází z jiného světa než vznešený lord, a tak pro ni nejspíš zůstane navždy nedosažitelný…
2019/4Historická romance506 W Kukaččí mláděLowena nikdy nepoznala matku ani otce. Našli ji jako novorozeně a postarali se o ni na panství Carberryů, kde později začala pracovat jako služebná.
Když se Marcus Carberry, její skutečný zachránce, vrací domů z bojů v Americe, nemůže uvěřit, do jaké krásy mezitím Lowena rozkvetla. Po zjištění, že ji svádí jeho bratr, který se vydal na cestu pašeráctví, se snaží Lowenu ochránit. Ta se však rozhodla vydat se vlastní cestou a především zjistit, kdo jsou její skuteční rodiče…
2020/1Historická romance524 W V labyrintu tajnostíAlex Golding musí za každou cenu zamezit svatbě svého švagra, který už je ženatý, a navíc s Alexovou sestrou čeká dítě. To se mu sice podaří, ale když uvidí jeho nevěstu, neodolá vášni, jakou v něm ta půvabná švadlena probudí.
Lydia se skutečně snaží na noc s trávenou s Alexem zapomenout, ale každé jejich další setkání ji usvědčuje z nemožnosti toho dosáhnout. A když je svede dohromady Alexova finanční pomoc, aby si Lydia mohla otevřít vlastní módní salon, události naberou rychlý spád…
2021/2Historická romance550 W Hraběnka z KaribikuLord z Ashurstu vyrůstal v Indii a pracoval jako důstojník ve Východoindické společnosti. Když se dozvěděl, že zdědil titul hraběte a panství v Anglii, musel se vrátit. Jenže získat hrabství, které je na pokraji bankrotu, není žádná výhra! Jediná možnost, jak ho zachránit, je najít si bohatou nevěstu, jinak přijde o střechu nad hlavou. Kde ji však tak narychlo hledat?
Rose se po smrti otce vrací spolu se sestrou z Karibiku k babičce do Anglii. Má před sebou nelehký úkol - najít si vhodného ženicha se šlechtickým titulem. Na cestě domů se setká s pohledným cizincem, z něhož se vyklube hrabě z Ashurstu…
2022/4Historická romance578 W Setkání na královském dvořeArlette nikdy nezapomněla na Williama Lathama, vojáka royalistické armády, který ji během bitvy u Worcesteru dovedl do bezpečí. Williama však jeho povinnosti záhy odvedly pryč. O deset let později spatří Arlette na dvoře krále Karla II. charismatického muže, jenž jí před lety zlomil srdce. Stále je pojí ta neodolatelná přitažlivost jako kdysi, tentokrát však jejich lásce nestojí v cestě válka, ale manželství z rozumu, jež je oba čeká. Dokážou společně překonat všechny překážky?
2023/3Historická romance600 W Pošramocená pověstHrabě Laurence Maxwell na to nebyl pyšný. Svést v zahradách nevinnou dívku, to se mu nepodobalo. Ale jejich vzájemná přitažlivost byla prostě neodolatelná. Setkání s tím půvabným stvořením ho silně poznamenalo, pro Melissu však mělo ještě další osudový význam. Stala se nejen ženou, ale i matkou, navzdory tomu, že si tím už navždy pošramotila pověst. Když je pak náhoda opět svedla dohromady a hrabě poprvé pohlédl do očí své dcerky, bylo mu jasné, že se musí zachovat jako džentlmen a s Melissou se oženit…
2023/7Zlatá kolekce139 U Na doživotí svojiAmanda O´Connellová je v úzkých. Pokud si během doby, kterou tráví v Americe u příbuzných, nenajde manžela, otec ji bez váhání provdá proti její vůli za nějakého šlechtice. Amanda se však vdávat nechce. Pár dní před návratem do Anglie se letmo setká s Christopherem, pohledným mužem odsouzeným k smrti za vraždu, a ji napadne troufalý plán – vdát se v tajnosti právě za tohoto muže a domů se vrátit už jako vdova…
Všechno vychází hladce, ale jen do chvíle, kdy se Amanda po čase setkává s novým cvičitelem koní, jehož si najal otec. Je velice pohledný a přitažlivý, má chování džentlmena a je to… její nebožtík manžel!
2024/2Zlatá kolekce146 U Dívka v převlekuDobrodružství i láska na moři… Když Roweninu sestru unesou piráti, nezbude jí než se obrátit o pomoc na Tobiase Searlea, muže uhrančivě přitažlivého, který je ale naneštěstí nepřítelem její rodiny. Tobias se chystá vyplout k africkým břehům po stopách piráta Masona, s nímž má nevyřízené účty, a Rowena se v převleku vplíží na jeho loď. Doufá, že se jí podaří sestru najít. Cesta do neznámé země znamená pro Rowenu jak mnohá nebezpečí, tak poutavé zážitky, a nakonec jí přinese i životní lásku tam, kde by ji nejméně očekávala. Další příběh z historické série Nejčtenější romance Regency Manželské štěstí od Annie Burrowsové vyjde v březnu.

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam autorek začínajících na Di

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4657
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 27.02.2024, 20:20:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace