Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Melinda Crossová

Zobrazuji údaje o autorce Melinda Crossová - Cross, Melinda


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/11Sladká romance11 F Nebezpečná přitažlivostRebeka má jako scénaristka zpracovat pro film příběh Marcuse Flinta, muže, který zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Když se ale s Marcusem setká, nechce se jí věřit, že je to takový zloduch. Srdce jí říká něco docela jiného!
2002/3Zlatá kolekce8 ZK ANebezpečná přitažlivostZlatá kolekce 2002 3Rebeka má jako scenáristka zpracovat pro film příběh Marcuse Flinta, muže, který zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Když se ale s Marcusem setká, nechce se jí věřit, že je to takový zloduch. A čím více času s ním tráví, tím víc jí její srdce říká něco docela jiného! Překonat temné stíny Marcusovy minulosti však není tak snadné a jednoduché, i když má Rebeka v ruce tak silný trumf, jako je láska!

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Cr

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2887
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace