Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Roxanne St. Claireová

Zobrazuji údaje o autorce Roxanne St. Claireová - Claire, Roxanne St.


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2005/7Desire676 M Dívka v modrémQuinnova irská babička tvrdila, že na každého v životě čeká ten pravý, jeho spřízněná duše, a Quinn McGrath tomu věřil. Nečekané setkání s dívkou v modrém musel zosnovat snad sám osud. Vždyť kdo by předpokládal, že potká svou životní lásku ve výtahu? A koho by napadlo, že si s ním dívka v modrém sjedná schůzku pomocí inzerátu na billboardu u nejrušnější silnice?
2005/11Desire697 N Láska ze studentských letColin McGrath nikdy nezapomněl na den, kdy ji v univerzitní knihovně poprvé uviděl. Byla tak krásná a jemu tak vzdálená jako bohyně. Kdyby jen tušil, že i on se Grace líbil! Po deseti letech se setkávají, ale tentokrát jako soupeři, každý se svým architektonickým návrhem a vlastní vizí. Do užšího výběru postoupili právě oni dva, a tak najednou mají spoustu času nejen na práci, ale i na to se sblížit a vyslovit nevyslovené…
2006/6Desire Duo723 O BA země se pohnulaStačilo několik okamžiků, několik záchvěvů země a z roční Callie McGrathové se stal sirotek. Ještě že tu byla Jo Tremaineová, nejlepší přítelkyně její matky, která by za ni i dýchala. Zdálo se, že adopci nic bránit nebude, když se nečekaně objevil Calliin strýc Cameron McGrath, kterému obě slečny na první pohled učarovaly.
2006/12Desire739 K Jediné přáníPaige Ashtonová je křehce půvabná inteligentní mladá žena, ale nepovažuje se za dostatečně atraktivní, aby zaujala takového plejboje, jako je multimilionář Matt Camberlane. Proč na dobročinné aukci za její společnost zaplatil deset tisíc dolarů? Je to z jeho strany pouhý dobrý skutek, nebo má o ni doopravdy zájem?
2007/8Desire Duo765 O BNoc na plážiDeuce Monroe se před lety vydal za slávou do světa vrcholového sportu. Bez jediného ohlédnutí opustil rodné město i dívku, která ho jediná snad mohla přesvědčit, aby zůstal. Teď se však vrátil a je odhodlaný všem dokázat, že se měnil. A Kendře především.
2007/10Desire769 K Co skrývá Jessie?Cade McMann pozoruje Jessie Claytonovou od chvíle, kdy nastoupila na praxi v jeho časopise. Neuniklo mu, že cosi skrývá. I když jeho zájem o ni není čistě jen profesionální, cítí, že s ní něco není v pořádku. Možná dodává informace konkurenci. A tak se tento úspěšný a přitažlivý nakladatel rozhodne odhalit všechna její tajemství…

Minisérie Klan Elliottových
2009/8Desire836 L Krásná špionkaBohatou rodinu Garrisonových postihl hned dvojí šok. Nejprve nečekaně zemřel patriarcha rodiny a vzápětí se jeho pět dospělých dětí dozvědělo, že mají ještě jednoho nemanželského sourozence, se kterým je při dělení majetku třeba počítat. Jejich podnikatelské impérium se chvělo v základech a existoval jediný muž, který se mohl hrozbě neodvratného konce postavit. Parker Garrison, nejstarší syn a nejžádanější starý mládenec na jižním pobřeží Floridy, byl pevně rozhodnutý ubránit rodinný podnik proti všem…

1. část minisérie Rodinné impérium
2009/9Desire Duo840 O ASetkání v bouřceJackson Locke miloval svobodu, každou situaci uměl obrátit v žert, byl mimořádně talentovaný, srdečný, kreativní a nezkrotný. Byl ten nejpřitažlivější člověk, se kterým se Lily až dosud setkala. A přesto měla za úkol ho změnit, aby se z něj stal ukázkový manager…
2010/11Special na přání156 H BLáska ze studentských letVzpomínáš si na mě?Grace a Colina spojovala velká studentská láska. Když po deseti letech stanou proti sobě jako konkurenti v architektonické soutěži, zjišťují, že si stále mají co říci!
2014/3Special na přání235 G ADívka v modrémQuinnova irská babička tvrdila, že na každého v životě čeká ten pravý, jeho spřízněná duše, a on tomu věřil. Nečekané setkání s dívkou v modrém musel zosnovat snad sám osud. A koho by napadlo, že si s ním dívka v modrém sjedná schůzku pomocí inzerátu na billboardu u nejrušnější silnice?
2014/10Zlatá kolekce34 U Jediné přáníPaige Ashtonová je půvabná inteligentní mladá žena, ale nepovažuje se za dostatečně atraktivní, aby sama vystoupila na dobročinné aukci, kterou pořádá. Jenže okolnosti ji k tomu přinutí a Paige najednou stojí na molu. A zájem o ni má nepochybně ten nejpřitažlivější muž v sále!
Matt ví, že Paige není svou rolí modelky zrovna nadšená, a rozhodne se ji zachránit stůj co stůj. Jeho nabídka všem v sále vyrazí dech. Proč je ochoten zaplatit za její společnost deset tisíc dolarů? Je to z jeho strany pouhý dobrý skutek, nebo o ni doopravdy stojí?

(10. díl rodinné ságy Vinice Ashtonových)

Počet zobrazených záznamů: 11

Na seznam autorek začínajících na Cl

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3844
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace