Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Katherine Garbera

Zobrazuji údaje o autorce Katherine Garbera - Garbera, Katherine


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/8Desire379 M Odmítnutá snoubenkaMiranda Colbyová odjela do horského srubu, aby si odpočinula a zapomněla na svého snoubence. To by ovšem nesměl být jejím sousedem Luke Romero, který se vyzná nejen v horách, ale i ve svádění!
2001/6Desire430 N Šťastně zmařená reportážÚkolem novináře Reese Howarda je dovést Sabrinu MacFaddenovou do místní spermabanky, ve které ji redakce časopisu zaplatila veškeré výlohy spojené s umělým oplodněním. Na oplátku měl získat pikantní novinky pro svůj článek. Za žádných okolností však neměl s touto rozkošnou ženou navázat nějaký bližší styk, natož ji líbat, stát se otcem jejího dítěte a dokonce ji přinutit, aby si ho vzala!
2002/1Desire471 M Srdce v temnotáchDukovo srdce je chladné a pusté. Zakázal si mít někoho rád, protože je přesvědčen, že všichni, ke kterým kdy měl vztah ho opustili - jeho rodiče se zabili, když mu byli dva roky, jeho ženu zastřelili. Jako šéf bezpečnosti zasvětil svůj život ochraně druhých, ale sám sebe ochránit nedokázal. Nedokázal ochránit své srdce před neodolatelně svůdnou Cami Jonesovou, která do jeho života vnesla vše, po čem si zakázal toužit. Přesto od ní utíká...
2002/4Desire Duo488 O BVysněný rytířBohatá Lydia Kerrová utíká z New Yorku před sňatkem, do kterého ji nutí otec. Má své sny o lásce a manželství z rozumu se jí příčí. Na svém útěku Lydia havaruje a pomoc jí poskytne šerif Evan Powell. Ten nemůže zůstat chladný vůči její křehké kráse a i Lydia se cítí být nesmírně přitahována jeho mužným zjevem. Podaří se jim překonat své minulé špatné životní zkušenosti a vytvořit ve svých srdcích prostor pro nový vztah?
2003/2Desire534 K Cosi neuvěřitelnéhoLila Maxwellová věděla, že Nick je na správné cestě, aby se do ní zamiloval. Věděla, že jedině muž, který má o ženu hluboký zájem, ji může takhle majetnicky objímat, dokonce i ve spánku. Věděla, že našla svého muže a svou šanci na štěstí. Ale dokáže ho o tom přesvědčit?
2003/4Desire Duo546 N BMagnát v pokušeníMladý multimilionář Preston Dexter nevěří v existenci lásky a všechny vztahy poměřuje penězi, tak jak se poučil ze svých předchozích vztahů se ženami i z rodinné výchovy. Mýlí se krásná a nevinná Lily Stoneová, když v něm vidí svého prince na bílém koni?
2003/12Desire582 N PovýšeníVeleúspěšný podnikatel Paul Sterling byl zřejmě zvyklý, že mu všechno vycházelo podle jeho přání a vše se podřizovalo jeho vůli. Tentokrát to ovšem nebude mít tak snadné. Jeho vztah s Angelikou je pouze pracovní. Ačkoliv ani Angelica si tím vlastně není až tak příliš jistá… Těžko mohou silnou vzájemnou přitažlivost dlouho ignorovat.
2004/1Desire584 K Blesková svatbaÚspěšný právník Seth Connelly se vrací po letech na místo, kde jako chlapec byl šťastný - na ranč McCoyových. Ranč je však v úpadku a krásná Lynn, na kterou nikdy nezapomněl, na vše sama nestačí. A tak Seth nebízí pomoc - peníze, dokonce i manželství, ale bez lásky. Ví totiž, jak strašné věci dokáže láska udělat i s těmi nejsilnějšími muži.
2004/10Desire629 K Popelčin milionářHolly Fitzgeraldová ví, že za nepřístupnou a chladnou slupkou Joea Baronea se skrývá vroucí srdce a citlivý mladý muž. Oba dva však mají své "dobré" důvody, proč nedávat svá srdce všanc a nevystavovat se riziku lásky. Domnívají se, že vzájemnou fyzickou přitažlivost by mohlo dostaveníčko na jednu noc snad uspokojit. Že však jedna noc stačit nebude, ještě netuší…
2005/6Desire669 K Slib v Las VegasKdyž se Larissa Nielsenová vypravila za Jakeem Danforthem, aby mu řekla, že je otcem jejího tříletého syna, byla připravená na jeho šok a hněv. Byla dokonce připravená i na to, že znovu ožije jejich mimořádná fyzická přitažlivost, která mezi nimi vždycky vládla. Na co ale připravená nebyla, bylo vzdát se svého nedůvěřivého postoje k mužům a stát se Jakeovou ženou.
2008/4Desire Duo789 O ANelze zapomenoutMary Duvallová se z bolestného rozchodu se svým milencem Kanem dlouho vzpamatovávala. Po třech letech ji Kane opět vyhledal, protože dospěl k závěru, že na Mary prostě nemůže zapomenout, a byl rozhodnutý získat ji zpět, tentokrát již nikoli jako milenku, nýbrž jako manželku.
2013/5Desire Duo972 L BTanec láskyPo jednom nevinném tanci během kurzu salsy zjistí Jenny, učitelka tance, a Nate, jeden ze spolumajitelů klubu, že je to k sobě silně přitahuje. Přestože je spousta důvodů, proč by si spolu neměli začínat, nakonec spolu stráví celou noc!
2013/6Desire Duo975 L BVítaný románekByznys udělal z Justina Sterna zapřisáhlého starého mládence. Ale stačil jediný pohled na Selenu Gonzalesovou, a okamžitě vzplál. S manželstvím pro svou budoucnost nepočítal, to ne… ale románek? Ten by byl vítaný.
Ani Selena se po špatné zkušenosti s láskou nechce vázat, a tak spolu uzavřou dohodu, že si dopřejí krátký prázdninový flirt. Oba věří, že dokážou svá srdce uhlídat.
2013/7Desire Duo978 L APodruhé spoluPřede dvěma lety měla Becca nezapomenutelný poměr s Camem Sternem, majitelem nočního klubu v Miami. Když se znovu setkali, zjistili, že to mezi nimi jiskří stejně jako kdysi. Cam chce Beccu znovu získat. Tentokrát by ji možná chtěl lépe poznat i mimo ložnici … Jenže netuší, že Becca mu zatajila něco opravdu důležitého…
2013/8Desire Duo980 O BNávrat rebelaChris byl na střední škole fotbalová hvězda a dívčí idol a rozmazlená kráska Macy s ním chodila i proto, že byl pro ni zakázané ovoce. Jejich nezralý vztah ukončil zásah Macyina otce. Teď po letech se znovu potkali. Dva jiní lidé - zmoudřelá Macy a úspěšný podnikatel. Oba toho o životě věděli dost, aby si vážili druhé šance…

(2. příběh z texaského klubu v městečku Royal)
2014/4Sladký život Duo125 J BPán štěstěnyPro oba to byla příležitost. Pro Henryho dokázat svému biologickému otci, že bude jednou dobrým správcem rodinné firmy, pro Astrid, že pro ni svět hudebního vydavatelství je tím pravým. A to, že nalezli i jeden druhého, byl už dárek osudu, zázrak, který museli nejprve pochopit!
Jenže nic není tak jednoduché, jak se může zdát!
2014/7Sladký život Duo131 J BOstrov pravdyŽivot s Avou to byla budoucnost, po jaké Christos, dědic loďařského impéria, toužil… jenže tu byla minulost, která mezi nimi ležela jako temný stín. Proč mu Ava pořád lže, i když je připraven jí odpustit?
Ava se před roky stala obětí hry, která ji vyrvala z Christosovy náruče. Odešla. Raněná, ublížená… Teď je ale jiná. Je připravena bojovat za sebe i za Thea, svého a Christosova syna. Touží sice po budoucnosti s Christosem, ale po budoucnosti naplněné láskou. A především důvěrou.
Její podmínka je jediná – Christos jí musí uvěřit!
2014/10Desire Duo1022 O AŠťastná seznamkaPragmatická Gail úspěšně podnikala, ale její spokojenost narušoval v poslední době tikot biologických hodin. Usoudila, že má nejvyšší čas najít vhodného manžela a založit rodinu. Obrátila se na profesionály v seznamovací kanceláři a ti pro ni vybrali zcela nečekaného partnera - plejboje Russella Hollowaye, proslulého sukničkáře. Gail dlouho nemohla uvěřit, že i Russel chce změnit svůj životní styl a najít hluboký, smysluplný vztah…
2014/11Desire Duo1025 O ANebezpečná smlouvaNewyorský miliardář Conner Macafee si důsledně hlídá soukromí a médiím se vyhýbá. Mladá novinářka Nichole, která se vloudila na rodinnou oslavu s cílem udělat s ním rozhovor, si ale získala jeho pozornost a zájem. Ba co víc, získala příslib interview, ale pouze v případě, že se stane na měsíc jeho milenkou…
2014/12Desire Duo1028 O AVíc než flirtTelevizní produkční Willow, která v reality show Sexy a svobodní dala dohromady hezkou řádku dvojic, je stále sama. Jack Crown jí před lety zlomil srdce a od té doby nedůvěřuje mužům. Když se Jack znovu objeví, aby jí jako oblíbený moderátor pomáhal s pořadem, Willow spřádá v duchu plány na pomstu. Jenže plány se míjí účinkem a ona si přestává být jista, co od života vlastně očekává…
2015/1Special na přání255 G ABlesková svatbaÚspěšný právník Seth Connelly se vrací po letech na místo, kde jako chlapec byl šťastný - na ranč McCoyových. Ranč je však v úpadku a krásná Lynn, na kterou nikdy nezapomněl, na vše sama nestačí. A tak Seth nabízí pomoc - peníze, dokonce i manželství, ale bez lásky. Ví totiž, jak strašné věci dokáže tenhle cit udělat i s těmi nejsilnějšími muži.
2015/6Desire Duo1046 O BŽivot není hraMezi rodinou Montroseových a Chandlerových panuje letité nepřátelství, které se přeneslo dokonce již na třetí generaci. Ale ne všichni planou nenávistí. Mezi Declanem a Cari se bez ohledu na rodinné tradice rozhořela osudová přitažlivost, jež nezůstala bez následků. Najít k sobě cestu není lehké ani pro rodiče malého Deka, ani pro nepřátele, kteří se najednou stali příbuznými…
2015/7Desire Duo1049 O BFérová nabídkaAllan McKinney možná vypadal jako hollywoodská hvězda, jeho štíhlé atletické tělo by nepochybně stálo za hřích a dokonale upravené tmavě hnědé vlasy a pronikavé stříbřitě šedé oči by leckterou ženu přiměly ztratit rozum. Ale Jessi věděla, že je to ďábel v přestrojení, kterému nejde o nic jiného než o pomstu.
2015/10Zlatá kolekce46 U Popelčin milionářJen jedinou noc by si Holly ráda dopřála s vysokým, snědým a přitažlivým Joem Baronem, ale víc rozhodně ne! Když v jeho pronikavých očích viděla sexuální touhu, s jakou si ji prohlížel, všechno kolem ní jako by se vytratilo. Jeho něžný dotek prolomil hradbu kolem jejího srdce a Holly najednou chtěla mnohem víc.
Cítila se jako Popelka, která pro jednou zapomněla, kdo vlastně je. Užívala si pohádku, ale jakmile se ručičky hodin blížily k půlnoci, Holly věděla, že jedna noc s Joem jí rozhodně stačit nebude…
2017/1Zlatá kolekce61 U Blesková svatbaLynn si beru jen proto, abych zachránil její ranč před krachem, říká si bohatý a úspěšný chicagský právník Seth Connelly. Rozhodně nemá v úmyslu vrátit se zpátky do rodné Montany a zůstat se svou kamarádkou ze školy Lynn. Jenže tahle nevěsta se promění v krásku, které nelze jen tak odolat…
Nejsem žádná Popelka a Seth není princ z pohádky, honí se hlavou Lynn. Seth jí sice nabídl pomoc v podobě manželství bez lásky, ale je teď na Lynn přesvědčit ho, že i jeho srdce touží po lásce!
2018/2Desire Duo1141 O AHledání důkazůPřed deseti lety byl profesionální hráč amerického fotbalu Hunter falešně obviněn z vraždy a teprve nyní se konečně dostává blíž k pravdě. Hledá důkazy a zdá se, že k nim nevede jiná cesta, než že svede dceru bývalého kouče Ferrin. Čím víc se ale s Ferrin sbližuje, tím je pro Huntera důležitější jejich vztah než dávná minulost…
2019/11Desire Duo1183 O BJiskra mezi nimiCrissanne byla pro Ethana deset let zakázaným ovocem. Chodila totiž s jeho nejlepším přítelem. Ale kdykoli byli spolu, Ethan cítil, jak mezi nimi přeskakuje jiskra. Teď je Crissanne opět volná a v nouzi se obrátila na jediného člověka, který jí zbyl. Ethan by jí s radostí nabídl veškerou útěchu světa, je ale možné, aby se jejich přátelství proměnilo v něco víc?
2020/12Desire Duo1209 O ANoc na rozloučenouHadley se sejde na sestřině zásnubní oslavě se svým bývalým milencem Mauriciem Velasquezem a okamžitě v nich opět vzplane žádost. Z poslední divoké noci na rozloučenou se však vyklube druhá šance. Vydrží jejich vztah těhotenský poplach a mediální skandál? Budou spolu trávit všechny noci až do konce života?
2021/2Special na přání402 H BOstrov pravdyŽivot s Avou to byla budoucnost, po jaké Christos, dědic loďařského impéria, toužil… jenže tu byla minulost, která mezi nimi ležela jako temný stín.
Ava se před roky stala obětí hry, která ji vyrvala z Christosovy náruče. Odešla. Raněná, ublížená… Teď je ale jiná. Je připravena bojovat za sebe i za Thea, svého a Christosova syna. Touží sice po budoucnosti s Christosem, ale po budoucnosti naplněné láskou a především důvěrou.
2021/6Desire Duo1221 O BNajatý milenecPozvání na svatbu dostalo Iris, guru životního stylu s úspěšnou reality show, do nepříjemné situace. Potřebovala na takovou okázalou společenskou akci reprezentativního partnera. Rada sestry, aby si zajistila placený doprovod, se jí moc nelíbila, když ale v baru uviděla Zaca, pohledného závodníka v jachtingu, který hledal sponzory pro svůj sportovní tým, udělala mu návrh, jaký se neodmítá…
2022/3Desire Duo1239 O ALíc a rub láskyKrásná a nezávislá majitelka galerie Piper věnuje veškerou svou vášeň umění. Je přesvědčená, že jí nic nechybí, obzvláště ne vztahy s muži. Avšak na svatbě své neteře, při tanci a v náruči sexy právníka Briana najednou pocítí, jak se její tak dlouho zamrzlé ženství probouzí. Sama sebe přesvědčuje, že vztah s mladším partnerem nemá budoucnost… Dokáže se postavit svému strachu a navzdory překážkám darovat své srdce Brianovi?
2022/8Desire Duo1249 O AHvězda internetuZach Benning, známý influencer, má pocit, že odskočit si do malého městečka Royal v Texasu je skvělý nápad. Jednak bude chvíli v závětří před posledním skandálem, a navíc ještě dostane tučný šek za propagaci místní akce. Krom toho nedokáže odolat a promění obyčejné děvče z Royalu v zářící hvězdu na internetu. Co ovšem ani v nejmenším nečeká, je, že se do nové podoby Lily zamiluje…
2023/5Desire Duo1267 O APotíže s bývalýmTelevizní producentka Quinn dostane za úkol natočit pro svůj společenský magazín svatbu významné místní celebrity. Mezi smetánkou, která se na obřad v luxusním prázdninovém letovisku sejde, je i její bývalý milenec Logan Bisset. Romantická atmosféra noci na tropickém ostrově přispěje k tomu, že se oba milenci opět sblíží, a Quinn se již podruhé musí rozhodnout, co bude dál. Důležité je, zda se Logan změnil, zda už pochopil, že jsou důležitější věci než za každou cenu vyhrát…
2023/7Desire Duo1271 O AMilenci, nebo konkurenti?Mladá absolventka právnické fakulty Danni se rozhodne jít za svým snem a místo právničiny se pustí do výroby šperků a drobných módních doplňků. K úspěchu však potřebuje víc než jen talent, potřebuje mentora, který by jí předal své zkušenosti. Její volba padne na ikonu tohoto oboru Lea Bisseta, s nímž se seznámí na svatbě své přítelkyně Adler. Danniin profesionální zájem však brzy ustupuje do pozadí, zastíněný kouzelnou nocí na Leově jachtě…
2023/9Desire Duo1275 O AJak lapit senátoraMelody potřebovala získat pro svého šéfa, lobbistu, co nejvíce informací o známém senátorovi Dareu Bissetovi. Vetřela se tedy pod falešnou záminkou na svatbu senátorovy sestry, aby ho poznala osobně. Rozhodně nepočítala s tím, že by společně strávili nejen večer, ale i noc! Oba věděli, že nic víc chtít nemohou. Když se však opět setkali ve Washingtonu, nedokázali odolat vzájemné přitažlivosti, i když oba tajným vztahem riskovali své kariéry…
2023/12Desire1280 K Miliardářova proměnaDante Russo, miliardář a majitel pivovaru, vypadá docela obyčejně. Když se ale stane známou osobností, nezbývá, než aby svůj vzhled zásadně změnil. Na pomoc mu shodou okolností přichází stylistka Olivie, ano, ta Olivie, která mu před lety na vysoké dala košem, a to velmi nevybíravým způsobem. Od té doby ale oba ušli pořádný kus cesty. Velmi rychle mezi nimi přeskočí jiskra a pracovní vztah je plný pokušení. Olivie záhy zjistí, že proměněný Dante ji zcela uchvátil…
2024/1Desire1282 K Hrdinka skandálůGenerální ředitel a majitel firmy Nolan Cooper si není jistý, že udělal dobře, když do své společnosti přijal mladou a dynamickou Delaney. Společnost však její zkušenosti s propagací a marketingem opravdu potřebuje a Delaney navíc naprosto okouzlila i jeho milovanou šestiletou dceru, pro niž by udělal cokoliv. Vypadá to, že Delaney neoblouznila pouze ji, ale že nebude vůbec snadné udržovat jejich vztah na čistě profesionální úrovni…
2024/4Desire1288 K Lhář z povoláníPaisley a Jack spolu mají hezký vztah, v němž vládne harmonie a jiskřivá přitažlivost, ale jen do chvíle, kdy Paisley zjistí, že Jack není Jack, ale Sean. Jack alias Sean měl své důvody, proč jí zamlčel své pravé jméno, a slibuje jí, že už jí nikdy nebude lhát. Ale i ona má svá tajemství a je pro ni obtížné se mu svěřit, zvláště poté co ji takhle oklamal.
Dokáže mu znovu uvěřit? A bude pak naopak on o ni stát, až se dozví, co před ním tají?

Počet zobrazených záznamů: 38

Na seznam autorek začínajících na Ga

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4319
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.04.2024, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace