Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Gayle Wilsonová

Zobrazuji údaje o autorce Gayle Wilsonová - Wilson, Gayle


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/8Historická romance19 Z Tajná vévodkyněMary Wintersová po jediném vášnivém milování s vévodou z Vailu porodí syna. Nikdo, dokonce ani vévoda sám, netuší o malém Richardovi pravdu. Až po sedmi letech, kdy je Mary nařčena z vraždy krutého kupce, jemuž dala synka k vychování, se náhle znovu setkává s vévodou, který ji před soudem k údivu všech přítomných prohlásí za svoji manželku.
2002/9Historická romance68 Z Zaprodaná ďábluHrabě z Dare za svým pohledným zevnějškem, vtipem a šarmem skrývá statečné srdce a čest anglického šlechtice, který se za napoleonských válek dal do služeb své vlasti jako špion. Tato nebezpečná činnost ho zcela pohltila, ovšem až do chvíle, kdy se v hráčském doupěti setkává se záhadnou Alžbětou Carstairsovou, kterou nakonec vyhrává v kartách.
Alžbětina temná minulost skrývá tajemství, které se hrabě z Dare rozhodne za každou cenu odhalit...
2005/6Special85 G BVězeň ve věžiHon na ženichaPo dlouhých dvanácti letech, kdy nepřestala vzpomínat na jejich krátké noční setkání, se Emma setkává s mužem svých snů. Už to ale není ten mladík, na jakého si pamatovala. Snad proto si na ni zakázal myslet …
2005/11Historická romance144 Z BMá milá ozvěnoNevěsty s korunkouArabella Simmonsová se nestačí divit, když jí její zaměstnavatel hrabě Huntingdon, který v pyrenejské válce přišel o zrak, nabídne manželství. Ale nedělá si žádné velké iluze - pro něj to je pouze manželství z rozumu…
2011/9Historická romance325 Z Cikánská princezničkaCestou do Londýna zachrání Rhys Morgan malou holčičku, ale sám se při tom těžce zraní. Její matka, cikánka Nadya, mu splatí svůj dluh tím, že ho vyléčí. Rhys se však stane účastníkem nájezdu gádžů na Nadyin tábor, a rozhodne se Nadyu i její lidi ochránit. Hlavní otázkou je, kdo za útokem stojí a zda s ním nemá něco společného Nadyin bratr Stephan. Podaří se Rhysovi záhadu objasnit a získat si cikánčino srdce?

(4. díl minisérie Skandál mezi smetánkou)
2024/4Zlatá kolekce148 U Cikánská princezničkaUvidí v kartách jeho budoucnost?
Voják Rhys Morgan, zjizvený bitvou a unavený válkou, hledá nevěstu. Ale usměvavé debutantky, které jsou k mání, jeho zájem nevzbudí, natož aby mu rozproudily krev v žilách… Zatímco tmavovlasá a tmavooká romská kráska Nadya Argentari má sílu a vášeň, jež se vyrovná jeho vlastní. Kdyby ji měl jako milenku, nikdo by ani nemrkl. Ale kdyby se s ní major Rhys Morgan oženil… Byl by to skandál roku!

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Wi

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4125
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.04.2024, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace