Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Anne Marie Winstonová

Zobrazuji údaje o autorce Anne Marie Winstonová - Winston, Anne Marie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/9Desire47 M Dobře skrytá tajemstvíSetkání spolužáků po deseti letech přináší Devonovi mnohá překvapení. Jeho studentská láska Ráchel je stále tak krásná jako před lety, navíc se Devon dozvídá, že byla ženou jeho nejlepšího kamaráda, a ten zahynul při nehodě před necelým rokem. Možná, že život nabízí Devonovi možnost začít znovu tam, odkud tehdy neuváženě odešel. Ale to největší překvapení na něj teprve čeká, protože Ráchel má své velké tajemství.
1994/7Desire85 K Dítě ostrovaZuzana Taylorová je připravena udělat cokoliv - včetně porození dítěte na objednávku - aby mohla zaplatit nutnou operaci své dcery. Ale nebyla připravena na vášeň a cit, který v ní vzbudil Whit Montgomery i nové mateřství. To poslední, po čem touží, je opustit Whita, Želví ostrov a človíčka, který se má narodit.
1995/1Desire110 L Snění o KarolíněKdyž nahý Luke Murray procitne prokřehlý a nahý vedle nejkrásnější dívky, jakou kdy viděl, a zjistí, že jsou uneseni mimozemšťany, myslí si, že sní. A opravdu, druhý den se probudí a po mimozemšťanech i po krásné Karolíně není ani stopy. Když se však Luke s Karolínou náhodou opět setká, ukáže se, že sen byl skutečností. Stejně jako láska, která se v nich probouzí.
1995/5Desire125 K Ztracený rájMladá botanička Meredith Baylissová se přihlásí na náročnou expedici do jihoamerické divočiny. Jaké je však její překvapení, když zjistí, že vedoucí expedice Jared Adamson je totožný s mužem, se kterým flirtovala v baru. I když oba po sobě zjevně touží, Jared se domnívá, že láska na expedici nepatří. Dokáže však odolat kouzlu ženy, se kterou musí prožít uprostřed divoké přírody deset dnů naprosto odříznutí od civilizace?
1995/5Desire128 N Druhá šanceMůže se duše po smrti znovu vrátit na tento svět? Carrie po automobilové nehodě dostala druhou šanci nalézt svoji lásku a dát do pořádku všechny neschody s manželem. Ale běda – ne už ve svém starém těle, ale v těle krásné Mariny Deverauxové. S překvapením zjišťuje, že život může být mnohem krásnější a barvitější, než tušila…
1995/10Desire147 M Náhradní ženaTannis má za sebou nepovedené manželství a za souseda Toma, který stále smutní po zemřelé manželce. Když Tom požádá Tannis o ruku, zdá se, že půjde jen o sňatek z rozumu. Zbyde v jejich manželství ještě místo pro lásku?
1995/12Desire154 L Najdi svou láskuDane Hamilton by se konečně rád oženil a založil rodinu. Prozatím je však jeho jedinou partnerkou mladá a neposlušná psí slečna Missy. Po jednom z Missyiných bláznivých kousků se Dane rozhodne vzít štěně do psí školy. Půvabná cvičitelka Annie si u Missy snadno sjedná respekt. Dokáže si také poradit se zamilovaným Danem?
1996/3Desire166 L Rančerova ženaHerečka Angelique Sumnerová se skrývá před verejností na ranči Red Arrow. Její hostitel kvúli soudnímu sporu o svoji dceru potřebuje aspoň formální manželku. Angelique na to přistoupí, ale její role manželky je čím dál tím méně formální....
1997/12Desire252 N Rančerův synTyler se po roce vrací za svou láskou, Dulcií. Je však šokován, když zjistí, že Dulcie má dítě-jeho syna. Jako jediné řešení vidí sňatek. Jenže přesvědčit Dulcii není snadné…
1999/6Prázdninový desire1 KP Slečna a svůdceNenapravitelný sukničkář Thad si myslel, že jedna zkušenost s manželstvím mu vystačí na celý život - než poznal Chloe. Ona se chce cele oddat až svému manželovi - a tak jí Thad učiní nabídku k sňatku. A chce jí navléknout snubní prstýnek co nejrychleji, aby si svatbu s ním náhodou nerozmyslela!
1999/7Desire na přání49 O Chůva nebo milenka?nedopatřením otcem, měl nemluvněte plnou náruč a nevěděl, jak s ním má zacházet. Velmi zaměstnaný muž potřebuje zoufale někoho, kdo by mu s dítětem pomohl, a okouzlující Frannie Brooksová splňuje všechny předpoklady! Má k dítěti zvláštní přístup - a k Jackovi také...
1999/10Desire na přání56 P Manželství jako obchodJillian Kerrová by si nikdy nepomyslela, že se znovu setká se svým bývalým snoubencem Daxem Piersallem - a už vůbec by ji nenapadlo, že se za něj dokonce provdá. Když jí tedy Dax jako nový předseda správní rady společnosti nabídne obchodní partnerství výměnou za sňatek, pokusí se nejprve odmítnout... Dokáže však odolat svůdnému pohledu jeho tmavých očí?
2000/6Desire369 K Podruhé a navždyMarco Esposito až donedávna žil jen svými výzkumnými výpravami a touláním po světě. Nyní ale pochopil, že život, po kterém touží, není někde ve světě, ale v náručí sladké Sophie Morellové, kterou kdysi opustil. Teď jen musí Sophii přesvědčit, že se změnil!
2000/7Desire na přání73 O Žena mých snůDeirdra Pattenová podlehne svádění pohledného nájemníka Ronana Sullivana, známého spisovatele. Bude ale Ronanova láska k ní natolik silná, aby překonal svůj odpor k manželství a vzal si ji za ženu?
2001/1Desire397 K Jak svádí kovbojSilver si umínila, že se v životě nenechá už nikdy zmámit sladkými řečmi a planými sliby. Ale neodolatelný šarm Decka Strykera jí přesto zamotal hlavu. Jak skončí svádění, které začalo nevinnými hrátkami, až vyjde najevo, že přitažlivý pokušitel je nepřítelem Silveřina bratra?
2001/4Sága4 8 Svatba podle plánuPrincezna Alžběta z Wynboroughu stráví vášnivou noc s neznámým mužem, která nezůstane bez následků. A tak se vydává hledat v Americe nejenom ztraceného bratra Jamese, ale i otce dítěte, které očekává...
2001/7Desire434 L Láska s temnou minulostíFarmář Cal odolává kouzlu své nové hospodyně Lyn ze strachu před bolestí a zklamáním, které by jim oběma mohl milostný vztah způsobit.
Nakonec ji však požádá o ruku, aby ji ochránil před následky strastiplné minulosti.
Lyn moc dobře ví, že manželství nemusí být zárukou celoživotního štěstí, ale nedokáže nabídku pohledného Cala odmítnout. Vzájemná blízkost v nich probudí spalující vášeň, Lyn však touží po tom, aby mohli oba uzdravit své raněné duše opravdovou láskou.
2001/10Desire454 N Skryté radostiMarty Stryker od seznamovacího inzerátu opravdu nic moc nečekal. Sehnat ženu, která by byla ochotná žít s ním na farmě, vést domácnost a starat se o jeho malou dcerku, takovou aby hledal lupou. A přesto se stal zázrak, odpovědělo mu andělské stvoření - křehká a něžná Jullietta. Hned jak ji poprvé spatřil, věděl, že je to k sobě nezadržitelně táhne...
2002/10Desire Duo518 O AČest nebo láska?Doktora Kane Fortunea jen tak něco nevyvede z míry. Ale milování s Allison tuto moc mělo. Otřáslo jeho existencí až do morku kostí. Byla totiž panna - a teď je možná těhotná. Kane si ji chce okamžitě vzít! Dokáže Allison přesvědčit, že si ji nechce vzít z povinnosti… ale z lásky?
2003/2Desire Duo538 O ANejlepší přáteléDávní přátelé Ryan a Jessie uzavřeli manželství na základě rozumu. A pokud se rozumu a vzájemné dohody budou držet, mělo by to fungovat. Ryan o Jessii léta snil a teď se mu jeho sen spnil. Tedy zčásti. Jenže on ho chce celý. Nestačí mu příslib dobrého sexu. Chce Jessiino tělo i duši, její srdce i mysl. Chce ji celou…
2003/3Desire Duo542 N ALáska nebo sex?Miliardář Stone Lachlan ani v nemenším netušil, že mu jeho manželství - zejména takto pečlivě dohodnuté - přinese tolik problémů. Faith Harrellová si ho přece vzala z čistě praktických důvodů, ostatně stejně jako on ji. Avšak odolat svůdné a nevinné kráse mladé Faith se ukáže úkolem stejně nemožným, jako vyhrát válku beze zbraní.
2003/4Desire543 K Sladké rizikoSylvie Bennettová se obává, že ona i její přátelé z Colette přijdou o práci, protože podnik chce převzít dravý byznysmen Marcus Gray. Sylvie vtrhne na schůzi správní rady, ale k jejímu velkému překvapení Marcus nepůsobí jako nějaký "padouch" a ještě ke všemu ji začne neuvěřitelně přitahovat. Jejich okouzlení je vzájemné, ale Sylvie ví, že musí nejdříve Marcuse přesvědčit, že bez lásky není život úplný…
2003/5Desire Duo550 N APodezřelá dědičkaGarrett Holden byl bez sebe zlostí. Jeho otec odkázal část majetku pohledné a pohoršlivě mladé ženě. Co je zač? Čím byla pro starého pána? A proč od ní Garrett nemůže odtrhnout oči?
2004/8Special73 G CSólo pro nezadanéPles zamilovanýchKate Davenportová je drobounká a energií překypující žena a David Castlemane se zatím s nikým podobným nesetkal. Kate se na dva týdny stala jeho průvodkyní po zděděných pozemcích a David ke svému vlastnímu překvapení zjistil, že si přeje mít ji po svém boku navždy.
2004/9Desire625 L Srdce nezapomeneMilionář Gray MacInnes získal při transplantaci, která mu zachránila život, srdce jiného muže. Hned po operaci se mu začaly vybavovat vzpomínky na tvář, jemnou pleť a milý úsměv ženy, kterou nikdy dřív neviděl. A přitom takovou krásku by si zcela určitě zapamatoval! Tyto nevšední prožitky ho nakonec přiměly k pátrání po dárci a jeho rodině a jeho osud ho nezadržitelně vedl tam, kam patřil…
2004/10Sága62 CH Pyramida lžíKdyž se Gretchen Wagnerová vydala ze Spojených států do Egypta, aby se tam pokusila rozluštit tajemství záhadných kamenných desek, netušila, že jí osud poskytne možnost rozkrýt hádanku pro ni osobně ještě tajemnější - otázku vlastního původu. A že jí do cesty postaví soukromého vyšetřovatele Kurta Millera, který si stejnou měrou vyslouží jak její lásku, tak i nenávist. Čemu dá krásná profesorka pod sálajícím sluncem přednost?
2005/1Desire644 K Nezkrotná láskaReese po nespravedlivém obvinění svého otce jako jedenadvacetiletý odešel od rodiny. Znamenalo to i ztrátu jeho první lásky Celie. Po třinácti letech toulek na moři se vrací zpátky, protože chce vzpomínky na Celii konečně vyhnat z hlavy. Místo toho se Reese do ní ale znovu zamiluje a rozhodne se ji získat. Má však jedno tajemství...
2005/2Desire Duo653 O BChci se vdát!Veterinář Derek Mahoney žil po smrti své manželky sám, jen s maličkou dcerkou. Energická Kristin Gordonová, která se mu vzorně starala o dcerku i o teplé večeře, mu jednoho dne navrhla, že by se měli vzít. Rozhodla se, že i ona si chce užívat života - nejlépe s ním - a vydala se za svým cílem...
2005/11Desire694 K Zakázaná láskaSelene Van Gelderová se nemohla zamilovat do méně vhodného muže, ale láska si nevybírá. Její srdce uloupil Adam, nejmladší syn senátorského kandidáta Abeho Danfortha. Oba věděli, že otec ani jednoho z nich by jejich vztah neschvaloval, a proto se rozhodli do voleb scházet potají. Pak však situaci zkomplikovala bulvární média a jejich láska musela projít nelehkou zkouškou ohněm…
2006/1Desire706 M Vždy k službámDel Smithová neměla jednoduché dětství. Jako dcera hollywoodské hvězdy zažila spousty bujarých večírků a nevázané společnosti, a tak k podobnému životnímu stylu získala silný odpor. Zabrala se do práce a žila natolik spořádaným životem, že až do svých devětadvaceti vlastně neměla žádného partnera. Na oslavě svých narozenin se proto Del rozhodla - z oslavy neodejde sama, sežene někoho, kdo ji zasvětí do tajů lásky…
2007/8Desire Duo765 O AKonec čekáníStačila jediná noc a život Phoebe Merrimanové se obrátil vzhůru nohama. Našla a zároveň ztratila svou životní lásku, a ke všemu ta noc nezůstala bez následků. Phoebe se proto rozhodla začít znovu na druhém konci země. A pak, po dvou letech, se před ní zjevil muž, o němž si myslela, že je mrtvý…
2008/12Desire Duo813 O BPrázdninové význáníLynnein nový přitažlivý soused nikdy nemohl spatřit její tvář, protože byl slepý. Pro Lynne to byl osvobozující pocit. Jako bývalá topmodelka byla zvyklá, že ji všichni stále posuzovali, ale nikdo se nezajímal o ni samotnou. Až Brendan poznal její pravé kvality a zamiloval se do ní a Lynne jeho lásku opětovala …
2013/5Special na přání216 H AVždy k službámDel neměla jednoduché dětství. Jako dcera hollywoodské hvězdy zažila bujaré večírky a užívané si v nevázané společnosti, a tak k podobnému životnímu stylu získala silný odpor. Zabrala se do práce a spořádaně žila bez partnera až do svých devětadvaceti. Ale na oslavě svých narozenin se rozhodla - neodejde z ní sama a sežene někoho, kdo ji zasvětí do tajů lásky…
2014/8Special na přání246 H AZakázané citySelene se nemohla zamilovat do méně vhodného muže, ale láska si nevybírá. Její srdce uloupil Adam, nejmladší syn senátorského kandidáta Abeho Danfortha. Oba věděli, že otec ani jednoho z nich by jejich vztah neschvaloval, a proto se rozhodli do voleb scházet potají. Pak však situaci zkomplikovala bulvární média a jejich láska musela projít nelehkou zkouškou ohněm…
2015/5Special na přání263 G BChci se vdát!Veterinář Derek žil po smrti manželky sám jen s dcerkou. Energická Kristin, která se mu vzorně starala o miminko i o teplé večeře, se rozhodla vzít situaci do svých rukou.
A jednoho dne mu navrhla, že by se měli vzít!
2016/1Zlatá kolekce49 U Nezkrotná láskaOd chvíle, kdy se Reese Barone naposledy viděl s Celií, počítal dny a hodiny… třináct let, jeden měsíc a čtyři dny.
Snůška lží a otcovo nespravedlivé obvinění ho v jednadvaceti letech donutily opustit rodinu a jedinou ženu, po níž kdy toužil. Plavil se po moři, objel celý svět, ale stále nedokázal z hlavy vyhnat vzpomínky na milování pod žhavým letním sluncem, na plánování budoucnosti se svou první velkou láskou Celií.
Přijet zpátky do rodného městečka nebyl nejlepší nápad. Zdá se, že to poslední, co si Celia přeje, je znovu se do Reesea zamilovat. Nechce se vracet do minulosti a připomínat si vášeň, která mezi nimi plála. Avšak stačí jediná noc v jeho náručí a všechna její předsevzetí vezmou za své. Zvlášť když jí Reese sdělí jedno malé tajemství?
2016/2Special na přání281 G BKonec čekáníStačila jediná noc a Phoebein život se obrátil vzhůru nohama. Když spatřila Wadea, věděla, že je to muž, s nímž chce zestárnout. Jenže hned ráno Wade zmizel. A ke všemu ta noc nezůstala bez následků. Phoebe se proto rozhodla začít znovu na druhém konci země. A pak, po dvou letech, se před ní zčistajasna zjeví ten, o němž si myslela, že je mrtvý?
2020/8Special na přání389 G BPrázdninové vyznáníLynnein nový přitažlivý soused nikdy nemohl spatřit její tvář, protože byl slepý. Pro Lynne to byl osvobozující pocit. Jako bývalá topmodelka byla zvyklá, že ji všichni stále posuzovali, ale nikdo se nezajímal o ni samotnou. Až Brendan poznal její pravé kvality, zamiloval se do ní a Lynne jeho lásku opětovala. Oba si však nesli rány z minulosti. Vyléčí je jejich láska?

Počet zobrazených záznamů: 38

Na seznam autorek začínajících na Wi

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7702
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 30.08.2020, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace