Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Liza Hadleyová

Zobrazuji údaje o autorce Liza Hadleyová - Hadley, Liza


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/2Romance113 A Dávný nepřítelOlivia neví, jestli Gila víc nenávidí nebo miluje. Když se stane jejím šéfem, napětí mezi nimi se rychle stupňuje. Gil ji neočekávaně požádá o ruku a Olivia netuší – má ji rád, nebo mu jde jenom o peníze?
1997/4Polibky18 E Znovuzrozená láskaKdysi Cathy podlehla Nicolasovu šarmu a skončilo to zlemým srdcem. Dnes je z ní sebevědomá, nezávislá žena. Setkání s Nickem je však pro ni šok. Ten muž se tváří, jako by ona ublížila jemu, a nazývá ji podvodnicí a lhářkou!
2001/10Zlatá kolekce3 ZK BDávný nepřítelZlatá kolekce 2001 3Olivia neví, jestli Gila víc nenávidí, nebo miluje. Když se stane jejím šéfem, napětí mezi nimi je takřka nesnesitelné. Gil ji nečekaně požádá o ruku a Olivia netuší - má ji rád, nebo mu jde jen o peníze?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ha

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3572
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace