Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cindy Gerardová

Zobrazuji údaje o autorce Cindy Gerardová - Gerard, Cindy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/10Desire196 N Svůdný kovbojTucker je známý svůdce a lamač ženských srdcí. Co si však má počít s dívkou, kterou mu jeho přítele poslali na ranč na zotavenou? Zvláště když se Sára rozhodne, že by jí jako terapie mohl posloužit i on!
1997/4Desire na přání7 T OsamělýNovinářka z velkého světa a osamělý kovboj se setkávají na liduprázdném ranči uprostřed hor romantického amerického Západu. Podaří se činorodé Kelsey obměkčit Lucasovo zatvrzelé srdce, které se ještě nevzpamatovalo z rány, kterou mu zasadila bývalá žena?
1998/6Desire275 M Letní ptáčekAbel si myslí, že nebyl při smyslech, když si dával inzerát, že hledá nevěstu. Ale Mackenzie za sebou spálila všechny mosty a teď se nenechá jen tak odbýt!
1998/7Desire na přání30 P Nevěsta z MinnesotyRozvedená Scarlett se čtrnáctiletou dcerou vede starý hotel na severu Minnesoty. Nečekaně sem přijíždí nový spolumajitel...
1998/9Desire na přání33 O Jezero touhyKdyž se úspěšná modelka Maggie vrací do míst, kde bývala nejšťastnější, potkává svého tehdejšího obdivovatele Bluea. Bude to právě on, který Maggii naučí, jak překonat strach z lásky?
2000/6Desire371 M Záhadný únosceKdyž Garrett James poprvé uviděl Emmu DuPreeovou, bylo mu jasné, že žádnou jinou už nikdy milovat nebude. Dnes, po desetiletém manželství, se však začínají jeden druhému vzdalovat. Ale Garrett nechce ztratit svou rodinu, a tak se rozhodne k šílenému a riskantnímu kousku.
2000/10Desire387 M Co se škádlívá...Clay James a Maddie Branniganová se znají od dětství a neustále spolu bojují. Ale ne nadarmo se říká: Co se škádlívá, rádo se mívá. Bude to platit i v jejich případě?
2000/11Desire391 M Údolí pokladuRodeo bylo pro Jesseho Jamese jedinou stálou láskou a co se žen týkalo, uznával pouze milostné hrátky bez závazků. Jeho nový objev Sloan Gantryová však nemínila na jeho pravidla přistoupit. Už jednou podobnou hru hrála a nevyvázla bez následků...
2000/12Desire394 L Osamělý princPrincezna Anna von Oberland vyrůstala v přepychu rodinného paláce, sledována objektivy fotografů a zvídavými pohledy novinářů. Zůstat pouhou loutkou však nechtěla, ani se nemínila vdát podle přání urozených rodičů. Kde má ale hledat prince svých snů?
2001/11Desire458 L Navždy v jeho náručiMark Remington miloval Lauru McKenziovou už od dětství. Ona se však vdala za jeho bratra. Nyní, osamělá po smrti svého muže a zdrcená jeho náhlým odchodem, je překvapená, když se Mark objeví u jejích dveří. Vidí se po sedmi letech a zdá se, že nic z jejich dřívější vzájemné lásky nepohaslo. Pomůže Mark Lauře najít ztracenou radost ze života?
2002/4Desire484 K Nouzové přistáníMilionář Matt Walker rozhodně není muž, který by odešel od něčeho, co chce. A tím je ruka lady Heleny Reichardové. Helena - miláček bulvárního tisku - prošla nedávno peklem letecké havárie, a pod slupkou její osobnosti se začala vynořovat proměněná, hluboce zranitelná žena. Vysoký pohledný zelenooký Texasan se potýká s touhou být jejím strážným andělem, s touhou, aby byla navždy jeho. Bude síla jeho lásky schopna proniknout temnotami Heleniny zraněné duše a přemoci je?
2002/12Desire525 L Splacený dluhLee Savage se vrátil do Montany, aby převzal dědictví a spolu s ním i panenskou nevěstu. Manželským slibem se zavázal tuto naivní krásku navždycky chránit. Elliiny city k němu se odrážely v jejích oddaných a zářivých očích, ale pro Leea manželství neznamenalo lásku. Tento hrdý muž by nikdy nepřiznal, že svou ženu potřebuje! Ty neznámé pocity, to znepokojivé víření emocí - to je jen závazek a odpovědnost. Vždyť na lásku Lee nevěří!
2003/12Desire580 L Nikdy neříkej nikdyMichael Paige utrpí v Ekvádoru těžké zranění a ztratí paměť. Teprve po dvou letech si vzpomene na svou minulost a vrací se do Chicaga ke své ženě a synovi. Přestože ho Tara stále miluje, nechce se k němu vrátit, protože se bojí, že problémy, které je před dvěma lety od sebe rozdělily, se budou dále prohlubovat. Michael brzy pozná, že přesvědčit Taru, že se změnil, a získat ji zpátky nebude vůbec snadné.
2004/3Desire597 N Věčné odjezdyMladičkou Peg přivedlo k dospělé odpovědnosti nečekané těhotenství a potřeby její kouzelné dcerušky. Za to otec dítěte, rodeový jezdec Cutter, žil jen sám pro sebe a svůj úspěch, jako kdyby vážný vztah pro něj nikdy neexistoval. Nyní to ale vypadá, že "mistr odjezdů" dospěl a poznal pravé životní hodnoty...
2004/11Desire634 K Románový hrdinaKdyž pohlédla na muže, který ji ochránil před bývalým přítelem, Phoebe Richardsová nevěřila svým očím. Podobní muži jako Daniel Barone se vyskytovali pouze v knihách a jejích fantaziích. A on měl doopravdy všechny přednosti románového hrdiny - byl krásný, statečný, galantní, sexy, bohatý… a pro ni naprosto nedosažitelný!
2004/12Sága64 CH Zapovězená láskaKdyž Susannah zjistila, že muž, který s ní počal dítě, není natolik mužem, aby se ke svému otcovství přiznal, rozhodla se vrátit na rodinný ranč. Vrátila se však pozdě. Jediný člověk, který jí na světě zbyl - její nevlastní matka Violet - zahynul za podezřelých okolností ve vraku svého auta na dně rokle. A aby všem zmatkům nebyl konec, objevil se ochotný a hezký soused Travis a s ním i podivná závěť, která z možného milence udělala potenciálního nepřítele.
2005/4Desire661 M Spoutaná srdceNemám štěstí na muže a vztahy bez lásky nevedou k ničemu jinému než k velkým problémům, mudrovala sama pro sebe Rachael Matthewsová, když se snažila sama sebe přesvědčit, že nesmí podlehnout svůdným kouzlům pohádkově bohatého právníka Natea McGroryho. Kdyby tak Nate věděl, že když získá její srdce, hrozí mu bezprostřední nebezpečí, že ztratí to svoje…
2005/6Desire Duo673 O AZapomenutý polibekTonya Griffinová se jako mladičká zamilovala do svého šéfa. To, že ho cestou z vánočního večírku políbila, patřilo k nejtrapnějším okamžikům jejího života. Nezkušená naivka, která dala celé své srdce do polibku muži, který ji odmítl… A nyní, po dvanácti letech, ji Web Tyler dokonce ani nepoznal…
2006/1Desire Duo708 O BDo posledního dechuCarrie Whelanová už propadala zoufalství. Ve čtyřiadvaceti letech byla zřejmě nejstarší pannou v Texasu. A za vše mohl její bratříček Travis a jeho nejlepší přítel Ryan Evans, kteří se chovali jako hlídací psi a žádnému muži nedovolili, aby se k ní třeba jen přiblížil. Carrie už od dětství zbožňovala Ryana, ale když ten ji raději hlídal, než aby ji miloval, rozhodla se, že si bude muset najít někoho jiného…
2006/5Desire Duo720 O BRadost až do ránaVysoký kovboj se svůdným úsměvem John nemá v úmyslu usadit se a už vůbec ne se oženit. Chce si jen nezávazně užívat společnosti krásných žen. Když se do města přistěhuje krásná veterinářka Alison, která o Johna nemá zájem, stane se pro něj takovou výzvou, které nemůže odolat…
2007/1Desire Duo744 O ARadosti životaJake Thorne, úspěšný a přitažlivý mladý podnikatel, který si uměl užívat života plnými doušky, sám dobře netušil, co ho přitahuje na upjaté a staropanensky seriózní Christine. Škádlil ji, uváděl do rozpaků a snažil se jí ukázat, že život není jen práce, ale i radost.
2011/3Desire Duo893 O AMilosrdná ležVypadalo to, že Shalliin život je plný špatných rozhodnutí. Teď byla bez práce, svobodná a těhotná. Bylo to další špatné rozhodnutí vrátit se do rodného městečka v Montaně? Rozhodně nečekala, že první, na koho tam narazí, bude její nejlepší přítel Mac…
2015/8Special na přání270 H BVěčné odjezdyHolly usoudí, že pokud chce sama hrát hlavní roli na svém svatebním obřadu, musí vzít vše rychle do svých vlastních rukou. Proč by jí tedy nejlepší přátelé nemohli domluvit několik rande naslepo? Mezi potenciálními ženichy se objeví i Jacob, pohledný, bohatý a velmi úspěšný muž - jen ještě zbývá přesvědčit ho, aby i on s jejím plánem souhlasil.
2015/11Zlatá kolekce47 U Románový hrdinaJak to může dopadnout, když se nevinná dívka setká s neodolatelným rytířem?
Když Phoebe pohlédla na muže, který ji ochránil před bývalým přítelem, nevěřila svým očím. Podobní muži jako Daniel Barone se vyskytovali pouze v knihách a jejích fantaziích. A on měl doopravdy všechny přednosti románového hrdiny - byl krásný, statečný, galantní, sexy, bohatý… a pro ni naprosto nedosažitelný!
Daniel byl známý dobrodruh a myslel si, že ho už nic nepřekvapí. Na Phoebin bezelstný úsměv však připravený nebyl. Vášeň ho zasáhla takovou silou, až dostal strach. Přežije románek s nevinnou a přitažlivou knihovnicí?
2015/11Special na přání275 G ARadosti životaChristine a Jake byli jako dva opačné konce magnetu. Jake, úspěšný a přitažlivý mladý podnikatel, který si uměl užívat života plnými doušky, sám dobře netušil, co ho přitahuje na staropanensky upjaté Christine. Škádlil ji, uváděl do rozpaků a snažil se jí ukázat, že život není jen práce, ale i radost.
2016/12Zlatá kolekce60 U Nikdy neříkej nikdyPro Michaela, který se po dvou letech vrátí ke své ženě, není vůbec snadné získat ji zase zpátky!
Michael Paige utrpí v Ekvádoru těžké zranění a ztratí paměť. Teprve po dvou letech si vzpomene na svou minulost a vrací se do Chicaga ke své ženě. Jenže Tara už nosí prsten od jiného muže… Když však Michael zjistí, že má syna, kterého nikdy neviděl, nevzdá se své manželky jen tak lehce.
Tara má zpočátku pocit, že vidí ducha - copak její manžel v Ekvádoru nezemřel? Stačí jeden jeho dotyk, a Tara znovu hoří touhou? Jenže co když si Michael vzpomene, že v den, kdy zmizel, požádala o rozvod? Má vůbec jejich vztah šanci přenést se přes všechna trápení?
2019/6Special na přání362 H AMilosrdná ležVypadalo to, že Shalliin život je plný špatných rozhodnutí. Teď byla bez práce, svobodná a těhotná. Bylo to další špatné rozhodnutí vrátit se do rodného městečka v Montaně? Rozhodně nečekala, že první, na koho tam narazí, bude její nejlepší přítel Mac…

Počet zobrazených záznamů: 27

Na seznam autorek začínajících na Ge

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5575
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace