Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Louise Allenová

Zobrazuji údaje o autorce Louise Allenová - Allen, Louise


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2008/4Historická romance215 E Dokonalá nevěstaJoanna Fulgraveová se od chvíle, kdy se setkala s plukovníkem Gilesem Gregorym, usilovně snaží, aby se z ní stala perfektní a zcela bezchybná životní partnerka tohoto muže. Když se s ním konečně setkává ve společnosti, zhroutí se jí celý svět, protože Giles očividně miluje jinou!
Ona se však se nehodlá smířit s ženichem, kterého jí vnucují rodiče, a rozhodne se pro útěk z domova. Tím, kdo se vyděšené rodině nabídne, že ji dohoní a přivede v bezpečí domů, je právě Giles. Dostihnout se mu ji sice podaří, a to hned několikrát, ale bude i ochoten vzít si ji za ženu?
2008/10Historická romance233 E Kouzelnice z ostrovaHebe Carltonová žije se svou nevlastní matkou Sarou na Maltě v domě, který jim zůstal po smrti otce Hebe, jenž byl námořním důstojníkem. Sara je znovu zasnoubená a ráda by, aby její nevlastní dcera také našla někoho, s kým bude šťastná. Hebe je inteligentní dívka, která ale není považována za krásnou, a dokonce ani za hezkou. Její nevšední krásu objeví až námořní důstojník major Alex Beresford, syn hraběte, který se na Maltě zničehonic objeví. Nazve ji kouzelnicí Kirké a postupem času se do ní zamiluje. Kvůli otci se však už před několika měsíci rozhodl oženit s jinou a výše postavenou ženou. Jeho starší bratr je totiž zatím stále bez dědice…
2008/12Historická romance238 Z Měsíc a jmelíGuy Westrope, hrabě z Bucklandu, není zvyklý, aby se někdo protivil jeho přání, a proto ho nesmírně překvapí, když se setká se slečnou Hester Lattimerovou. Ta rozhodně odmítne jeho žádost, aby mu prodala dům, který si právě zakoupila a kde hodlá začít nový život.
Nevadí jí, že tento dům, jemuž se přezdívá Měsíční, má strašidelnou pověst. Jí se líbí i přes podivné věci, které se v něm dějí. Dokonce podezřívá hraběte z Bucklandu, že v pozadí těchto záhad stojí právě on. Hester však záleží hlavně na tom, aby nezjistil nic o její skandální minulosti.
2009/1Historická romance241 Z Kurážná dívkaBree Malloryová se nezajímá o zhýčkané aristokraty! Musí se totiž postarat o chod velké dostavníkové firmy. Když se ale setká s Maxem, hrabětem z Penrithu, začne se jí měnit celý život...
Brzy nato se totiž objeví ve vysoké společnosti, kde její krása slaví nebývalé úspěchy. A Bree se jenom modlí, aby nikdo z londýnské smetánky nepoznal, že sama celou noc řídila dostavník. A navíc s krásným a svobodným hrabětem po boku!
Třebaže by nerada přišla o svoji nezávislost, kterou si těžce vybojovala, Maxovy polibky jsou nejen vášnivé, ale více než přesvědčivé.
2009/2Historická romance243 W Král barbarůKdyž barbaři přepadnou Řím, Julie Livie je zděšená. Město se topí v dýmu, lidé prchají a nikdo se nájezdníkům neodváží postavit. Julie netuší, že i ona se stane jejich kořistí. Zpočátku se brání, když ji její vizigótský pán nutí, aby se starala o domácnost a pracovala pro něho jako otrokyně. Záhy však zjistí, že i jako otrokyně je mnohem svobodnější a uznávanější než jako hýčkaná a stále okřikovaná římská panna. Její obdiv k Wulfrikovi se postupem času mění v lásku, zároveň si však uvědomuje, že tento muž má před sebou královskou budoucnost a ona mu musí uhnout z cesty...
2009/3Historická romance248 E Únos vévodkyněJack Ryder tuší, že doprovázet pánovitou velkovévodkyni z její země do Anglie nebude nic jednoduchého ani příjemného, ale věří, že se svými zkušenostmi to dokáže. Jako zkušený špión a dobrodruh svedl už jiné věci…
Na co ale není připraven, je krása Jejího Veličenstva, její mládí, odvaha a vřelost, jaká prostupuje jejím zpočátku chladným vzezřením. A tak to, co zpočátku vypadá jako Jackova další pracovní povinnost, se rychle začíná měnit v cosi daleko osobnějšího …
2009/6Special139 G CProstopášník z pouštěHorké noci v pouštiNavzdory výbuchům zlosti svého nevlastního syna se lady Caroline vydá po smrti manžela na cestu do dalekého Turecka – a to sama! Ale jen do chvíle, kdy prožije vzrušující noc s tajemným prostopášníkem Drewem Fentonem …
2009/8Historická romance263 E Džentlmen pirátemBenedict Casper Chancellor, hrabě Blakeney, je přesně tím typem uhlazeně konzervativního anglického lorda, jimiž Alessa pohrdá. Nechce s ním mít nic společného - přestože má postavu jako oživlá řecká socha! Ten nesnesitelný chlap si však očividně usmyslel, že ji ze spokojeného života na překrásném ostrově Korfu vytrhne. Ba co hůř - má ji v úmyslu navrátit do náruče její úzkoprsé rodiny.
Hrabě ovšem nepočítal s Alessiným sklonem zaplétat se do malérů. A tak aby ji osvobodil, musí se tento konvenční Angličan chtě nechtě stát pirátem!
2010/3Historická romance284 E Kráska z obrazuTalitha Greyová byla chudá jako kostelní myš a na vdavky neměla ani pomyšlení. A náhle zdědila bohatství a díky lady Parryové je uvedena do společnosti. Tallie si přísahá, že lady Parryovou nezklame a bude přímo ukázkovou dámou…
To by ovšem nesměla ukrývat ostudné tajemství, které by po prozrazení mohlo zničit nejen ji, ale i rodinu Parryových. Aby si vydělala tolik potřebné prostředky k životu, stála kdysi modelem jednomu malíři - a to nahá!
A synovec lady Parryové lord Arndale - pohledný, temperamentní a podezíravý muž - cosi tuší. Vždyť přece Tallii téměř přistihl v nedbalkách!
2010/4Historická romance286 Z Noční návštěvníkBelinda, lady Felshamová, po smrti svého nudného chotě znovu vstupuje do společnosti a je rozhodnuta si svoji nově nabytou svobodu řádně užít. Když se nečekaně setkává s majorem Ashem Reynardem, napadne ji, že on by mohl být tím pravým. Ovšem pouze jako milenec, protože vdávat se už Belinda nemíní. Ani Ashe není příznivcem manželství, ale když se jejich vztah provalí a hrozí aféra, rozhodne se na místě požádat Belindu o ruku. K jeho velkému překvapení ho mladá vdova rezolutně odmítne.
2010/5Historická romance289 Z Oslnivá guvernantkaGaretha Moranta, hraběte ze Standonu, dávné rodinné vazby nutí ke sňatku, do něhož se mu vůbec nechce. Když za skandálních okolností potká bezúhonnou guvernantku Jessiku Giffordovou, dostane nápad, jak by mu mohla v jeho prekérní situaci pomoci – potřebuje se totiž pro otce své nechtěné nastávající stát zcela nevhodnou partií.
Upjatá guvernantka se s jeho pomocí promění v naoko nebezpečnou kurtizánu a společně sehrají divadlo, které má způsobit skandál ve společnosti. Gareth však nepočítal s tím, jak nadaná bude jeho žačka a jak na něho zapůsobí svým kouzlem!
2010/6Historická romance292 Z Nebezpečné námluvyElinor se už s údělem staré panny smířila, a tak doprovází ovdovělou matku, významnou badatelku a autorku knih o středověkých katedrálách, po Francii.
Tam právě pobývá i Teo Ravenhurst, ovšem ze zcela jiných důvodů. Při pátrání po ukradeném vzácném uměleckém předmětu se náhodou seznámí s Elinor. Poznává v ní nejen krajanku, ale jak brzy zjistí, i sestřenici. Známost s ní a s její matkou by mu mohla být při jeho pátrání nesmírně užitečná.
Teo je přesvědčen, že pod Elinořiným nenápadným zevnějškem se skrývá vášnivá povaha. Vytrhne ji z jejího nudného stereotypu a brzy zjistí, že jeho nová společnice má nadání, o jakém se mu ani nesnilo…
2011/1Historická romance309 Z Král scényLady Maude Templetonová už odmítla řadu nabídek k sňatku. Proč asi? Jednoduše se touží vdát z lásky. A jediný, o kom si myslí, že by ho mohla milovat, je majitel divadla Eden Hurst. Je to talentovaný, inteligentní a pohledný muž, bohužel však má nízký původ. A navíc nevěří v lásku!
Získat ho se zdá pro Maude nemožný úkol, ale je rozhodnuta udělat všechno pro to, aby si Eden uvědomil, že lásku potřebuje, zvláště tu její!
2011/2Historická romance311 Z Pirátská dívkaClemence žije od narození na Jamajce, obklopena luxusem. Po otcově smrti se však její osud dramaticky změní. Aby se vyhnula sňatku s bratrancem, který kvůli majetku vymyslel její chamtivý strýc, prchá v noci na otcovu obchodní loď plující do Anglie. Ta však odpluje dříve, a tak se Clemence ocitá v nebezpečné situaci – na pirátské lodi.
Nathan Stanier se nechal najmout k pirátům jako navigátor. Žije jen pro svoje tajné poslání a setkání s Clemence mu značně zkomplikuje život. Jedno je však jasné: oba k sobě přitahuje nejen hluboká vášeň…
2011/6Historická romance319 Z Lord a svéhlavičkaKloboučnice Nell Lathamová jednoho dne dostala za úkol doručit balíček hraběti z Narboroughu a rázem se zcela nevinně ocitla ve spletité síti intrik a skandálů. Obsah zásilky hrabětem notně otřásl a jeho syn a dědic Marcus se vydal po stopách tajemné doručitelky. Netušil přitom, jak přitažlivou ženu v ní objeví. Nell je pro něj záhadou - takový vzhled a vystupování by u pracující dívky rozhodně neočekával. Postupně vyplouvají na povrch dávná tajemství, blíží se nebezpečí a Marcus musí volit mezi rodinnou ctí a svou neovladatelnou touhou.

(1. díl minisérie Skandál mezi smetánkou)
2012/2Historická romance334 W Důstojník a pannaMajor Hal Carlow je dobrý voják, ale také prostopášník, hejsek a ničema. Snaží se vyhýbat slušně vychovaným mladým dámám a tráví čas s ženami, které dokážou ocenit jeho přednosti. Povinností slečny Julie Tresilianové je najít si manžela, a tak se snaží najít v Bruselu úctyhodného džentlmena s přiměřeným majetkem. Když se jí podaří upoutat pozornost tří velmi usedlých nápadníků, rozhodně nepotřebuje, aby je odradil muž s nejhorší pověstí v celém Bruselu!

(Předposlední díl minisérie Skandál mezi smetánkou)
2012/6Historická romance343 Z Rozum a vášeňKdyž Meg zůstane opuštěná ve Francii, využije náhody, která ji svede dohromady s majorem Rossem Brandonem, jenž jí ne zcela dobrovolně pomůže dostat se zpátky na lodi do Anglie. Oba mladí lidé k sobě od prvního okamžiku pociťují neodolatelnou přitažlivost, ale také oba dobře vědí, že by nebylo rozumné si s tím druhým něco začít.
2012/7Historická romance345 Z SvedenáSvedená, opuštěná a těhotná Arabella Shelleyová se rozhodne, že jediný, kdo jí může pomoci, je otec jejího dítěte. Když se dozví, že náhle zemřel, nezbývá jí než požádat jeho bratra o pomoc. Pohledný a nadmíru čestný lord Hadleigh je okamžitě rozhodnut: aby byl původ dítěte a jeho nároky na dědictví nezpochybnitelné, s Arabellou se musí oženit on!
Arabella, prostá vikářova dcera, se ocitá v přepychovém prostředí a snaží se uspokojit svého nečekaného manžela. Je ovšem otázka, zda to dělá jen z vděčnosti…
2012/8Historická romance347 Z Tajemství kurtizányPoté, co je Lina neprávem obviněna z krádeže vzácného klenotu, nezbývá jí nic jiného než uprchnout. Teta ji pošle k dávnému příteli lordu Dreycottovi na jeho venkovské sídlo.
Její ochránce však po několika týdnech umírá a na zámek přijíždí jeho dědic, mladý dobrodruh Quinn Ashley. Žár v jeho pohledu Lině napoví, že skutečné nebezpečí teprve začíná…
Quinn se v Lině nedokáže vyznat - obléká se jako jeptiška, je krásná jako anděl, ale flirtuje jako profesionálka. A co Quinna naprosto vyděsí, je skutečnost, že je stále ještě panna!
2012/11Historická romance352 W Vikomtovy zásnubyDecima Rossová se už smířila s tím, že si její starostlivá rodina dala za úkol chudinku Dessy konečně provdat. Ale kdo by stál o pihovatou, nevzhlednou, jako tyčka vysokou starou pannu?
Když se dozví, že ji chtějí znovu předvádět žádoucímu džentlmenovi, Decima se rozhodne narychlo z návštěvy u bratra odjet. A setkává se s Adamem Granthamem, vikomtem Westonem. Zjišťuje, že je to první muž, který ji pohodlně unese v náruči a nevadí mu ani její pihy. Je možné, že by se mu mohla skutečně líbit?
2014/9Historická romance396 W Zapovězený klenotDcera indické princezny Anuša prchá z válkou ohroženého knížectví do Kalkaty k otci, který ji před dvanácti lety odvrhl. Doprovod jí dělá pohledný britský major Nicholas Herriard, pro něhož se plnění služební povinnosti změní v trýzeň lásky, jíž musí den co den odolávat.
Co všechno ji čeká během dobrodružné cesty a poté v kalkatské anglické společnosti? Anuša netuší, pouze se obává otce i pro ni cizích společenských zvyklostí. Zdá se však, že Nick jí bude dobrým rádcem i přítelem…
2015/7Historická romance416 W Ze samého dnaJulia Priorová utekla s podvodným milencem z domova, přišla o pověst a nakonec je i na útěku před zákonem. V zoufalé situaci se náhodně setká s mužem, který jí nabídne způsob, jak by se mohla zachránit. Má ovšem jednu podmínku: Julia se musí stát jeho manželkou.
Lord Dereham je totiž přesvědčen, že už mu nezbývá příliš života, a v Julii vidí ideální ženu, která se po jeho smrti postará o jeho milované panství.
2016/4Historická romance434 W Dívka bez korzetuV předvečer svého odjezdu na kontinent dostává lord Rhys Denham nečekanou a nevítanou návštěvu. V chlapeckých šatech se k němu vloudí jeho kamarádka z dětství Thea, která prchá před nechtěným manželstvím s mužem, jehož jí vybral otec, a na Rhysovi požaduje, aby ji s sebou vzal do Benátek k její kmotře.
Namol opilý Rhys jí nedokáže odmítnout a až pozdě si uvědomí, že Thea už není rozpustilá kamarádka, ale velice svůdná žena. A navíc na něm požaduje, aby uspokojil její zvědavost v jistých intimních záležitostech…
2016/9Historická romance444 W Královna NiluLord Quintus Deverall si rozhodně nepřál skončit v bezvědomí v písku u nohou Cleo Valsacové. Jeho původní plánem bylo co nejrychleji dopravit tuto mladou vdovu do Anglie ? k jejímu aristokratickému dědečkovi, který pro ni hledá úctyhodného manžela.
Třebaže má Cleo silnou vůli a je rozhodnuta už se nikdy nevdat, pod Quinovou ochranou je jí víc než příjemně. Ovšem nemá ani tušení, kdo ten záhadný cizinec, kterému zachránila život, vlastně je… A také nechápe, kde se vzala ta prudká vášeň, která se mezi nimi pod žhavým pouštním sluncem rozhořela!
2016/12Historická romance450 W Největší vánoční přáníKdyž Alex Tempest nešťastnou náhodou srazí na zem Tess Elleryovou, napadne ho, že to není právě nejlepší začátek Vánoc, které touží jako zapřisáhlý starý mládenec strávit o samotě se sklenkou brandy v ruce. Třebaže tu dívku zpočátku považuje za jeptišku, musí si přiznat, že ho její blízkost vzrušuje.
Tess se ale navzdory jeho vstřícnosti dostane do velkých nesnází a Alex cítí jako svoji povinnost jí pomoci a přijme ji do svého domu jako hospodyni. Vánoce se blíží, a jak se Alex brzy přesvědčí, Tess má o oslavě svátků docela jiné představy…
2017/7Historická romance465 Z Němá kráskaPo bojišti ve Waterloo bloudí dívka, která ztratila paměť vinou těžkého šoku. Major Flint ji zachrání před útokem násilníků a odveze ji s sebou do Bruselu, do penzionu, kde má na starosti skupinu zraněných vojáků. Silně otřesená dívka nemůže mluvit a on ji pojmenuje Rose. Na celém světě důvěřuje pouze jemu, a to tak, že je pevně rozhodnutá spát s ním v jeho posteli.
Mezi nimi se vyvine silný milenecký vztah, ale postupně vychází najevo, že dívka pochází ze šlechtické, dobře situované rodiny. Není to vhodná nevěsta pro nemanželského majora Flinta, který se vypracoval jen vlastním úsilím. Přesto ti dva k sobě zřejmě osudově patří…

(Závěr minisérie Nevěsty od Waterloo)
2017/11Historická romance472 W Hraběnka k VánocůmGrant Rivers, hrabě Allundale spěchá domů, aby dojel k rodině včas na Vánoce. Když ale narazí na osamělou ženu, svíjející se v porodních bolestech, cestu přeruší a nabídne jí svou pomoc. Poté co zachrání život jí i novorozenému dítěti, rozhodne se zachránit i její čest a na místě se s ní ožení.
Jestli to bylo dobré rozhodnutí z jeho i z Katiny strany, to však ukáže teprve čas…

(Druhá část minisérie Šlechtici v nemilosti)
2017/11Historická romance473 Z Markýzovy hříchyCrispin de Feaux, markýz z Avenmore moc dobře ví, jaké jsou jeho povinnosti - nastal čas najít si manželku a zplodit dědice. Jenže Tamsyn, dívka, která mu zachránila život, když zabránila jeho utonutí na téměř opuštěném devonském pobřeží, mezi vhodné kandidátky rozhodně nepatří. Je totiž vdova a její manžel byl pašerák!
Avšak Tamsyn má v sobě něco, co Crise přitahuje, co ho láká a nedovolí mu od ní jen tak odejít. Probudí se v něm touha hodit za hlavu všechny závazky a o Tamsyn se ucházet. Ovšem když jí nabídne manželství, Tamsyn ho odmítne…

(Třetí část minisérie Šlechtici v nemilosti)
2018/1Historická romance476 W Cizinec v posteliŽivot Sophie Langleyové se obrátil vzhůru nohama. Její snoubenec, na něhož čekala deset let, zahynul na moři a jeho bratr--dvojče ji nečekaně požádá o ruku.
To poslední, co si Sophia přeje, je manželství z rozumu a stále zachmuřený Callum jí dává najevo, že víc od něj očekávat nemůže. Aby však zachránila rodinu před nepříznivou finanční situací, Sophia Callovu nabídku přijme. Obavy z nenadálého manželství ale brzy nahradí touha…
2018/3Historická romance481 Z Prodané panenstvíGabriel Stone, hrabě z Edenbridge, má sice pověst rebela, ale také je džentlmen a umí se jako džentlmen chovat. Když mu respektovaná lady Caroline Holtová nabídne panenství, aby zachránila rodinnou čest a majetek, který prohrál její excentrický otec, váhá. Výstřední nabídka ho zaujme a lady Caroline vzbudí jeho zvědavost. Džentlmen v něm však nechce zneužít situace.
Co nakonec Gabriela přiměje, že si vezme Caroline za ženu? A kam až ho jeho rozhodnutí zavede?

(Závěrečná část minisérie Šlechtici v nemilosti)
2018/4Historická romance482 W Nevhodná nevěstaPůvabná Phyllida se dokázala vyrovnat se společenskou překážkou svého nemanželského původu a ze všech sil se snaží udržet svého bratra, nemajetného šlechtice, na takové úrovni, aby si mohl vybrat bohatou nevěstu, která by pomohla zchudlé panství postavit na nohy.
Sny o šťastné budoucnosti se jí ale začnou hroutit, když se setkává s Ashem, který vyrůstal v Indii a do Anglie se vrátil, aby se stal budoucím markýzem s velkým panstvím. Dohromady je svede několik náhod a Phyllida se obává, že nebyly právě šťastné…
2018/7Historická romance488 W KlevetyIsobel Jervisovou vyhnal z Londýna skandál. Dokud neutichnou klevety, uchyluje se na venkovské sídlo vzdálených příbuzných své matky, kde se setkává s přitažlivým Gilesem Harkerem. Po tragické smrti snoubence zeje Isobel v srdci hluboká rána, a tak ji překvapí, když zjistí, že se do pohledného architekta zamilovala.
Giles je nemanželským synem skandály opředené hraběnky a rozhodně nepatří mezi žádané nápadníky anglických aristokratek. On sám si je toho velmi dobře vědom a snaží se proto lásce vyhýbat. Je však odhodlaný očistit křivé nařčení, kvůli němuž Isobel musela opustit Londýn. Bude za ní stát i poté, až se dozví, jaké další tajemství Isobel skrývá?
2018/12Historická romance499 Z Vykřičená pannaAby zapomněla na své zlomené srdce, rozhodne se lady Laura Campionová pro život plný společenských událostí a flirtů. Pokaždé si ale dává pozor, aby si nezničila pověst.
Když se po létech náhodou dozví, že její dcerka je naživu a pod ochranou lorda Wykehama, rozhodne se o ni s jejím poručníkem bojovat. Ani Laura, ani on nemohou popřít, že je mezi nimi silná fyzická přitažlivost. Ve sblížení jim však brání minulost, kterou budou muset oba překonat, chtějí-li být spolu a zajistit malé Alici šťastný domov.
2019/1Historická romance500 W Hraběnka z NemanicEllie Lyttonová je smířená s osudem: je nehezká, kulhá a nemá moc peněz. Je ráda, že má kde bydlet a může vést domácnost svému bratrovi. A ještě ke všemu píše knihy, které jí přinášejí finanční přilepšení. Pak se jí ale celý tento svět zhroutí, když jejího bratra zabijí při šarvátce v herním klubu…
Zprávu o jeho smrti jí přináší Blake, hrabě, kterého Ellie tajně zbožňuje, ale který je podle jejího názoru za smrt jejího bratra částečně odpovědný. Když jí Blake nabídne manželství jako ochranu před její nelehkou situací, Ellie se trápí nejistotou - mohou spolu být šťastní, když v sobě oba mají bolestné tajemství?
2019/11Historická romance520 W Praktická svatbaGiles Redmond, hrabě Revesby, se musí oženit se svojí kamarádkou z dětství Laurel, protože je to jediná cesta, jak zachránit existenci rodinného majetku.
Když ji viděl naposledy, byla to taková malá divoška? Nyní je z ní ovšem půvabná mladá dáma, která stále ještě nedokázala zapomenout na ponížení, jaké jí kdysi Giles způsobil. Giles ke svému překvapení zjišťuje, že ho Laurel nezvykle vzrušuje, a nedokáže pochopit, jak je možné, že po tak neposlušné a nesnesitelné nevěstě tolik touží.
2020/7Historická romance536 W Divoké vínoPlukovník Nathaniel Graystone si po odchodu z armády ještě nestačil zvyknout na svou novou roli hraběte z Leybournu, a už dostal další "bojový" úkol. Jeho kmotra ho pověří, aby z Portugalska dovezl do Londýna její neteř slečnu Gabrielle Frostovou, kterou napoleonské války připravily o celou rodinu. Lord Leybourne ke svému překvapení ve slečně Frostové nalezne ženu, která mu dočista učaruje, ovšem mladá dáma je velice samostatná a zdatná podnikatelka, která rozhodně nestojí o manželství. Ráda by si však nějakým způsobem zajistila dědice, který po ní jednou převezme vzkvétající vinařství.
2020/11Zlatá kolekce107 U Dokonalá nevěstaJoanna se od chvíle, kdy poprvé spatřila plukovníka Gilese Gregoryho, usilovně snaží, aby se z ní stala perfektní a zcela bezchybná žena. Je totiž rozhodnutá tohoto přitažlivého muže přesvědčit, že je pro něj dokonalou nevěstou. Když se s ním konečně setká ve společnosti, zhroutí se jí celý svět, protože Giles očividně miluje jinou!
Ona se však nehodlá smířit s ženichem, kterého jí vnucují rodiče, a rozhodne se pro útěk z domova. Tím, kdo vyděšené rodině nabídne, že ji dohoní a přivede v bezpečí domů, je právě Giles. Dostihnout se mu ji sice podaří, ale bude i ochoten vzít si ji za ženu?
2021/5Historická romance556 W Markýzovo přáníPo smrti manžela se lady Sara Herriardová rozhodne vzdát se svého společenského postavení, protože chce žít tak, jak se jí zlíbí. Odstěhuje se do malého městečka na pobřeží, kde si otevře svůj obchůdek. Už se před nikým nechce přetvařovat - a už vůbec ne před Lucianem Averym, markýzem z Cannocku.
Lucian přijíždí do Sandby se sestrou, aby jí pomohl zotavit se ze ztráty dítěte. Ač nerad, požádá Saru o pomoc. Ta mu nabídne nejen radu na bolavé srdce, ale také přátelství. Jenže tenhle přitažlivý markýz je odhodlaný získat od ní víc - chce ji za manželku!
2021/12Zlatá kolekce120 U Měsíc a jmelíGuy Westrope, hrabě z Bucklandu, není zvyklý, aby se někdo protivil jeho přání, a proto ho překvapí, když se setká se slečnou Hester Lattimerovou. Ta rozhodně odmítne jeho žádost, aby mu prodala dům, který si právě zakoupila a kde hodlá začít nový život.
Nevadí jí, že tento dům, jemuž se přezdívá Měsíční, má strašidelnou pověst. Jí se líbí i přes podivné věci, které se v něm dějí. Dokonce podezřívá hraběte z Bucklandu, že v pozadí těchto záhad stojí právě on. Hester však záleží hlavně na tom, aby nezjistil nic o její skandální minulosti.
2022/5Historická romance580 W Smlouva s hraběnkouMadelyn odmala žije na hradě, který se od středověku vůbec nezměnil. Má před sebou úkol - splnit poslední přání výstředního otce a provdat se za šlechtice Jacka Ransoma!
Jack její pozvání přijímá a domnívá se, že mu Madelyn zadá nějakou práci. Peníze si potřebuje vydělat, protože jeho otec a bratr rodinný majetek prohýřili. Jenže ho tu nečekají jen středověké interiéry a starobyle oblečená hradní paní, ale i poměrně dost překvapující návrh, jež mu úplně změní život…
2022/5Zlatá kolekce125 U Kurážná dívkaBree se o zhýčkané aristokraty nezajímá! Musí se totiž postarat o chod velké dostavníkové firmy. Když se ale setká s Maxem, hrabětem z Penrithu, její dosavadní život dostane zcela jiný spád!
Brzy nato se totiž objeví ve vysoké společnosti, kde její krása slaví nebývalé úspěchy. A Bree se jenom modlí, aby nikdo z londýnské smetánky nepoznal, že sama celou noc řídila dostavník. A navíc s pohledným a svobodným hrabětem po boku! Třebaže by nerada přišla o svoji nezávislost, kterou si těžce vybojovala, Maxovy polibky jsou nejen vášnivé, ale více než přesvědčivé.
2023/2Zlatá kolekce134 U Kouzelnice z ostrovaHebe Carltonová žije se svou nevlastní matkou Sarou na Maltě v domě, který jim zůstal po smrti otce Hebe, jenž byl námořním důstojníkem. Sara je znovu zasnoubená a ráda by, aby její nevlastní dcera také našla tu pravou lásku a byla šťastná. Hebe je inteligentní dívka, ale muži v okolí ji nepovažují za krásnou, ba dokonce ani za hezkou. Její nevšední půvab objeví až námořní důstojník major Alex Beresford, syn hraběte, který se na Maltě zničehonic objeví. Nazve ji kouzelnicí Kirké a postupem času se do ní zamiluje. Jenže kvůli dědictví se už před několika měsíci rozhodl oženit s jinou a výše postavenou ženou…
2023/8Historická romance611 Z Pro vévodu nevhodnáInteligentní a nezávislá dcera anglikánského biskupa Verity ani nepředpokládala, že by se kdy vdala. Na to byla příliš nekonvenční. Vždyť který z anglických džentlmenů by stál o energickou, samostatně uvažující, vzdělanou manželku, která by se s ním stále jen o něčem dohadovala? A už vůbec nepřicházelo v úvahu, že by mohla být vhodnou manželkou pro mladého vévodu Aylshama, který urputně lpěl na důstojnosti vévodského titulu. Verity a William byli jako voda a oheň, a přestože se mu příčil její ostrý jazyk a pro dámu nevhodné záliby, z nějakého důvodu byl v její společnosti rád a zcela nepatřičně ji také toužil líbat…
2023/9Historická romance613 Z Čest nevinné dámyJane Newnhamová byla bezesporu neobvyklá mladá dáma. Toho si byl hrabě Ivo Kendall vědom hned, když se probral z bezvědomí. Nejenže ho s obdivuhodnou rozhodností zachránila před čtyřmi násilníky a odvezla ve svém kočáře do bezpečí, ale postarala se i o to, aby jej ošetřil lékař, i když o něm nic nevěděla. A to ji všechny její odvážné činy mohly ošklivě kompromitovat! Ona však měla o své budoucnosti jasnou představu: bude nezávislou umělkyní, jež ke štěstí manžela nepotřebuje. Avšak čím více se Jane s Ivem poznávali, tím více byli jeden druhým zaujati. Že by to byl osud, kdo je svedl k sobě a rovnal jim cestu ke až svatbě?
2023/10Historická romance615 Z Markýzovo pohodlné manželstvíRoss Vincent, markýz Cranford, má zjizvenou tvář a uzavřenou povahu. Velmi dobře ví, že pro svou korzárskou minulost je jen sotva žádaným úlovkem dívek na vdávání. Potřebuje však manželku, která by se mu po smrti první ženy starala o malého synka.
Plachá badatelka Prudence Scottová se zdá být v tomto ohledu ideální: neočekává od manžela lásku ani vášeň a je ochotná se o chlapce postarat výměnou za ochranu před skandálem. Spatřit Prudence v den jejich svatby je však pro Rosse zkouškou, zda dostojí svému slibu a nebude ji chtít jako milenku…
2023/11Historická romance617 Z V kompromitující situaciVšechny problémy Maxe Fentona, hrabě Burnhama, začaly romantickým poblázněním jeho nevlastní sestry a jejím útěkem z domu. Hrabě tušil, že bude muset postupovat diplomaticky, a tak požádal učitelku hudby, spořádanou a praktickou slečnu Lucy Lambertovou, aby mu pomohla na sestru dohlédnout a také se pokusila zjistit, kdo sestře popletl hlavu. Netušil, že při jejich spikleneckém pátrání je to k sobě začne přitahovat až tak, že dokonce budou přistiženi v kompromitující situaci… Hraběti jeho čest velela jediné: požádat Lucy o ruku. Avšak Lucy toužila po něčem víc, než aby jen splnil svou povinnost, a tak ho odmítla!
2023/12Historická romance619 Z Netradiční přátelstvíLord Henry Cary se na plese londýnské smetánky náhodně seznámil s velmi nekonformní mladou dámou Melissou Tavernerovou. Oba se v tu samou chvíli snažili zachránit čest nevinné dívky, jež se nerozvážně dostala do spárů hamižného ničemy. Lorda Henryho velmi zaujala Melissina upřímnost a inteligence a jako začínající diplomat ocenil i její pohotové rozhodování a odvahu. A ještě ke všemu tato nezávislá mladá spisovatelka měla smysl pro humor! Není divu, že se z nich stali dobří přátelé. Avšak pokrytecká londýnská společnost blízké přátelství mezi mužem a ženou nebyla ochotna tolerovat. Jejich vztah se stal hrozbou pro Henryho slibnou diplomatickou kariéru, a tak se Melissa rozhodla, že ho požádá, aby si ji vzal!
2024/5Historická romance628 W Zloděj a vévodkyněOvdovělá vévodkyně Sophie udělá cokoli, aby ochránila svého syna, čest jeho rodiny a jeho dědictví. I za cenu, že požádá tajemného a nevyzpytatelného lorda Nicholase Pascoea, aby pro ni získal zpět deníky jejího zesnulého manžela, dřív než tajemství, která obsahují, způsobí pád vlády a ohrozí samotnou monarchii. Sophie dobře ví, že si musí od Nicholase udržovat odstup, nedokáže však odolat touze, kterou vidí v jeho očích. A jen jednou v životě chce zapomenout na své povinnosti…

Počet zobrazených záznamů: 48

Na seznam autorek začínajících na Al

Na seznam autorek od písmene A

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7702
Denní počet: 1
Počítáno od: 20.04.2008

Poslední modifikace 31.05.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace