Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Barbara Delinsky

Zobrazuji údaje o autorce Barbara Delinsky - Delinsky, Barbara


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/7Temptation9 R Něco zvláštníhoKdyž se Leslie její bratr optal, co by chtěla k třicetinám, řekla žertem, že týden u moře s manekýnem, kterého právě obdivovala v jistém časopise. Ale žerty, jak známo, mohou být hravé, ale i dravé. Zvlášť když se promění ve skutečnost…
1994/3Temptation42 S Kardinálova milenkaCorinne je vynikající odbornice ve svém oboru, je pečlivá až úzkostlivá, o všem se rozhoduje velice odpovědně. Corey Haraden je její pryvý opak - má pověst playboye, chce užívat život plnými doušky. Jak to asi může dopadnut, když se Corey rozhodne, že získá Corinnino srdce?
1994/4Temptation46 S Máme nadějiDonovan Grant vždy považoval život za vzrušující hru. Byl zvyklý dosahovat svých cílů rychle a efektivně, jenže když se seznámil s plachou a uzavřenou Liz, zjistil, že nejpřímější cesta není tou nejlepší …
1994/5Temptation50 S Nevšední příběhMarni Lange se dlouho a urputně bránila návrhu svých podřízených, že právě její fotografie na obálce známého společenského časopisu bude pro jejich firmu nejlepší reklamou. Když nakonec svolila, setkává se s fotografem Brianem Websterem a ke svému překvapení zjišťuje, že jej kdysi velmi dobře znala. Jeho znovuobjevení v ní vyvolá potřebu vyrovnat se s bolestivou minulostí….
1994/9Temptation68 U Věčný instinktManželství s fotbalovým šampionem Peterem Kirklandem se Jordanně příliš nevydařilo. Teď, když po mnoha letech potkává jeho největšího konkurenta Patrika Clayese, cítí touhu a zároveň rozpaky. Tak snadné by bylo se zamilovat - kdyby ovšem oba dokázali zapomenout, že byla Peterovou ženou!
1994/10Temptation71 T Tajemství kameneKrásná a nepřístupná sochařka Paige Matthesonová dokáže svým dílům vtisknout pečeť opravdové vášně. Jesse Dallas je o tom pevně přesvědčen. Vsadí se s kamarádem, že se mu podaří Paige získat. Sázku vyhraje, ale je přitom vtažen do vztahu, který mu přináší stále nová, nečekaná překvapení…
1994/11Temptation73 R Bronzová záhadaSpisovatelé běžně píší o svých zážitcích. Co když se ale naopak dodatečně začnou dít věci, které popsali? Saša Blakeová, autorka šesti bestsellerů, několikrát jen o vlásek unikla smrti. Je to náhoda, nebo se jí někdo pokouší zabít? A pokud ano, dokáže ji mužný Doug Donohue ochránit?
1994/12Temptation77 R Pěkně po pořádkuChelsea je majitelkou agentury zabývající se hledáním dětí, které utekly z domova. Když dostane za úkol vyhledat a přivést zpátky Samuela Londona, který žije kdesi v mexické džungli, netuší, jaké bude mít problémy. Sam totiž není dítě, nýbrž dospělý – a mimořádne pohledný – muž...
2001/9Černá růže26 Q AZáhadná křížovkaLeah Gatesová se snaží po rozpadu manželství postavit na vlastní nohy a začít s úplně novým životem. Vymýšlí a sestavuje křížovky, navštěvuje nejrůznější kurzy, přátelí se s báječnými lidmi - až jako blesk z čistého nebe přichází výpověď z bytu. Má přijít i o to poslední, na co byla zvyklá, na New York, velkoměsto, které nabízí spoustu možností? Jiný byt by si totiž sotva mohla dovolit... Dobrá přítelkyně jí nabídne východisko, nebo alespoň odklad, než se věci vyřeší, když jí poskytne k bydlení svoji luxusní chatu vysoko v horách New Hampshire.
Když tam Leah dorazí, s hrůzou zjišťuje, že z chaty zbyly po požáru jen trosky. Obrací se tedy o pomoc ke Garricku Rodenheiserovi, který bydlí nedaleko ve srubu a na něhož jí dala kontakt její přítelkyně. Leah u něho chce původně jen přečkat bouřlivé počasí, které právě v horách řádí, ale osud zasáhne jinak...
2001/11Černá růže4 Q ALži a léčkyJenna McCueová, bohatá majitelka řetězce obchodních domů, není zvyklá o něco podobného žádat - a už vůbec ne bratra své nejlepší přítelkyně. Až do poslední chvíle je napjatá - udělá pro ni Spencer Smith tu malou laskavost? Když se to tak vezme, nebude to pro něj žádná velká oběť. Spencer je přece profesionální dobrodruh, a mohl by to tedy brát jako jedno z dalších dobrodružství. Pustí se do něčeho, co ještě nikdy v životě nepodnikl... a zabere mu to jen pár minut se zkumavkou v lékařské ordinaci...
A ona se pak konečně dočká - dítěte!
2002/1Zlatá kolekce6 ZK BBronzová záhadaZlatá kolekce 2002 1Spisovatelé běžně píší o svých zážitcích. Co když se ale naopak dodatečně začnou dít věci, které popsali? Saša Blakeová, autorka šesti bestsellerů, několikrát jen o vlásek unikla smrti. Je to náhoda, nebo se ji někdo pokouší zabít? A pokud ano, dokáže ji mužný Doug ochránit?
2002/2Perla7 PR Nic než sen...Jessica Crosslynová, profesorka jazyků na Harvardu, zdědila velké rodinné sídlo a shání peníze, aby z něj mohla vybudovat komplex rodinných domků. Při prvním setkání s vybraným architektem překvapeně zjistí, že Carter Malloy je bývalý spolužák, který nebyl zrovna jejím nejlepším přítelem. Během společné práce však oba zjistí, že se vzájemně přitahují. Jessica se ale novému vztahu brání, neboť má za sebou jedno ztroskotané manželství a mužům nedůvěřuje. Až po dlouhé době se Carterovi podaří přesvědčit ji, že jeho láska k ní je opravdová, a Jessica si konečně přizná, že tím nejdůležitějším v jejím životě je Carter a budoucnost s ním!
2002/3Perla8 PR Sen, nebo skutečnost?Gideon Lowe se stal členem konsorcia a hlavním dodavatelem při přestavbě rodinného sídla Crosslyn Rise na pobřeží Atlantiku. S Christine Gilletteovou, kterou majitelka sídla najala jako bytovou architektku, si však nepadnou do oka a jejich spolupráce je téměř nemožná. Přesto Christine svou nevinností Gideona přitahuje. Jaké je však jeho překvapení, když zjistí, že má dospívající dceru... Christine ale už dávné své srdce před muži uzamkla a pro Gideona není snadné přesvědčit ji, že bude nejen skvělým a milujícím manželem, ale i dobrým otcem!
2002/4Perla9 PR Naplněný senNina Stoneová je vyhlášená, dravá a dynamická realitní agentka. Nic na světě ji nedokáže odradit od vybudování skvělé kariéry, vydělávání peněz, založení vlastní kanceláře a života plného práce. A už vůbec ne ten pomalý, tvrdohlavý knihkupec John Sawyer, který se drží při zemi. Kromě toho Nina je přesvědčená, že na milostný vztah teď skutečně nemá čas! To by se ale nesměla setkat s Johnovým malým synkem, který si hned získal její srdce. Je na Johnovi, aby ji přesvědčil, že do svých snů by měla zahrnout i lásku a rodinu...
2002/5Special Desire43 H AZvláštní přitažlivostMájové lásky 2002Russell Shaw se po pětadvaceti letech na přání své dcery Diany vrací do St. Louis, aby ji odvedl k oltáři. Čeká ho nelehké setkání s Dianinou matkou, jeho velkou studentskou láskou Cynthií. Pro nikoho z nich není lehké zapomenout na krušné začátky jejich manželství, na rozchod, ale i na zvláštní vzájemnou hlubokou přitažlivost, která mezi nimi vždy panovala. Jejich životní cesta připomíná dva magnety, které se po různých peripetiích nevyhnutelně ocitnou zase vedle sebe.
2007/7Kolekce53 U Vlastníma očimaJill je mladá vdova, jejíž manžel utonul při nehodě na rybářské lodi. Žije stále v malém městečku a věnuje se práci s keramikou. Na to, že pochází z bohaté a úspěšné rodiny, se snaží zapomenout už od doby, kdy sem s manželem přišli hned po svatbě. Velmi se milovali a měli stejný sen, který se Jill snaží udržovat i po jeho smrti. Věří, že do žádného jiného muže už není schopna se zamilovat.
Ovšem jen do chvíle, kdy se její dobrý přítel dostane do potíží a Jill si na pomoc s jeho obhajobou pozve slavného právníka Petera …
2007/12Kolekce58 U Něžný věznitelDvě zaměstnání a vysoká škola… Karen Drewová dobře věděla, že není nejlepší doba, aby jela navštívit svoji starší přítelkyni. Měla myslet na to, co by se stalo, kdyby ji Brice Carlin nezachránil ze sněhové bouře, když měla vysokou horečku a byla naprosto vyčerpaná dlouhodobým vypětím! Odvezl ji k sobě domů a staral se o ni - to bylo dobré. Horší bylo, že si v každém okamžiku uvědomovala, že tentýž muž se ji nedávno snažil dostat za mříže.
Někdy se osud rozhodne, že nám nabídne příležitost k uzdravení a smíření. Pomůže zapomenout a odpustit to, co se stalo bez zlého úmyslu - a láska je tou nejlepší šancí, jak toho docílit.
2010/8Special Na léto151 H AZvláštní přitažlivostŠtěstí ve dvouRussell Shaw se po pětadvaceti letech na přání své dcery Diany vrací do St. Louis, aby ji odvedl k oltáři. Čeká ho nelehké setkání s Dianinou matkou, jeho velkou studentskou láskou Cynthií. Pro nikoho z nich není snadné zapomenout na krušné začátky jejich manželství, na rozchod, ale i na zvláštní vzájemnou hlubokou přitažlivost, která mezi nimi vždy panovala.

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam autorek začínajících na De

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6389
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace