Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 3/2002

Zobrazuji informace o produkci 3 / 2002


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance479 A Caroline Andersonová (Anderson, Caroline)Skutečné přátelstvíBen Warriner a Liv Kensingtonová se neviděli dlouhá tři léta. Jednoho dne se Liv objeví se svými dvěma dětmi, opuštěná a uplakaná na prahu dveří Benova domu...
V Benovi stále dřímají city, které k Liv choval v době dospívání, a nabídne jí střechu nad hlavou. Navzdory chaosu, který Liv a její dvě děti vnesly do jeho domu i života, Benovi se teplo rodinného krbu po létech staromládeneckého života začíná líbit. A tak se domnívá, že jediným správným východiskem z celé situace je - manželství!
Romance480 B Jessica Hartová (Hart, Jessica)Nechtěná návštěvaClare Marshallová se vydává se svou osiřelou neteří na australský venkov, aby vyhledala Alicina otce. Setkává se však s jeho bratrem Grayem Hendersonem, který ji, ač nerad, nechává na své farmě. Během dlouhých večerů se Clare s Grayem sblíží, ale její srdce zůstává chladné po předchozím zklamání. Ani Gray netouží po žádné ženě, i když představa manželského života s Clare a Alice mu není cizí... Clare se však musí zanedlouho vrátit do Londýna. Aby jí zabránil v odjezdu, napadá Graye jedno jediné řešení nabídne jí sňatek!
Romance481 C Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Poslední svobodný mládenecLuke Marchetti, zapřisáhlý svobodný mládenec a finanční ředitel sítě restaurací, stráví noc s právničkou Madison, která však odmítá pokračovat v nezávazném vztahu. Navíc jejich noc nezůstala bez následků, a tak Lukovi nezbývá nic jiného, než Madison požádat o ruku. Ta je však přesvědčena, že bez lásky jejich manželství nemůže fungovat, a Lukovu nabídku odmítá! Dokáže ji Luke přesvědčit o tom, že jeho láska k ní a jejich dítěti je silnější než jeho staromládenecký způsob života?
Romance482 D Jessica Steeleová (Steele, Jessica)Ledová královnaAstra Northcottová zaujme Sayrea Baxendalea na první pohled, ale nezkušená a ve věcech lásky naprosto nevinná dívka nemá o ničem ani tušení. Ten se však snaží využít všech možných způsobů, jak se s ní sblížit. Proto ji pozve na víkend do své rezidence, ale Astra se jeho projevům lásky brání vší silou. Neustále má totiž na paměti slib, který si kdysi dala se svými dvěma sestřenicemi buď se vdát za toho pravého muže na celý život, nebo zůstat sama. Astra dlouho tápe v nejistotě, než konečně pozná, že Sayre je pro ni tím pravým!
Romance Duo483 T AElizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Utajený dědicPřed jedenácti lety se americká studentka Megan Stewartová zamilovala do sympatického londýnského číšníka. Studijní pobyt se pro ni díky Nicholasu Chapmanovi proměnil v krásný sen. Ten ale netrval dlouho z chudého číšníka se stal bohatý šlechtic zasnoubený s jinou ženou. Jejich krátký románek však nezůstal bez následků... Nyní se Megan vrací do Anglie, aby se znovu setkala s Nicholasem a dokázala mu, že je stále ještě něco spojuje!
Romance Duo483 T BSandra Steffenová (Steffen, Sandra)Zásnubní prstenJosie Callahanová se s dcerkou po smrti manžela uchýlila do malého městečka uprostřed hor a vůbec netouží po novém vztahu. Proto také odmítá přitažlivého a bohatého Jakea McKennu, který usilovně hledá manželku, aby zachránil rodinnou půdu před ustanovením závěti svého otce.Protože Josie se sama ocitne v nesnázích, Jakeovu nabídku nakonec přijímá. Brzy po svatbě však zjišťuje, že Jakeova maska chladného a nepřístupného muže není taková, jak se na první pohled zdá!
Černá růže7 Q Lynn Ericksonová (Erickson, Lynn)V hodině dvanáctéJack Devlin je úspěšný architekt, jemuž se náhle zřítí do trosek celý život. Je obžalován z vraždy své krásné a bohaté manželky a najednou nemá žádnou budoucnost. Je odsouzen k trestu smrti a jeho obhájce ještě ke všemu postihne infarkt.
V této zoufalé situaci se případu ujímá veřejná obhájkyně Eve Marchandová, která svou kariéru zasvětila boji proti trestu smrti. Třebaže tím ohrožuje svůj osobní život, je rozhodnuta udělat pro svého klienta všechno, jen aby dokázala jeho nevinu. Pohání ji ale jenom její profesionální ctižádost, nebo mezi ní a Jackem existuje cosi silnějšího...?
Fantazie48 FR AJanelle Denisonová (Denison, Janelle)Svůdná fantazieAlexis si zaplatí dovolenou, na které má být svedena okouzlujícím mužem, s nímž chce počít dítě. Netuší ale, že její konkurent Jackson Witt se nejen chystá její firmu žalovat pro podvod a krádež, ale připravuje i osobní pomstu. Chce se stát jejím svůdcem a získat její city, aby ji vzápětí pokořil a zničil. Nenávist se ale někdy dokáže až nepochopitelně snadno proměnit v lásku...
Fantazie48 FR BKristine Rolofsonová (Rolofson, Kristine)Jen kvůli dítětiKdyž se Jess zahledí do Lorny, je to jenom zalíbení. Když se jí zastane proti obhroublému a neomalenému chlapovi, je to kavalírství. Když v potyčce s ním utrpí zranění, je to obětavost. A když se oba hrdinové ocitnou v jednom lůžku a zjistí, že nedokáží odolat pokušení, je to vášeň… Není ale snadné překonat všechny zábrany a proměnit jednu vášnivou noc na pevné základy budoucího společného života!
Perla8 PR Barbara Delinsky (Delinsky, Barbara)Sen, nebo skutečnost?Gideon Lowe se stal členem konsorcia a hlavním dodavatelem při přestavbě rodinného sídla Crosslyn Rise na pobřeží Atlantiku. S Christine Gilletteovou, kterou majitelka sídla najala jako bytovou architektku, si však nepadnou do oka a jejich spolupráce je téměř nemožná. Přesto Christine svou nevinností Gideona přitahuje. Jaké je však jeho překvapení, když zjistí, že má dospívající dceru... Christine ale už dávné své srdce před muži uzamkla a pro Gideona není snadné přesvědčit ji, že bude nejen skvělým a milujícím manželem, ale i dobrým otcem!
Historický special42 I Merline Lovelaceová (Lovelace, Merline)VýkupnéLady Madeline byla už dvakrát vdaná a dvakrát ovdověla. Pobývá na královském dvoře a je obletována muži, dokonce i samým princem Janem. Jejím smaragdovým očím a kouzelnému úsměvu neodolal ani mladý rytíř Will de Burh. Jeho starší bratr Ian se jí však nenechá zmámit, získá ji v rytířském turnaji jako výkupné a odváží ji na opuštěný hrad. Tady bude svůdná vdova v bezpečné vzdálenosti od jeho bratra, jehož už téměř nalákala do svých tenat. Madeline se však nemíní jen tak vzdát a chystá na Iana de Burgha past...
Sexy!5 SE JoAnn Rossová (Ross, JoAnn)Třicet nocíProfesor Cassidy měl pocit, že když si přisvojí výzkumy svého žáka a asistenta Huntera Johna, nemůže se mu nic stát. Mýlil se. O třináct let později mu dal Hunter, v té době již uznávaný vědec, ultimátum - buď s ním stráví Cassidyho dcera Gillian třicet nocí plných vášně v jeho novoanglickém sídle, nebo se celý svět dozví, že profesor Cassidy je zloděj a podvodník. Gillian, rozhodnuta svému zbabělému otci pomoci, souhlasí, že se na měsíc stane Hunterovou sexuální otrokyní. Nikdy by ale nepředpokládala, že sex s Hunterem může být tak úžasný...
Sexy!6 SX Jo Leighová (Leigh, Jo)Jízda na hraněOna je moderátorka exkluzivní rozhlasové stanice v New Yorku, on věhlasný automobilový závodník. Zatímco ona žije ve svém světě představ, vyčtených z vysokoškolských skript, on zná všechna tajemství sexu... Náhoda je jednoho dne svede dohromady a jejich dva rozdílné světy a zejména těla se setkají ve vášnivém střetu. Jamie teprve teď překvapeně poznává, jak její tělo dokáže reagovat na mužskou žádostivost. Jejich společné noci tak připomínají divoký závod, který stále nabírá na rychlosti...
Sága25 CH Maggie Shayneová (Shayne, Maggie)Manželství za milionLucinda byla od dětství zamilovaná do Holdena Fortunea. Z lásky ovšem vystřízlivěla, když ji Holden v sedmnácti letech připravil o panenství, byl přitom ale tak opilý, že si na to vůbec nepamatoval! Znovu se oba setkali až po mnoha letech. Holden, známý svým nevázaným životem, si podle otcova posledního přání musel vzít za manželku "slušnou ženu", jinak by přišel o dědictví. Lucinda zase toužila po dítěti, ale neměla vhodného partnera. Když jí Holden navrhl "manželství dohodou", souhlasila. Každý od manželství očekával něco jiného - on záruku dědictví, ona otce pro vytoužené dítě!
Sága26 V Laurie Paigeová (Paige, Laurie)Hra o dítěVanessa, mladá a krásná dědička Ryana Fortunea, byla vždycky přesvědčená, že všichni její nápadníci prahnou jen po rodinném bohatství a moci. Ale pak se objevil agent FBI Devin Kincaid a všechno se změnilo... V co se vyvine společné pátrání po uneseném Bryanovi, vnukovi bohatého rančera? A dokáží vůbec Vanessa s Devinem spolupracovat? Ona sice hned od prvního setkání cítí, že tohle je přesně ten muž, o kterém snila, a že jsou si souzeni, on ale tvrdí, že nemá na žádnou rozmazlenou bohatou slečinku čas, a její pomoc při vyšetřování i pokusy o vzájemné sblížení odmítá!
Historická romance55 W Paula Marshallová (Marshall, Paula)Vrtkavé srdceNicholas Schuyler, nejmladší syn Gerarda a Torry, je všeobecně považován za černou ovci rodiny. Po mnoha neshodách s otcem se proto rozhodne odejít z domova a zapomenout, že je Schuyler. Usadí se v malém městečku na jihozápadě Anglie, kde pracuje v místních novinách. Vrátí se ke své zálibě z mládí a stává se úspěšným autorem. Se svým novým životem je spokojený, kdyby se ovšem nezamiloval do Vereny Marloweové, pro jejíž rodinu není jako nemajetný člověk bez šlechtického původu za ženicha přijatelný. Podaří se mu přesvědčit Verenina dědečka, že je jeho vnučky hoden, aniž by prozradil, kým ve skutečnosti je?
Historická romance56 Z Deborah Simmonsová (Simmons, Deborah)Nezkrotná nevěstaSimon de Burgh je nesmírně odvážný a ze všech bratrů má nejvíce sebevědomí. Velice ho proto překvapí, když ho dokáže zajmout tlupa zbojníků, jíž nevelí nikdo jiný než krásná mladá dívka Bethia. Když pozná Simonovu totožnost, propustí ho sice i s jeho doprovodem, ale udělá to takovým způsobem, že se dotkne Simonovy rytířské cti. Od té chvíle je mu jasné, že Bethia je žena, s jakou se ještě nikdy nesetkal...
Desire479 K Sara Orwigová (Orwig, Sara)Texaský diplomatTexaský diplomat se přeci nemůže zamilovat do obyčejné učitelky z malého města! - stále si pro sebe opakovala Pamela Milesová. A vzít si ji chce určitě jenom proto, že podlehla jeho kouzlu a v žáru vášně mu odevzdala své panenství a... poněkud neplánovaně otěhotněla. Dokáže Aaron Black Pamelu přesvědčit, že pro něj hodně znamená a že jeho kroky vede láska, a ne povinnost?
Desire480 L Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Křehké vztahyAnnie Baxterová přijala místo vychovatelky a hospodyně na ranči Jamese Rawleye, který před dvěma roky ovdověl a ve svém zármutku se tak pohroužil do práce, že se zdá, že zapomněl i na to, že ho jeho tři děti potřebují. Annie okamžitě postřehla, že to mezi Jamesem a dětmi občas pořádně zaskřípe. Rozhodla se jejich bolavá srdce vyléčit a napravit jejich otci hlavu. Jestli její snaha přinese ovoce, pozná až s postupem času...
Desire481 M Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Kdo jsi?"Kdo jsi? A kdo jsem já?" To jsou otázky, které trápí Claire, když se probudí se zraněním v nemocnici a hledí do upřených očí okouzlujícího neznámého muže. A proč si na něj, na luxusní dům a na společný život nedokáže vzpomenout, když, jak se dovídá, byli už dva roky manželé? Matt Gallagher si je však jistý - amnézie jeho ženy mu dala druhou šanci a on je odhodlán zachránit jejich vztah a manželství. Pochopil, že nic v jeho životě nemá větší cenu než láska a důvěra jeho ženy...
Desire482 N Leanne Banksová (Banks, Leanne)Manžel za milionJustin Langdon je jako stroj na peníze. Z ničeho se burzovním podnikáním vypracoval na multimilionáře a ze svého života vyloučil vše, co peníze odčerpává - tedy především manželství a rodinu. Pak ho však okolnosti svedou dohromady s Amy Monroeovou, která do jeho studeného života vnesla zvláštní plamen. Byla to žena se zářivými paprsky v očích a s nebezpečně přitažlivým tělem. Justin nechápal proč, ale zmocnilo se ho nepřekonatelné nutkání dokázat jí, že je mužem, který se dokáže vypořádat se vším, co se od něj požaduje...
Desire Duo483 O ASheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Noční vítrKelly Baxterová se statečně vyrovnává s problémy, které doprovází její nečekané těhotenství. Brzy se však dostane do ještě svízelnější situace. Musí se rozhodnout, komu dá přednostskutečnému otci svého dítěte, nebo poslechne hlas svého srdce a půjde za tím, kterého nazývají Noční vítr?
Desire Duo483 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Neodolatelný ochránceZach Miller má pracovat pro útulek, kde je ředitelkou Erin Braileyová. Rád by se staral i o ni samotnou. Vypadá to, že Zach je schopen uspokojit všechny její potřeby. Přesto Erin nemůže zahnat pochyby, zda je pro ni nejbezpečnější místo opravdu v jeho náručí.
To nejsladší29 F Judy Christenberryová (Christenberry, Judy)Nikdy tě neopustím!Jed se zatraceně dobře vyznal v drsných chlapech a koních, o ženách toho však věděl pramálo. Měl za sebou těžký život nemanželského dítěte, které se vždy muselo protloukat životem na vlastní pěst a které nikdy nemělo ani tušení, co to znamená mít domov a rodinu… Osud mu však znenadání do cesty přivedl bohatou a okouzlující Beth Kennedyovou, k níž pocítil něco, s čím se dosud ještě nesetkal. S tím si ale rady nevěděl. Sice byl pevně rozhodnut udržet si od ní profesionální odstup, souhlasil ale, že z ní udělá šampionku v rodeu… Jenže kromě citu, který doposud nepoznal, náhle našel i místo, jež by mohl nazývat domovem!
To nejsladší30 J Jessica Steeleová (Steele, Jessica)Zatoulaná kočičkaMerren nikdy nepředpokládala, že by se mohla dostat do takových potíží! Její bratr Robert přišel o práci a když mu došly všechny úspory, musel se s rodinou přestěhovat do domu k Merren. Ta, aby mu pomohla, dokonce prodala i diamantový prsten, dědictví po matce a babičce. Potíže ovšem zdaleka ještě neskončily - Merren přepadli chuligáni a ukradli jí kabelku i s penězi za prsten. Naštěstí se objevil Piers, který ji vzal domů ke svému bratru Jaradovi, jenž se nabídl, že Merren pomůže... Na oplátku chce ovšem úplnou "maličkost" - potřebuje totiž dívku, která by před jeho matkou předstírala, že s ním má vážnou známost...
Special Desire41 H AStella Cameronová (Cameron, Stella)Ano, chceme!Top modelka Fabiola Crowová se střežila prozradit své tajemství. Zamilovala se totiž do svého nejlepšího přítele. V žádném případě mu to ovšem nemohla prozradit... Riskovala by, že ho ztratí navždy.
Special Desire41 H BBobby Hutchinsonová (Hutchinson, Bobby)Z nepřátel milenciGrace Medisomová uvěřila, že kdyby se jí podařilo přimět onoho nadutého právníka, kterého její matka pověřila svým rozvodem, aby i ji přijal mezi svou klientelu, možná by nepodal žalobu na Graceiny nespoutané bratry...
Special Desire41 H CSandra Martonová (Marton, Sandra)Milenka jeho nejlepšího příteleZděšený ženich pověřil svého svědka Liama Malonea, aby mu přivedl prchající nevěstu zpět k oltáři. Liamovi se uprchlici sice podaří vystopovat, ona ho však překvapí způsobem, o jakém se mu ani nesnilo!
Mrazivé napětí1 P Alex Kava (Kava, Alex)Absolutní zloKdyž v ospalém městečku Platte dojde k brutální vraždě, policie je v koncích. Stopy jasně vedou k muži, který už byl za podobné činy stíhán, odsouzen... a popraven. Snaží se někdo napodobit styl předchozích vražd? Nebo je skutečný vrah stále na svobodě? Šerif Nick Morelli cítí, že takto závažný případ bude vyžadovat přítomnost specialisty FBI, a povolá agentku Maggii O´Dellovou, aby sestavila psychologický profil pachatele. Společně s ní začíná odhalovat strašlivou pravdu - a vtom je nalezeno druhé mrtvé tělo a případná třetí oběť je nezvěstná. Maggie a Nick svádějí boj s časem. Dostihnou vraha dřív, než dokončí svůj odporný čin?
Polibky136 E Sandra Martonová (Marton, Sandra)Magická PařížMiranda Stuartová je v Amsterodamu na stipendiu, aby studovala malířství, a náhoda jí tu přivede do cesty krásného a bohatého Daniela Thorpea, který si o ní od prvního okamžiku nemyslí nic pěkného, ale je pevně rozhodnutý tuto krásnou dívku dostat, ať to stojí, co to stojí.
Miranda sice peníze potřebuje, ale to ještě neznamená, že se nechá od toho nafoukaného Američana koupit. Když jí však nabídne, aby ho s jeho starou tetičkou doprovázela do Paříže, této lákavé nabídce neodolá a rozhodne se o jeho pravých úmyslech nepřemýšlet...
Polibky137 X Mary Lyonsová (Lyons, Mary)Manželství za úplatekKdyž Antonio Ramirez převezme vedení firmy, s níž její rodinný podnik obchodoval už po celá desetiletí, Gina Brandonová je zděšena. Před osmi roky ji tenhle ďábelsky krásný Španěl urazil a pokořil!
Po létech se znovu setkávají a Antonio o ni projevuje neskrývaný zájem. Gina je sice zpočátku ostražitá, ale po třech společně prožitých dnech a vášnivých nocích netouží po ničem jiném, než aby se stala jeho ženou. Několik málo dní po svatbě se však Gina dozvídá trpkou pravdu - jejich manželství bylo předem dohodnuto a dobře zaplaceno...
Polibky138 Y Margaret Wayová (Way, Margaret)Anglická nevěstaŽít v luxusním sídle na pokojném anglickém venkově, nebo v nehostinném australském vnitrozemí? Pro lady Francescu de Lyle je taková otázka bezpředmětná. Miluje odvážného a drsného Granta Camerona a je přesvědčena, že australská divočina jí poskytne všechno, co potřebuje a co si kdy přála.
Granta však kvůli tomu trápí pochybnosti. Touží po Francesce, ale zároveň se v něm ozývají obavy, že by se mohla při sebemenších nesnázích zaleknout a uprchnout do bezpečí svého privilegovaného světa. Má riskovat a požádat zhýčkanou anglickou dívku, aby se stala jeho nevěstou?
Lékařská romance29 R Caroline Andersonová (Anderson, Caroline)Dokonalá mámaAdam Bradbury nastoupil jako dětský chirurg do nemocnice v Audley po tom, co ho opustila manželka a zanechala mu na starost tři malé děti. Pohledná sestřička Anna si hned při prvním pohledu do jeho očí uvědomí, že on je pro ni tím pravým mužem. Adama sice Anna také přitahuje, ale do svého rodinného života ji nechce pustit... Když ho však opustí chůva jeho dětí, Anna mu nabídne pomoc a Adamovi nezbývá nic jiného, než ji přijmout. Jeho srdce začíná pomalu roztávat, ale bude mít Anna dostatek trpělivosti, aby ho přesvědčila, že stojí za to o rodinu bojovat?
Lékařská romance30 S Meredith Webberová (Webber, Meredith)Pacient nebo doktor?Doslova k nohám padl neznámý muž zdravotní sestře Sam Abbotové v australském deštném pralese, kde si chtěla odpočinout od každodenního shonu. Jejich cesta zpět do civilizace není zrovna jednoduchá. Cizinec má totiž nejen zraněný kotník, ale navíc při pádu ztratil paměť. Sam si uvědomuje, že tento muž ji přitahuje natolik, že ji to může zavést do citových končin, které dosud nepoznala... Bude však schopen její lásku opětovat, až se mu vrátí paměť?
Zlatá kolekce8 ZK AMelinda Crossová (Cross, Melinda)Nebezpečná přitažlivostZlatá kolekce 2002 3Rebeka má jako scenáristka zpracovat pro film příběh Marcuse Flinta, muže, který zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Když se ale s Marcusem setká, nechce se jí věřit, že je to takový zloduch. A čím více času s ním tráví, tím víc jí její srdce říká něco docela jiného! Překonat temné stíny Marcusovy minulosti však není tak snadné a jednoduché, i když má Rebeka v ruce tak silný trumf, jako je láska!
Zlatá kolekce8 ZK BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Tajná dohodaZlatá kolekce 2002 3Dohoda, kterou Alina s Cordem pod jeho nátlakem uzavřela, ji tížila na duši. Nedovedla si představit, jak vydrží pracovat celý rok jako osobní asistentka tohoto arogantního multimilionáře. Co jí ale zbývalo, když chtěla zachránit čest svého bratra? Ke svému zděšení po čase zjistí, že není vůbec tak chladný a nepříjemný, jak si o něm myslela - a že v ní začíná probouzet pocity, jaké dosud nepoznala!

Počet zobrazených záznamů: 36

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3529
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace