Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Juliet Landonová

Zobrazuji údaje o autorce Juliet Landonová - Landon, Juliet


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/5Historická romance155 W Provdaná proti své vůliLady Rhoese z Yorku je výborná partie. Po otci zdědila velké pozemky a dokáže se o ně sama postarat. To všechno si o ní zjistí normanský šlechtic Judhael de Brionne brzy poté, co ji poprvé spatří a ihned se do ní zamiluje.
Jak mu má ale anglická dívka věřit, když vidí, co všechno Normané v její vlasti napáchali? Zvlášť když ona po neblahých následcích své první velké lásky už nevěří žádnému muži…
2007/4Historická romance177 W Jedna noc v rájiAčkoli dvůr královny Alžběty I. byl nechvalně proslulý pokoutními vztahy a zlomenými srdci, krásná Adorna Pickeringová zůstávala nezraněná… a nedotčená. Jakmile se totiž některý z ctitelů snažil překročit stanovenou hranici, hledala ochranu u svého otce, jenž měl u dvora na starosti veškerou zábavu.
S tím se ovšem nechce smířit sir Nicholas Rayne, muž sice pohledný, ale s pověstí černou jako peklo. Ne, s ním Adorna rozhodně nechce mít nic společného. Jak se však zdá, Nicholas je zcela jiného názoru…
2007/10Historická romance195 W Dvojí slibNicola vyrůstala spolu se čtyřmi bratry a jejich přítelem Fergusem. Její bratři k němu vzhlíželi s obdivem, a tak nebylo divu, že i Nicola se do Ferguse zamilovala. Ten v ní ale viděl jen malou dívku a nepokrytě ji přehlížel.
Když se po dvanácti letech Fergus náhle objeví v jejím domě, a ještě ke všemu ji při souboji zraní, Nicola se k němu netají nenávistí. A což teprve když jí oznámí, že si ji chce vzít za manželku, aby splnil slib daný svému otci. Nicola je vzteky bez sebe. Odjakživa ji nebral na vědomí a okázale jí pohrdal, a teď by s ním měla prožít zbytek života?
2008/1Historická romance204 W Rytířské kláníRytířské turnaje jsou nebezpečná zábava a lady Eloise při jednom z nich přišla o manžela. Postupně o něm však odhaluje nelichotivé skutečnosti a musí si přiznat, že její manželství mělo daleko k ideálu.
Nejraději by se proto už nikdy nevdávala – a rozhodně ne za mužného a dominantního sira Owaina z Whitecliffu, jehož nadbíhání nehodlá vyslyšet, neboť ten ji před časem hrubě urazil, a navíc měl patrně prsty i v zabití jejího manžela. A tak k němu Eloise cítí spíš vášnivý odpor než lásku a je rozhodnuta stůj co stůj jeho nadbíhání odolat. Sir Owain u ní nemá šanci. Nebo přece jen ano?
2008/4Historická romance214 Z Skandální poměrLady Amelie Chesterová přijíždí do Richmondu se svou půvabnou neteří, aby unikla klepům, které se vyrojily po smrti jejího manžela. Brzy však zjistí, že proniknout do vyšších kruhů v novém prostředí nebude tak snadné. A navíc se jí její minulost připomíná i tady.
Aby se vyhnula jedné nepříjemné situaci, prohlásí se za snoubenku lorda Nicholase, s nímž se v Richmondu již stačila seznámit. Ten se této příležitosti rád a s chutí chopí, neboť Amelie ho svým šarmem a bystrostí stačila okouzlit na první pohled.
2008/7Historická romance222 W MstaEbony Moffatová je k smrti vyděšená, když zjistí, že hrad jejího tchána přepadli lupiči a jejího malého synka zajali jako rukojmí. Je ochotná udělat cokoliv, jen aby své dítě zachránila. Dokonce i uzavřít dohodu, v níž vůdci banditů slíbí své tělo za bezpečí potomka.
Sir Alex Somers není žádný bandita. Pracuje ve službách skotského krále, své poslání však před osazenstvem hradu tají. Ebony ho na první pohled okouzlila, a tak třebaže nemá v úmyslu malému chlapci ublížit, jeho touha po ní je tak velká, že Eboninu lákavou dohodu přijme.
2009/4Historická romance251 E Hry na láskuKateřina Chesterová nemá na vdavky ani pomyšlení. Již dvakrát zrušila zasnoubení s muži z vysoké společnosti, k nimž necítila lásku. Samozřejmě ví, že vdát se nakonec musí, už i proto, aby unikla z nevlídného a stísněného domácího prostředí. Když se ale dozví, že otec její ruku přislíbil jako náhradu dluhu, který udělal její nezodpovědný bratr, je tím nanejvýš pobouřena. Zvlášť když se má stát manželkou vyhlášeného zpustlíka a sukničkáře.
Sir Chase Boston si ji ale postupně získává nejen svým bezvadným vystupováním a nepopiratelným šarmem, ale i pochopením pro její vášnivou povahu, kterou Kateřina musela dosud krotit. Zdá se, že ten nevhodný nápadník je jediný muž, který ji dokáže osvobodit.
2009/6Historická romance255 W Milenkou dobyvateleSvůj původ Dania pečlivě tají a žije jako elegantní dáma v městečku na severní výspě římského impéria, kde se ve dne po ulicích prohánějí vojáci a večer navštěvují její Dům žen výše postavení důstojníci. O tom, že posílá tajné zprávy svému kmenu, od něhož musela odejít, neví téměř nikdo, a rozhodně se to nesmí dozvědět nový tribun, který dorazil do městečka. Když se s ním Dania setká, je ovšem její klid a nechuť k mužům nenávratně pryč. Myslí to s ní Fabian Peregrinus vážně, nebo chce jen zjistit, co skrývá její krásná tvář?
2010/3Historická romance283 Z Nekonvenční milenkaSlečna Leticie Boyceová se odmítá zúčastňovat spolu se svými dvěma sestrami lovu na bohaté londýnské svobodné mládence. Zvolila si vlastní cestu - vede internátní školu pro mladé dívky, a k tomu píše romány pro ženy. Jenom škoda, že s láskou a manželstvím nemá žádné zkušenosti.
Když se poprvé setkává s bohatým lordem Setonem Raynem, působí na ni jako arogantní hejsek, jemuž je svobodná a nezávislá žena, jakou je Leticie, jenom k smíchu. Ovšem jen do chvíle, kdy ji chce potrestat nečekaným polibkem…
2010/7Historická romance296 E Milenčiny vzpomínkyHelene Folletová se lordu Burlu Wintersonovi snažila vyhýbat od té doby, kdy se rozhodla spojit život s jeho bratrem, jemuž už kvůli vážné chorobě nezbývalo mnoho života.
Teď je však nucena žít pod Burlovou ochranou, protože se stal poručníkem jejího malého synka. Ani ona, ani Burl si však nechce přiznat, jak mučivá a zároveň svůdná je vzpomínka na jednu dávnou osudovou noc…
2012/10Historická romance350 W Dáma z portrétuKdyž Phoebe Donvilleová spatří portrét černovlasé krásky z dávno uplynulých dob, neubrání se úžasu: jako by své příbuzné z oka vypadla! Jenže tím záhadné spojení nekončí…
Dvě ženy stejného jména dělí přes sto dvacet let – a spojuje je mnohem víc než jen příbuzenství a podoba. Obě jsou ženy smělých způsobů, týrané osudem, krásné, bez mužské ochrany, a tudíž vystaveny pomluvám…
Není divu, že mladší Phoebe před společenskými konvencemi své doby raději utekla z londýnského života a uchýlila se do útočiště malebného anglického venkova. Jenže do jejího poklidu jako vítr vtrhl muž, který se skandálů nebojí a nevyhýbá se jim. Aby ji získal, nasadí vskutku neobvyklé metody…
2018/11Zlatá kolekce83 U Skandální poměrLady Amelie Chesterová přijíždí do Richmondu se svou půvabnou neteří, aby unikla klepům, které se vyrojily po smrti jejího manžela. Brzy však zjistí, že proniknout do vyšších kruhů v novém prostředí nebude tak snadné. A navíc se jí její minulost připomíná i tady. Aby se vyhnula jedné nepříjemné situaci, prohlásí se za snoubenku lorda Nicholase, s nímž se v Richmondu již stačila seznámit. Ten se této příležitosti rád a s chutí chopí, neboť Amelie ho svým šarmem a bystrostí stačila okouzlit na první pohled.
2021/11Historická romance568 W Nebezpečné přátelstvíSlečna Henrietta Raemonová, krásná nemanželská dcera krále Jindřicha Osmého, netouží po ničem jiném než dostat se ke královskému dvoru a být nablízku své nevlastní sestře, mladé královně Alžbětě. Tvrdohlavá Etta touží po nezávislosti a na manželství nemá ani pomyšlení. Obchodník s látkami a s čerstvě nabytým šlechtickým titulem, lord Somerville, jí ovšem nedá na výběr.
Přitažlivý svět královského dvora však pro Ettu představuje hrozbu. Podoba s královnou jí přinese spoustu nebezpečných nepřátel. Její manžel je připravený jí pomoci… za podmínky, že Etta zkrotí svou pýchu.

Počet zobrazených záznamů: 13

Na seznam autorek začínajících na La

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4076
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.11.2021, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace