Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Gail Whitikerová

Zobrazuji údaje o autorce Gail Whitikerová - Whitiker, Gail


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/5Historická romance84 Z Neslušný návrhKdyž se za poněkud choulostivé situace setkává Desirée poprvé s vikomtem Sebastianem Buckworthem, připadá jí jako lehkovážný floutek a jeho otevřenou nabídkou je šokována.
Stejně tak šokován je i Sebastian, když po týdnu obdrží od Desirée dopis, v němž s jeho nabídkou, aby se stala jeho milenkou, souhlasí. Její přiznání, že je vlastně vnučkou váženého londýnského šlechtice, však Sebastiana donutí své plány změnit...
2003/11Historická romance96 Z Skandál v dívčí školeVe snaze ochránit svou nevlastní sestru a chráněnku před nevhodným nápadníkem se Oliver Brandon rozhodne poslat ji do Dívčí akademie poblíž Steepwoodského opatství. Jaké je však jeho překvapení, když zde jako jednu z učitelek poznává dívku, již před dvanácti léty zastihl ve velice choulostivé situaci, svědčící o její morální zkaženosti. Jeho rozhodnutí je jasné - Helena Coverdalová musí opustit akademii!
Nebo že by snad byla pravdivá její verze události...?
2004/1Special64 G BSkandální námluvyZimní pohádkaPro Hannah Winthropovou se smrtí matky zhroutil celý její svět. Jako blesk z čistého nebe ji zasáhla zpráva, že je nalezenec a nepatří do ctihodné rodiny, ve které vyrůstala, a že jediný její příbuzný - lord Robert Winthrop tedy není její bratr. Snad jedině tím se dá vysvětlit ta silná přitažlivost mezi nimi. Tajemství jejího původu však Hannah brání oddat se muži, kterého miluje.
2007/7Historická romance187 Z Slib návratuNicholas Grey, vikomt Longworth, se zamiloval do Lavinie Duplesseové právě v den, kdy si brala za muže jiného. Teď je Lavinia vdovou a konečně mají možnost se spolu vzít.
Ovšem pouhý jeden den po jejich zásnubách Nicholas odjíždí do Francie s důležitým posláním. Při jeho plnění je vážně zraněn do hlavy a ztratí paměť. Nevzpomíná si na člověka, který ho zabil, ani na ženu, kterou až dosud miloval…
2007/11Historická romance200 E Markýz a krásná ladyDavid, markýz z Blackwoodu, potřebuje dědice svého velkého majetku i vznešeného titulu, a tak se rozhodne poohlédnout po vhodné nevěstě. Na svoji budoucí manželku klade velké nároky a zdá se, že jim vyhovuje pouze jediná žena - Nicola Wyndhamová. Na podmínkách k uzavření sňatku se domluví rychle, ale o lásce nepadne ani slovo. Jen Davidův vřelý pohled Nicolu přesvědčí, že by jí mohl být dobrým manželem, a tak souhlasí. O svém malém tajemství, které by mohlo jejich soužití narušit, však pomlčí…
2013/5Historická romance365 Z Nápadníci slečny SophieSophie Valloisová nemá v úmyslu se vdávat. Přijela do Anglie navštívit člověka, jemuž před lety zachránila život. Její předsevzetí však změní muž, který má postiženou sestru a jehož společnost vyvrhla ze svého středu.
Je tu však ještě jeden nápadník - a ten je ochoten jít přes mrtvoly.
2013/11Historická romance377 Z Dvojí život Victorie BrettonovéCelý Londýn obdivuje vynikajícího dramatika Valentina Lawea a nikdo netuší, že je to pseudonym, za nímž se skrývá duchaplná a krásná Victoria Brettonová.
Podaří se jí udržet svou anonymitu a nevrhnout stín na svoji rodinu? A nelhat Alistairu Devlinovi, muži, po jehož lásce tolik touží, a přitom v ni ani nedoufá?
2014/3Historická romance384 W Nevhodná slečnaŽe by si Petr, syn hraběte z Widdicombu, vzal obyčejnou venkovskou dívku? Vyloučeno. A je úplně lhostejné, že už se s ní zasnoubil. Že se milují? Co na tom záleží? Důležité je dostát požadavkům rodiny a svému společenskému postavení.
O tom je aspoň přesvědčen Petrův bratr Alex, který má celou záležitost vyřešit a nevhodnou známost co nejdříve ukončit. Rozjede se za bratrem do malebného koutu Hampshiru s odhodláním rázně zasáhnout. Nepočítá ovšem s tím, že i jeho srdce bude podrobeno zkoušce, před níž neobstojí předsudky ani zákazy.
2017/8Zlatá kolekce68 U Neslušný návrhKdyž se za poněkud choulostivé situace Desirée poprvé setkává s vikomtem Sebastianem, připadá jí jako lehkovážný floutek, jehož návrh ji šokuje. Sebastian je sice velmi přitažlivý muž, ale dobře vychovaná dáma nemůže jeho nabídku přijmout!
Stejně tak překvapen je i Sebastian, když po delší době obdrží od Desirée dopis, v němž souhlasí stát se jeho milenkou. Její přiznání, že je vlastně vnučkou váženého londýnského šlechtice, však Sebastiana donutí změnit plány…

(5. část historické minisérie Steepwoodské skandály)
2018/2Zlatá kolekce74 U Skandál v dívčí školeVe snaze ochránit svou nevlastní sestru a chráněnku před nevhodným nápadníkem se Oliver Brandon rozhodne poslat ji do Dívčí akademie poblíž Steepwoodského opatství. Jaké je však jeho překvapení, když zde jako jednu z učitelek poznává dívku, již před dvanácti lety zastihl ve velice choulostivé situaci svědčící o její morální zkaženosti. Jeho rozhodnutí je jasné - Helena Coverdalová musí akademii opustit!
Nebo že by snad byla pravdivá její verze události?

Počet zobrazených záznamů: 10

Na seznam autorek začínajících na Wh

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3808
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace